Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Consumer Bank: Visa TurboKARTA z moneybackiem do 360 zł rocznie w promocji "Zakupy z premią"

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

18.02.2021

Santander Consumer Bank: Visa TurboKARTA z moneybackiem do 360 zł rocznie w promocji "Zakupy z premią"

Na rosnące ceny paliw jest sposób. To płatności kartą dającą zwrot za transakcje właśnie na stacjach paliw.

Santander Consumer Bank Visa TurboKarta
A między innymi taki moneyback można uzyskać z kartą kredytową Visa TurboKARTA, dostępną w Santander Consumer Banku. W promocji "Zakupy z premią" bank zwraca od 1 do 5% wydatków (w wybranych kategoriach miejsc). Miesięcznie można dzięki temu oszczędzić do 30 zł.

Karta kredytowa Visa TurboKARTA z moneybackiem do 5%


Zwroty w promocji karty kredytowej Santander Consumer Banku wynoszą:
 • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, "tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw" (z kodem MCC: 7542);
 • 3% od płatności w restauracjach, również online (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814);
 • 1% od płatności na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983).

Warunkiem uzyskania moneybacku jest terminowe dokonywanie spłaty minimalnej kwoty podanej w zestawieniu transakcji (choć w praktyce oczywiście najlepiej spłacać całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym, bo dzięki temu można uniknąć odsetek od płatności bezgotówkowych i faktycznie czerpać maksimum korzyści z moneybacku).

Zwrot naliczany jest od transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym i wypłacany w dniu generowania przez bank zestawienia transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zdobyć do 30 zł, co w rok dać może nawet 360 zł.

Dla kogo promocja "Zakupy z premią"? 


Zgodnie z regulaminem propozycja przeznaczona jest: 
"dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są stroną zawartej z Bankiem Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA" 

I właściwie to tyle wytycznych. Z propozycji skorzystać mogą więc nie tylko osoby, które dopiero teraz wyrobią kartę kredytową w Santander Consumer Banku (i tu od razu wyjaśnienie - banku tego nie należy mylić z Santander Bank Polska, działającym wcześniej pod nazwą BZ WBK, bo to dwa odrębne banki), ale też i obecni posiadacze karty.


Visa TurboKARTA - prześwietlenie oferty 


Opłata miesięczna za TurboKartę wynosi 6,90 zł. Pobierana jest w momencie aktywacji karty, a także w każdym kolejnym miesiącu, ale wtedy tego kosztu można już uniknąć, jeśli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym okresie wyniesie minimum 1 000 zł. Do sumy transakcji zwalniających z opłaty za kartę wliczają się nie tylko płatności wykonywane w miejscach dających zwrot (od 1 do 5%), ale też w innych, dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.


Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy (a więc okres dzięki któremu oddajesz dokładnie tyle samo ile wydasz - bez odsetek i bez opłat).

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. jak we wcześniejszej wersji promocji oddawali 3% za płatności na stacjach benzynowych, to była prawdziwa turbokarta, a teraz to już tylko wydmuszka...
  zamknąłem kartę bez żalu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jak wszędzie z moneybackiem ścięli. Ale zostawiłem bo zostało 30 zł i limit będę wykorzystywał (jak otworzą gastronomię).

   Usuń
  2. Też zamknąłem. Zwrot malutki a w dodatku jak nie wyrobi się 1000 miesięcznie to była jakaś kara.

   Usuń
  3. Stacje jak stacje, mi wystarczył 1% zwrotu za dowolne zakupy - co miesiąc 3000 zł wypłacone w Żabce dawało efektywnie 24 zł +odsetki z k. oszczędnościowego (ok 3 zł) bezwysiłkowego dochodu :) teraz to jakaś żenada, też zamknąłem tą kartę natychmiast po zmianie regulaminu (i wypłacie ostatniej premii). Za paliwo zawsze pozostaje 5% od Toyoty (max 30 zł), a za dowolne wydatki jest 0,66% w dowolnej KK od BNP Paribas (niestety nie gotówka, tylko np. vouchery).

   Usuń
  4. To jak w historii karty zapisuje się zakup wraz z wypłatą gotówki w Żabce? Jako zakup całość?

   Usuń
 2. czyli jak kupie paliwo za 200zl to dostane 2zl cashbacku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla zainteresowanych 5983 to MCC który jest w eBOKu PGNiG... bo gaz też jest paliwem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieniutko, strasznie dużo zachodu z tym wszystkim, w Alior też dostaję 1% zwrotu, dlatego płacąc za tankowanie używam konta Aliora

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jakiego zachodu? Masz kartę i płacisz kartą. Po zachodzie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...