Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3400 punktów (o wartości 50 zł) dla klientów Alior Banku za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.05.2020

3400 punktów (o wartości 50 zł) dla klientów Alior Banku za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Wystartowała nowa promocja dla obecnych klientów Alior Banku.

3400 punktów Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku
Za rejestrację karty z logo Masteracard w programie Bezcenne Chwile w prosty sposób zgarnąć można 3400 punktów powitalnych. A taką pulę punktów można wymienić na nagrodę - np. voucher na zakupy (o wartości 50 zł).

Wśród Czytelników bloga Bankobranie posiadaczy konta w Alior Banku zapewne nie brakuje, bo w ostatnim czasie zakończyła się Money mania 22, dzięki której można było załapać się na premię 200 zł. Podobnych okazji nie brakowało wcześniej (zwłaszcza pod koniec ubiegłego roku). Teraz jest okazja, by zyskać dodatkowo, będąc już klientem tegoż banku.

Bezcenne Chwile. Co to jest?


Na początek krótkie wyjaśnienie dla tych osób, które dotąd nie zetknęły się z programem Bezcenne chwile. W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina.

Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja.

Punkty da się także zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Aliorze. Do wzięcia czeka w sumie 3 400 punktów. A właśnie tyle punktów jest zazwyczaj potrzebnych, by uzyskać nagrodę o wartości 50 zł. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.
💡 Obecnie 3400 powitalnych punktów w programie Bezcenne Chwile zgarnąć mogą też osoby, które posiadają (lub dopiero założą) konto osobiste w Pekao. A okazja do stania się klientem tego banku jest przednia, bo do wzięcia czeka też gwarantowana premia pieniężna 200 zł. Ale uwaga: promocja kończy się za kilka dni. Sprawdź szczegóły: premia 200 zł + 50 zł na zakupy za konto w Banku Pekao + 2,5% dla oszczędności.

Punkty na start z Alior Bankiem


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która zawarła z Alior Bankiem umowę o kartę debetową (do konta; z wyłączeniem kart, których pierwsze 6 cyfr to: 535194) lub o kartę kredytową Mastercard.

Promocja skierowana jest do osób, które nie przystąpiły do programu Bezcenne Chwile, w ramach karty wydanej przez Aliora, przed dniem 05.05.2020 r

Nagroda w promocji "Punkty Powitalne edycja I 2020". Nagrodą w promocji jest 3400 punktów, które zostaną przypisane do Twego konta punktowego w programie Bezcenne Chwile. Będzie można je wymienić na nagrody z katalogu, wśród których są m.in. nagrody rzeczowe, doładowania telefonów, bilety, a także vouchery na zakupy. Taka pula punktów wystarczy na bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w Decathlonie, RTV Euro AGD, Home&You czy na Circle K (wybór nagrody zależy od ich dostępności).

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do 30.07.2020 r., to warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż pula nagród została ograniczona. Aczkolwiek jest to pula całkiem spora, bo przygotowano 16 300 nagród powitalnych po 3400 punktów każda.

W regulaminie promocji znaleźć można też taki zapis:
"Bank będzie informował Uczestników Programu na stronie internetowej Banku (i) na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem puli Nagród powitalnych oraz (ii) o wyczerpaniu puli Nagród powitalnych."

Zasady promocji. By zdobyć 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile:
 • zarejestruj się w programie Priceless Specials - po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w swe konto - np. Konto Jakże Osobiste - wtedy wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) i możliwość jego włączenia;

  zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych); 
 • podczas  rejestracji wyraź zgodę do co najmniej jednego kanału komunikacyjnego, tj. numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail:

  „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/ schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” i/lub

  „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Bezcenne Chwile) wykonaj min. 5 płatności kartą w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Nagroda ma być przyznana już w ciągu 5 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 6 miesięcy.

Uczestnik może otrzymać punkty za zarejestrowanie tylko jednej karty wydanej na jego rzecz przez Alior Bank.

Jak wymienić punkty na nagrody? Po rejestracji do programu możliwe będzie zalogowanie do panelu na stronie programu Bezcenne Chwile. W panelu znajdziesz saldo swych punktów, historię ich dodawania oraz katalog nagród, które można otrzymać przy wymianie punktów. Vouchery wysyłane są na maila lub SMSem, a nagrody rzeczowe na adres korespondencyjny.
💡 Gdy mowa o Alior Banku, to warto przypomnieć, że osoby prowadzące działalność gospodarczą, mogą tu sporo zyskać. Do wzięcia czeka do 1700 zł za iKonto Biznes (z promocji skorzystać mogą nawet osoby posiadające już konto osobiste w Aliorze).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Patrycji.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

108 komentarzy:

 1. A jak miałem kartę MC w Aliorze zarejestrowaną w Priceless Specials to teraz mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo to ciągle ten sam program. Tylko pod inną nazwą.

   Usuń
  2. Niby ten sam, ale obecnie do tego samego konta można mieć podpięte wiele kart - poważna różnica!

   Usuń
  3. Kiedyś też można było połączyć konta w ramach jednego banku, tylko trzeba było pisać maila.

   Usuń
 2. Czy dostanę powiadomienie, że moje konto jest już aktywne poprzez jeden z wybranych przeze mnie kanałów komunikacji? Fajna sprawa, nie udało się skorzystać w Pekao, skorzystam tutaj ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jak mam już jakąś kartę zarejestrowana ale z innego banku to mogę ta rejestrować na ten sam mail i przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na inny trzeba.

   Usuń
  2. Co z tego, że użyje tego samego adresu e-mail skoro numer karty będzie inny oraz bank również? Co ma jedno do drugiego?

   Usuń
  3. Adres e-mail służy jedynie do logowania w apce!

   Usuń
  4. Na podany adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny konieczny do potwierdzenia rejestracji konta w programie.

   Usuń
  5. W jaki sposób to zrobić? Ja mam różne baki na różnych mailach.

   Usuń
  6. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, konieczne są różne maile, inaczej nie uda się zarejestrować

   Usuń
 4. Ostatnio dostałam 3400 punktów w tym programie za zarejestrowanie karty Pekao. Czy dostanę kolejne punkty, jeżeli dodam kartę Alior Banku do tamtego konta, czy muszę założyć nowe konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do jednego konta można dodać jedynie karty z tego samego banku.

   Usuń
 5. Zarejestrowałem sie poprzez bankowość internetową. Teraz mam czekać aż na maila / bankowość internetową dostanę dane do logowania w BC czy jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie bezcenne chwile zakłada konto podając nr karty

   Usuń
  2. https://bankobranie.blogspot.com/2019/10/program-lojalnosciowy-mastercard-bezcenne-chwile.html

   Usuń
 6. A ja już czekałam 68 dni na weryfikację złożonego wniosku 5 reklamacji i zero odpowiedzi.Caly czas widnieje że weryfikacja trwa ok 2 dni.Wniosek jest zarejestrowany bank go widzi.Nawet na reklamacje mają 30 dni i co nie odpowiedzieli więc dać tam swoje dane i pieniądze już nigdy nie zaufam.Nawet na all.o wziąłem raty w m....bank bo aliorowi nie ufam

  OdpowiedzUsuń
 7. Po zalogowaniu się do aplikacji i wejściu na kartę pojawia mi się możliwość rejestracji w Priceless Specials a nie Bezcenne Chwile czy tak powinno być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to jedynie kosmetyka - inna nazwa dawnego programu.

   Usuń
 8. Dołącz do Strefy Premium i poczuj się wyjątkowo!

  - korzystaj wszędzie* ze swojej karty Mastercard®. Miesięczna wartość Twoich transakcji bezgotówkowych powinna wynieść minimum 3000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące. (Twój staż w Programie musi wynosić min. 3 miesiące a suma wydatków w kolejnych 3 miesiącach musi wynosić 9 000 zł.)

  - uzyskasz dostęp do Strefy Premium na kolejne 12 miesięcy i cieszysz się wyjątkowymi nagrodami. Aby utrzymać Swój Status wydawaj średnio 3 000 zł miesięcznie (36 000 zł przez rok).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strefa Premium nie ma nic wspólnego z tą promocją.

   Usuń
 9. Niezbyt rozumiem sposób aktywacji/rejestracji. Wszedłem do bankowości, aktywowałem opcję przy karcie, zaznaczyłem odpowiednie zgody. I co teraz? Mam czekać na jakiegoś maila o aktywacji, czy mam samemu wejść na stronę programu bezcenne chwile i tam wypełnić jakiś formularz rejestracji, zakładania konta albo coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na stronie "Bezcenne chwile" dokonujesz rejestracji podając nr karty, swój e-mail, itp.:

   https://bankobranie.blogspot.com/2019/10/program-lojalnosciowy-mastercard-bezcenne-chwile.html

   Usuń
  2. właśnie tak jak piszesz w drugiej części

   Usuń
  3. Na pewno? Przecież wyraźnie jest napisane, ze "Mastercard aktywuje Twoje konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od daty zgłoszenia rejestracji do Mastercard. Otrzymasz z Mastercard e-mail powitalny informujący o tym, że konto zostało aktywowane - w przypadku wyrażenia zgody marketingowej na komunikację drogą e-mailową."

   Usuń
  4. No właśnie. Zarejestrowałem się w serwisie transakcyjnym Alior, a czytam w komentarzach o podawaniu maili itp. nacisnąłem WŁĄCZ program i to wszystko. Co dalej?

   Usuń
 10. Witam, jeśli miałem kartę kredytową Alior w tym programie, ale już od marca jej nie posiadam to kartę debetowa która nigdy nie była rejestrowana mogę zarejestrować w tej promocji i dostać punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie wyklucza.

   Usuń
  2. W powyższym opisie Złotókowym czytamy jak następuje: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która zawarła z Alior Bankiem umowę o kartę debetową (do konta; z wyłączeniem kart, których pierwsze 6 cyfr to: 535194) lub o kartę kredytową Mastercard.

   Promocja skierowana jest do osób, które nie przystąpiły do programu Bezcenne Chwile, w ramach karty wydanej przez Alior, przed dniem 05.05.2020 r."

   Usuń
  3. Dostałem punkty więc jednak nie wykluczało mnie z promocji. 🙂

   Usuń
 11. czy te 5 płatności mogą być wykonane poprzez google pay ??

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy rejestracji można dokonać bezpośrednio na stronie bezcenne chwile czy muszę zrobić to przez aplikację banku?

  OdpowiedzUsuń
 13. Na swoim koncie firmowym nie widzę możliwości zarejestrowania swojej karty debetowej Mastercard we wspomnianym widoku na stronie banku. W aplikacji również.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo firmowe nie biorą udziału w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
  2. Biorą udział! Trzeba dokonać rejestracji w oddziale Alior banku, to tak na przyszłość, gdy wznowią promocję z punktami powitalnymi

   Usuń
 14. Hej,
  Czyli 50 zł w bonach za ujawnienie swoich danych oraz to co się kupuje dla statystyk? Brzmi tak trochę strasznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, a myślisz że bank o tobie nic nie wie? I tak samo Mastercard? xD

   Usuń
  2. Niczego nie musisz robić. Więcej zostanie dla innych.

   PS. Ja dzięki Priceless Specials/Bezcenne Chwile wyciągnąłem już 2740 zł :)

   Usuń
  3. To jeszcze nic: mój kumpel z wojska wyciąga regularnie ponad 200 zeta na m-c od kilku lat!

   Usuń
  4. A mój kumpel regularnie wciąga za znacznie więcej :)

   Usuń
  5. Zgody na ujawnienie swoich danych do MC nie sa konieczne!

   - wyrażam zgodę na ujawnianie Mastercard przez moją Instytucję Finansową moich danych osobowych, w tym danych objętych tajemnicą
   - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mastercard, w tym danych pochodzących z rejestracji w Priceless.

   Usuń
 15. Punkty wpadły, voucher już u mnie, dzięki mr Złotówa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiesz proszę, kiedy się rejestrowałeś? Przez stronę banku czy bezpośrednio na Bezcenne chwile? Jak to wygląda? Rejestrowałam się przez stronę banku i póki co nie mam informacji o założonym koncie.

   Usuń
  2. dołączasz do programu po zalogowaniu się na stronie aliora. później dostajesz potwierdzenie rejestracji, zakładasz konto na stronie bezcennych. Robisz 5 transakcji i czekasz na punkty. Ja rejestrowałem się w piątek, w piątek też zrobiłem transakcje, w poniedziałek sprawdziłem punkty, były naliczone

   Usuń
 16. witam
  zarejestrowałem kartę wczoraj bezpośrednio przez bezcenne chwile , dziś wszedłem na stronę aliora i zreflektowałem się że trzeba było przez bankowośc aliora. czy to pozbawia mnie szansy na nagrodę ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiam że tak też będzie dobrze.

   Usuń
  2. Też tak zrobiłam i po zrobieniu 5 transakcji na drugi dzień punkty powitalne były doliczone :)

   Usuń
  3. Przecież następnego dnia te transakcje nie były jeszcze nawet rozliczone, więc nie widniały nawet w menu "Moje transakcje"

   Usuń
 17. Mam pytanko ..Czy w tym programie moze być zarejestrowanych więcej kart..Mam juz zarejestrowaną Citi kredytówkę to czy mogę jeszcze zarejestrować ALiora?

  OdpowiedzUsuń
 18. cześć,
  alior bierze udział w bezcennych chwilach i zauważyłem że getin też.
  Mam konto tu i tu, w Alior już aktywowałem, czy mogę również w Getin? Czy trzeba na różne e-maile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres e-mail służy do logowania do konta.

   Usuń
 19. Jak sprawdzić, czy miało się już wcześniej kartę zarejestrowaną w programie Mastercard?

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej,
  Dołączyłem karte w Alior bank do bezcenne chwile. Nie dostałem żadnego e-maila, czy powinienem się zarejestrować na stronie bezcennechwile czy czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na co chcesz czekać?

   Usuń
  2. "zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych" np. na to chce czekac?

   "Po rejestracji do programu możliwe będzie zalogowanie do panelu na stronie programu Bezcenne Chwile"
   czyli mam sie rejestrować na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/ czy nie? w Alior banku aktywowałem to.

   Usuń
  3. Też czekam od niedzieli na jakieś potwierdzenie że że strony banku albo MasterCard. W bankowości widnieje jako aktywna i nie wiadomo co robić. Alior nie odpisuje...

   Usuń
  4. Alior odpisuje na pytania zadane w bankowości, ale dopiero po co najmniej 2 tygodniach - taki klimat :)

   Usuń
 21. Kartę zarejestrowałem, ale zgodę na komunikację marketingową zaznaczyłem dopiero później, w panelu. Rozumiem, że już za późno, jeśli nie zrobiłem tego podczas rejestracji?

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam
  Zapytam jeszcze raz bo nie jestem pewien czy dobrze to rozumieniem.
  Jak w aplikacji włączyłem program, to muszę się rejestrować na stronie Bezcenne chwile?
  Czy mam czekać na @ powitalnego ????

  OdpowiedzUsuń
 23. Pomogę Wam, bo sama miałam ten sam problem... Żadnego maila powitalnego nie dostałam. Musicie zarejestrować się w programie na stronie banku. Później przechodzicie na Bezcenne Chwile. Klikacie zalogowanie datą urodzenia. Jeżeli wasze konto zostało zarejestrowane to będziecie mogli się zalogować. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe trzeba spróbować później, np. za 1 dzień. Pamiętajcie, żeby kliknąć logowanie, a nie rejestracje. Po poprawnym zalogowaniu możecie wykonywać wymagane w regulaminie płatności. U mnie punkty pojawiły się po 1 dniu od dokonaniu płatności. Mam nadzieję, że pomogłam :) Weronika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież dokładnie to samo wynika nawet z pobieżnej lektury podlinkowanego powyżej przez Złotówę wątka (https://bankobranie.blogspot.com/2019/10/program-lojalnosciowy-mastercard-bezcenne-chwile.html) oraz również z podlinkowanego regulaminu tej promki.

   Usuń
  2. Ja się nie zgodzę. Wcale to nie było takie jasne. Dlatego niektórzy czekali na jakieś potwierdzenie z banku. Dopiero Weronika wyjaśniła to dokładnie. Wielkie dzięki.

   Usuń
  3. Dziwne, bo ja po przeczytaniu podlinkowanego wyżej wpisu Złotówy nie miałem żadnych wątpliwości w kwestii rejestracji.

   Usuń
 24. W poniedziałek rejestracja dzis volczer.i to jest promka. Niech się wubek uczy organizować promocje

  OdpowiedzUsuń
 25. Do kiedy te punkty są ważne? Mam na myśli doładowania np. do Orange czy T-Mobile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W programie Priceless Specials można było zobaczyć datę ważności punktów na swoim koncie.

   Usuń
  2. Tak było przed zmianą nazwy programu.

   Usuń
  3. To super, ale do kiedy te punkty są ważne? Wie ktoś?

   Usuń
  4. 6 miesięcy.

   Usuń
  5. W jaki sposób to można sprawdzić?

   Usuń
  6. Wynika z regulaminu.

   Usuń
 26. Na stronie Aliora nie ma nic o 3400p na start w Priceless Specials. Pisze tylko że można zbierać punkty czyli ty naganiasz klientów nie Aliorowi tylko Mastercardowi i nie ma gwarancji że się otrzyma te punkty dzięki przytąpieniu w Aliorze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jakie naganianie chodzi? Przecież to promocja, która nie wymaga zakładania jakichkolwiek produktów, ale rejestracji karty już posiadanej (definiuję ją jako promocję dla obecnych klientów, bo samo 50 zł nie jest aż na tyle kuszące, by tylko w tym celu specjalnie zakładać konto).

   Promocja jest dostępna. Jej zasady definiuje regulamin (który podlinkowałem na końcu). Na stronach banków nie ma wyeksponowanych informacji o wielu promocjach, a mimo to mogą one ujrzeć światło dzienne na blogu Bankobranie (to zasługa aktywności Czytelników, którzy podrzucają tego typu informacje).

   Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z tego typu promocji. To indywidualny wybór. Jednak przed zarzuceniem czegokolwiek warto choć odrobinę sprawdzić (choćby wpisując nazwę regulaminu promocji w wyszukiwarce internetowej - można znaleźć dokument umieszczony w domenie banku).

   Usuń
  2. 3400 punktów (o wartości 50 zł) dla klientów Alior Banku za rejestrację w programie Bezcenne Chwile -tytuł wyraźnie mówi o 3400p a co na to powie Alior -zapytam osobiście.

   Usuń
  3. Nie ma gwarancji otrzymania punktów? Jest spora pula i przecież w komentarzach powyżej (w tym moim) jest informacja, że punkty pojawią się zgodnie z regulaminem i w krótkim czasie. Weronika

   Usuń
  4. W poniedziałek zapisałem się do promki dzis nagrodzą do cirkla .nie chcesz to nie zapisuj sie .twój wybor

   Usuń
  5. Co jeśli Vouchery wysyłane są SMSem, co się z tym robi a co jeśli na maila którego nie podałam.

   Usuń
 27. A czu karty walutowe (z kantoru Aliora) tez sie licza?

  OdpowiedzUsuń
 28. Jeśli uzbieram 10200 punktów i wymienie je na 3 bony po 50zł, czy mogę wykorzystać je przy pojedynczych zakupach (np. zakupy kosztują 170zł, ja płace 20zł w gotówce i 3 bony po 50zł) ??

  OdpowiedzUsuń
 29. A ja mam Mastercard kredytową od Citi, to jak zarejestrowałbym się na Bezcennych Chwilach to coś dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to zależy czy rejestrowałeś się podczas jakiejś promocji.

   Usuń
  2. Nie rejestrowałem się jeszcze nigdy na Bezcennych Chwilach.
   Wpisałem właśnie 8 cyfr z karty i pokazało, że "Twoja karta nie należy do programu".
   Citi z kolei podaje, że "Wszystkie karty konsumenckie wydawane przez bank objęte są programem Bezcenne Chwile".
   Więc nie bardzo rozumiem o co chodzi?

   Usuń
  3. A o co ma niby chodzić? Niektóre banki oferują punkty na start, a inne nie. Handlowy dawał circa 2 lata temu 1000 pkt. podobnie jak Alior oraz Getin. Na chwile obecną tylko Alior i Pekao mają oferty.

   Usuń
  4. No ale na stronie Citi jest napisane - "Wszystkie karty konsumenckie wydawane przez bank objęte są programem Bezcenne Chwile".
   Na bezcennych chwilach nie można się jednak zarejestrować.

   Usuń
  5. Zarejestrować można każdą kartę Citi. Ale to nie znaczy że za rejestrację będzie coś ekstra. Musi być jakaś promocja tak jak masz powyżej. Ale to promocja tylko dla klientów Aliora.

   Usuń
  6. Anonimowy26 maja 2020 00:20
   W tym roku była promka gdy za rejestrację Citek dawał 20 000 pkt!

   Usuń
 30. Witam, czy rejestrując się z T-Mobile Usługi Bankowe też załapię się na promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, gdyż formalnie Alior i TMUB to dwie różne instytucje finansowe.

   Usuń
  2. To promocja dla klientów Aliora.

   Usuń
 31. Pomjakim czasie voucher trafia na skrzynkę od momentu wymiany pkt bonusowych? U mnie mija ponad tydzień a vouchera brak

  OdpowiedzUsuń
 32. Jak długo czekaliście na voucher?

  OdpowiedzUsuń
 33. Można skorzystać zarówno z promocji na 3400pkt w Aliorze, jak i w Pekao? Ewentualnie z innego maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można skorzystać z obydwu promocji. Jeśli nic się nie zmieniło, to przy logowaniu będą wymagane inne adresy mailowe.

   Usuń
 34. Dziękuję za ten post, skorzystałam z promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Spelnilam warunki, ale nie przyznano mi punktów powitalnych. Infolinia banku mówi, że trzeba do tego mieć kartę dla graczy LoL? Myślałam że może byc zwykła do Konta Jakże Osobistego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli konto Jakże Osobiste i karta do niego są wykluczone?

   Usuń
  2. Konto Jakże Osobiste i zwykła karta MC nie są wykluczone. Mogę potwierdzić bo mam i zarejestrowałem. Nie wiem jak z kartą LoL

   Usuń
 36. Daładowanie Revo też może być?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...