Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE na 250 zł za konto w Pekao + 2,5% dla oszczędności

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

17.05.2020

OSTATNIE CHWILE na 250 zł za konto w Pekao + 2,5% dla oszczędności

Zbliża się koniec dostępności dwóch promocji Konta Przekorzystnego w Banku Pekao.

OSTATNIE CHWILE na 250 zł za konto w Pekao + 2,5% dla oszczędności
To już ostatnie chwile, by załapać się na gwarantowaną premię pieniężną do 200 zł oraz (dla chętnych) 2,5% dla oszczędności (zapewnione na 4 miesiące). Do tego dochodzi jeszcze możliwość zgarnięcia bonu o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów. A jakby tego było mało, to... zyskać mogą też obecni klienci banku (dzięki programowi poleceń).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Promocję z premią 200 zł za Konto Przekorzystne i 2,5% dla oszczędności szczegółowo już na blogu omówiłem. W związku ze zbliżającym się finiszem dostępności tej okazji do bankobrania, dziś jednak przypomnę o tym, co najważniejsze.

W łatwy sposób do wzięcia czekają gratyfikacje o łącznej wartości co najmniej 250 zł. A kto ma oszczędności, ten jeszcze może załapać się na 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym (a w czasach, gdy banki wszem i wobec tną oprocentowanie, to fajnie taką stawkę zagwarantować sobie na 4 miesiące). Grunt to wyrobić się z otwarciem konta do najbliższej środy (włączenie, tj. do 20.05.2020 r., do godz. 23:59). Z okazji warto skorzystać, bo kolejna edycja niekoniecznie musi mieć aż tak proste warunki do spełnienia, jak to jest teraz.

Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która od 1.01.2019 r. nie posiada (ani nie jest współposiadaczem) rachunku płatniczego lub lokaty w Banku Pekao.

By załapać się na premię do 200 zł, wniosek o konto wraz z kartą należy złożyć elektronicznie - z wykorzystaniem tzw. biometrii, czyli ze zrobieniem sobie selfie podczas otwierania konta (nie trzeba wtedy ani odwiedzać placówki banku, ani nawet przyjmować kuriera, bo wszystko odbywa się zdalnie bez ruszania się sprzed komputera, czy bez odkładania smartfona - ważne jedynie, by składanie wniosku o konto odbywało się na urządzeniu wyposażonym w kamerkę internetową).

Warunki do spełnienia są też bardzo łatwe, gdyż w kolejnych miesiącach wystarczy zapewniać wpływy po min. 500 zł (w każdym miesiącu; mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku), wykonywać po jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz logować się do tejże aplikacji.

Spełnienie tych prostych wytycznych jednocześnie sprawi, że konto i karta będą darmowe (by tak się stało, wybierz do konta kartę Mastercard).

Za powyższe przysługiwać będą Ci 2 bonusy po 100 zł każdy, które bank wypłaci na Twe konto. Szczegółowe omówienie warunków promocji wraz z niezbędnymi objaśnieniami znajdziesz tutaj.

Już podczas składania wniosku o konto osobiste zaznaczyć możesz otwarcie konta oszczędnościowego. Na nim uzyskasz 2,5% w skali roku dla kwoty do 30 000 zł, które Bank Pekao gwarantuje na 4 miesiące (licząc od otwarcia konta). We wspomnianym wpisie o promocji z premią 200 zł również znajdziesz szczegółowe omówienie promocji dla oszczędności.

Do konta lepiej wybrać kartę Mastercard, bo łatwiej można ją mieć za 0 zł, ale z tą kartą można też zyskać więcej. Do wzięcia czeka bowiem 3400 punktów powitalnych za rejestrację w programie Bezcenne Chwile (a taka pula punktów daje możliwość ich wymiany na nagrodę w postaci np. voucheru o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów m.in. w Decathlonie, Home&You, RTV Euro AGD lub na Circle K).

Szczegóły każdej z tych propozycji, w tym warunki promocji z premią 200 zł i bonem 50 zł, terminy przekazania nagród oraz prześwietlenie konta zakładanego w Pekao znajdziesz we wpisie: Konto na selfie: zgarnij łatwą premię 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+50 zł na zakupy). I tam również możliwa jest dyskusja w komentarzach (by łatwiej było odnaleźć wszystko w jednym miejscu, poniżej wyłączyłem możliwość komentowania).Okazja dla obecnych klientów. Jeśli już masz (albo dopiero założysz) konto osobiste w Pekao, to możesz zarobić również (więcej). Bank udostępnia bowiem program poleceń, w którym płaci 100 zł za skuteczne polecenie (polecona osoba, z tytułu otwarcia konta z polecenia nie zyska niczego więcej, ale na pewno znajomych czy rodzinę łatwiej przekonać, gdy jednak ta osoba polecona bierze udział w promocjach przewidzianych dla nowych klientów - czyli może zgarnąć premię 200 zł na start + 50 zł na zakupy + 2,5% dla oszczędności).

A kto prowadzi działalność gospodarczą, ten dodatkowo może zyskać dzięki założeniu konta firmowego (do wzięcia czeka do 1000 zł za Konto Przekorzystne Biznes; z udziału w tej promocji nie wyklucza posiadanie/założenie konta osobistego w Pekao).

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...