Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia co najmniej 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.05.2020

Premia co najmniej 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Promocja konta w Santander Banku powraca. Choć dostępna będzie dość krótko.

Money mania 23: premia do 250 zł za konto w Santander Banku
Do wzięcia czeka co najmniej 250 zł. Gwarantowane premie zgarnąć można za spełnienie prostych warunków, a samo konto da się założyć bez wychodzenia z domu (i w taki sposób można też spełnić proste warunki promocji).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W praktyce to kilka promocji, które można ze sobą połączyć. Do wzięcia czeka:
 • premia pieniężna 200 zł na start (za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków) w ramach najnowszej, popularnej i sprawdzonej promocji "Money mania 23";
 • bonus 50 zł (za wpisanie we wniosku kodu polecenia) i (opcjonalnie, dla chętnych) po 50 zł za polecenia;
 • zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę).

W sumie da się uzyskać od 250 do 550 zł lub nawet więcej (dzięki programowi poleceń). Z których promocji skorzystać, możesz zadecydować samodzielnie, dobierając sobie promocje, które najbardziej Ci odpowiadają. Do najprostszych należą warunki w promocjach z premią 200 zł start oraz w akcji z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Korzystanie ze zwrotów jest dobrowolne, tak samo jak i polecanie (choć dzięki skutecznym rekomendacjom np. znajomym lub członkom rodziny dodatkowo można zgarnąć do 500 zł).

Wszystkie wspomniane promocje prześwietlam poniżej. Szczegółowo omawiam też konto osobiste zakładane w Santander Banku na potrzeby promocji (a jego szczególnym wyróżnikiem są darmowe przelewy natychmiastowe!). Wpis jest zatem dość obszerny, ale w końcu o spore pieniądze tutaj chodzi.

Money mania 23: premia 200 zł za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od dnia 11.05.2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu konta).

Posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. konta oszczędnościowego, karty kredytowej, pożyczki czy rachunku firmowego) na szczęście nie wyklucza z udziału w promocji. W tej sytuacji wniosek o konto złóż jednak tylko i wyłącznie w sposób opisywany poniżej, bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej (co z promocji też nie wyklucza), to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród!

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto założone w promocji (środki będzie więc można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji. By wziąć udział i zgarnąć 200 zł:
 • do 31.05.2020 r.: 
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i przejdź (na stronie promocji) do złożenia wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą; do wyboru będziesz mieć dwie opcje zawarcia umowy o konto: wyślij wniosek o konto (który prowadzi do rozmowy wideo) lub podpisz umowę z doradcą mobilnym (nieco niżej wyjaśniam jak to wygląda);

   uwaga: mail z linkiem potwierdzającym rejestrację często wpada do spamu (koniecznie sprawdź ten folder w swojej poczcie); 
  • we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - to może zapewnić Ci dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej); 
  • we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co użyty przy rejestracji na stronie Money manii); 
 • wyraź zgody na: 
  • zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody)
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • elektroniczny kanał kontaktu (EKK) - włączenie tego sposobu dostarczania dokumentów z banku zweryfikować należy po otwarciu konta i zalogowaniu do bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji - czas na spełnienie tego warunku jest do 30.06.2020 r.
 • do 15.06.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto i kartę;
 • w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta w Santander Banku:
  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

Przykładowo: dla umów zawartych w maju warunki na potrzeby promocji (wpływ, płatności i logowanie) będzie należało spełnić od maja do lipca lub od czerwca do sierpnia.

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz 200 zł. O przyznaniu premii organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 15.10. Wtedy (najpóźniej do 20.10.) będzie należało zalogować się na stronie promocji oraz podać numer rachunku konta założonego w Santander Banku, bo to właśnie na ten rachunek do 30.10.2020 r. nastąpi wypłata nagrody. Do dnia otrzymania bonusu nie wypowiadaj umowy o Konto Jakie Chcę.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji z bonusami do 200 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku wygląda następująco:
Money mania 23: terminarz promocji z premią 200 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Jeśli nie chcesz zapomnieć o ważnym terminie, jakim jest moment uzupełnienia danych do wypłaty bonusu, zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga (w nim donoszę o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach):

Premia 50 zł za otwarcie konta z polecenia


Uczestnicząc w powyższej promocji z bonusem do 200 zł, możesz również zgarnąć dodatkową premię w wysokości 50 zł z tytułu podania kodu polecenia (w ramach programu "Polecam mój Bank").

Jednakże w tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku jest nieco dłuższy, bo liczony od 1.05.2019 r. (różnica jest więc niewielka, bo - przypomnę - w promocji z premią 200 zł wystarczy nie posiadać konta w Santander Banku od 11.05.2019 r.).

By otrzymać 50 zł:
 • we wniosku o Konto Jakie Chcę (czyli tym już objętym promocją z bonusem do 200 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i w ww. terminie zawrzyj umowę; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu;
 • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonać na potrzeby promocji z premią 200 zł.

Gdzie podać kod polecający we wniosku o Konto Jakie Chcę w Santander Banku?


Jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy podczas wideo rozmowy z doradcą banku, to pole do wpisania kodu znajdziesz tuż pod miejscem wyboru karty do konta. Tam należy kliknąć w zdanie "Mam kod polecającego" (jak na załączanym niżej zrzucie ekranu) i dopiero wtedy pojawi się pole do wpisania kodu polecającego:

Gdzie podać kod polecający we wniosku o Konto Jakie Chcę w Santander Banku?

Jeśli wybierzesz mobilnego doradcę banku jako sposób zawarcia umowy o konto, to kod polecenia będzie można podać podczas wniosku składanego u takiego doradcy.

Premię 50 zł Santander Bank wypłaci na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Jeśli już masz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja VII" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Oprócz wyżej wymienionych gratyfikacji, osoby posiadające Konto Jakie Chcę w Santander Banku korzystać mogą też ze zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).

Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 25 zł (choć wyciśnięcie maksimum jest bez wątpienia ciężkie, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; aczkolwiek pewnie i jest to w zasięgu niektórych - np. tych, którzy ogrzewają dom na gaz lub prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

Rocznie w ramach zwrotów uzyskać można do 300 zł. By otrzymywać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunku => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Lokata mobilna: 2% na 4 miesiące


Dla oszczędzających, dodatkową zachętą do skorzystania z powyższych promocji konta w Santander Banku może być także propozycja jednego z depozytów. 4-miesięczna Lokata Mobilna daje 2% w skali roku i można na niej ulokować od 1 000 do 20 000 tys. zł (z lokaty skorzystać można tylko jeden raz), a dostępna jest ona - co sugeruje nazwa - wyłącznie w aplikacji mobilnej.

Konto Jakie Chcę w Santander Banku - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Santander Banku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (do tych płatności nie wliczają się transakcje BLIKiem) lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję; zmianę można dokonać po wyborze opcji "Usługi" widocznej przy Koncie Jakie Chcę w bankowości internetowej); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wymienionych wyżej promocjach uprawniają tylko wnioski o konto złożone na stronie promocji. Umowę o konto można wtedy zawrzeć na jeden z dwóch sposobów:
 • podczas rozmowy wideo z doradcą - ta opcja dostępna jest codziennie w godz. 8:00-20:00; by założyć konto w taki sposób, Twe urządzenie (komputer, laptop, tablet lub telefon) musi być wyposażone w kamerkę) lub
 • za pośrednictwem doradcy mobilnego, czyli pracownika banku, który zastępuje kuriera; po wypełnieniu krótkiego formularza zgłoszeniowego, to on skontaktuje się z Tobą, by przyjąć wniosek i podpisać umowę, którą dostarczy na wskazany przez Ciebie adres.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

80 komentarzy:

 1. No i taką karencję to ja rozumiem! Wchodzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam konto z czasów Deutsche Banku. To mnie pewnie eliminuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto z Deutsche Banku są w chwili obecnej kontami w Santander Banku (a to niestety wyklucza z udziału w promocji).

   Usuń
  2. Ja swoje konto z Deutche Banku zamknąłem 5 kwietnia 2019 :)

   Usuń
 3. Jak założyłam konto w poprzedniej promocji to mogę teraz polecać? Skąd mogę uzyskać kod polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz polecać. Kod uzyskasz po zarejestrowaniu w programie "Polecam mój Bank - edycja VII".

   Usuń
  2. Brałam udział w poprzedniej promocji Ale 300 zł jeszcze nie otrzymałam. Co prawda do 15 maja powinni przysłać meila.

   Usuń
  3. Nie ma jeszcze maili. Do piątku mają czas.

   Usuń
  4. Póki co maila nie było. Zazwyczaj dzieje się to na ostatni moment, więc spodziewałbym się w czwartek lub piątek. Gdy wiadomości przyjdą, przypomnę o tym na blogu (w odrębnym wpisie), by nikomu nie umknęło.

   Usuń
  5. Dziękuję z góry 🙃🙂

   Usuń
 4. Mam kilka pytań:
  1) Wpływ 1000 zł musi być jednorazowy czy może być suma wpływów?
  2) jak długo trzymać pieniądze na tym koncie?
  3) jak wygląda zamknięcie tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) "zapewnij wpływ na Konto min. 1000 zł" (przyjmuję zapis jak w regulaminie - mowa o liczbie pojedynczej, a nie o "sumie wpływów na min. 1000 zł", więc należy zapewnić wpływ całej kwoty)
   2) Wystarczy odnotowanie wpływu w historii konta. Nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili można część lub całość środków wydać, przelać lub wypłacić.
   3) Wypowiedzenie umowy możliwe jest na infolinii, podczas rozmowy wideo z doradcą lub w placówce banku.

   Usuń
  2. Ad. 3. Kiedy będzie można zamknąć konto?

   Usuń
  3. Po wypłacie premii.

   Usuń
  4. Dostęp do EK wciąż zamykają tylko w oddziale - zonk!

   Usuń
  5. To akurat żadna przeszkoda. Nie szkodzi udziałowi w nowych promocjach (to nie BNP).

   Usuń
 5. Czyli jeśli dobrze rozumiem trzeba założyć konto z kartą ale później można z karty zrezygnować bo regulamin mówi już tylko o utrzymaniu umowy o konto?

  OdpowiedzUsuń
 6. Daliby jakąś lepszą ofertę oszczędnościową. 2 proc do 20 tys. to słabo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Santander swymi ofertami raczej wyprzedza rynek, więc nie zdziwię się jak po najbliższym posiedzeniu RPP te 2% będzie już rewelacyjne.

   Usuń
 7. Do tych 5 płatności będą zaliczone płatności w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy skan dowodu osobistego jest wymagany ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. We wniosku z wideo rozmową jest

   Usuń
  2. a jak wygląda z doradca mobilnym ?

   Usuń
 9. Mam pytanie. Czy ktoś już otrzymał z tej promocji styczniowej środki za założenie konta i wykonanie po 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach i wpływ 1000 zł ba rachunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie. Do 15-go mają czas.

   Usuń
  2. Też jeszcze nic nie mam.

   Usuń
  3. Za polecenie płacili już w lutym!

   Usuń
  4. Tak polecenia też mam w lutym.

   Usuń
 10. Witam
  Poprawnie zarejestrowałam się w moneymani lecz zrobiłem błąd w nazwisku. Czy jest szansa na otrzymanie premii? Konto w Santander uruchomione poprawnie ze wszystkimi zgodami. Proszę o odpowiedź
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga dokładnie tego samego maila ("podczas rejestracji w Akcji oraz w procesie wnioskowania i zakładania Konta podać ten sam adres mailowy do kontaktu"). Ale możesz napisać do organizatora (moneymania@totalmoney.pl) celem edycji literówki w danych.

   Usuń
  2. Dziękuję za informacje tak też zrobiłem. Na stronie promocji nie widzę swojego wniosku. Za jaki czas będzie widoczny?

   Usuń
 11. Złożyłem wniosek przez money manię, ale później ze względów technicznych konsultant polecił mi przejść na rozmowę video na telefonie. Czy zawarcie umowy w ten sposób będzie liczyło się w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Dlatego nigdy nie konsultuję się z żadnymi 'konsultantami' :)

   Usuń
  2. Moim zdaniem tak, bo wniosek został złożony poprzez money manię, a samo zawarcie umowy nastąpiło po chyba trzeciej rozmowie video, bo najpierw im zdjęcia nie pasowały, potem się rozłączało, aż w końcu wyszło, że problem tkwił w pomieszczeniu, w którym byłem - było za jasno :D. Napisałem w tej sprawie do money manii i jak na razie to oni w zasadzie nie wiedzą, mam poczekać 2 dni i zobaczymy. W każdym razie będę walczył.

   Usuń
 12. Stefek, to inna promka :)

  OdpowiedzUsuń
 13. w jaki sposób sprawdzić kiedy moje konto zostało oficjalnie zamknięte?
  na infolinii nie mają takiej informacji, w oddziale też nie obiecują, że otrzymam taką informację ale w końcu ktoś to jakoś weryfikuje
  powinnam się zwrócić do organizatora promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizator nic ci nie odpowie bo skąd ma wiedzieć? Nie ma wglądu do kartotek klientów w banku. Na zakończenie promocji dostaje raport kto spełnił warunki, a kto nie i tyle. Musisz dowiedzieć się w banku. W oddziale powinni to sprawdzić.

   Usuń
 14. Czy płatności Google Pay będą zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Płatność Google Pay = płatność kartą

   Usuń
 15. Kreatywny Bankowiec13 maja 2020 13:36

  Jeżeli dzisiaj założę konto, to żeby dostać pieniądze za polecenie to płatności na sumę 300zł muszę dokonać w tym miesiącu czy następnym? Zagmatwana jest ta promocja. 3 kolejne miesiące i mogę zacząć od czerwca realizować wszystkie warunki w tym te z blikiem 300zł? A co z opłatę za kartę, pewnie naliczą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym i/lub w następnym. Jak się uwiniesz w maju to premię dostaniesz w czerwcu. A jak dopiero w czerwcu to wypłata przesunie się o miesiąc.

   Blik nie zwalnia z opłaty za kartę więc lepiej płacić kartą.

   Usuń
 16. Dzisiaj doszły emaile z III edycji,dane uzupełnione i 14 dni na wypłatę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja maila niestety jeszcze nie dostałem, mam nadzieję,ze to się zmieni...

   Usuń
 17. Mam pytanie, mąż w poprzedniej edycji konta tj. "Konto jakie chce z bonusem 350 zł" złożył wniosek, zawarł umowę, ale nie otrzymał karty do konta bo powstał jakiś problem z weryfikacją. Bank nie poinformował go o tym, ale że ja otrzymałam kartę a razem konto zakładaliśmy, to po jeszcze kilkudniowym oczekiwaniu zadzwonił do Banku gdzie otrzymał informację jak wyżej. W tej sytuacji rozwiązał umowę, a tym samym nie korzystał z konta, nie wykonywał żadnych transakcji. Czy w tej sytuacji wzięcie założenie konta w obecnej promocji wykluczy go z udziału w promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli mąż złożył wypowiedzenie umowy, to niestety karencja będzie liczona. Jedynie w sytuacji gdyby skorzystał z odstąpienia od umowy (przysługuje ono wyłącznie w ciągu 14 dni od jej zawarcia), to wtedy sytuacja wygląda inaczej (i mógłby skorzystać z nowej promocji).

   Usuń
 18. Mam konto walutowe EUR i USD w Santanderze (jeszcze z czasów BZ WBK). Czy mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz skorzystać. Z udziału w promocji wykluczyć może jedynie posiadanie konta osobistego w PLN (jakiekolwiek rachunki w walutach obcych nie są przeszkodą).

   Usuń
 19. Witam czy byłem właścicielem konta?
  Jeżeli złożyłem wniosek, podpisałem umowę, ale konto nie zostało aktywowane, bo złożyliśmy rezygnację w ciągu 14 dni, to miałem konto czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak odstąpiłeś od umowy tzn. że uznaje się ją za niezawartą. Karencja wtedy cię nie dotyczy.

   Usuń
 20. Wtam. Chcę założyć Konto Jakie Chcę w powyższej promocji. Żeby otrzymać 200zł trzeba m.in. zapłacić 5 razy kartą na dowolne kwoty w 3 miesiącach. Ale żeby otrzymać 50zl za podanie kodu polecającego należy zapłacić kartą 300zł tylko w pierwszym(?) miesiącu po założeniu konta? Czyli w następnych miesiącach nie muszę płacić kartą 300 zł ale potrącą mi 5 zł za kartę tak?
  Pytam bo mam trudności w płaceniu kartą takich sum. Mam karty też w innych bankach.i

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 płatności kartą miesięcznie to dla premii 200 zł i żeby karta była za darmo.

   300 zł wydać należy w sumie do końca kolejnego m-ca po otwarciu konta. Później już nie.

   Usuń
 21. Czy ktoś otworzył konto przez doradcę mobilnego? U mnie doradca się nie odezwał a na infolinii powiedzieli że teraz nie ma czegoś takiego jak doradca mobilny. Nie znam też numeru wniosku o konto więc infolinia nie pomogła, a na money mania jest tylko info że wniosek wysłany. Jakieś pomysły jak ruszyć do przodu w danej sytuacji z otwieraniem konta?

  OdpowiedzUsuń
 22. U mnie jest to samo. Skoro doradca mobilny jest niedostępny to jaką cholerę dają taką opcję!

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy promocja obowiązuje jeśli chcę założyć konto w odziale banku, czy tylko przez Internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z premią 200 zł obowiązuje tylko dla wniosków składanych poprzez stronę promocji (po uprzedniej rejestracji tamże). Nie jest dostępna w placówce.

   Usuń
  2. Dlaczego większość promocji nie jest dostępna w placówkach?

   Przepraszam za pytanie, jestem żółtodziobem, bo bloga śledzę od niedawna. Choć z dwóch promocji już skorzystałem. Ale tak mnie to zastanawia.

   Usuń
  3. Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
  4. Złotówa, powód korzystania z pośredników jest zgoła inny - brak kompetencji do organizacji promek w wielu bankach.

   Koszt akcji promocyjnej nie jest wcale niski i m.in. stąd firmy takie jak Totalmoney, Rankomat czy Bonnier dość dobrze przędą.

   Usuń
 24. Wygląda na to, że tym razem organizator przygotował regulamin w kwestii EKK znacznie klarowniej w porównaniu do tej promki z Rankomatem :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy ma znaczenie jaką kartę wybrałam? Bo była Visa i Mastercard. Są jakieś różnice?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kwestii terminowej wypłaty premii nie powinno mieć to żadnego znaczenia :)

   Usuń
 26. Mam 3 pytania dotyczące konta i bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź.

  Złożyłem konto wniosek o konto za pośrednictwem moneymanii lecz tata podczas podpisywania :

  1. Nie wziął karty. Pytanie czy jak zamówię teraz będę dalej brał udział w promocji?
  2. Nie wyraził zgód marketingowych. Pytanie czy mogę zrobić to teraz i tym samym brać udział w promocji ?
  3. Na koncie we wniosku o konto podał inny email niż jest podany w moneymanii( już został zmieniony na taki sam). Czy dalej biorę udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż 3 błędy i każdy z nich na tyle poważny, że każdy z osobna eliminuje z premii - trudna sprawa.

   Usuń
 27. Czy jeśli będę zarejestrowany w moneymanii np. na imię Marta, a wniosek do Santandera wypełnię jako Laura, ale użyje tego samego maila to obejmie mnie promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie napisali, że ma się zgadzać mail xD

   Usuń
 28. Czyli mogą zarejestrować się jeszcze dzisiaj, ale umowę podpisać po 31 maja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do 15.06.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto i kartę;


   Jasno jest podane więc możesz po.

   Usuń
 29. A jak to jest z wyrażeniem "każda osoba, która jest obywatelem polskim"? Faktycznie podczas składania wniosku karta pobytu bądź paszport nie pozwoli na założenie konta w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam.
  Znajomy założył konto - czy mając w tym samym banku swoje konto,mogę zrobić mu przelew 1000zł żeby zrobić mu wpływ - czy musi być to z innego banku robione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byle przelew nie był z twojego konta w Santanderze. A tak to nie ma wykluczenia.

   Usuń
 31. Do 15 października ma przyjść e-mail do uzupełnienia danych. Czy ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
 32. Ktoś ma może już maila?

  OdpowiedzUsuń
 33. Już 15ty godz. 19ta A maila nie ma. Ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
 34. u mnie nadal maila nie ma

  OdpowiedzUsuń
 35. Jest już 16 października i nie dostałam maila. Wg mojej wiedzy warunki spełniłam.
  Ktokolwiek dostał ww. maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem. Sprawdź spam bo może tam wpadł mail?

   Usuń
  2. Oczywiście, że spam sprawdzony, no raczej ;)
   Na stronie promocji nr konta uzupełniłam, ale brak informacji mnie niepokoi

   Usuń
 36. Dzisiaj 30 pazdiernika, czy ktos dostal juz nagrode?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...