Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Korzystasz - zyskujesz": 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową Visa w Banku Millennium + do 760 zł zwrotów za płatności (+ 200 zł za konto)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

14.05.2020

"Korzystasz - zyskujesz": 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową Visa w Banku Millennium + do 760 zł zwrotów za płatności (+ 200 zł za konto)

Bank Millennium odpalił nową promocję, w której premiuje wyrobienie karty kredytowej.

Tym razem do zgarnięcia nie są jednak bonusy pieniężne, ale bony do wykorzystania na Allegro. A że w promocji wyrobić należy np. kartę Alfa lub Impresja, to można korzystać też z 5-procentowego zwrotu za płatności u wybranych partnerów banku (co w rok dać może dodatkowo nawet 760 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Z promocji karty kredytowej z bonami Allegro tradycyjnie skorzystać mogą jednak wyłącznie osoby, które już posiadają dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Millennium). Tylko w taki sposób składane wnioski kwalifikują do promocji. W praktyce trzeba więc być klientem Millennium, np. posiadającym konto osobiste. Jeśli takiego konta jeszcze nie posiadasz... to jest okazja ku temu, by je założyć i przy okazji zarobić. Sprawdź jak zyskać 200 zł za Konto 360° lub 360° Student (a jeśli nie łapiesz się na tę promocję ze względu na karencję, to sprawdź jak założyć konto w Millennium w programie "Lubię to polecam", gdzie wystarczy zaledwie roczny rozbrat z bankiem - zyskasz mniej, ale dzięki temu otworzysz sobie drogę do udziału w niżej omawianej promocji karty kredytowej).

Bony Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium


Dla kogo "Korzystasz - zyskujesz"?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Nagroda. Bank Millennium przygotował karty podarunkowe o wartości 100 zł. Każdy uczestnik promocji może zgarnąć 3 takie nagrody, więc łącznie uzyskać można do 300 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.

Karty podarunkowe Allegro mają być ważne do 1.07.2021 r. Środki z karty podarunkowej Allegro można wykorzystać jednorazowo. Kart nie da się łączyć ze sobą.

Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz też obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:
Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 16.06.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż udział w niej weźmie maksymalnie 7 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 12.05.2020 r.) jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową.

W przypadku wyczerpania puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Korzystasz - zyskujesz" i zdobyć bony Allegro:
 • do 16.06.2020 r. (acz pamiętaj o możliwości wcześniejszego zakończenia promocji) poprzez bankowość internetową bądź aplikację mobilną Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja lub Visa Alfa z limitem co najmniej 3 000 zł albo Visa Gold z limitem co najmniej 5 000 zł (choć w banku do wyboru są też karty Mastercard, to zwróć uwagę, że udział w promocji biorą wyłącznie karty Visa);

  (uwaga: w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz przez 3 kolejne miesiące (w każdym z tych miesięcy) wykonuj płatności kartą na sumę min. 200 zł. Kiedy dokładnie to robić? Określa regulamin, uzależniając terminy od czasu złożenia wniosku o kartę:
"a) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w maju 2020 r.: 
a. I miesiąc: 1.06 -30.06.2020 r., 
b. II miesiąc: 01.07. – 31.07.2020 r., 
c. III miesiąc 01.08. – 31.08.2020 r., 
b) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w czerwcu 2020 r.: 
a. I miesiąc: 1.07-30.07.2020 r., 
b. II miesiąc: 01.08. – 31.08.2020 r., 
c. III miesiąc: 01.09. – 30.09.2020 r"

  Płatności kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Lepiej jednak wystrzegać się kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Przekazywanie nagród ma następować za pomocą SMSa do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności (np. jeśli o kartę kredytową zawnioskujesz w maju, to pierwszą kartę podarunkową dostaniesz w lipcu - za płatności wykonane w czerwcu).

  Do czasu otrzymania nagrody należy posiadać kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadać umowy z bankiem.

  Karta kredytowa w Millennium - szczegóły oferty


  Biorąc udział w promocji z bonami Allegro załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki. A w chwili obecnej opłata miesięczna za kartę Alfa lub Impresja jest do uniknięcia, ale dopiero po wykonaniu co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu. A o tych kartach wspominam nie bez przyczyny, bo to właśnie z nimi można uzyskiwać też wspomniany już moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów).

  Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Alfa są to:
  Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

  Jeśli wybierzesz kartę Impresja, to na zwroty możesz liczyć w poniższych sieciach:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
  💡 Jeżeli chcesz otrzymywać moneyback za wszystkie płatności (bez wykluczeń) sprawdź propozycję Santander Consumer Banku, gdzie uzyskać można comiesięczne zwroty (do 30 zł) za płatności kartą w dowolnych miejscach.

  Sprawdź wcześniejszy, dzisiejszy wpis: Citibank zmienia opłaty i prowizje: karta Citi Simplicity będzie płatna! Co się dzieje i co się dziać będzie w bankowości 2020?

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  95 komentarzy:

  1. Wcale nie musi być oferta w bankowości mobilnej.Ja skorzystałem z funkcji zadzwoń do mnie.Dosłownie po 5 min.oddzwoniła konsultantka i zawarłem umowę.Dziś karta już była widoczna w aplikacji.Podłączyłem ją pod płatności hce i płaciłem w sklepie.Jestem zszokowany szybkością Mille.

   OdpowiedzUsuń
  2. pytanko:mam konto millenium w promocji 200zl za założenie.czy mogę teraz skorzystać z promocji karty kredytowej jeżeli ta pierwsza siebie skończyła jeszcze?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Udział w promocji konta nie koliduje z promocją karty kredytowej.

    Usuń
  3. Czy ja dobrze widzę, że karencja w końcu drgnęła?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej w końcu została przesunięta o rok.

    Usuń
  4. Konto zakładane online i takie info:
   Dla Twojego bezpieczeństwa nie możesz wnioskować o żadne produkty kredytowe (jak np. karta kredytowa, pożyczka gotówkowa czy limit w koncie). Musisz najpierw udać się do dowolnej placówki Banku Millennium w celu weryfikacji tożsamości.

   czyli konieczna wizyta w oddziale po otwarciu konta.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. potwierdzam, można założyć konto by walczyć o 200zł, ale "Dla Twojego bezpieczeństwa...w celu weryfikacji tożsamości." Muszę więc iść do banku żeby zawalczyć o bony do Allegro

    Usuń
  5. Jakich dokumentów wymagają przy umowie o pracę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak masz przygotowaną ofertę w bankowości na limit karty w określonej wysokości to niczego nie chcą. Wszystko wystarczy wyklikać.

    Usuń
   2. Nie trzeba mieć przygotowanej oferty.Wystarczy w aplikacji mobilnej poprosić o kontakt w sprawie karty kredytowej.Dosłownie po chwili dzwoni konsultant i wszystko idzie na oświadczenie,łącznie z zatrudnieniem i zarobkami.Umowa również zatwierdzona zdalnie.

    Usuń
  6. Witam,
   Czy bony można wykorzystać podczas jednej transakcji (300 zł)?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Masz napisane powyżej:
    "Środki z karty podarunkowej Allegro można wykorzystać jednorazowo. Kart nie da się łączyć ze sobą.". Nie dość że 100zł na raz do wykorzystania to nie można kumulować 3x100 ;)

    Usuń
   2. 1. Czy karty Alfa i Impresja czymś poza dostępnymi zwrotami z różnych sklepów się różnią? Bo rozumiem że obie zwolnione z opłaty przez 12 m-cy (przy 1x płatność kartą)
    2. Moneyback za kk: zwrot Cinema City niby nie dotyczy zakupów online (zapewne bilety) ale czy przejdzie comiesięczna płatność za abonament karty CC Unlimited (ściągany odgórnie)? Empik wyklucza zakupy na empik.com ale przejdzie zamówienie na empik.com z opcją płatności i odbioru w salonie?
    3. Rejestrując się w banku za pośrednictwem promocji "lubię to polecam" (niestety na opcje konta 360 permanentnie jestem wykluczany jak większość) lokata 2,5% na 3m-ce jako opcja nagrody chyba nabrała nowego sensu po obniżkach oprocentowania (jak dobrze liczę powyżej zdeponowanej kwoty 16 000 zł jesteśmy na plusie względem reszty tych bonusów za 80 zł)

    Usuń
   3. 1) nie ma różnic poza miejscami moneybacku
    2) CC trudno powiedzieć. Empik tak.
    3) lokata nie jest czasem do 15 tys. zł?? Lokata 2,5% vs KO Profit 2% to 15 zł (przy maksymalnej kwocie)

    Usuń
   4. Dzięki. Faktycznie lokata max 15k. Czyli najrozsądniejszą opcją jest apka Goodie z możliwością płacenia GPay w sklepach stacjonarnych (lepsze to niż bilety do zamkniętych kin czy megadrogi empik).

    Usuń
  7. Czy jeśli jestem w trakcie zamkniecie konta ale nadal mam aktywne konto jeszcze przez 30 dni to czy mogę skorzystać z promocji na kartę kredytową?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ważne że masz dostęp do bankowości. Jak wyrobisz kartę to ci go nie zamkną.

    Usuń
   2. Tzn nie zamkną dostępu, a konto zamkną.

    Usuń
  8. Zamknąłem konto osobiste w millenium w kwietniu zeszłego roku, wiem, że nie załapie się na promocję konta 200 zł, ale czy mogę drugi raz otworzyć konto osobiste i skorzystać z promocji karty kredytowej?

   OdpowiedzUsuń
  9. Witam
   Ostatni bonus prześlą do końca września lub października POTEM można wypowiedzieć umowę o kartę bez żadnych konsekwencji czy opłat?

   OdpowiedzUsuń
  10. nie mając konta w millenium można zawnioskować o konto z premia 200 zł i za chwilę o kredytowa karte i zyskać kolejne 300 zł?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dokładnie tak! Jak tylko potwierdziłem dane w placówce i uruchomili dostęp do bankowości internetowej od razu złożyłem tam wniosek o kartę kredytową (prośba o kontakt konsultanta) i po 3 dniach kk już do mnie dotarła (szybciej niż debetówka;).
    Polecam osobom które miały kiedyś konto 360 telefon na infolinię - byłem niemal w 100% że zakładałem kiedyś 360 w promocji - jak się okazało nie i konsultant mówi że można śmiało brać udział w promocji na 200zł.

    Usuń
  11. Czy w miesiącu maju musze zrobic jedna tranaakcje, żeby miec karte za darmo jak w tym miesiącu dopiero zalozylam karte?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Naliczanie opłat następuje po miesiacu w ktorym zalozylas dostalas karte

    Usuń
   2. Dokładnie żeby uniknąć opłaty trzeba wykonać transakcję jeszcze w maju

    Usuń
  12. Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację? Zawnioskowałam o kartę ale nie zmieniłam limitu na 3000 i dosłałam na 1000 Na infolini zawnioskowałam o zwiększenie limitu do 3000 i je otrzymałam Konsultantka spisała protokół żebym dalej brała udział w promocji Nie spisała ze mną nowej umowy kartę a jedynie ją aneksowała Złotówa myślisz że to przejdzie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Regulamin wymaga limitu min. 3000 zł. Jednakże od Czytelników wiem, że Bank Millennium w przypadku promocji (znane mi przypadki dot. głownie konta osobistego) nieraz stosował już różnego rodzaju odstępstwa i szedł klientom na rękę. Niewykluczone więc, że w tym przypadku może być podobnie (skoro wniosek był na właściwą kwotę, ale to bank nie chciał jej przyznać, ale dał limit mniejszy).

    Warto jeszcze napisać wiadomość poprzez bankowość z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w promocji (będzie pisemna - w bankowości - odpowiedź, więc to będzie najlepsze potwierdzenie).

    Usuń
   2. Dziekuję Tak zrobię :-)

    Usuń
  13. Te 200 zł miesięcznie to musi jedną płatnością?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Może być jedna, ale może być dowolna liczba płatności. Ważne, by w sumie wyszło min. 200 zł.

    Usuń
  14. Złotówa na potrzeby promocji można płatności na 200 zł kwalifikujące do nagrody wykonać również blikiem.Myślę że dla niektórych to dość istotne.

   OdpowiedzUsuń
  15. Kartę można polecać?

   OdpowiedzUsuń
  16. Czy to normalne że bank już 4raz mnie wzywa do placówki. 1 raz podpisać umowę, 2 raz donieść potwierdzenia wplowow wynagrodzenia, 3raz całego wyciągu z konta. 4raz, aby się zalogować u nich do swojego banku i ktoś ma pobierać wyciąg z mojego konta w innym banku. Już mnie to tak zniechęcilo, że zrezygnuje z tej promocji. Dodatkowo jakoś nie uważam za bezpieczne logowanie się do banku z komputera gdzie każdy ma dostęp. Czy ktoś miał takie przejścia z tym bankiem?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja miałem to samo, ale może to kwestia BM w Lublinie ;)

    Usuń
  17. Mr. Złótówa, czy dobrze rozumiem, że jeżeli już mam Visa Impresja w ręku to mogę wypowiadać konto? Akurat wpłynęło mi 200 zł z grudniowej promocji i chciałbym je zamknąć. Pozdro

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Regulamin promocji mówi o tym, że trzeba mieć dostęp do bankowości, wnioskując o kartę (bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji). Zatem konto potrzebne jest w praktyce. Ale teraz, mając już konto i kartę kredytową, możesz z konta zrezygnować (na potrzeby promocji z premią za kartę kredytową nie jest już ono potrzebne; a dostęp do bankowości pozostanie).

    Usuń
  18. "zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz co najmniej 1 płatność kartą." - tzn w okresie bezodsetkowym jak rozumiem a nie w miesiącu kalendarzowym? Dopiero co dostałem kartę a bezodstetkowy mam do 10-go każdego miesiąca więc jak rozumiem trzeba by zrobić nią 1x płatność w czerwcu do 10-go?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja płacę miesiącami kalendarzowymi.

    Usuń
  19. Witam, pamiętam że dawniej w promocjach millennium trzeba było mieć zaznaczone zgody marketingowe. Teraz w regulaminie nigdzie nie widzę takiego wymogu, co myślicie? Zaznaczyć na te 3 miesiące czy nie? Pozdrawiam.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No tu w regulaminie faktycznie niczego takiego nie ma.

    Usuń
  20. Jakie są wymagania Banku Millennium dotyczące zdolności kredytowej, dochodów, formy zatrudnienia, żeby załapać się na kartę kredytową? KRD, BIK itd.?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. BIK i KRD to na pewno.

    Dochody deklarowane jak oferta jest już gotowa i na klik. Ale jak nie ma to trzeba donieść np. zaświadczenie o dochodach.

    Usuń
  21. Złożyłem wniosek o KK w bankowości internetowej i przez tydzień cisza.
   Czy ktoś będzie dzwonił, czy po prostu przyślą kartę? A może odrzucili wniosek?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak miałeś gotową ofertę to akceptacja często jest od razu. I wtedy karta przyjdzie. Ale jak nie wiesz jak jest z twoim wnioskiem to zapytaj na czacie

    Usuń
  22. A jakie są opląty dla Banku za przewalutowanie, czyli płatności zagranicą?

   OdpowiedzUsuń
  23. A w miesiącu otrzymania karty od banku też trzeba wykonać tę jedną płatność, aby zwolnić kartę z opłat, czy można dopiero zacząć od kolejnego, pełnego miesiąca?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak ...czyli w pierwszym, niepełnym miesiącu używamy karty?

    Usuń
   2. Tak, w p-wszym m-cu trzeba już zrobić płatność.

    Usuń
   3. Dzięki :)

    Usuń
  24. Dlaczego nie można dodać karty do Google Pay?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bo można płacić kartą mobilną w aplikacji Millennium.

    Usuń
  25. "Środki z karty podarunkowej Allegro można wykorzystać jednorazowo.

   Można czy należy? Bo to istotna różnica.

   Jeżeli NALEŻY to rozumiem, że u jednego sprzedawcy trzeba dokonać zakupów na łączną kwotę zbliżoną maksymalnie do 100 zł, aby nie utracić części bonu?
   A co jeżeli przekroczmy nieco tę kwotę? Dopłacamy z własnej kieszeni, czy nie ma takiej możliwości?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można - w sensie, że jest dopuszczalne tylko tak. A więc w praktyce należy wykorzystać środki przy okazji jednej transakcji. Może być to jednak płatność za koszyk zakupów od różnych sprzedawców. Ewentualnie niewykorzystana kwota przepada. W przypadku zakupów na większą sumę można dopłacać.

    Usuń
   2. Ewentualnie można kupić 2 karty podarunkowe Allegro po 50 zł i zapłacić za nie tą kartą podarunkową 100 zł. Będzie trzeba za to dopłacić 1 zł ale zawsze to jakiś sposób an rozbicie większej kwoty na to żeby środki można było wykorzystać na 2 razy.

    Usuń
   3. Płatność kartą podarunkową Allegro nie obejmuje kosztów przesyłki, które należy opłacić samemu.
    Taki haczyk.
    Nie wiem, czy to samo nie dotyczy tych bonów po 100 zł ???

    Usuń
  26. Można dokonać wcześniejszej spłaty karty? Np. spłacić zadłużenie z lipca jeszcze w lipcu nie czekając, aż bank prześle w sierpniu stan zadłużenia z datą spłaty w sierpniu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można dokonać wcześniejszej spłaty - nie trzeba czekać do zestawienia transakcji czy ostatecznego terminu spłaty.

    Usuń
  27. Płatność kartą na Allegro spełni warunki promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma wykluczenia. Można też płacić w Internecie.

    Usuń
  28. czy ktos z Was dostal juz bon dla karty z wnioskiem w maju i za platnosci w czerwcu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. dzis 28.07. czy ktos z Was dostal kupon za czerwiec dla wnioskow zlozonych w maju?

    Usuń
   2. Do dzisiaj 4.08. nie dostałem kuponu za czerwiec . Ktoś już otrzymał ?

    Usuń
   3. ja także do dziś nie otrzymałem żadnego bonu. wziąłem kartę 8.06 i robiłem zakupy za łącznie ponad 200zł... jutro zadzwonię do banku dopytać się czy w ogóle się załapałem...

    Usuń
   4. Otrzymał ktoś już bon?

    Usuń
   5. Witam. Za płatności w czerwcu dostałem bon SMSm 24 lipca

    Usuń
  29. czy bank opublikowal informacje o przedterminowym wyczerpaniu puli wnioskow? jesli tak to czy mozna prosic o linka do tego komunikatu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ale promocja zakończyła się 16.06 zgodnie z regulaminem.

    Usuń
   2. czy to oznacza, ze pula wnioskow obketych promocja nie zostala wyczerpana do dnia zakonczenia promocji?

    Usuń
   3. Wątpie by tak się stało. Ja składałem wniosek jakoś na tydzień przed końcem i wszędzie to oferowali. Na stronie banku też było info więc promocja była dostępna pewnie do końca.

    Usuń
   4. Skąd więc możesz wiedzieć co było później skoro składałeś wniosek na tydzień przed datą zakończenia oferty?

    Usuń
   5. @Anonimowy23 lipca 2020 10:43: jako autor pytania nie odebralem jego odpowiedzi, że "wie" tylko że "wątpi, aby tak było"

    Usuń
  30. Czy ktoś otrzymał bon za lipiec?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeszcze nie dostałem. W lipcu sms-a z kodem za płatności dokonane w czerwcu br. otrzymałem 23 lipca, więc teraz termin może będzie zbliżony.

    Usuń
   2. za lipiec jeszcze nie dostałem

    Usuń
   3. Za lipiec dostałem dziś - 26 sierpnia.

    Usuń
   4. Dzisiaj tj. 26.08.2020 po południu dostałem sms-a z kodem za płatności w lipcu (wcześniej w lipcu otrzymałem kod za czerwcowe płatności)

    Usuń
  31. Takie pytanko: czy płacenie tym bonem na Allegro obejmuje również koszty przesyłki, czy można zapłacić tylko za sam produkt??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Może być za koszyk i to nawet od różnych sprzedawców.

    Usuń
   2. Ale czy koszty przesyłki też mogę zapłacić bonem???

    Usuń
   3. Nie, bon pokrywa cenę towaru, ale nie koszty przesyłki.

    Usuń
  32. Witam
   Ostatni bonus prześlą do końca września lub października POTEM można wypowiedzieć umowę o kartę bez żadnych konsekwencji czy opłat?

   OdpowiedzUsuń
  33. Dostał już ktoś premię za sierpień ? U mnie cisza

   OdpowiedzUsuń
  34. U mnie kod miał przyjść do końca września i nie przyszedł. Piszę reklamację. Ktoś też jeszcze czeka na 3 - ostatni kod?

   OdpowiedzUsuń
  35. 30.09 późnym popołudniem dostałem SMS z kodem za sierpień

   PS. czy ktoś już zamykał tą kartę / jakieś opłaty?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma opłat. 1 płatność = 0 zł za kartę. Mają ofertę na zatrzymanie.

    Usuń
   2. Co dają za pozostanie?

    Usuń
   3. Zwrot 3% przez 3 m-ce (max. 760 zł).

    Usuń
   4. Citi daje 10% przez 3 miesiące.

    Usuń
   5. Jak zamknąć kartę kredytową Millennium? W BI nie ma takiej opcji. Zastrzeżenie powoduje, że przysyłają nową kartę.
    Jak zamknę u nich konto, to automatycznie zamknie się też karta kredytowa?

    Usuń
   6. Zamknięcie konta nie powoduje likwidacji karty kredytowej (bo to 2 odrębne produkty; można mieć samą kartą kredytową bez posiadania konta osobistego). Wypowiedzenie umowy o kartę kredytową możliwe jest w placówce lub na infolinii.

    Usuń
   7. Dziękuję. Właśnie zamknąłem telefonicznie kartę kredytową, ale zapomniałem dopytać, czy w okresie tych 30 dni wypowiedzenia też muszę dokonywać transakcji, aby karta była darmowa? Jeśli tak, to czy w grudniu również, bo karta zamknie się, jak dobrze liczę 2.12.2020r. ??

    Usuń
  36. Wygląda na to że już tak fajnie z kartami kredytowymi Millennium nie będzie. Po zalogowani dostałem taki komunikat:

   "Przedłuż zwroty za zakupy
   Cieszymy się, że korzystasz z 5% zwrotów za zakupy z kartą kredytową Alfa. Podpisz aneks do umowy o kartę zmieniający oprocentowanie (RRSO 11,94%), by od 1.01.2021 roku zyskiwać zwroty na nowych zasadach:

   do 50 zł zwrotu miesięcznie
   nowi Partnerzy - ZARA, Deichmann, SONY Centre, Smyk i wielu innych
   Informujemy, że zwroty za zakupy w Leroy Merlin otrzymasz do 31.12.2020 r.

   Koszt kredytu i nota prawna"

   Dochodzą sklepy w których nie kupuję (wszak karta Alfa miała być męską kartą). Wciskają Zarę, Smyka, a zabierają Leroy Merlin gdzie kupowałem najwięcej. W tej sytuacji karta na 99% do zamknięcia.

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...