Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 60 zł na zakupy za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+ bonus 200 zł dla dorosłego)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

26.05.2020

60 zł na zakupy za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+ bonus 200 zł dla dorosłego)

Bank Millennium ponownie premiuje otwarcie konta dla dziecka.

60 zł za konto dla dziecka w Banku Millennium
Do wzięcia czeka do 60 zł w kartach podarunkowych, które będzie można wykorzystać podczas zakupów. A jeśli Ty (jako osoba dorosła) nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, to na Ciebie czeka premia 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku (bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat). By to zrobić, trzeba posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste bądź kartę kartę kredytową w Banku Millennium oraz mieć dostęp do bankowości Millenet, bo tylko Konta 360° Junior otwarte w ten sposób biorą udział w promocji.

Jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"

Limit nagród. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 5 000 Kont 360° Junior otwartych w okresie od 15.05. do 30.06.2020 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium zakomunikuje na swej stronie internetowej (tutaj).

Zasady promocji "Nawet 60 zł na ekarcie Goodie za Konto 360° Junior"


By wziąć udział w promocji, należy:
 • do 30.06.2020 r.: 
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej);
  • posiadać wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywania informacji handlowych przez telefon oraz telefonicznie i zgód tych nie odwoływać do końca promocji;
  • założyć Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior).

Dalej spełnianie warunków uzależnione jest już od wieku dziecka:
 • w przypadku otwarcia Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba poniżej 13 roku: w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) trzeba zasilić konto dziecka kwotą min. 100 zł lub 
 • w przypadku otwarcia Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 13 rok życia: w lipcu sierpniu i wrześniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) należy zasilić konto dziecka kwotą min 100 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta dziecka lub BLIKiem.

Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną powyższe warunki, do wzięcia jest nagroda o wartości 20 zł. Jako że miesiące są 3, to łącznie zgarnąć można do 60 zł. Nagroda ma być przekazana najpóźniej do 31.10.2020 r. - do tego czasu umowa o Konto 360° Junior nie może być rozwiązana, ani wypowiedziana. Nie odwołuj też zgód.

Nagrodę otrzymasz SMSem w postaci kodu, który ma być ważny przez 60 dni. W tym czasie będzie go można wymienić na eKartę w aplikacji Goodie, która z kolei ważna ma być przez 12 miesięcy od daty aktywacji kodu w aplikacji. eKarty będzie można wykorzystać za pomocą płatności zbliżeniowych (Google Pay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Konto 360° Junior - prześwietlenie 


Charakterystyka konta dla małoletnich w Banku Millennium wygląda następująco: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Czy warto zakładać konto dla dziecka? Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy będzie możliwe skorzystanie z konta dla dorosłych z premią 200 zł.


Nie przegap podobnych promocji w przyszłości. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Wystarczy podać adres mailowy, który wykorzystam tylko do przesyłania wiadomości o nowych wpisach na blogu (robię to do dwóch razy w tygodniu). Jeśli kiedyś z jakiejś przyczyny zechcesz zrezygnować ze subskrypcji to zrobisz to równie szybko, jak zapis:

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Przez permanentne stosowanie przez Milennium wykluczenia dla byłych posiadaczy konta 360 to lepiej dziecku nie psuć przyszłej zabawy. Niech zaczeka do pełnoletności i wtedy założy sobie za porządne premie i to w gotówce!

  OdpowiedzUsuń
 2. To mam pytanie: mamy z żoną wspolne konto i osobne dostepy do bankowości internetowej. Ok rok temu zona w ten sposób dostała chyba bilety do kina za założenie konta córce.

  Czy teraz ja logując się moge założyć konto dla syna w promocji? Czy jednak dla banku bede uczestnikiem który wcześniej korzystał z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnikiem jest rodzic (a nie dziecko, jak bywa w promocjach innych banków), więc być może to przejdzie. O ile konto dla dziecka jest już zamknięte (bo jeśli dobrze kojarzę, to kolejnego na ten sam PESEL nie da się założyć).

   Usuń
 3. Czyli jeśli mam dziecko poniżej 13 lat to karty nie będzie i konto jest bezpłatne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te konto to można założyć kilku dzieciakom, czy tylko premia jest wypłacana za jedno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem "Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior" :)

   Usuń
 5. Mam problem,nie mogę przejść dalej,wyskakuje mi taką informacja:
  Nie można założyć konta. Według ewidencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji podany PESEL nie istnieje. Jeżeli jesteś pewien, że wpisany PESEL jest poprawny, spróbuj ponownie później.
  Próbowałam wczoraj i dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem w czy był problem. Przy autouzupelnianiu pojawiała się na końcu wyrazów spacja,puste pole. Taka głupotka A nie mogłam przejść dalej.

   Usuń
 6. Czy po zasileniu konta te 100zł musi tam zostać czy można je stamtąd "ruszyć"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowo zasilić a nie zapewnić wpływ wzbudza moje wątpliwości. Ale z drugiej strony nie dopatrzyłem się żeby gdzieś w regulaminie była mowa o tym że trzeba te pieniądze tam utrzymywać.

   Usuń
 7. Z tego co piszesz pod "Łatwa premia 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium", to konto 360 Junior nie wyklucza z promocji "Łatwa premia 200zł". Czyli śmiało można dziecku zakładać. Lepiej temu młodszemu :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...