Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moto Lokata z oprocentowaniem min. 1% + premia do 100 zł w Toyota Banku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.02.2021

Moto Lokata z oprocentowaniem min. 1% + premia do 100 zł w Toyota Banku

Toyota Bank odpalił nową promocję lokaty z premią.

Moto Lokata z premią do 100 zł w Toyota Banku
Do wzięcia - oprócz odsetek - czeka 50, 75 lub 100 zł (wysokość premii zależy do kwoty, jaką wpłacisz na lokatę). By wziąć udział w promocji, trzeba posiadać konto osobiste w Toyota Banku i założyć 9-miesięczną lokatę z oprocentowaniem min. 1% w skali roku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.]

Moto Lokata z premią

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała na terytorium Polski, posiadająca umowę o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (konto osobiste) w Toyota Banku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Moto Lokata z premią", w okresie od 23.02. do 26.03.2021 r. 17.03.2021 r. [aktualizacja: bank skrócił okres dostępności promocji]:

 • wyraź - jeśli jeszcze nie posiadasz - zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dot. produktów i usług banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej; 
 • zarejestruj się na stronie promocji
 • za pośrednictwem bankowości internetowej zwiększ saldo depozytów posiadanych w Toyota Banku na dzień 22.02.2021 r. (do których liczą się środki zgromadzone na wszystkich kontach i lokatach) poprzez założenie 9-miesięcznej Moto Lokaty na kwotę:
  • min. 10 000 zł (by uzyskać premię 50 zł) lub
  • min. 20 000 zł (by uzyskać premię 75 zł), lub
  • min. 30 000 zł (by uzyskać premię 100 zł).
 • przez okres co najmniej 150 dni od założenia Moto Lokaty: 
  • utrzymuj Moto Lokatę założoną na potrzeby promocji oraz 
  • utrzymuj zwiększone saldo depozytów posiadanych w Toyota Banku (wraz z założoną lokatą) względem stanu na dzień 22.02.2021 r.

Zwiększenie salda środków musi nastąpić przelewem z rachunku w innym banku, niż Toyota Bank.

Co do utrzymywania salda, to jest jeden wyjątek, o którym mówi regulamin: 
"W przypadku gdy (...) wystąpi różnica w zwiększonym Saldzie depozytów powyżej kwoty 2 500 zł, wynikająca z wykonywanych transakcji kartami płatniczymi lub z dokonanych przelewów, aby spełnić warunek utrzymania zwiększonego Salda depozytów (,,,) należy w ciągu 5 dni roboczych od wystąpienia różnicy, uzupełnić środki do stanu zwiększonego Salda depozytów."

Bez względu na liczbę założonych lokat, uczestnik promocji uzyskać może tylko jedną premię (w wysokości 50 lub 75, lub 100 zł).

O przyznaniu premii Toyota Bank powiadomi (SMSem lub mailem) do 3.09., a wypłata nagrody na konto ma nastąpić do 8.09.2021 r.

Moto Lokata - szczegóły oferty Toyota Banku


Główne cechy lokaty zakładanej na potrzeby promocji, to:
 • okres lokaty: 9 miesięcy;
 • maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł;
 • maksymalna liczba Moto Lokat 9-miesięcznych, jakie może założyć klient: 5 lokat;
 • oprocentowanie: 1% w skali roku 
 • oprocentowanie dodatkowe: 0,5% w skali roku - przewidziane jest ono dla osób posiadających kredyt samochodowy w Toyota Banku na dzień założenia lokaty. Klientowi przysługuje tylko jedno oprocentowanie dodatkowe niezależnie od ilości posiadanych kredytów samochodowych i depozytów Moto Lokata.
W przypadku zerwania lokaty przed upływem umownego okres (9 miesięcy) bank nie wypłaca odsetek.

Na koniec przypomnę, że to nie jest jedyna promocja, w której banki premiują osoby oszczędzające. Citibank przygotował propozycję dla osób, które dysponują kwotą min. 400 tys. zł - zgarnąć można premię do 2000 zł, co w efekcie przyniesie zysk, jak lokata z oprocentowaniem nawet 2,47% w skali roku. Z kolei w Getin Banku można uzyskać 2% gwarantowane na 12 miesięcy i bonusy o wartości 150 zł.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami i okazjami dla osób szukających najkorzystniejszych opcji na bezpieczne ulokowanie swych oszczędności - skorzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga Bankobranie:

Za podrzucenie informacji o promocji Toyota Banku dziękuję Czytelnikom: Ryszardowi i Grzegorzowi.

Przydatne dokumenty:

133 komentarze:

 1. Biorę udział w poprzedniej promocji z grudnia. Jak rozumiem to w tej też mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ale tak to rozegrali, że saldo trzeba utrzymywać na potrzeby tamtej promocji, a teraz jeszcze dopłacić i nadal utrzymywać jeszcze dłużej.

   Usuń
  2. no i w czym problem ? tamtych lokat i tak nie opłaca się zrywać chyba, że znajdziesz cos lepszego(może na marsie) a tu najlepiej opłaca się włożyć 10 tys.

   Usuń
  3. Może i procentowo najlepiej wygląda wkład minimalny (circa 1,82%) ale zdecydowanie najbardziej opłacalne jest zatankować pod korek.

   Usuń
  4. a mógłbyś albo ktoś podać wzór jak obliczyć teoretyczny % z odsetek+premia?

   Usuń
 2. Ale sobie to wymyślili. Trzeba trzymać kasę z kończących się lokat i jeszcze dorzucić sporo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oferta skierowana do ludzi, którym właśnie skończyły się lokaty w Idea.

   Usuń
  2. A tych ludzi jest dość dużo - przypadek?

   Usuń
  3. nie sądzę, ale na rynku i tak nic lepszego nie ma

   Usuń
  4. To nie przypadek, że w dzień po dacie zapadalności ostatnich z możliwych lokat w IB pojawiła się ta oferta.

   Usuń
 3. Złotówka, gdzie należy wyrazić te zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dot. produktów i usług banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej?

  Na Moto Koncie w ustawieniach nie widzę takiej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś było to możliwe wyłącznie na infolinii (więc jeśli nic się nie zmieniło - tzn. nie dodano tego w bankowości, to pozostaje kontakt telefoniczny).

   Usuń
  2. Przed chwilą dzwoniłem. W bankowości nadal nie da się tego sprawdzić. Można na infolinii.

   Usuń
  3. Niesamowite - od klientów wymagają posiadania smartka w celu zalogowania do bankowości, a sami nie zadbają nawet o taką kwestię.

   Usuń
  4. Zapytałem o status tych zgód poprzez bankowość i po dwóch dniach czekania na odpowiedź zadzwoniłem na infolinię. Efekt to dwie sprzeczne odpowiedzi - komu tu wierzyć?

   Nie znam banku, w którym status zgód marketingowych nie można by sprawdzić w bankowości, a na dodatek TB uzależnia od tego wypłatę premii - cyrk!

   Usuń
  5. To pretekst, żeby nie wypłacić nagród.

   Usuń
 4. Czy można założyć lokatę, a dopiero później wyrazić wymagane zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak rozumiem promocja nie jest skierowana WYŁĄCZNIE do obecnych klientów banku, tzn. można założyć konto i następnie skorzystać z promocji dotyczącej lokaty?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie miałem konta w Toyota banku. Czy dobrze rozumiem Toip na stronie banku, że gdybym założył konto celem założenia tej lokaty to musiałbym ponosić co miesiąc koszt 2,50zl za jego prowadzenie oraz 2,50zl jeśli nie wydam 1000zl kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzienne saldo lokat w wysokości 2,5k też zwalnia z opłaty.

   Usuń
  2. ale ten 1000 kartą to chyba inny rodzaj konta niż motokonto? które większość tutaj ma? i 1000 na koncie lub 2.5 na lokacie średniomiesięcznie

   Usuń
  3. 01.02.2021
   Toyota Bank Polska S.A.
   Opłata/Prowizja - Prowadzenie konta
   -2,49 PLN

   Usuń
 7. Że sposobem logowania coś zmienili? Czy nadal tylko z aplikacją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wciąż tylko z 'apką' :)

   Usuń
  2. To fakt - nazywanie tego apką to mocna przesada.

   Usuń
 8. To chyba nowa lokata? Bo jakoś jej nie zauważyłam, a przedwczoraj zakładałam lokaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wygląda. Tabela oprocentowania obowiązuje od 23-go lutego.

   Usuń
 9. MR ZŁOTÓWA, czy dobrze zrozumiałem?
  Zakładam konto podstawowe bez karty; z tego tytułu mam prawo otworzyć lokatę 50000zł/1%/9 mies.
  Stałym zleceniem przelewu z innego banku zasilam konto kwotą 3 zł przez kolejne 9 miesięcy (ponosząc koszty prowadzenia rachunku 2,50 zł/mies., ale zwiększając saldo o 0,50 zł/mies.), a po 9 miesiącach otrzymuję odsetki ok. 300 zł, wcześniej premię 100 zł?
  Czy tak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Utrzymywanie lokaty przyczyni się do tego, że opłata będzie zwracana. Ja na tym koncie utrzymuję 5 zł, co miesiąc opłata jest pobierana, ale później (dzięki utrzymywanej lokacie) zwracana.

   Moto Konto w Toyota Banku prześwietlam tutaj.

   Usuń
  2. Właśnie jak to jest z tym przyrostem salda? Czy wystarczy założyć konto, wpłacić na nie np 3zl (żeby mieli z czego pobierać te zwrotne 2,50) i założyć lokatę np na 10k. I nie interesować się tym kontem przez 9 miesięcy (zakładając brak karty)? Czy trzeba wpłacać co miesiąc jakąś kwotę, żeby naliczyła się ta premia?

   Usuń
  3. CZy jest sens zakładać konto dla 100 zł?

   Usuń
  4. Dla lokaty z premią? Tak.

   Usuń
  5. Ciężko dziś o oprocentowanie 1% więc lokata jest bardzo dobra. A jak się doda 100 zł to wyjdzie efektywniejszy zysk.

   Usuń
  6. na koncie musi być minimum 5 zł, dlatego, że bank pobiera 2,49 np. 1 stycznia a oddaje 10 lutego więc w ciągu tych 40 dni pobierze 2 x 2,49

   Usuń
  7. Jednak 2.49 x 2 = 4.98

   Usuń
 10. W jaki sposób można założyć samo konto? Przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 11. Wczoraj 23.02.21 założyłem takie motolokaty 2x5k, czy jak zerwę te 2x5 dorzucę 20k i zrobię 1x30k po uprzedniej rejestracji to załapię się na premię ? Dodam że saldo zostało zwiększone 23 lutego, więc na dzień 22 lutego nie było tych pieniędzy na koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro lokaty założone po 22-gim to są nowe środki. Możesz zerwać + dorzucić 20 tys. i będzie 30 tys. na Moto Lokacie spełniające warunki do premii 100 zł.

   Usuń
 12. Swoją drogą to dziwne zrobili te progi, bo jak założy mąż lokatę na 10 tys. i ja na 10 tys. to dostaniemy łącznie 100 zł premii. A jakby jedna osoba założyła lokatę na 20 tys. to dostanie tylko 75 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, nie wszyscy mają mężów :)

   Usuń
 13. czyli saldo zwiększone trzeba utrzymać przynajmniej do końca lipca ?
  dobrze rozumiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba utrzymywać przez 150 dni, licząc od dnia założenia Moto Lokaty.

   Usuń
 14. Jeżeli założe 5 lokat po 50.000pln każda, to każda lokata będzie na 1% przez 9miesięcy oraz otrzymam bonus 1x100pln ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można założyć max. 5 Moto Lokat 9-miesięcznych - każda do 50 tys. zł. Jednak bonus można dostać tylko jeden (bez względu na liczbę lokat).

   Usuń
 15. Jeżeli założę 5 lokat po 50.000pln każda, to oprocentowanie każdej będzie 1% ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jest jakaś karencja dla osób, które już kiedyś posiadały produkty w Toyota Bank?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy zwiększone saldo środków przelanych z innego banku oznacza, że przelew należy wykonać bezpośrednio z innego banku na lokatę czy można przelać na Moto konto a potem dopiero z niego na te promocyjną lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokatę można założyć w bankowości tylko po uprzednim wpływie kasy na konto.

   Usuń
  2. Czyli robimy przelew z innego banku do toyota banku na ror np moto konto a dopiero potem otwieramy lokatę ???

   Usuń
  3. Dokładnie.

   Usuń
  4. Tak. Inaczej się nie da.

   Usuń
 18. Które konto polecacie do tej promki? Karta żadna nie jest mi koniecznie potrzebna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakikolwiek ROR.

   Usuń
  2. Moto Konto to podstawowe konto z oferty. Opłatę zwracają jak masz lokatę na min. 2,5 tys. zł.

   Usuń
 19. Jak kiedyś zakładałem lokate i mam dostęp do bankowości internetowej Toyota Bank to mogę skorzystać z promocji ? Czy jednak musze mieć rach oszcz-rozl ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Otwieram konto w Toyota Bank , już jako posiadaczka konta zakładam Moto Lokatę. Czy mogę do tego dorzucić program zwrot za paliwo z kartą More ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Lista lokat przy wyborze rodzaju podczas zakładania jest długa. By wam zaoszczędzić czasu na szukanie podpowiem, że to ostatnia ze wszystkich lokat.

  OdpowiedzUsuń
 22. Oprocentowanie tej lokaty jest zmienne czy stałe?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy tylko ja nic z tego nie rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TB uzależnia wypłatę premii od wyrażenia zgód marketingowych, których nijak nie można sprawdzić - dość dziwne, prawda?

   Usuń
  2. To ewidentnie wygląda jak pułapka-pretekst do późniejszej odmowy wypłaty premii.

   Usuń
  3. Dlaczego nie wyślecie pytania pocztą wewnętrzną? Wtedy będzie czarno na białym.

   Usuń
  4. Zapytałem o status tych zgód poprzez bankowość i po dwóch dniach czekania na odpowiedź zadzwoniłem na infolinię. Efekt to dwie sprzeczne odpowiedzi - to nie żart.

   Usuń
  5. Czy podczas wypełniania wniosku o nowe konto pojawiają się pola do zakceptowania zgód marketingowych? Orientuje się ktoś możę?

   Usuń
  6. To jest promka lokaty, a nie konta.

   Usuń
  7. Ale trzeba mieć wyrażone zgody marketingowe w bankowości (od tego uzależniona jest wypłata premii za lokatę) dlatego pytam czy podczas wypełniania wniosku o nowek konto pojawiają się również pola do zaznaczenia tych zgód? Czy trzeba dopiero potem dzwonić na infolinię banku i prosić żeby je włączyli?

   Usuń
  8. Gdzie jest taki wniosek?

   Usuń
  9. Podczas wypełniania wniosku o konto jet możliwość zaznaczenia zgód marketingowych. Ja zrobiłam screena ze zgodą, a ponadto w czasie rozmowy z konsultantką dopytałam czy na pewno mam zaznaczone te zgody.

   Usuń
  10. Gdzie można znaleźć ten wniosek?

   Usuń
  11. O lokatę? W zakładce lokaty i nowa lokata. Ostatnia z rozwijanej listy.

   Usuń
  12. Gdzie można znaleźć ten wniosek o konto?

   Usuń
 24. Nie wchodzić w to dopóki nie będzie można zobaczyć statusu zgód w bankowości. Już raz to przerabiałem z Wubekiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcesz to nie wchodź. Zgody można sobie sprawdzić w umowie. I to jest ważniejsze, a nawet nie to co byłoby w bankowości co już kiedyś zostało udowodnione właśnie w WBK.

   Usuń
  2. W którym miejscu umowy widnieje taka info?

   Usuń
  3. W umowach TB nie ma takiej pozycji.

   Usuń
  4. O tym czy są zgody czy nie najlepiej świadczą smsy z banku. Przynajmniej z 2-3 miesięcznie wysyłają ze swoją ofertą. Ja w pn dostałem o drzwiach otwartych w salonach toyoty.

   Usuń
  5. Czy brak takich ofert na pewno świadczy o braku zgód marketingowych?

   Czy to jakaś zabawa w chowanego?

   Usuń
  6. Ich bankowość internetowa należy do najgorszych jakich używałem, ale obecną poprawiona wersja jest i tak o niebo lepsza niż poprzednia.

   Pytanie: dlaczego w tej promce wymagają wyrażenia zgód, statusu których w żaden sposób nie idzie ustalić? Dość kuriozalne :)

   Usuń
 25. Toyota Bank - jedyny bezoddziałowy bank w Polsce wymagający od swych klientów posiadania smartka w celu logowania do konta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. choćby ten token nie spełniał wymagań albo zmiana go na aplikacja/sms a nie nie masz smartka to wypad

   Usuń
  2. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby wymagać od klientów takiej metody autoryzacji przy logowaniu.

   Usuń
  3. Zwalnia to bank z kosztów wysyłki dziesiątek mln SMS-ów.

   Np. Pekao pobiera od klienta 20 groszy za każdy!

   Usuń
  4. dlatego raczej bankobiorcy nie korzystają z pekao w czasach darmowych nielimitowanych sms...

   Usuń
  5. Ale można używać autoryzacji mobilnej. Zamiast hasłem z sms-a można akceptować w aplikacji i bez opłat.

   Usuń
  6. Nie każdy klient ma możliwość używania smartka.

   Oni nawet obierają opłaty za przelewy własne między kontami, np. z KO na ROR, a przy zamykaniu konta w oddziale przecinają karty nożyczkami :)

   Usuń
  7. TB również ma opłatę za przelew z KO na ROR :)

   Usuń
  8. Anonimowy7 marca 2021 12:53

   Nie każdy ma smartka. Ale to tak samo jakbyś narzekał że płatne są przelewy zlecane w placówkach, chociaż przez internet masz darmowe. Oczywiście można powiedzieć... nie każdy ma internet.

   Usuń
 26. tak liczę i liczę, saldo jest wziete z 22 dnia miesiąca czyli jesteśmy 2,49 na + a tymczasem 1 dnia zrobi nam saldo 2,49 na minus względem 22 dnia więc myślę że warto dorzucić te 2,50 razem z forsa na lokatę????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O co konkretnie pytasz?

   Usuń
  2. Ten cyrk z pobieraniem i zwracaniem opłaty za konto to jakieś nieporozumienie.

   Usuń
  3. o nic konkretnie nie pytam tylko policzyłem i dzielę sie z ta wiedzą że w porównaniu z saldem z dniem 22 lutego już np. na dzień 1 marca będziesz 2,49 na minusie przez 10 dni

   Usuń
  4. Czy od tego nie pobierają 'prowizji' albo odsetek?

   Usuń
  5. Tak, od debetu na koncie pobierają.

   Usuń
 27. CZy środki ze starych lokat, które skończą mi się w przyszłym tygodniu mogę zrolować na Motolokaty 1%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę przeciwwskazań. Liczy się wzrost salda (czyli jedna lokata na nowe środki dla uzyskania premii).

   Usuń
 28. Jaki kurier przywozi umowę z Toyota bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swego czasu była to firma TNT (o ile nie zdążyło się to zmienić).

   Usuń
 29. 10 k za 100zl maskara jakaś. Przy obecnych możliwościach inwestycji to nie ma najmniejszego sensu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z inwestycji ma jednak swoje mankamenty i słabe strony. Tymczasem tylko lokata bankowa:
   - ma gwarancję wpłaconego kapitału
   - daje z góry określony zysk
   - pozwala ulokować w praktyce dowolne środki
   - jest bez prowizji, opłat i dodatkowych kosztów
   - w praktyce jest bezobsługowa
   - daje dostęp do środków w każdym momencie
   - umożliwia wybór dowolnej perspektywy lokowania środków

   Usuń
  2. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :)

   Usuń
 30. Jeżeli teraz złożę w niosek o MotoKonto to zdążę jeszcze z tą lokatą do 26.03 ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od wniosku do aktywacji konta u mnie minęło 8 dni więc śmiało wyrobisz się.

   Usuń
  2. Tak, wyrobiłem się :( Przez tydzień od złożenia wniosku żadnej reakcji ze strony banku. Po tyg. sms, że czas oczekiwania wydłuży się. Przecież już czekam ponad tydzień - to ile jeszcze?!
   Niepoważny bank!
   W międzyczasie jeszcze skrócili czas promocji.
   Nigdy więcej Toyota bank.
   Szkoda tylko, że mają teraz moje dane osobowe za free.

   Usuń
 31. Czy Moto Lokata na 1% na 9-miesięcy będzie również dostępna po 26.03.21r. do założenia?
  Oczywiście już bez premii 100 zł.
  Mam środki dostępne dopiero 29.03.21r. i chciałbym założyć kilka Moto Lokat na 1% na 9-miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego raczej nikt nie wie ale skoro promocję skrócili to i pewnie lokatę tęż nie będą trzymać bo odpowiednie kwoty zebrali.

   Usuń
 32. Promocja trwa tylko do 17.03, moim zdaniem się nie wyrobisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi chodzi o samą Moto Lokatę bez premii 100 zł która jest do 17.03.

   Usuń
  2. Skrócili termin?? no to słabo pogrywają. Nie wyrobię się :(

   Usuń
  3. Lokatę nadal będzie można zakładać na 1% , tylko z premią 100 zł do 17 marca.
   Wiadomość z banku , rozmawiałam z konsultantką

   Usuń
  4. W menu zakładania lokat w oknie wyboru wciąż widnieje 9-miesięczna Moto Lokata jednak brak info o oprocentowaniu

   Usuń
  5. Chyba 'domyślnie' to 1% :)

   Usuń
 33. Pozostaje więc KO w Santander Consumer lub oblgi.

  OdpowiedzUsuń
 34. Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że z dniem 15.03.2021 r. zmianie ulega Regulamin Akcji Promocyjnej „MotoLokata z premią”.

  Zmiana polega na modyfikacji daty zakończenia akcji promocyjnej z 26.03.2021 r. na 17.03.2021 r.

  Zmiana Regulami nie wpływa na prawa nabyte przez uczestników akcji promocyjnej przed jegob zmianą.

  W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu poprzez czat lub formularz kontaktowy.

  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank.

  OdpowiedzUsuń
 35. Złotówa, czy samo założenie Moto Lokaty @ 1% bez premii jest jeszcze możliwe?

  Jeśli tak, to do kiedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie banku niezmiennie znajduje się tabela oprocentowania z 23.02., więc od tego czasu nic się nie zmieniło.

   Oferta obowiązuje do odwołania, więc bank może zmienić w dowolnym momencie.

   Usuń
  2. Odpowiedź z banku: "Aktualnie nie posiadamy informacji do kiedy będzie obowiązywała aktualna tabela"

   Usuń
 36. Czy mogę założyć samą lokatę na 1% bez premii i bez otwierania konta?

  OdpowiedzUsuń
 37. Dzisiaj bank powiadomił o premii.

  OdpowiedzUsuń
 38. Właśnie dostałam smsa o treści "Dzien dobry. Informujemy o przyznaniu PREMII z akcji Moto Lokata z premia. Wyplata premii nastapi do 8 wrzesnia. Gratulujemy! Toyota Bank" ☺️

  OdpowiedzUsuń
 39. Ooożesz zapomniałem o tej promocji! Ale miła niespodzianka :) :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Premię już ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
 41. U mnie na 2 kontach brak premii :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...