Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 120 zł dla aktywnych w promocji dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

5.05.2020

Do 120 zł dla aktywnych w promocji dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski odpalił nową edycję promocji z premią do 120 zł za wpływy na konto osobiste.

Do 120 zł dla aktywnych w promocji dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego
Promocja "Do 120 zł dla aktywnych" skierowana jest do zaproszonych klientów, posiadających konto osobiste w ING Banku Śląskim. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 100 lub 120 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź promocje dla klientów ING Banku Śląskiego.]

💡 Jeśli jeszcze nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego, to na niniejszą promocję się nie załapiesz, ale sprawdź jak zarobić na założeniu konta w banku z lwem w logo. Do wzięcia czeka premia do 160 zł za Konto Direct lub do 160 zł za Konto Mobi (drugie z wymienionych kont założyć mogą wyłącznie osoby w wieku 18-26 lat).

Premia do 120 zł dla posiadaczy konta w ING


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która na dzień 22.04.2020 r. posiadała konto osobiste (Direct, Mobi, Komfort, Klasyczne lub Student) w ING Banku Śląskim, która otrzyma od banku zaproszenie do uczestnictwa w promocji (wiadomością w systemie bankowości Moje ING).

Nagroda. Do wzięcia jest premia pieniężna w wysokości 100 lub 120 zł, która wpłynie na konto osobiste, więc środki będzie można wypłacić, przelać bądź wydać na dowolny cel.

Zasady promocji ING z premią do 120 zł dla aktywnych


Jeśli ING Bank Śląski skierował do Ciebie zaproszenie do udziału w promocji, to:
 • do 30.06.2020 r. zapisz się do promocji poprzez wniosek dostępny w Moje ING (podlinkowany w zaproszeniu);
 • od 22.04. do 30.10.2020 r., w czterech dowolnych miesiącach zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł; 
 • do 13.11.2020 r. posiadaj konto, na które otrzymujesz wpływy (bo w tym terminie ma nastąpić wypłata premii).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Jeśli jednak chcesz zgarnąć więcej (czyli 120 zamiast 100 zł), to najpóźniej do 30.06.2020 r. za pośrednictwem bankowości internetowej złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia na swe konto w ING Banku Śląskim (według ścieżki: Konto => Wnioski => Dyspozycja przelewu wynagrodzenia).

Dla uzyskania dodatkowego bonusu w wysokości 20 zł wpływ musi być w jednej kwocie (a więc musi wpłynąć co najmniej 1000 zł, a nie np. 2 razy po 500 zł), a do spełnienia warunków promocji bank uwzględni wyłącznie wpływy, które pojawią się na koncie po złożeniu dyspozycji przelewu wynagrodzenia. I te wpływy muszą być odnotowane w co najmniej czterech dowolnych miesiącach (najpóźniej do 30.10.2020 r.).

A jakie jeszcze wymogi ma ING Bank Śląski wobec wpływów na potrzeby uzyskania premii (zarówno tej w wysokości 100, jak i 120 zł)? W regulaminie można znaleźć zapis:
[Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku [czyli ING Banku Śląskiego - przyp. Mr. Złotówa]"

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom Leszkowi i Maćkowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

51 komentarzy:

 1. Czy można zrobić przelewy z innego banku na swoje konto I to będzie zaliczone ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji przelewy robiła mi żona. Dostałem 100 zł.

   Usuń
  2. nie bedzie, ktos inny musi byc nadawca przelewu

   Usuń
 2. Czy można połączyć to z promocją dla zakładających konto?
  Założyłem w kwietniu i spełniam wsdubki, więc mogłoby razem wpaść 280zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dostałeś zaproszenie do promocji "Do 120 zł dla aktywnych" to nie ma przeciwwskazań by połączyć z promocją dla otwierających konto :)

   Usuń
 3. A ciekawe czy można składać reklamacje, że mnie nie wytypowali do promocji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można spróbować. Może to otworzy furtkę do kolejnej promocji ;) Daj znać!

   Usuń
  2. oni to zrobili pewnie tylko dla osób, które nie robią takich przelewów. Ja np. mam konto, ale robię te przelewy, więc mnie 'nie wytypowali' 'przypadkiem', bo to jeden z warunków mojego kredytu hipotecznego :P

   Usuń
  3. Ja zakładałam konto w promocji i zapewniałam wpływy. A i tak dostałam zaproszenie do tej promocji (mimo już tych wpływów).

   Usuń
 4. Czy w przypadku konta premium też można zostać zaproszony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o tym, że uczestnikiem może być osoba, która posiada Konto (a zostało ono zdefiniowane jako Direct, Mobi, Komfort, Klasyczne lub Student).

   Usuń
 5. Ja mam w skrzynce taka wiadomość: "Dzień dobry, od 7 lipca 2020 r. obniżamy oprocentowanie na niektórych kontach oszczędnościowych w PLN. Skłoniła nas do tego sytuacja rynkowa" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spadek z 0,5 na 0,25% więc nie ma co płakać 🙃

   Usuń
 6. Można wysłąć przelew ze swojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy żeby spełnić warunki tej promocji muszę mieć kartę i wykonać nią ileś płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ręcę opadają...... odpowiem za admina. przeczytaj wszystko od początku. Jeszcze raz i jeszcze raz.... Mam nadzieję że już wszystko zrozumiałeś...

   Usuń
  2. Regulamin nawet słowem nie wspomina o karcie więc wszystko jasne.

   Usuń
 8. A.ja uważam, że ING promuje tylko nowych klientów A tym którzy mają kąta u nich od lat to tylko zmniejszają oprocentowanie lokat . Chcąc zarobić na systemie bankowym należy przenosić swoje pieniądze z jednego banku do drugiego .Tylko wtedy jako nowy klient możesz zyskać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Unknown 6 maja 2020 09:57
   Nieprawda. Ja na taką promocję u nich załapałem się po raz kolejny.
   Oprócz tego są inne w których brałem i biorę udział.
   I to wszystko również dla wieloletnich klientów. A no promocjach w ING zyskałem więcej niż w jakimkolwiek innym banku. Citi u mnie jest na drugim miejscu. Potem Millennium, mBank, Credit Agricole, Alior Bank i chyba BNP Paribas na allegro za coś 100 zł i za instalację ich apki czy coś tam innego chyba z 20 zł... a ostatnio nawet Pekao (ten z żubrem) się wysilił z tymi punktami a więc 50 zł wpadło.

   Usuń
  2. Też mam takie odczucie.
   Ze wszystkim banków, w których zakładałem konto ING jest na pierwszym miejscu: premia za założenie konta, bonus za oplaty Blikiem, za wynagrodzenie, za zakup akcji, oszczędzanie, dobry (szkoda że krótko) procent na oszczędności. I tak zostałem z ING ponad 2 lata :) Tylko KK coś nie możemy się dogadać :)
   Jeszcze Millenium sobie zostawiłem, bo podoba się interfejs app'ki i strony www.

   Usuń
  3. U mnie zaproszenie 2 razy. Podstawowa sprawa to wyrażenie zgód marketingowych. Bez tego żadnych zaproszeń nie będzie.

   Usuń
 9. Dostałem zaproszenie już 2-gi raz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... a niektórzy i trzeci... i to nie jest ostatnie słowo.
   Na bank!

   Usuń
  2. A ja wciąż czekam na obiecane 102 zł za udział w promce z wpłatami na OKO :)

   Usuń
 10. Te wpływy to mają być po 1000 zł w każdym z 4 miesięcy (czyli łącznie 4000 przez 4 miesiące) czy np. po 250 zł w każdym miesiącu a w ciągu 4 to będzie 1000 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 6 maja 2020 17:55
   Oczywiście że mają być po 1000 zł (po zsumowaniu 1000 zł dla uzyskania premii 100 zł a dla uzyskania premii 120 zł po 1000 zł minimum w jednorazowym przelewie) w KAŻDYM z czterech miesięcy!
   Czy gdzieś (Regulamin, strona banku lub opis na tej stronie) widzisz żeby było podane inaczej?

   Usuń
 11. Rozumiem że na promocję 120 zł nie załapię się przy moim przelewie 1000zł z innego banku. A czy wtedy łapię się na 100 zł czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 6 maja 2020 18:23
   Co jest z Wami? Przecież wszystko i na stronie banku i tu już zostało powiedziane.

   1. Jak chcesz tylko 100 zł, to nie przenosisz przelewów wynagrodzenia ale i tak ktoś inny musi dokonać przelewów na łączną sumę minimum 1000 zł miesięcznie (takie przelewy muszą być przez 4 miesiące) na konto osoby która dostała zaproszenie do promocji i z niego skorzystała zapisując się do niej poprzez wniosek o którym mowa.

   2. Jak ktoś chce dodatkowo jeszcze 20 zł, to przenosi wynagrodzenie minimum 1000 zł przy jednorazowym przelewie tak jak jest to opisane.

   Usuń
  2. czyli jak przeniosę wynagrodzenie (powyżej 1000zł) to spełnię obywa warunki? :)

   Usuń
  3. @Anonimowy 7 maja 2020 06:46
   Dokładnie tak. Wtedy jest najprościej. Nie koniecznie jednak może być to najbardziej opłacalnym. Dlaczego?
   Weźmy np. taką sytuację, gdzie jakiś inny bank w którym też posiada się konto, w tym samym czasie zrobi promocję za samo tylko przeniesienie do nich wynagrodzenia. Jest oczywiście możliwość podzielenia przenoszonego wynagrodzenia i np. w tej promocji aby zyskać te dodatkowe 20 zł, wystarczy żeby to wynagrodzenie wpływało w kwocie 1000 zł. Resztę można wtedy wykorzystać na jakąś ewentualną kolejną tego typu promocję w tym samym czasie, niemniej jednak, im więcej takich kombinacji tym o łatwiejsze błędy, np. jakaś księgowa lub pracodawca może się pomylić i przelać wszystko na jedno konto. Chyba że ma się kilka różnych źródeł uzyskiwania dochodu i różnych "pracodawców", wtedy nie trzeba się bawić w dzielenie bo wszystko jest klarowne.

   Usuń
 12. Witam, a pamieta ktos kiedy jest wyplacane za wcześniejszą promocje 120zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnia odsłona promocji (dostępna od 27.01. do 31.03.2020) przewiduje wypłatę premii do 12.08.2020 r. W jeszcze wcześniejszej akcji (dostępnej od 23.10. do 31.12.2019 r.) ten termin przewidziano na 14.05.2020 r.

   Usuń
 13. Obecnie najlepszy bank dla stałych klientów. Kiedyś był taki BZ WBK ale się skończyło po przyjściu Santandera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Co do najlepszy bank dla stałych klientów to jest to kwestia mocno dyskusyjna.
   2. Santander posiadał BZ-WBK od czasów wykupienia ich od AIB oraz KBC czyli od 10 lat!

   Usuń
  2. @Anonimowy 7 maja 2020 17:37
   Mimo wszystko jednak, od momentu kiedy zmienił się brand, to już nie jest to samo. WB-ek nawet wygląd i karty miał ładniejsze... Póki co mam taką.
   Jedyne co jeszcze trzyma mnie w Santander, to darmowe szybkie przelewy.
   Wszystko co u nich zarobiłem jako tzw. stały klient, to jakieś 20 zł i nawet nie pamiętam za co. W każdym razie nie zapomnę im tego wcześniejszego przekrętu gdzie nie wypłacili mi 2 x po 20 zł z tytułu jakiejś promocji a reklamacje nie pomogły. Podobnie jak u większości. Zainteresowani z pewnością yo pamiętają...

   Usuń
 14. Czy spotkał się ktoś z żądaniem ING lub innego banku o udzielenie oświadczenia o źródłach dochodu i majątku w związku z ustawą o praniu brudnych pieniędzy i wspieraniem terroryzmu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, już dość dawno.

   Usuń
  2. A czy od Ciebie czegoś takiego zażądali? Jaki bank? ING? W jakich okolicznościach - długo jesteś ich klientem czy niedawno otworzyłeś konto? A może coś takiego chcieli po większych wpływach na konto? Otwierałeś konto przelewem czy inaczej?

   Usuń
  3. Konto otwarte lata temu. Nie było żadnych większych wpływów.
   W ING po dzień dzisiejszy tego żądają. Wiem to bo inna osoba w panelu ma już jakiś czas wiszącą taką wiadomość. Nie miała prawie żadnych wpływów a te które były, były rzadko i na kwoty ok. 1000 zł. Póki co niczego nie wypełniała.

   Skopiuj i wyszukaj w Google:

   1. "Ustawa z dnia 1 marca 2018 r.o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu"

   2. "Obowiązki banków związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w świetle znowelizowanych przepisów"

   Usuń
  4. ING od bardzo dawna. Nie chcą jakie są kryteria. Podobno to standard i wszystkich o to proszą.

   Usuń
  5. Ok, dzięki, ale to wystarczy rozumiem coś wypełnić i wysłać im jako wiadomość w bankowości? To wszystko czy może trzeba iść z tym do oddziału specjalnie? Są jakieś konsekwencje jeśli tego nie zrobimy w miarę szybko, typu blokada środków czy jakieś dodatkowe limity przelewów?

   Usuń
  6. Chcą oświadczenia w poczcie z konta.
   Niczym nie grożą (na razie).

   Usuń
 15. Opłacało się kiedyś otworzyć konta 1 2 3 w BZWBK na 3% do 3 tyś a że mam ich tylko skromne 30 sztuk to moja kasa(90tyś zł) pracuje na wyższym poziomie jak idę do jakiegoś innego oddziału pytanie po co panu tyle kont a co ja mówię po co mam trzymać na koncie oszczędności na marnym procęcie jak mogę mieć 3% i zawsze sprawdzaja z niedowierzaniem i robą wielkie gały kiedyś wróciłem do oddziału po 4 miesięcy i mnie rozpoznali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ciesz się aż tak, tylko do końca czerwca masz tam taki %, a potem będzie okrągłe 0.

   Usuń
  2. Brawo Ty! Ja niestety skończyłem na 17. Ale jak pisze pws dobre się kończy :( 1. lipca wszystkie pójdą do zamknięcia.

   Usuń
 16. Mam u nich konto ponad 20 lat :O i nic nie dostałam :( tym razem też.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy środki na koncie należy utrzymać? Czy wystarczy odnotowanie wpływu na konto?

  OdpowiedzUsuń
 18. polecam ING.
  Za wpływ za pensję x2
  Kody rabatowe w zakładce Rabaty/Promocje
  Za tą promkę z przelewami mobilnymi gdzie wpadło 30zł.
  Za szybkie reklamację na plus.

  OdpowiedzUsuń
 19. Premia wpadła mimo tego, że był to przelew z konta indywidualnego. To taka podpowiedź dla przyszłych uczestników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo pracowników Śląskiego piszących regulaminy przyszłych promek :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...