Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Zostań w domu" (z premię do 200 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

700 zł od Santandera ⭐ 500 zł od: Millennium oraz ING7% + 200 zł od Pekao630 zł od BNP Paribas

20.05.2020

Uczestniku promocji "Zostań w domu" (z premię do 200 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas finalizacji kolejnej promocji bankowej.

Finalizacja promocji "Zostań w domu" z premią 200 zł za konto w BNP Paribas
Tym razem przed wypłatą premii są osoby, które w marcu lub kwietniu założyły konto osobiste w BNP Paribas. By otrzymać bonusy, trzeba teraz zareagować na otrzymanego maila i uzupełnić dane do wypłaty.

Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia w zakończonej już akcji szczegółowo omawiałem we wpisie >>Promocja "Zostań w domu", czyli 200 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas<<. Poniżej przypominam jednak to, co najistotniejsze.

By wziąć udział w promocji i zgarnąć pierwszy z bonusów (w wysokości 100 zł), należało:
  • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 6.04.2020 r. zawnioskować o Konto Otwarte na Dzisiaj wraz z wydawaną do niego kartę i dostępem do bankowości internetowej oraz do 27.04.2020 r. zawrzeć umowę z bankiem; 
  • w w kwietniu wykonać 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz zapewnić wpływ(y) na sumę min. 500 zł.

Kto te warunki spełnił, ten teraz (organizator dał sobie czas na to do 20.05. włącznie) powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu pierwszego z bonusów. Na tę wiadomość należy zareagować i za pomocą danych z maila zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 25.05. podać numer rachunku do wypłaty bonusu (podać należy numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji "Zostań w domu"). Wypłata nagrody przewidziana jest do 31.05.2020 r.

W maju pamiętaj o spełnieniu pozostałych warunków, które są niezbędne do uzyskania drugiego bonusu (także w wysokości 100 zł).

O tym co zrobić, gdy nie dotarł do Ciebie mail od organizatora, piszę nieco niżej. Poniżej podpowiadam gdzie obecnie można zarobić równie łatwo (jeśli czasem nie łatwiej).

Aktualne promocje w innych bankach


Do najpopularniejszych wśród Czytelników promocji obecnie należą poniższe propozycje:

Brak maila od organizatora. Co zrobić?


Wiadomość od organizatora "Zostań w domu" z kontem w BNP Paribas w roli głównej, jest niezbędna, aby otrzymać nagrodę. Zawiera bowiem nie tylko informację o przyznanym bonusie, ale też unikalny kod, który służy do logowania na stronie promocji. Maila należy szukać oczywiście pod tym samym adresem mailowym, który został podany w formularzu podczas rejestracji w promocji.

W poszukiwaniu zaginionego maila (nadejdzie z adresu zostanwdomu@bnpparibasplus.pl), w pierwszej kolejności warto sprawdzić nie tylko główny folder wiadomości na swojej skrzynce, ale też spam czy foldery typu "oferty", "zakupy" oraz "inne". Jeżeli maila tam nie ma, pozostaje złożenie reklamacji. Regulamin przewiduje następujący proces reklamacyjny:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: zostanwdomu@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail"

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...