Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Majowa premia 200 zł za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

5.05.2020

Majowa premia 200 zł za konto w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas założyć można w nowej promocji.

Rodzina biorąca udział w promocji "Majowa premia" 200 zł za konto w BNP Paribas
Akcja "Majowa premia" przynosi dwie bardzo pozytywne zmiany: wzrosła kwota premii, a do wyboru jest karta, którą można posiadać za 0 zł. Bardzo proste są też warunki do spełnienia.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Majowa premia"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont. Na szczęście udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają dwa bonusy w wysokości 100 zł każdy. Łącznie można więc zgarnąć nawet 200 zł. Środki te wpływać będą na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Majowa premia" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Majowa premia"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 17.05.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 5.06.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj też o aktywacji karty wydanej do konta).
 • w czerwcu 2020 r.:
  • wykonaj 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwał bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, co jest do uzyskania w tej promocji, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w takiej samej wysokości. By go zgarnąć, poza spełnieniem warunków dla uzyskania pierwszego bonusu:
 • w lipcu 2020 r.:
  • wykonaj 4 płatności BLIKiem oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 19.07. (o bonusie 100 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków w czerwcu);
 • do 24.08. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w lipcu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 25.07. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata bonusów (po 100 zł każdy) ma nastąpić do 31.07. oraz 31.08.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Majowa premia"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o wytycznych: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji "Majowa premia" można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i BLIKiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót na karcie lub BLIKiem, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów.

Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (te na sumę min. 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie (bo przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. A te dodatkowe 50zł premii? Pojawia się na początku wpisu, później żadnej wzmianki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wzięcia są 2 bonusy po 100 zł (czyli łącznie 200 zł). 50 zł wkradło się do opisu niepotrzebnie - już poprawione.

   Usuń
 2. Nie do końca rozumiem zapis

  "Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwał bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, co jest do uzyskania w tej promocji, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w takiej samej wysokości. By go zgarnąć, poza spełnieniem warunków dla uzyskania pierwszego bonusu:"

  Czyli w lipcu tak jak w czerwcu jeszcze raz muszę zrobić 4 płatności kartą i wpływ 1000 zł? Czyli wychodziłoby że w lipcu muszą być 2 takie wpływy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że uzyskanie drugiego bonusu jest uzależnione od spełnienia warunków pierwszego bonusu. Jeśli ktoś nie spełni warunków uzyskania pierwszego bonusu, to nie ma co liczyć na uzyskanie drugiego bonusu.

   Spełniania warunków w lipcu nie trzeba powielać. Czyli w skrócie:
   - by uzyskać pierwszy bonus 100 zł należy założyć konto i w czerwcu wykonać płatności kartą oraz zapewnić wpływ.

   - by uzyskać drugi bonus 100 zł należy w lipcu wykonać płatności BLIKiem i zapewnić wpływ.

   Usuń
  2. W lipcu wymagane są płatności BLIK-iem. Co do wpływu, wg mnie chodzi o to, że zarówno w czerwcu musi wpłynąć 1000zł, jak i w lipcu musi wpłynąć 1000zł. Racja?

   Usuń
  3. Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. Ten 1000 zł trzeba na koncie przez jakiś czas utrzymywać?

   Usuń
  4. Nie trzeba trzymać. Liczy się tylko to że wpłynęło.

   Usuń
  5. Nie, ma się tylko w historii pojawić wpłata

   Usuń
 3. Jak się ma sytuacja kiedy wczoraj zarejestrowałem się promocji BNP w "lekka premia" ale jeszcze nie podpisałem papierów z kurierem, czy w takiej sytuacji nie mogę już zabrać udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zadzwonić na infolinię banku i anulować wniosek. Następnego dnia zarejestruj się na stronie tej promocji i złóż nowy wniosek.

   Usuń
  2. A co jeżeli tylko wypełniłam formularz w tej pierwszej promocji, a nie zakładałam konta? Mogę wypełnić formularz do tej majowej promocji i z niej zakładać konto czy też muszę dzwonić na infolinię?

   Usuń
  3. Możesz wypełnić w tej i złożyć wniosek w ramach akcji "Majowa premia" (już bez konieczności anulowania - bo to dotyczy tylko złożonych wniosków).

   Usuń
 4. Macie jakiś szybki sposób na zaliczenie płatności blikiem? Nie chce w sklepie tak płacić. Mogę np 4 razy na WOŚP wpłacić przez blik? Zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak. W internecie praktycznie wszędzie da się płacić blikiem.

   Usuń
 5. byłam już tak blisko do karencji 9 msc, a oni sobie zrobili teraz 12 msc :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie, czy otwarta bankowość internetowa to problem? Zamknęłam niedawno konto i nadal nie zamknęli mi Bankowości internetowej, na infolinii powiedzieli że zamknie się w ciągu 2 miesięcy... Pytam bo chciałabym za rok skorzystać z promocji jak będzie dostępna. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej by bankowość była zamknięta (bo w przypadku gdy jest aktywna, wniosek odsyła do niej). Na szczęście karencja liczy się od daty zamknięcia konta (a nie dostępu do bankowości).

   Usuń
 7. W jaki sposób można zamknąć u nich konto?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurier? I tą promocją już nie jestem zainteresowany. Niech wprowadzą potwierdzanie umowy przelewem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa zawierana jest SMSem. Kurier przyjeżdża tylko w celu potwierdzenia tożsamości (i przy okazji przywozi umowę).

   Usuń
 9. Czyli kurier tylko obejrzy dowód i da umowę ? Nie będzie skanów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Kurierowi tylko pokazujesz dowód.

   Usuń
  2. Niestety, aby założyć konto należy zeskanować lub zrobić zdjęcia obu stron dowodu osobistego (przed chwilą zaczęłam składać wniosek, więc sprawdzone info). Właśnie to mnie zraziło i nie wezmę udziału w tej promocji :)

   Usuń
 10. Konto zamknąłem ponad rok temu. Ale kartę kredytową na początku tego roku. Czy mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz brać udział. Karencja liczy się od zamknięcia konta.

   Usuń
 11. Hej, czy z tym kontem dostaję też jakąś bankowość online, czy żeby robić przelewy z tego konta muszę działać przez placówki banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że tak. W umowie masz login. A aktywacja dostępu nastąpi po tym jak aktywujesz kartę. Hasło do p-wszego logowania dostaniesz w SMS-ie.

   Usuń
 12. Nie lubię banku PNB Pribas. Jako wieloletni klient jestem gorzej traktowany niż jako osoba, która wchodzi z ulicy. Promocje dotyczą zawsze tylko nowych klientów albo nowych środków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nic nowego. Tak jest w każdym banku. Zamknij konto, załóż w innym banku gdzie zarobisz. Wróć do BNP Paribas gdy będziesz się już łapać na promocję.

   Usuń
 13. A co w sytuacji jak mam konto z Raiffeisena?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy, że obecnie jesteś klientem BGŻ-etu :)

   Usuń
  2. Już nie ma Raiffeisena. Teraz jesteś klientem BNP Paribas.

   Usuń
 14. Hej,przy zakładaniu konta, wniosek zawiesza się na weryfikacji tożsamości i na tym koniec. Nie dostaje żadnego info ani sms. Na infolinii ciągle chcą nowy wniosek by składać. Ktos coś wie jak to zrobić od początku do końca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takiej sytuacji, z tego co wiem, pozostaje zaczekać. W ciągu 1-2 dni roboczych powinien przyjść mail z informacjami dot. kontynuacji wniosku.

   Usuń
 15. Czy jedynym sposobem założenia konta i wzięcia udziału w promocji jest zdjęcie dowodu + wizyta kuriera? nie można udać się do placówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (na stronie promocji) i ze sposobem finalizacji opisanym w powyższym prześietleniu.

   W opisach promocji staram się uwzględnić wszystkie szczegóły - w tym wymienić wszystkie dostępne sposoby zawarcia umowy. Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli np. wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 16. jak rozumiem płatności kartą na potrzeby promocji "Majowa premia" płacąc na Allegro nie są uwzględniane gdyż tam płatność przechodzi przez jeden z wykluczonych sposobów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na Allegro są zaliczane. PayU występuje jako operator transakcji. Chodzi o to żeby nie zasilać PayU itp.

   Usuń
 17. Konto założone,apka zainstalowana,kurier kartę dostarczył,a odnośnie płatności za kartę to muszę już w maju wykonać jedną transakcję aby karta była darmowa? Tak samo w czerwcu i lipcu...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w maju płatność powinna już być.

   Usuń
 18. Mam pytanko,
  jesli złożyłem wniosek na stronie promocji a potem założyłem konto wchodząc na nowo na strone banku a nie klikajac z załóż konto które wyskakuje po stronie promocji to dostanę premie 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji (po rejestracji; lub alternatywnie za pomocą linka, który przychodzi w mailu potwierdzającym rejestrację). Wniosek złożony w inny sposób niestety wyklucza z promocji.

   Usuń
 19. Witam.
  Mam pytanie - czy ktos juz otrzymal mejla z informacja "O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo: do 19.07. (o bonusie 100 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków w czerwcu);"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja jeszcze nie dostałam żadnego maila, a to moja pierwsza promocja z bankobraniem. Rozumiem, że do niedzieli włącznie powinnam dostać maila jeśli spełniło się warunki promocji?

   Usuń
  2. Też nie dostałem jeszcze maila, wątpię że przyślą 19go w niedzielę....

   Usuń
  3. Data 19.07. od początku nieco mnie dziwiła. Nie tylko z tego względu, że przypada w niedzielę. Promocje z kontem w BNP Paribas (a przecież było ich już mnóstwo) są tworzone według pewnego szablonu i najczęściej terminem wysyłki maila jest 20. dzień miesiąca.

   Oczywiście brak maila do niedzieli (włącznie) byłby niepodważalną obsuwą, ale osobiście zaczekałbym do poniedziałku właśnie (być może ktoś się pomylił i te maile najpewniej wtedy będą - ale to już tylko moje przypuszczenie).

   Usuń
 20. Ja też nie dostałem maila z linkiem mimo, że spełniłem warunki tej promocji. Coś lewizną mi tu pachnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez reklamacji nie ma premii w promce Parobasa :)

   Usuń
  2. Daleki byłbym od takiej oceny. Promocji konta w tym banku przygotowanych przez tego organizatora były już dziesiątki (jeśli nie więcej). Tu najpewniej mamy do czynienia z błędem/obsuwą - o czym piszę w komentarzu wyżej. Pozostaje nadzieja, że do poniedziałku się to wyjaśni.

   Usuń
  3. Jest mail z BNP

   Usuń
  4. Witam ponownie (Anonimowy z pierwszego komentarza).
   Juz dostalem. Przyszedl 18-go o 15:22.
   Pozdrawiam

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...