Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon OPPO AX7 w prezencie za darmową kartę Citi Simplicity

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

11.06.2019

Telefon OPPO AX7 w prezencie za darmową kartę Citi Simplicity

Karta kredytowa z bonusem w Citibanku to nie nowość, podobnie jak sprezentowany od tego banku gadżet, jakim jest smartfon.

Telefon OPPO AX7 w prezencie za darmową kartę Citi Simplicity
Tym razem to urządzenie marki OPPO o wartości aż 999 zł! A skoro wartość nagrody jest wyższa, to niestety i zdecydowanie znacznie więcej kartą trzeba wydać.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która nie posiada oraz co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku. Jeśli ewentualnie posiadasz inne produkty tego banku (np. konto), to udział w promocji również możesz wziąć.

Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi - w porównaniu z poprzednimi edycjami - został skrócony o 2 lata! To dobra zmiana i dla części Czytelników bloga zapewne okazja na to, by ponownie stać się klientem Citibanku i zgarnąć do tego bonus za kartę.

Nagroda za kartę - specyfikacja techniczna telefonu OPPO AX7


Do wzięcia w promocji Citibanku jest telefon OPPO AX7 3GB/64GB. Jego parametry podane na stronie promocji, to:
 • pamięć RAM: 3GB 
 • pojemność : 64GB
 • wyświetlacz 6.2''
 • aparat przedni 13Mpix
 • bateria 4230mAh

Więcej informacji o telefonie OPPO AX7 znaleźć można na stronie producenta:
 • wymiary: 155.9 mm x 75.4 mm x 8.1 mm
 • waga: 158 g 
 • system operacyjny : ColorOS 5.2, based on Android 8.1 
 • procesor: Qualcomm Snapdragon 450 
 • ekran dotykowy: Multi-touch, Gorilla Glass 6 
 • rozdzielczość: HD + (1520 x 720 pixeli) 
 • kolory: 16 milionów kolorów 
 • przedni sensor : 16-megapixeli
 • sensory: E-Compass, Light Sensor, Proximity Sensor, G-Sensor, Acceleration Sensor

Urządzenie, które prześle Ci bank objęte będzie 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby opis zgłoszenia reklamacyjnego znajdziesz w 14. punkcie regulaminu promocji).

Citibank podaje, że telefon OPPO AX7 kosztuje 999 zł. W chwili obecnej w sieci telefon ten znalazłem za nieco mniej (najtaniej za 799 zł). Specem od telefonów nie jestem, ale to urządzenie wygląda całkiem przyzwoicie.


Telefon OPPO za kartę kredytową Citibanku


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO AX7 3GB/64GB" oraz zgarnąć tytułową nagrodę:
 • najpóźniej do 15.07.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko w taki sposób złożone wnioski kwalifikują do promocji z nagrodą za kartę w postaci telefonu); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę; 
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4 000 zł.

💡 Jeśli wydanie takiej sumy jest poza Twym zasięgiem, sprawdź alternatywną promocję z tą samą kartą w Citibanku. Zdobędziesz bony Allegro o wartości 400 zł za spełnienie o wiele prostszych warunków.

Kwota do wydania w promocji z telefonem OPPO jest spora. Transakcje można sobie jednak rozłożyć w czasie, choć można je wykonać też wcześniej (np. od razu po otrzymaniu karty, czy w ciągu jednego bądź dwóch miesięcy - wtedy nagroda przyjdzie wcześniej). Możesz wykonać dowolną liczbę płatności, ale ważne, by łącznie wydać co najmniej 4 000 zł.

Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych (a więc w dowolnych sklepach, stacjach paliw, aptekach, drogeriach itp.) i/lub w internecie (np. na Allegro), ale trzeba jednak pamiętać, że pod uwagę Citibank weźmie tylko te transakcje, które:
• nie będą Transakcjami szczególnymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Transakcjami zwróconymi. 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Kiedy otrzymasz telefon OPPO AX7 za kartę kredytową Citi Simplicity?


O przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Zaś nagroda zostanie do Ciebie wysłana kurierem w ciągu 60 dni od daty wysyłki wspomnianej wiadomości. Bazując na doświadczeniu z poprzednich promocji można jednak przewidywać, że nagroda przyjdzie o wiele szybciej. Pamiętaj jedynie, by do momentu przyznania nagrody nie rezygnować z karty wyrobionej w promocji.

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Źródłami dochodu akceptowanymi przez bank są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Jak korzystać z karty kredytowej, by nic za nią nie płacić?


Wykorzystaną z karty kredytowej kwotę (tę wydaną na potrzeby promocji) spłacić możesz w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo, co wykorzystasz (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów). Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty limitu na karcie od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości (sprawdza się bardziej w przypadku kredytów czy pożyczek). Karta kredytowa daje z kolei dostęp do limitu kredytowego, z którego możesz korzystać w zakresie jaki Ci odpowiada. A gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, dodatkowych kosztów nie będzie.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady działania karty kredytowej oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?


Jak już wspomniałem, karta kredytowa Citi Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Bank nie pobiera opłat ani za jej wydanie, ani opłat rocznych czy miesięcznych za użytkowanie karty. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę możesz więc nawet schować do szuflady i nie będzie ona generować kosztów.

Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.


Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Co to za firma OPPO, pierwsze słyszę? Używał tego ktoś? Czy to nie jakieś g**no pokroju Manty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znajomy który sprzedaje telefony kiedyś mi poradził by nie kupować telefonu który później może nie mieć zapewnionych aktualizacji, a nawet nie wiadomo gdzie i jak serwisować.

   Usuń
  2. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :)

   Usuń
  3. oppo 5 producent pod względem sprzedaży w 2018 na świecie, prawie jak manta... :D
   1. co do telefonu był jednym chyba z 3 modeli który trafił do sprzedaży przy wejściu Oppo do Polski i chyba nie pomylę się jak powiem że cenna za ten model w stosunku do parametrów jest zawyżona
   2. mam informacje że niektóre osoby dostawały modele z 4gb RAM, możliwe że powodu braku innych na magazynie w danej chwili

   Usuń
  4. To chyba sobie strzelili w kolano. Zachęcać wzięcie karty kredytowej czymś pokroju manty? Skoro mam się na trudzić przy robieniu płatności i tracić okres karencji to wole poczekać jak zaoferują coś wartościowego.

   Usuń
  5. Oppo to jeden z większych chińskich producentów. Właśnie wchodzą na nasz rynek. Telefon jest OK, tylko cena za wysoka. Spokojnie można go kupić za ok. 750 zł, a w tej cenie też nie jest okazją. Parametry przyzwoite, we wszystkich testach podkreślają, że jest ładny i solidnie wykonany. Nie kupiłbym, ale w takiej promocji, czemu nie.

   Usuń
 2. A czy zakup na Aliexpress będzie traktowany jako spełnienie warunków, czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą zaliczone. Ale to płatność w PLN czy przewalutowywana? Bo jak to drugie to daruj siebie ze względu na prowizję.

   Usuń
 3. Czy przelew na konto os9by prywatnej (opłata za mieszkabie) jest wzięta pod uwagę oraz rachunki związane z mieszkaniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew to nie płatność kartą! Muszą być płatności z użyciem terminali płatniczych (zbliżeniowo lub z PINem) albo płatności w Internecie (z podaniem danych z karty, takich jak jej numer, data ważności, imię i nazwisko). Przelew odpada (w dodatku jest drogi - piszę o tym w Poradniku dot. kart kredytowych".

   Usuń
 4. totalnie olewają - druga promocja - mówią dwa tygodnie a mija 3 i nic . Dzisiaj próbowałem się dodzwonić i rozłączone.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli założę kartę w lipcu, to będę miał czas na spełnienie warunków do końca października. dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowę podpiszesz w lipcu to do końca października.

   Usuń
 6. Czy wpłata za wakacje w biurze podróży wchodzi w grę ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy promocja jeszcze jest aktywna?

  OdpowiedzUsuń
 8. W zeszłym tygodniu dostałem telefon. Miała być wersja 3 gb ramu a przyszła 4 gb wiec korzystniej. Natomiast telefon jest uszkodzony. Prawdopodobnie głośnik ponieważ podczas rozmowy co kilka sekund osoba z którą rozmawiam nie słyszy mnie przez 1-2 sekundy.
  napisałem reklamację. zobaczymy co odpiszą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. telefon wrócił z serwisu i działa normalnie. Napisali, że nic nie naprawiali i że wszystko było ok. To nie wiem dlaczego przed wysłaniem na serwis mi przerywało.
   W każdym bądź razie teraz jest ok:)

   Usuń
 9. Czy płatność kartą na allegro mimo iż obsługiwana przez Pay U będzie zaliczona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno. Bo PayU tu tylko obsługuje płatności i miejscem transakcji jest allegro.

   Usuń
 10. Wiecie może czy aplikacja CZYJ TO NUMER będzie na nim działać ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...