Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Polecam mój Bank - edycja VII": premia 50 zł za konto w Santander Banku dla poleconego + do 500 zł dla polecającego

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.05.2020

"Polecam mój Bank - edycja VII": premia 50 zł za konto w Santander Banku dla poleconego + do 500 zł dla polecającego

Santander Bank udostępnił kolejną odsłonę swego programu poleceń.

Program "Polecam mój Bank- edycja VII" w Santander Banku
Do zgarnięcia są premie pieniężne po 50 zł (dla polecającego i polecanego). A polecający łącznie zyskać może nawet 500 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]


Polecam mój Bank - edycja VII


Dla kogo promocja? By - jako osoba polecona - uzyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia, trzeba posiadać polskie obywatelstwo oraz nie mieć konta osobistego (w PLN) w Santander Banku co najmniej od 1.05.2019 r. (ten okres wykluczenia dla byłych klientów został więc ponownie przesunięty o 3 miesiące względem poprzedniej edycji programu "Polecam mój Bank").

Osobą poleconą może być nawet osoba małoletnia, ale musi mieć ona ukończony 13. rok życia, a otwarcie konta wymaga wtedy wizyty w placówce banku (wraz z rodzicem/opiekunem dziecka).

Osoba polecająca to osoba już wyłącznie pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która posiada konto osobiste (w PLN) w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości internetowej (o pozostałych warunkach piszę nieco niżej).

Zasady promocji. W celu uzyskania gwarantowanej premii pieniężnej 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
 • najpóźniej do 31.07.2020 r. do 14.08.2020 r. (po przedłużeniu promocji) zawnioskuj o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i z dostępem do bankowości internetowej, podając we wniosku kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;

  Uwaga: by zgarnąć dodatkowe 200 zł za otwarcie konta w Santander Banku, link do wniosku objętego tą dodatkową promocją znajdziesz we wpisie prześwietlającym Money manię tutaj (tam również można podać kod polecenia).
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu, w bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santandera oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą).

Wypłata premii (po 50 zł dla poleconego i polecającego) nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę otwierającą konto z polecenia.

Jak zyskać dzięki polecaniu konta w Santander Banku? 


Opcjonalnie (to już dla chętnych), możesz też zyskać na polecaniu konta.

Jak przystąpić do programu "Polecam mój Bank?" By polecać konto w Santander Banku, zarejestruj się w programie poleceń. Możliwe jest to w bankowości internetowej: Oferta Banku => Polecam bank. Wtedy uzyskasz swój indywidualny kod poleceń (do wielokrotnego użytku). O rejestracji pamiętaj nawet, gdy było Ci dane już uczestniczyć w poprzednich edycjach tej promocji. Bo choć kod poleceń pozostaje niezmienny, to każda edycja programu "Polecam mój Bank" wymaga odrębnej rejestracji.

By móc polecać, niezbędnym jest także wyrażenie (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz) zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na EKK (sprawdzisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc wg ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji), a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Trzeba przy tym też podać bankowi swój adres mailowy i telefon komórkowy. Premię za polecenie (50 zł) otrzymasz pod warunkiem spełnienia przez osobę poleconą wszystkich warunków uzyskania przez nią premii 50 zł (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia).

Osoba polecająca może uzyskać premie za maksymalnie 10 skutecznych rekomendacji (tym samym w VII edycji zdobyć można do 500 zł; w każdej edycji limit liczony jest odrębnie). Do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta.

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Bonus za otwarcie konta to nie wszystko, co może zyskać osoba zakładająca Konto Jakie Chcę w Santander Banku. Z nim można bowiem zyskać zwroty 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).

W ciągu miesiąca można w ten sposób zgarnąć do 25 zł (chociaż wyciśnięcie maksimum jest jednak ciężkie, bo za media trzeba by płacić bardzo dużo; aczkolwiek pewnie i jest to w zasięgu niektórych - np. tych, którzy ogrzewają dom na gaz lub prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty). Rocznie w ramach zwrotów uzyskać można do 300 zł.

W celu uzyskiwania zwrotów należy pamiętać o zgłoszeniu do banku rachunków/faktur, za które będą dokonywane płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunku => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie 


Charakterystyka konta osobistego z oferty Santander Banku wygląda tak:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (do tych transakcji nie wliczają się płatności BLIKiem) lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję; zmianę można dokonać po wyborze opcji "Usługi" widocznej przy Koncie Jakie Chcę w bankowości internetowej); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

O tym jak zdobyć jeszcze więcej przy okazji otwarcia konta w Santander Banku dowiesz się tutaj (a łącznie do wzięcia czeka od 200 do 1000 zł).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. 50 zł? Dziękuję, zaczekam na coś innego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Trzeba zaczekać na promocję z premią. Ostatnio zawsze to się łączyło z poleceniami więc było XXX + 50 zł.

   Usuń
 2. Widzę na stronie, że można jeszcze otworzyć konto przelewem

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy rachunki,faktury mogą być na inną osobę niż posiadacz konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszą być na właściciela konta. Jak zgłosisz fakturę przez bankowość to ci jej nie podepną. Ewentualnie możesz spróbować w placówce, bo tam przechodzą faktury na inne imię.

   Usuń
 4. Wyjątkowo mało atrakcyjna promocja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam program poleceń nie kusi. Pozostaje zaczekać z nadzieją na promocję, która będzie się łączyć :)

   Usuń
 5. Czy osoba Polecająca również musi wykonać płatności na sumę 300zł czy tylko osoba Polecona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecający nic robić nie musi

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...