Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij nawet 1050 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

28.06.2019

Zgarnij nawet 1050 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku

Dobra promocja stała się jeszcze lepszą. Dzięki kumulacji zgarnąć można ponad tysiąc złotych za konto firmowe w Santanderze.

Zgarnij nawet 1050 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku
Wystartowała nowa promocja, dzięki której w prosty sposób zgarnąć można premię 150 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia. A do tego dochodzi jeszcze wysoki zwrot za płatności kartą (w praktyce bez wykluczeń), dzięki któremu zyskać można do 900 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Santander Banku.]

W praktyce są to dwie promocje bankowe:
 • najnowsza akcja "Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska", dzięki której do wzięcia czeka gwarantowana premia 150 zł na start oraz
 • bankowa "Promocja dla przedsiębiorców" ze zwrotami za płatności kartą wydaną do konta - dzięki moneybackowi zdobyć można nawet 900 zł.

Te promocje bankowe łączą się ze sobą. Razem więc zdobyć można tytułowy 1 050 zł.

Premia 150 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia na start


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby, które od 24.06.2018 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji bankowej nie dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Santander Banku (lub wcześniej w BZ WBK) dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy oraz pełnomocników do tego typu rachunków, a także osoby, które po 23.06.2019 r. poza promocją zawnioskowały o konto firmowe w Santander Banku i wniosek ten jest obecnie procesowany przez bank.

Zasady promocji. By zgarnąć premię 150 zł:
 • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, celem przekazania organizatorowi promocji informacji niezbędnych do zweryfikowania spełniania warunków uzyskania premii; 
 • do 5.08.2019 r. (ale to tylko w tej promocji z premią 150 zł, bo promocja z bonusami do 900 zł dostępna jest już tylko do 31.07.2019 r.) za pośrednictwem strony promocji zawnioskuj o Firmowe Konto Godne Polecenia (wraz z wydawaną do niego kartą, jeśli chcesz też uzyskiwać moneyback, o którym piszę niżej), podając we wniosku ten sam adres mailowy, co podczas rejestracji oraz wyrażając zgody na przetwarzanie danych osobowych do kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku o konto, dla celów marketingu banku (w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej); zgód tych nie odwołuj w trakcie promocji;
 • w ciągu miesiąca od przesłania wniosku zawrzyj umowę z bankiem; 
 • najpóźniej w ciągu 2 miesięcy od zawarcia umowy o konto wykonaj min. jedną płatność kartą lub BLIKiem, lub przelew na dowolną kwotę (nie wliczają się przelewy wewnętrzne).

Wypłata premii. O przyznaniu premii 150 zł organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 31.12.2019 r. Wtedy też będzie należało zalogować się na stronie promocji bankowej celem podania numer rachunku konta założonego w promocji, bo to na ten rachunek zostanie wypłacona nagroda - najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od wspomnianej wiadomości powiadamiającej o premii. Do momentu otrzymania premii nie rozwiązuj z bankiem umowy.

Moneyback do 900 zł od Santander Banku


Konto założone w powyższej promocji bankowej z premią 150 zł jednocześnie załapie się też na drugą promocję serwowaną już bezpośrednio przez Santander Bank (ta promocja dostępna jest jednak nieco krócej, bo tylko do 31.07.2019 r.).

Okres naliczania zwrotów za płatności kartą trwa przez 6 miesięcy (liczonych od dnia otwarcia konta). Santander Bank będzie naliczał 4% zwrotu (maksymalnie do 150 zł miesięcznie). Łącznie można zatem zyskać w ten sposób (przez 6 miesięcy) nawet 900 zł.

Warunkiem uzyskania zwrotu jest to, by w miesiącu, za który masz uzyskać zwrot, wykonać z konta przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego o wartości co najmniej 200 zł.

Wypłata moneybacku ma być realizowana do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Opodatkowanie nagród


W przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Ile kosztuje Firmowe Konto Godne Polecenia?


Uczestnicy promocji bankowej uzyskują preferencyjne warunki prowadzenia konta, więc w tym miejscu przytoczę fragment z regulaminu:
"Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej polegającej na: (...) Zwolnieniu przez 24 miesiące z opłat z tytułu: 
a. prowadzenia konta Firmowego Godnego Polecenia, 
b. przelewów wykonywanych w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
c. 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
d. realizacji zlecenia stałego na konto w innym banku w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma, 
e. realizacji polecenia zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma z rachunku płatnika na rachunek odbiorcy prowadzony w innym banku, 
f. wysłania smsKodu autoryzacyjnego, 
g. użytkowania pierwszej karty debetowej (w PLN) do bieżącego rachunku firmowego, 
h. wypłaty gotówki kartą w kraju: 
    i. w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska S.A., 
    ii. w terminalach innych instytucji w kraju, 
    iii. bankomatach i terminalach innych instytucji za granicą"

Zatem w praktyce wszystko co najważniejsze na okres nawet 2 lat można sobie zagwarantować za darmo. Z promocyjnych warunków bank może Cię jednak wykluczyć, jeśli posiadasz inne firmowe konto w Santander Banku, wypowiesz umowę o usługi bankowości elektronicznej "Mini Firma", wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgody marketingowe albo gdy Twe roczne przychody przekroczą 10 milionów zł.

Do udziału w promocji z premią 150 zł (i jednocześnie z 900 zł) kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, a wtedy jedyną opcją zawarcia umowy jest kurier. Już na etapie składania wniosku możesz wskazać inny adres dostarczenia umowy, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny, więc kurier będzie mógł przyjechać np. do miejsca Twej pracy lub tam, gdzie przebywasz na urlopie.

Chcesz zyskiwać na promocjach bankowych?


Koniecznie śledź je na bieżąco. Chętnie pomogę Ci w tym, jeśli zapiszesz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Nie dawno założyłem Konto Jakie Chcę. Czy mogę teraz założyć też to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że tak, bo Konto Jakie Chcę to ROR a nie rachunek firmowy.

   Usuń
 2. Tylko jak wydać 3750zł miesięcznie kartą firmową żeby urząd skarbowy się nie przyczepił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ma urząd skarbowy do tego? Możesz kupować wszystko co kupujesz prywatnie. Nie staje się to automagicznie twoim kosztem uzyskania przychodu.

   Usuń
  2. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej z konta możesz brać kasę kiedy chcesz i tak samo możesz wydawać na co chcesz, a US nie może się przyczepić jeśli nie wpisujesz tego w jakieś nieuzasadnione koszty. Co innego byłoby w przypadku działalności mającej osobowość prawną (sp. z o.o., sp. akcyjna itd.). Wtedy wydatki należałoby rozdzielać.

   Usuń
 3. A jak można założyć to konto? W Placówce? Czy przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do udziału w promocji z premią 150 zł (i jednocześnie z 900 zł) kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, a wtedy jedyną opcją zawarcia umowy jest kurier.

   Usuń
 4. Jak rozliczyć przychód firmy z promocji bankowych?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...