Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 300 zł w bonach do wykorzystania na Allegro w promocji "Piękna premia" za konto w BNP Paribas

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

18.05.2020

Aż 300 zł w bonach do wykorzystania na Allegro w promocji "Piękna premia" za konto w BNP Paribas

Za Konto Otwarte na Ciebie do wzięcia czekają nagrody o wartości już dość dawno niewidzianej.

Promocja "Piękna premia" pozwala zgarnąć 3 bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Można je zdobyć za spełnienie całkiem prostych warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]


"Piękna premia", czyli 300 zł na Allegro


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont. Na szczęście udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają trzy e-kody Allegro o wartości 100 zł każdy. Łącznie będzie można więc zgarnąć nawet 300 zł do wykorzystania w największym serwisie zakupów internetowych w Polsce.

Każdy z tego typu e-Kodów można wykorzystać tylko odrębnie i jednorazowo.

Realny zysk z udziału w promocji będzie jednak nieco niższy w związku z opłatą za kartę, którą bank pobiera bezwarunkowo (o szczegółach piszę nieco niżej), ale różnica zamknie się maksymalnie w 10%, więc "na czysto" wyjdzie 270 zł.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Piękna premia" przygotował się na udział 3500 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Piękna premia"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 26.05.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na eŚwiat; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 16.06.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj też o aktywacji karty wydanej do konta).
 • by uzyskać pierwszy bon Allegro o wartości 100 zł, w czerwcu 2020 r.:

  • wykonaj 3 płatności BLIKiem (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
  • wykonaj 3 przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (mogą to być przelewy np. na własne konto w innym banku).


Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwał pierwszy bon o wartości 100 zł. Ale to nie wszystko.

By uzyskać drugi bon o wartości 100 zł, trzeba mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego z bonów, oraz:
 • w lipcu 2020 r.:
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Do wzięcia pozostanie jeszcze jeden, trzeci bon o wartości 100 zł. Oprócz spełnienia warunków dla uzyskania wcześniej wymienionych bonów:
 • w sierpniu 2020 r.
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem oraz
  • wykonaj 3 przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O przyznaniu nagród organizator będzie powiadamiał Cię mailowo: do 19.07. (o przyznaniu pierwszego bonu za otwarcie konta i spełnienie warunków w czerwcu), do 25.08. (za spełnienie warunków w lipcu) oraz do 25.09.2020 r. (za spełnienie warunków w sierpniu).

Bony w postaci kodu do wykorzystania na Allegro otrzymywać będziesz SMSem odpowiednio do 31.07., 31.08. oraz 30.09.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Piękna premia"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o wytycznych: 

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas w czerwcu i sierpniu zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji "Piękna premia" można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i BLIKiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót na karcie lub BLIKiem, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów.

Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (te na sumę min. 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.


Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 •  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, w zamian umożliwiając jednak bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.

Opłata miesięczna za kartę wpłynie na ostateczny zysk z udziału w promocji, który będzie niższy o 30 zł (licząc 5 miesięcy po 6 zł). Kartę trzeba utrzymywać do momentu otrzymania bonusów. Później możesz z niej korzystać dalej lub wymienić na Kartę Otwartą na Dzisiaj (którą łatwo mieć za 0 zł - wystarczy wtedy wykonać jedną płatność miesięcznie na dowolną kwotę).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Dajmy na to że ja i żona założymy konta. Razem będzie 600 zł. Czy bony da się połączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cytuje z tekstu powyzej: "Każdy z tego typu e-Kodów można wykorzystać tylko odrębnie i jednorazowo." Czyli nie

   Usuń
 2. Przecież jest napisane, każdy bon wykorzystuje się pojedynczo. Nie można łączyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze rozumiem że w tej promocji nie będzie maila dot. uzupełniania danych a nagroda przyjdzie z automatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo tu dostaniesz kod który prześlą smsem na numer podany podczas rejestracji. Nie będzie czego uzupełniać. Uzupełnia się (numer konta) tylko jak jest premia w gotówce.

   Usuń
 4. Czy kuriera muszę przyjąć osobiście? Czy kartę zostawi u kogoś z domowników?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz być ty, bo kurier potwierdza twoją tożsamość. I dopiero wtedy możliwa jest aktywacja konta

   Usuń
 5. Jak wygląda zamykanie konta? Da się przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez internet nie, ale da się przez infolinię.

   Usuń
 6. Do kiedy można realizować otrzymane kody na zakupy na Allegro? Czy jest jakiś termin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie zauważyłem takiej informacji w regulaminie.

   Standardowo tego typu e-kody ważne są przez 12 miesięcy od momentu ich zakupu.

   Usuń
  2. Będą to kody ważne przez okres w przybliżeniu 12 miesięcy. Dokładna informacja o terminie ważności zostanie zamieszczona w mailu informującym o przyznaniu nagrody.


   Taką odpowiedź właśnie dostałem.

   Usuń
 7. Dzień dobry, czy posiadanie Limitu odnawialnego Allegro.pl udzielanego przez BNP Paribas, daje możliwość wzięcia udziału w promocji ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie tak. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  2. U mnie przeszło. Konto założone.

   Usuń
 8. Przy zakupach np. za 90 zł reszta z bonu zostaje? Czy może przepada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepada.

   Usuń
  2. Całość trzeba wykorzystać jednorazowo. Ale można płacić za koszyk zakupów.

   Usuń
 9. Hej,
  Sierpień był u mnie ostatnim miesiącem wywiązywania się z promocji. Wiem, że muszę poczekać z zamknięciem konta do 30 września bo dopiero wtedy wyślą trzeci kod Allegro. A kiedy najszybciej mogę zrezygnować z konta - czy nie da się uniknąć płacenia za kartę znowu w październiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz że musisz czekać z zamknięciem konta, a pytasz się kiedy możesz zrezygnować z konta? No właśnie choćby zaraz po otrzymaniu kodu allegro.

   Kartę zamknij 30 września. Opłaty za październik nie będzie bo zamykają bez okresu wypowiedzenia. A samo konto zamkną po miesiącu ale ono już będzie darmowe w tym czasie.

   Usuń
 10. A w jaki sposób zamknąć kartę 30 września? Ps Zachowujesz się jak dziewiętnastowieczny nauczyciel - ktoś czegoś nie wie i śmie o to zapytać to trzeba go opieprzyć i dać do zrozumienia, że jest głupi bo nie wie czegoś co Ty wiesz - słabe.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...