Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł za konto dla dziecka w Banku Pekao (+ do 150 zł dla rodzica!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

13.05.2020

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w Banku Pekao (+ do 150 zł dla rodzica!)

Bank Pekao ponownie premiuje otwarcie konta dla dziecka.

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w Banku Pekao
Do wzięcia czeka bonus 50 zł (jeśli masz więcej dzieci, to i więcej bonusów można zgarnąć). A warunki promocji są bardzo proste, bo w praktyce wystarczy samo założenie konta dla dziecka. A jeśli - jako rodzic - nie masz jeszcze konta w Pekao, to na Ciebie czeka gwarantowana premia 100 zł + 50 zł na zakupy (a o tej ostatniej promocji warto pamiętać, bo kończy się już za kilka dni).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba mieszkająca w Polsce lub z polskim obywatelstwem, która nie ukończyła 18 lat oraz do 31.03.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek konta osobistego w Banku Pekao (tym samym wykluczenie obejmuje uczestników wszystkich wcześniejszych edycji promocji "Rodzice Polecają Konto Przekorzystne dzieciom").

W imieniu dziecka umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie posiadasz, sprawdź jak zyskać 100 zł za Konto Przekorzystne (+ bon 50 zł na zakupy + 3% dla oszczędności).

Zasady promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonus 50 zł:
 • do 30.06.2020 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych oraz (w tym samym dniu) umowę o rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (o ile takiego rachunku dziecko jeszcze nie posiada), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w promocji.

Nagroda ma być wypłacona do 24.07.2020 r. Środki wpłyną na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Uczestnik (czyli dziecko) w promocji udział może wziąć tylko jeden raz. Zatem rodzic, o ile ma więcej dzieci, to każdemu z nich może założyć konto i wtedy każde dziecko otrzyma bonus 50 zł.

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. A wtedy główne cechy konta to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za użytkowanie karty płatniczej wydawanej do konta (karta wydawana jest wyłącznie dla dzieci, które ukończyły 13. rok życia; aczkolwiek regulamin promocji nic nie wspomina o karcie, więc jej wyrobienie nie jest nawet wymagane); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji założenie (lub posiadanie) tego konta jest niezbędne, ale nie ma wymogu wpłacania tu jakichkolwiek środków.

Umowę o Konto Przekorzystne dla osoby niepełnoletniej zawrzeć można wyłącznie w oddziałach Banku Pekao (promocja nie obowiązuje w agencjach, ani placówkach partnerskich banku). Pamiętaj jednak, że konto dla dorosłych (z premią do 200 zł i bonem 50 zł na zakupy) dostępne jest jednak wyłącznie dla wniosków składanych przez Internet.

Strategia udziału w promocji Banku Pekao. Jeśli perspektywa pełnoletności Twego dziecka nie jest już zanadto odległa, to z udziałem w powyższej promocji... warto się powstrzymać. Lepiej jest bowiem nieco zaczekać. Bo przypomnę, że założenie konta dla pełnoletnich jest wyżej premiowane. Do wzięcia czeka do 150 zł za Konto Przekorzystne.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty: 

13 komentarzy:

 1. Czy promocja łączy się z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łączy się. Polecać można konto pełnoletnim.

   Usuń
 2. Ale te 50 zł to jest tylko dla starych klientów a nie dla nowych kont. Zgadza się?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś wie jak takie konto założyć ? Chodzi mi o to czy jest opcja aby zrobic to via internet ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w oddziałach Banku Pekao (promocja nie obowiązuje w agencjach, ani placówkach partnerskich banku)

   Usuń
 4. A jak mam tam konto jako rodzic, bo zakładałam dzieciom konto to też możemy wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam konto w banku PKO jako rodzic ponieważ zakładałam dzieciom parę lat temu czy też możemy wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu mowa o Pekao (z żubrem w logo), a nie PKO, który jest zapisem w przypadku PKO BP (ze skarbonką w logo). To odrębne banki.

   Jeśli dzieci już kiedyś miały konto w Pekao, to niestety się nie łapią.

   Usuń
  2. A posiadanie kont Skarb chyba nie wyklucza udziału?

   Usuń
  3. Nie wyklucza. Dziecko może mieć konto Skarb. Przerobione w jednej z ostatnich promocji. Kasa wpłynęła.

   Usuń
 6. Można otworzyć przez telefon, ściągnąć że sklepu play, aplikację z żubrem Peo Pay, przygotować dowód osobisty do zeskanowania, i już można się zarejestrować, prowadzi aplikacja

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pytanie dlaczego nie piszesz jak pozniej w razie czego zamknac konto i czy sa jakies oplaty za zamkniecie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma opłat. A jeśli otwarcie tylko w placówce to raczej nie można oczekiwać żeby inaczej można było zamknąć.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...