Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca! Premia 200 zł za darmowe konto w Nest Banku (+lokata 4% na 3 lub 6 miesięcy)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

11.06.2019

Hit powraca! Premia 200 zł za darmowe konto w Nest Banku (+lokata 4% na 3 lub 6 miesięcy)

Wystartowała nowa promocja Nest Konta z gwarantowaną nagrodą.

Nest Konto z premią 200 zł
To powrót akcji z rekordowo wysoką - jak na ten bank - premią pieniężną na start. Do wzięcia jest aż 200 zł. A wszystko to z bezwarunkowo darmowym kontem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest mocno ograniczona, więc z udziałem nie ma co zwlekać.

[Aktualizacja w dn. 19.06.2019 r.: z powodu wyczerpania puli wniosków objętych promocją, akcja została zakończona. Kto jednak zdążył już złożyć wniosek, ten może mieć pewność uzyskania swych bonusów (oczywiście po zawarciu umowy o konto i spełnieniu warunków). Sprawdź inne aktualnie dostępne promocje.]

Nest Konto z premią 200 zł


Dla kogo ta promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w Nest Banku. Wykluczenie obejmuje również osoby, które złożyły wniosek o konto obecnie rozpatrywany przez bank.

Nagroda. W promocji zgarnąć można premie pieniężne na sumę 200 zł, które bank wypłaci na Twe konto w trzech transzach (1 x 100 oraz 2 x 50 zł). Środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania.

Limit wniosków. Z promocji skorzystać może wyłącznie 500 osób. Gdy pula wniosków się wyczerpie (co jest bardzo prawdopodobne, bazując na doświadczeniach z poprzednich edycji), to na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu akcji. Dobra wiadomość jest jednak taka, że:
"Zakończenie Promocji nie będzie miało wpływu na prawa osób, które przystąpiły do Promocji przed jego zakończeniem"

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Nest Konto z premią 200 zł":
 • do 30.06.2019 r. (ale pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej) na stronie promocji złóż wniosek o Nest Konto wraz z wydawaną do niego kartą (tylko w taki sposób złożone wnioski biorą udział w promocji z premią do 200 zł); 
 • do 31.07.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem; 
 • najpóźniej do 31.08.2019 r. zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł oraz (w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zapewnisz ww. wpływ) wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł.

Tyle wystarczy, by zgarnąć pierwszą premię w wysokości 100 zł. Jednak, to nie wszystko, bo do wzięcia są jeszcze 2 bonusy po 50 zł. By je uzyskać, w dwóch kolejnych miesiącach:
 • zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł oraz 
 • wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł.

Wypłata premii. Każdą z premii pieniężnych otrzymasz do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danego bonusu. Do momentu otrzymania premii nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia umowy.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj, że do płatności kartą (tych na sumę min. 500 zł) nie zaliczą się wypłaty gotówki (w tym cash back), płatności za gry hazardowe, transakcje odwołane lub anulowane oraz "u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie".

Jeśli zaś chodzi o wpływ wynagrodzenia, to dla Nest Banku jest nim suma wpływów na konto osobiste z tytułu: 
"(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie"

Bank daje sobie możliwość poproszenia klienta o udokumentowanie wysokości wynagrodzenia (będzie to należało zrobić w ciągu 7 dni).

Ile kosztuje konto osobiste w Nest Banku?


Charakterystyka Nest Konta jest bardzo prosta:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty do konta i jej posiadanie (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Do skorzystania z promocji zachęcić mogą nie tylko gwarantowane premie na łączną kwotę 200 zł, ale również promocyjna lokata (ale to już opcja dodatkowa - dla chętnych, bo regulamin promocji z premią tego nie wymaga). Nest Lokata Witaj z bardzo dobrym - jak na obecne czasy - oprocentowaniem 4% w skali roku dostępna jest w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Na depozyt można wpłacić do 10 000 zł, a oprocentowanie będzie obowiązywać - w zależności od samodzielnie wybranego okresu - przez 3 lub 6 miesięcy. Krótszy okres nie wymaga spełniania dodatkowych warunków, ale jeśli wybierzesz lokatę na pół roku, to na konto będzie trzeba zapewnić wpływy wynagrodzenia (więcej piszę o tym tutaj).

Jakiekolwiek dodatkowe produkty, które można wybrać we wniosku (np. konto oszczędnościowe, konto walutowe, limit w koncie czy przeniesienie konta z innego banku) są dobrowolne - regulamin promocji nie wymaga ich wybierania. Podobnie rzecz ma się ze zgodami marketingowymi - możesz, ale nie musisz ich zaznaczać.

Jak zawrzeć umowę o konto? Nest Konto otworzysz na jeden z poniższych sposobów:
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku; 
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (ale możliwe jest to tylko z wąskiego grona banków, do których należą: Alior Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank i T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne, by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku o konto; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy) lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wybierając odpowiadającą lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce koniecznie kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego. 

Chcesz zyskiwać na promocjach bankowych?


Nie ma tygodnia, aby banki nie przygotowały nowych okazji do bankobrania. Pozwól, że ja osobiście wybiorę te najlepsze dla Ciebie. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Czy na stronie jest będzie jakiś licznik wysłanych już wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma i we wcześniejszych edycjach też nie było. Gdy pula się wyczerpie, to na stronie pojawi się komunikat (a każdy, kto wcześniej złoży wniosek - tj. przed pojawieniem się informacji o zakończeniu akcji - będzie brał udział).

   Usuń
 2. Czy lokatę można założyć 1 czy wiele na sumę do 10 tys?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielokrotnie, jednak w każdej promce tylko raz - taki klimat :)

   Usuń
 3. Dzień dobry, czy jako wpływ wynagrodzenia bank potraktuje przelew np.z poczty opatrzony tytułem , czy musi to być przelew z konta firmowego pracodawcy? Dziękujęi pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod wpisami o poprzednich edycjach były osoby które pisały o tym że przechodziły przelewy "wynagrodzenia" byle nie od sobie. Jak osobiście miałem od pracodawcy.

   Usuń
 4. Mogę jako wynagrodzenie przelać sobie kasę ze swojego firmowego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jesteś w tej firmie zatrudniony, to dlaczego nie? Jedynie skarbówka może później się czepiać :)

   Usuń
 5. W tej promocji Nest Konta premia jest gwarantowana!

  OdpowiedzUsuń
 6. A czy wypłata macierzyńskiego przez Zus też się liczy jako wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie" więc mnie się wydaje, że tak.

   Usuń
  2. Definicja wpływu wynagrodzenia, to dla Nest Banku jest nim suma wpływów na konto osobiste z tytułu:

   - wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

   - renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub

   - stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

   - świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie"

   Usuń
 7. Czy jak pracodawca przeleje cześć wypłaty (wymagane 1000 zł na konto) to będzie zgodne z regulaminem czy NEST BANK wymaga całości wynagrodzenia za dany miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank i tak nie będzie wiedział czy wpływa część czy całość. Ma wpływać min. 1000 PLN :)

   Usuń
  2. Wystarczy przelew z konta indywidualnego od kogoś z innym nazwiskiem oraz w z tytułem przelewu 'sugerującym' wynagrodzenie - sprawdzone w poprzednich edycjach.

   Usuń
 8. Witam, czy zasiłek chorobowy z zus, który otrzymuje od marca tego roku po ustaniu pracy może być uznany jako przychód na to konto? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie jako inne swiadczenia

   Usuń
  2. Dorka, zgodnie zapisem regulaminu cytowanym tutaj kilka wpisów powyżej, wpływ wynagrodzenia dla Nest to suma wpływów m.in. z innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na ROR przez organ wypłacający świadczenie.

   Usuń
 9. Promocja jest jeszcze aktualna?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostał ktoś nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekam za nagrodą, miałobyć wypłacone do 26.07 ale jak narazie nie ma, może dziś 29.07 coś się pojawi, jak nie to trzeba będzie reklamować

   Usuń
 11. Jak reklamowac brak wyplacenia premii?
  Wniosek (reklamacja) zlozony przez bankowosc elektroniczna i brak odp od 3 tyg.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - placówka banku
   - list (Nest Bank S.A., ul. Biała 1, 80-435 Gdańsk)
   - bankowość internetowa
   - mail (kontakt@nestbank.pl)
   - telefon (801 800 188 lub 22 438 41 41)

   Usuń
  2. Ale na odpowiedź mają do 30 dni więc upominanie się nic nie da.

   Usuń
 12. witam czy ktoś dostał już 100 pln warunki spełnione w lipcu i sierpniu przeew 1000 pln co prawda z poczty ale miały być uznawane pytanie czy pisać już reklamacje

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja dostałem 100 za spełnienie wymogu w lipcu. Dostałem 27 sierpnia

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...