Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Zgarnij podarunek", czyli zestaw klocków LEGO + 200 zł na karcie podarunkowej Douglas za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.05.2020

"Zgarnij podarunek", czyli zestaw klocków LEGO + 200 zł na karcie podarunkowej Douglas za konto w BNP Paribas

BNP Paribas odpalił promocję, która wydaje się nawiązywać do dwóch świąt (Dnia Matki i Dnia Dziecka) jednocześnie.

"Zgarnij podarunek", czyli zestaw klocków LEGO + 200 zł na karcie podarunkowej Douglas za konto w BNP Paribas
W promocji "Zgarnij podarunek" do wzięcia czeka bowiem coś dla rodzica (choć pewnie najczęściej mamy), czyli karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Douglas oraz coś dla dziecka (zestaw klocków Lego).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Zgarnij podarunek"


Dla kogo promocja konta w BNP Paribas? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont. Uczestniczyć w promocji na szczęście mogą za to klienci BGŻ Optima.

Klocki LEGO zestaw nr 30098 nr 45098 nr 65098
Nagroda. W promocji do wzięcia czekają dwie nagrody gwarantowane (o łącznej wartości 240 zł):
 • karta podarunkowa Douglas o wartości 200 zł (do wykorzystania w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym) oraz
 • zestaw klocków Lego o wartości 40 zł (nr 30098 lub nr 45098, lub nr 65098 - zestaw ma być przyznany losowo; organizator promocji nie przewidział możliwości wyboru zestawu).

Limit rejestracji. W promocji "Zgarnij podarunek" przewidziano udział maksymalnie 600 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji organizator umieści komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje wówczas nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy, kto zdąży się zarejestrować, będzie mieć pewność wzięcia udziału w promocji i otrzymania nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 1.06.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 19.06.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj też o jej aktywacji);
 • w czerwcu 2020 roku wykonaj 5 płatności BLIKiem;
 • w lipcu 2020 roku:
  • wykonaj 5 płatności BLIKiem oraz
  • zapewnij wpływ(y) na łączną kwotę min. 500 zł (to warunek bardzo prosty, bo wystarczy wykonać przelew nawet z własnego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu nagród organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 21.08.2020 r. Na tę wiadomość będzie należało zareagować i do 26.08. zalogować się na stronie promocji, by podać tam adres korespondencyjny do wysłania zestawu klocków Lego, co organizator zamierza uczynić do 31.08.2020 r. W tym samym terminie (a więc najpóźniej do końca sierpnia) otrzymasz SMSa z kodem do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Douglas.

Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne informacje dla uczestników promocji "Zgarnij podarunek"


Spełniając warunki powyższej promocji konta w BNP Paribas, nie zapomnij o wytycznych: 

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Do wymaganych transakcji nie zaliczą się przelewy na telefon BLIK, ani wypłaty z bankomatu.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Lista choć z pozoru długa, to w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót BLIKiem często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w Internecie (np. na Allegro). Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodzie (a przecież na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do przesłania nagrody), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w BNP Paribas, charakteryzujące się poniższymi, bardzo klarownymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek: wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić żadnych dodatkowych kosztów, najlepszym wyborem jest Karta Otwarta na Dzisiaj. By uniknąć opłaty miesięcznej za tę kartę, miesięcznie wystarczy wykonać nią co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (pamiętaj o tej płatności, gdyż transakcja za pomocą BLIKa to co innego, niż płatność kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją z zestawem kloców i kartą podarunkową Douglas możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę o konto zawrzesz wtedy za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie jeszcze kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Co oznacza bycie stroną umowy ramowej z BNP Paribas? Czy moja żona, która nie posiada konta w BNP Paribas, ale razem ze mną (jestem klientem BNP i posiadam u nich konto) wzięła tam kredyt hipoteczny to może wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa ramowa jest o konto, kartę i dostęp do bankowości. Jak jej nie ma to może brać udział.

   Usuń
 2. Czy moja żona może wziąć udział w tej promocji, jeśli posiada kredyt hipoteczny w BNP, ale nie posiada tam żadnego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont."

   Usuń
 3. Czy już można zamknąć konto zdalnie czy ciągle tylko oddział?

  OdpowiedzUsuń
 4. trzymajcie się z daleka od bnp zamknięcie konta tam to dramat, nie przyjęli mi rezygnacji listownej o czym dowiedziałem się po miesiącu jak zadzwoniłem na infolinię i musiałem czekać kolejny miesiąc. w oddziałach stacjonarnych z kolei poziom obsługi urąga cywilizowanym standardom. Nie warto

  OdpowiedzUsuń
 5. Organizatorem promki jest ponownie Ad Astra?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy dobrze doczytałam, że za dostarczenie karty do konta przez kuriera (która jest konieczna do uzyskania "podarunków") pobierana jest oplats min. 35 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w tym przypadku. Przywołana opłata dotyczy wyłącznie sytuacji, gdy klient zamawia kartę (dodatkową, w miejsce zastrzeżonej itp.) i zamiast standardowej przesyłki (listem) wybierze kuriera. Gdy kurier przyjeżdża potwierdzić tożsamość i przy okazji przekazuje kartę, to opłaty nie ma. Sprawdzone w teorii i w praktyce :)

   Usuń
 7. Ktoś już dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Jeszcze kilka dni mają. Na stronie promocji widzę że już jest okienko do logowania.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...