Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Visa 2020: 5 samochodów Toyota Corolla i ponad 52 tysiące nagród dla posiadaczy kart z logo Visa

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

28.05.2020

Loteria Visa 2020: 5 samochodów Toyota Corolla i ponad 52 tysiące nagród dla posiadaczy kart z logo Visa

Wystartowała nowa promocja dla osób korzystających z kart Visa.

Loteria Visa 2020: samochody Toyota Corolla
Loteria nie daje gwarancji zdobycia nagród (bo wszystko zależy od szczęścia w losowaniu), więc nie jest kwintesencją bankobrania, gdzie chodzi o nagrody gwarantowane. Ale jeśli można wygrać przy okazji, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów, to warto spróbować.

Jako że historia bloga Bankobranie jest już długa, to i o wielu loteriach pisałem. Byli już Czytelnicy, którzy dzielili się wieścią o wygranej (w tym o samochodach osobowych). Trzymam kciuki, by i tym razem komuś szczęście dopisało (i proszę o komentarze, jeśli uda się wygrać).

Loteria Visa 2020: kto może brać udział?


Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, posiadająca kartę Visa, wydaną na terytorium Polski, przypisaną do konta bankowego, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest uczestnik loterii.
💡 Jeśli nie posiadasz karty z logo Visa, możesz ją wyrobić w jednym z banków, gdzie w ramach promocji na start, do wzięcia czekają następujące nagrody (już gwarantowane): do 250 zł za konto w Santander Banku, łatwe 200 zł za konto w Banku Millennium, do 160 zł za konto w ING Banku Śląskim lub do 100 zł za konto w Banku Pekao (choć akurat w tym ostatnim banku, gdzie jest możliwy wybór karty, lepszą wydaje się karta Mastercard, dzięki której można jeszcze zgarnąć dodatkowe 50 zł na zakupy).

Nagrody w loterii Visa


Organizator akcji przygotował ponad 52 tysiące nagród. W tej puli znajduje się:
 • 5 samochodów Toyota Corolla TS Kombi (silnik: 1.2T 116 KM, skrzynia biegów: 6-stopniowa/manualna (6M/T), wersja: Active, paliwo: benzyna; w każdym losowaniu wyłoniony ma być jeden zdobywca samochodu),
 • 17 500 kodów rabatowych o wartości 5$ do zrealizowania na AliExpress (w każdym tygodniu loterii rozlosowanych ma być 3500 kodów) oraz
 • 35 000 e-voucherów na wybraną przekąskę w sklepach Żabka (w każdym tygodniu organizator planuje rozdać 7000 takich nagród; do wzięcia będą produkty marki Haps: m.in. popcorn, nerkowce-żurawina, kukurydza-ciecierzyca, migdały w sezamie, orzechy włoskie, orzechy laskowe lub inne w opakowaniach od 30 do 40 g).

Każdy uczestnik promocji może wygrać dowolną liczbę nagród tygodniowych (czyli kodów i e-voucherów), ale tylko jedną nagrodę główną (samochód).

Kody i e-vouchery mają być ważne do 31.08.2020 r. (kodów na AliExpress nie można ze sobą łączyć). Minimalna wartość zakupu (bez ceny przesyłki) niezbędna do zrealizowania kodu wynosi 30 USD.

Zasady loterii Visa 2020


Poniżej dowiesz się jak wziąć udział w loterii, czyli jak zarejestrować swą kartę w loterii i jak zdobywać losy.

Jak zarejestrować się w loterii Visa?


By wziąć udział w loterii Visa, niezbędna jest rejestracja na stronie loterii. Podać tam należy numer swej karty. Najlepiej zarejestrować tylko tę kartę, którą płacisz najczęściej, bo nawet jeśli posiadasz wiele kart z logo Visa, to musisz pamiętać o następującym zapisie z regulaminu:
"Dany Uczestnik może zgłosić do Loterii tylko jeden numer karty płatniczej Visa."

Po zapisaniu do loterii, każda płatność kartą Visa w okresie promocyjnym ma dawać jeden los w loterii. Ale jest też możliwość zwiększenia szans na wygraną: każda płatność w sklepie Żabka lub na stronie pl.aliexpress.com da 2 losy.

Loteria Visa 2020 wystartowała 27.05. o godz. 12:00 i ma być dostępna do 30.06.2020 r. (włącznie).

Udział w promocji brać będą płatności kartą Visa wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, a także transakcje Google Pay czy Apple Pay oraz za pomocą smartwatcha (typu Garmin Connect lub Fitbit) albo za pomocą aplikacji mobilnych banków (ING, Millennium oraz SGB Banku), oczywiście w każdym przypadku z podpiętą kartą Visa.

Terminy losowań. Losowania w loterii Visa mają odbywać się w następujących terminach:
 • 15.06 2020 r (dla zgłoszeń z okresu 27.05-02.06.2020 r.)., 
 • 19.06.2020 r. (dla zgłoszeń z okresu 03.06-09.06.2020 r.),
 • 26.06.2020 r. (dla zgłoszeń z okresu 10.06 – 16.06.2020 r.),
 • 03.07.2020 r. (dla zgłoszeń przyjętych w okresie 17.06 – 23.06.2020 r.) oraz 
 • 10.07.2020 r. (dla zgłoszeń w okresie 24.06 – 30.06.2020 r.).

Zwycięzcy o nagrodach w postaci kodów  do wykorzystania na AliExpress i e-voucherów do Żabki powiadamiani mają być mailowo (do 17 dni od daty losowania). Zdobywca nagrody głównej (w postaci samochodu) powinien wyczekiwać telefonu. Samochody mają być do odbioru w Warszawie (choć regulamin loterii zawiera zapis "chyba że strony ustalą inaczej").

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Czy płatność przez Google pay się liczy jako płatność visa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasno jest o tym w artykule. Łatwo też znaleźć w regulaminie (Ctrl+F)

   Usuń
  2. W licznych reklamach tej oferty w mediach pokazuję smartka zbliżanego do terminalu płatniczego :)

   Usuń
 2. Właśnie widziałem reklamę w TV. Wchodzę by o tym napisać, a tu już jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne te nagrody (szczególnie popcorn z Żaby) ale Visa Oferty do końca maja daje 15 zł za wydanie 100 zł znaczit 15% zwrotu na dodatek pewnego jak w banku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale to trzeba zakupy w Auchan akurat zrobić, albo buty w Deichmanie kupić czy też jakieś pyszne.pl. Zniewolenie takie.

   Usuń
  2. Auchan blisko mnie ma wyjątkowo bogatą ofertę win :)

   Usuń
  3. Te zakupy za 100 zł to raczej m.in. bez alkoholu...

   Usuń
 4. Płatności na dowolne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet już loterie są jedynie dla obywateli... Oczywiście organizatorzy mogą sami decydować o regułach ale ja się jednack pytam czym jest gorsza osoba bez obywatelstwa polskiego, zamieszkująca na stałe w Polsce od lat i płacąca podatki w taki sam sposób jak inni pracujący w Polsce? Zacząłem przygodę z blogiem ponad rok temu ale jak widzę coraz ciężej o możliwość wzięcia udziału gdziekolwiek nawet po okresie karencji...
  Tak na marginesie ciekawostka dla wszystkich: Obywatele państw Unii Europejskiej czekają na polskie obywatelsto minimum 8 lat. Obywatele np. Ukrainy, Białorusi mogą je sobie załatwić w 1-2 lata (wykluczając opcję otrzymania obywatelstwa od prezydenta RP).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie chodzi o rezydenturę podatkową.

   Usuń
  2. Raczej chyba na pewno nie chodzi o rezydencję podatkową.

   Usuń
 6. "... posiadająca kartę Visa, wydaną na terytorium Polski, przypisaną do konta bankowego..."
  Czyli kredytówki nie biorą udziału? chociaż tez mają przypisany nr rachunku...

  OdpowiedzUsuń
 7. Może i to będzie głupie pytanie, ale zastanawiam się, czy co tydzień trzeba rejestrować się na stronie? Losowania cotygodniowe są dla zgłoszeń w konkretnych okresach. Gdyby było napisane, że dla transakcji wykonanych w okresach to byłoby jasne, ale zgłoszenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Bo może to bank do którego należy dana karta ma przesłać do organizatora promocji - a jest nim Unique One Sp. z o.o. - jeszcze jakieś zgłoszenia o dokonanych transakcjach kartą Visa(?).
   Jeżeli tak, to patrząc na promocje gdzie banki są organizatorami promocji bez jakichkolwiek pośredników i późniejsze problemy z uzyskaniem nagród (w moim przypadku jest tak z BNP Paribas, Santander Bankiem i mBankiem gdzie pomimo spełnienia wszystkich warunków - zwłaszcza w przypadku BNP Paribas - cześć należnych premii mi wypłacono, a części nie) należy mieć poważne wątpliwości co do sensu brania udziału w takiej promocji.
   To jest ta bardziej optymistyczna próba interpretacji powyższego stwierdzenia.

   2. Patrząc na regulamin loterii "Loteria Visa 2020" można niemal ze stuprocentową pewnością założyć, że szanse na wygraną są równe zeru.
   "Dlaczeguj" tak a nie inaczej, ę...? Ot, kilka kwiatków:

   Kwiatek pierwszy: "Loteria prowadzona jest na podstawie Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2019 poz. 847)" czyli że ta loteria jest grą hazardową!

   Kwiatek drugi: "Nadzór nad prawidłowością urządzania i przeprowadzania Loterii sprawuje wewnętrzna komisja nadzoru, powołana przez Organizatora i działająca na podstawie wydanego przez Organizatora regulaminu komisji nadzoru (dalej „Komisja”). W skład Komisji wchodzą osoby, które posiadają zaświadczenia o odbyciu szkolenia z zakresu przepisów o grach hazardowych i regulaminów urządzanych gier w zakresie niezbędnym do wykonywania czynności związanych z nadzorowaniem i prowadzeniem Loterii." Nie będę nawet tego tłumaczył co to znaczy i jak jest to bezpieczne.

   3. W całym tym regulaminie nie ma definicji tego czym jest słusznie wyzwane przez @Krzysztofa do tablicy "zgłoszenie".

   W każdym razie ja ze swej strony, "życzę" wiele szczęścia wszystkim tym, którzy dla wygrania popcornu o przykładowym kodzie 12004474 lub np. kukurydzy o kodzie 12003500 podają wszystkie swoje dane osobowe (serię i nr dowodu osobistego, pesel...).

   Ps. Organizator promocji bardzo profesjonalnie nie zatroszczył się nawet o podanie tak prostej informacji jak ta dotycząca transakcji zbliżeniowych i dodatkowego potwierdzenia kodem PIN.
   "Transakcje zbliżeniowe na kwotę powyżej 50 zł zawsze wymagają dodatkowego potwierdzenia kodem PIN"

   Usuń
 8. Raz mi visa dała 500 ziko ale to za dobrych czasów visy gdy rozdawali hajs.
  Od tamtej pory długo długo nic ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwo przerwać tą złą 'passę': https://www.visaoferty.pl/

   Usuń
 9. przy próbie rejestracji pojawia się komunikat : nieoczekiwany błąd. zmieniałem przeglądarki dalej to samo - co może być przyczyną ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Działa wam formularz? Przy próbie jego wysłania wyskakuje mi ciągle komunikat "Wystąpił nieoczekiwany błąd."

  OdpowiedzUsuń
 11. Na pc działa na tel wyskakuje blad

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy płatność blikiem tez się liczy, jako "płatność w Internecie"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież Blik nie ma nic wspólnego z Visą

   Usuń
 13. W jednej z pierwszych takich loterii Visa wygrałem 7 tyś. zł

  OdpowiedzUsuń
 14. Wczoraj miało się odbyć losowanie, czy ktoś wygrał?

  OdpowiedzUsuń
 15. też jestem ciekaw czy coś ktoś wygra.

  OdpowiedzUsuń
 16. Rano przyszedł e-mail, że wygrałem voucher do żabki. Wolałbym Toyotę :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wczoraj o 17tej dostałem maila o wygranej orzeszków w Żabce.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja wygrałam 2x przekąskę z żabki

  OdpowiedzUsuń
 19. Wygrałem orzeszki, a w Żabce okazało się, że trzeba dopłacić 7zł bo sprzedają po trzy sztuki. Toż to jawne oszustwo.

  OdpowiedzUsuń
 20. Te maile ciągle dochodzą, bo przed chwilą dostałem 3 maila o wygranej vouchera do Żabki.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja już tez 3 vouchery do żabki i 2x 5$ na aliexpress więc może to nie toyota ale też przyjemnie :)

  Jeśli chodzi o żabkę to chyba zależy od sklepu bo ja normalnie wymieniłem 2 sztuki za za darmo (30g orzeszków)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety MWZ 30USD. Napiszcie to w tym artykule, informacje są w regulaminie.

   Usuń
 22. Czy losowania voulcherow z 2 i kolejnych losowan już były ? W pierwszym zdobyłem około 10. Potem już wogole. Czy wymagane było rejestrowanie do każdego tygodnia osobne ?

  OdpowiedzUsuń
 23. A transakcję typu, opłacanie prowizji allegro liczy się do losów?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...