Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 Monet Allegro za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander Banku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

28.05.2020

300 Monet Allegro za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander Banku

Santander Bank odpalił nową promocję z kartą kredytową w roli głównej.

Monety Allegro za kartę kredytową Visa Akcja Pajacyk w Santander Banku
Do wzięcia czekają Monety Allegro, które będzie można wykorzystać w największym serwisie zakupowym w Polsce. Ich równowartość to 300 zł. By zdobyć pełną pulę nagród, trzeba jednak wykazać się sporą aktywnością.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Na początek krótka informacja dla tych osób, które dotąd nie miały do czynienia z Monetami Allegro. Czym są Monety Allegro? Na stronie promocji znaleźć można krótkie objaśnienie:
"Dzięki Monetom zapłacisz mniej za zakupy na Allegro! Każda 1 Moneta pozwoli Ci zaoszczędzić 1 zł i jest ważna 1 rok. Uzbieraj minimum 10 Monet i wykorzystaj je przy zakupach na Allegro za minimum 40 zł (nie licząc kosztów przesyłki). Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 Monet"

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 25.05.2020 r. nie posiadała głównej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Zatem posiadanie innych produktów w Santander Banku, a nawet innych kart kredytowych wydanych przez ten bank, nie wyklucza możliwości skorzystania z niniejszej promocji.

Podobnie nie wyklucza udziału - w dostępnej już zaledwie do niedzieli (włącznie; tj. do 31.05., do godz. 23:59) - promocji Money mania 23, w której do wzięcia jest co najmniej 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku (to już premie pieniężne, więc do wykorzystania na dowolny cel).

Zasady promocji z Monetami Allegro. By wziąć udział w promocji:
 • najpóźniej do 31.08.2020 r.:
  • wypełnij formularz na stronie promocji (w formularzu podać należy adres mailowy połączony z kontem Allegro, bo to właśnie tam będą dodawane Monety Allegro) i poprzez infolinię albo za pośrednictwem doradcy online w kanale wideo złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk; 
  • podaj bankowi swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy;
  • wyraź zgody na: (I) przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych, (II) elektroniczny kanał kontaktu (EKK; można to zrobić poprzez bankowość internetową - a więc dopiero po zawarciu umowy z bankiem, jeśli takowego dostępu jeszcze nie masz - w zakładce Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz (III) otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną;
 • najpóźniej do 30 dni od podjęcia przez bank decyzji o przyznaniu karty (ale nie później niż do 30.09.2020 r.), podpisz umowę z bankiem.

Po spełnieniu powyższych warunków, już w ciągu 5 dni roboczych otrzymasz 120 Monet Allegro. W celu uzyskania pozostałych Monet będzie trzeba wykonywać płatności otrzymaną kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk:
 • 5 Monet Allegro otrzymasz za każdorazową płatność kartą na Allegro za min. 40 zł - ten bonus będziesz uzyskiwać przez pierwszych 6 miesięcy od zawarcia umowy (maksymalnie można uzyskać 15 Monet miesięcznie, więc w ciągu 6 miesięcy zbierze się ich nie więcej niż 90);
 • 1 Monetę dostaniesz za każdą płatność kartą (w tym poza Allegro) na kwotę min. 40 zł - te Monety również będzie można zbierać przez 6 kolejnych miesięcy od zawarcia umowy (miesięczny limit też wynosi 15 Monet, co oznacza, że i tutaj zgarniesz ich maksymalnie 90).

Warto zwrócić uwagę, że Monety Allegro przyznawane są za transakcję o wartości min. 40 zł, a nie za wielokrotność tej kwoty. A więc bez względu na to czy wykonasz płatność na 40 zł, czy na 80 bądź więcej złotych, to i tak otrzymasz tyle samo monet (jedną lub pięć w zależności od miejsca wykonania płatności). Jeśli więc jest możliwość, to większe zakupy korzystniej będzie dzielić na odrębne transakcje (ale każda z nich musi być na co najmniej 40 zł).

Monety Allegro mają być przyznawane bardzo szybko, bo w ciągu 5 dni roboczych od płatności. Wykorzystać je będzie można przy zakupach za min. 40 zł.
💡 Wykonując dużo płatności kartą Visa, możesz zwiększyć swe szanse na wygraną - dodatkowe korzyści daje loteria Visa, w której wygrać można ponad 52 tysiące nagród.

Promocja z Monetami Allegro za kartę Visa Silver Akcja Pajacyk nie łączy się z innymi promocjami z kartą kredytową Santander Banku w roli głównej.
💡 Ale nawet posiadanie karty kredytowej w Santander Banku (daw. BZ WBK) nie wyklucza możliwości skorzystania z karty, którą wydaje Santander Consumer Bank! Sprawdź jak uzyskiwać zwroty za płatności z TurboKartą (w tym przypadku zwroty są premią pieniężną - do wydania na dowolny cel, a nie tylko na Allegro, jak to jest z Monetami).

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk - prześwietlenie oferty


Opłata roczna za kartę Visa Silver Akcja Pajacyk (za pierwszy rok) wynosi 90 zł, ale na szczęście można jej uniknąć. By tak się stało, wystarczy wykonać 10 transakcji (z wyjątkiem przelewów z rachunku karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty.

W kolejnych latach bank już nie pobiera opłat rocznych, ale miesięczne. Opłata wynosi 7,50 zł, ale i tutaj da się tego kosztu pozbyć - w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym wykonać należy min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty.

W przypadku kart kredytowych z logo Santander Banku trzeba też pamiętać o jeszcze jednej opłacie - to 15 zł za wznowienie karty (bank pobiera tę opłatę, gdy wysyła nowy plastik; z tego co kojarzę ważność karty w Santanderze to 4 lata).

Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz też obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:

Za podrzucenie informacji o promocji z kartą Visa Silver Akcja Pajacyk dziękuję Czytelnikowi Mariuszowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

56 komentarzy:

 1. Czyli nie można wnioskować przez bankowość gdzie mam gotową ofertę na kartę z już wyliczonym limitem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji zgłoszenie można wysłać tylko przez stronę promocji (a później wniosek złożyć w sposób wyżej opisany).

   Usuń
 2. Czyli w te 10 transakcji (aby uniknąć płatności za kartę) wliczają się transakcje promocyjne, tzn płatność na Allegro i płatności kartą po za Allegro?

  OdpowiedzUsuń
 3. Oni niech pierwsze wypłacą poprzedni konkurs, bo wiekszosci oszukali uzytkownikow nie wypłacając bonus 300 zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie- wpisałem bank na moją czarną listę.

   Usuń
  2. Ja otrzymałem wystarczyło uzupełnić dane do przelewu.

   Usuń
  3. Też dostałem te 300 także widocznie nie każdego oszukali

   Usuń
  4. Polecam wątek https://bankobranie.blogspot.com/2020/05/finalizacja-promocji-konto-jakie-chce-z-bonusem-edycja-iii.html z lektury którego wynikałoby, że wszyscy dostali :)

   Usuń
  5. Tam jest już niemal 400 wpisów ... co za wtopa!

   Usuń
  6. Ale brak maila to jeszcze nie oszustwo. Zaczekaj na odpowiedź na reklamację.

   Ps. Też nie dostałem maila ale podchodzę na spokojnie. Nie takie rzeczy się przerabiało.

   Usuń
  7. Na uzupełnienie danych był czas do 21 maja - zrobiłem to 30 i też dostałem :D

   Usuń
  8. Jestem kolejną osobą oszukaną przez ten bank! Złożyłem reklamację na ich stronie i do wczoraj 14.06.20 miałem otrzymać odpowiedź/30dni/. Odpowiedzi brak. Santander za każdym razem przy kontakcie z infolinią sprawdza i stwierdza,że bonusy się należą, ale nic nie mogą zrobić, bo współorganizatorem jest ebroker. EBroker w odpowiedzi na maila poinformował mnie,że rozesłali maile do wszystkich, którym w ocenie banku należał się bonus. Dobrze, że zostałem w "starym banku", bo strach pomyśleć co by było z pieniędzmi ulokowanymi w takim banku, który nic nie może w stosunku do niesolidnego partnera. Z tego co czytam to nie ja jeden zostałem oszukany przez ten bank. Zawarłem też umowy na inne produkty, które wydawało mi się, że są korzystniejsze, ale trzeba się z tego wymixować i uciekać z tego niesolidnego dziadostwa. Znajoma też ma podobny problem, więc to oszustwo promocyjne jest na większą skalę.

   Usuń
  9. Dzisiaj dostałam maila o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. To samo u mamy.

   Usuń
 4. NIE POLECAM. NIE TRACIC CZASU, BANK JESZCZE NIE ZAPLACIL ZA POPRZEDNIA EDYCJE, MOZLIWY SCAM BANKU!111

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu by się przydała zmasowana akcja w mediach społecznościowych.

   Usuń
  2. Ale po co te wielkie litery?

   Usuń
  3. Wczoraj zlozylem wniosek, konsultant zadzwonil natychmiast. Dzis trzymalem 120 monet :)

   Usuń
  4. nie polecam reklamacja złożona 19 maja jedyna odpowiedź to "czekamy na wyjaśnienie banku" pewnie tak czekają nadal tysiące.

   Usuń
 5. Witam, ja otrzymalam 300.- i wlasnie chce zamknąć konto , czy po zamknięciu moge byc polecajacym.

  OdpowiedzUsuń
 6. witam
  rozumiem, że mogę się zadowolić 120 Monetami na Allegro??
  po jakim czasie mogę zrezygnować z karty i czy będzie jakaś opłata??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt ci tego nie zabroni ;) Możesz zrezygnować z karty. Jak zrobisz 10 płatności w 3 m-cach od otrzymania karty to opłaty nie ma.

   Usuń
 7. czy doladowanie Rev 15x w miesiącu po 40 zł da mi 15 monet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że przejdzie. O ile nie wykluczyli. Pytanie tylko czy Santander nie pobiera dodatkowych opłat jak np. Citibank?

   Usuń
  2. Santander traktuje doładowania Revoluta jako transakcje gotówkowe, quasi cash.

   Usuń
  3. w poprzedniej edycji przechodziło i żadnych opłat nie były, w obecnych regulaminie żadnych wykluczeń nie ma

   Usuń
  4. Pod koniec marca nic nie pobrali z debetowej, też ciekaw jestem jak z kredytówką.

   Usuń
  5. Za kredytówkę pobiorą opłatę, przerabiałem to :(

   Usuń
 8. Czy można więcej niż jedną kartę kredytową podłączyć pod to samo konto allegro?

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam
  Kilka dni temu byłem podpisać umowę o kartę Pajacyk.
  Pani z okienka powiedziała że jest promocja.Jeśli wezmę drugą kartę dla np. żony
  dostanę bodajże w listopadzie 150zł gotówki.Karta dodatkowa operuje w limicie głównej karty Pajacyk . Czyli 120monet + 150zł - wygląda nieźle a to minimum bo można kapke więcej nakrzesać . Pozdrawiam wszystkich i Mr.Złotówę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mówiła ci o starej promocji z maja.

   Usuń
 10. To czyli niepotrzebnie tę kartę robiłem i nie bedzie dodatkowych 150? Zeby chodziaz monety dali...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji "Monety od Santander Bank Polska – III edycja" znajduje się zapis: "Promocji nie łączymy z innymi promocjami obejmującymi karty Visa Silver Akcja Pajacyk". Zatem niestety nie da się jej połączyć z promocją "800 zł z kartą kredytową Visa" (dostępnej do 31.05.), w której to właśnie premiowane było wyrobienie karty dodatkowej.

   Usuń
  2. Dzięki za info Mr.Złotówa.Tylko czemu pani z okienka mi to zaproponowala i powiedziala ze dostane kase,jak sie jej spytalem czy aby napewno łączą sie promocje ,powiedziala sprawdze tak ze dostane.

   Usuń
  3. Być może w regulaminach czegoś nie zauważyła :(

   Usuń
 11. Dziś dzwonił konsultant z Banku, wypytał się o dochody, pracodawce itp, 10 min po zakończeniu rozmowy otrzymałem SMS o przyznaniu karty. Czy te dochody w jakikolwiek sposób weryfikują?
  Mojej żonie wplywa 1000zł (z 500+), czy może starac się o tą karte kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest decyzja o przyznaniu, to znaczy, że wszystko odbyło się w uproszczony sposób na oświadczenie i dokumentowanie dochodu nie będzie potrzebne.

   Niestety nie bank honoruje dochody z tytułu tego świadczenia do wyliczania zdolności kredytowej.

   Usuń
 12. Dostał ktoś monety w terminie? Podpisałam umowę 1go czerwca i na razie po monetach ani śladu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tez nie mam jeszcze monet....

  OdpowiedzUsuń
 14. Też nie mam monet, dziś sprawdzałem umowa podpisana 2 czerwca...

  OdpowiedzUsuń
 15. Podpisałem wczoraj umowę. Dzis juz mam 120 monet :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Podpisałem umowę wczoraj. Dziś mam juz monety

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy można na jedno konto allegro wziąć 2 karty? Tnz najpierw ja, potem żona, ale konto allegro mamy tylko jedno?

  OdpowiedzUsuń
 18. Także podpisałem umowę 1 czerwca i nie mam jeszcze monet.Dziś zrobiłem reklamację.
  Zobaczymy kiedy to wyjaśnią...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dziś złożyłem reklamację.

   Usuń
  2. Gdzie skladacie reklamacje w banku czy na allegro?

   Usuń
  3. Oczywiście że do banku bo on jest organizatorem.

   Usuń
  4. Złożyłam reklamację do banku 5 czerwca, 9 czerwca została pozytywnie rozpatrzona, a dzisiaj wpłynęły monety :-)

   Usuń
 19. Wraz z mężem chcielibyśmy wziąć udział w promocji. Ale mamy tylko jedno konto na allegro. Można użyć tego samego maila do dwóch wniosków?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jaka jest pełna nazwa karty kredytowej biorącej udział w promocji Allegro?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy monety powinny być przyznane według schematu tzn. po 5 monet za 3 pierwsze zakupy min. 40 zł na allegro na początku miesiąca kalendarzowego ?

  U mnie raz mi daję 5 monet później po 1 za kolejne zakupy.. w cały świat.

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam
  W jakim cyklu są rozliczane monety,co miesiąc od podpisania umowy.czy zgodnie z cyklem rozliczenia karty czy może od 1 do końca miesiąca? Proszę o informację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpisałem ale nie wszytko tu chyba można pisać bo już nie pierwszy raz piszę chyba tylko sobie.

   Ps. Nie było żadnych linków, obraźliwych słów etc. Tylko konkretna odpowiedź ponieważ również biorę udział w tej promocji.

   Usuń
 23. Prawie wszystkie monety zdobyte i to chyba już koniec. Tak więc nie 300 monet ale niewiele zabrakło do kompletu.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...