Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: W jednym banku wiele promocji... czyli jak skumulować korzyści. Przegląd wielopaków

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

13.02.2021

W jednym banku wiele promocji... czyli jak skumulować korzyści. Przegląd wielopaków

Stając się klientem tylko jednego banku można zyskać duże pieniądze korzystając od razu z wielu jego promocji.

Łączone promocje bankowe
W jednym banku czeka 1150 zł, w drugim 1450 zł, a w jeszcze innym nawet... 4400 zł! Dziś sprawdzam kumulacje promocji - można je nazwać wielopakami, bo optymalnym rozwiązaniem jest w tym przypadku nie jeden produkt, ale od razu kilka. To pozwala wycisnąć ponadprzeciętne zyski.

[Promocje zakończone. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.]

O ile na blogu najczęściej opisuję konta osobiste, bo to one najpowszechniej występują w promocjach bankowych, to jest też tak, że niektóre banki premiują także inne produkty. Nie brakuje więc promocji z kartą kredytową i kontem dla dziecka. A w szczególnie uprzywilejowanej sytuacji są osoby prowadzące działalność gospodarczą, bo sporo jest promocji z kontem firmowym w roli głównej i z obfitą wówczas pulą gratyfikacji.

I co ważne, te wszystkie promocje wzajemnie się nie wykluczają, więc stając się klientem tylko jednego banku, można od razu zyskać więcej (acz zawierając więcej umów o różne produkty).

Lista takich banków jest dość długa: Alior, BNP Paribas, Citibank, Millennium, Pekao, Santander Bank. Tu wymieniam je według kolejności alfabetycznej, ale niżej znajdziesz zestawienie uwzględniające sumę bonusów do zgarnięcia.


Aż 4400 zł od Santander Banku

logo Santander Bank
Tu można znaleźć promocje konta osobistego, karty kredytowej i konta firmowego (za które zyskać można odpowiednio min. 300, 800 i 3300 zł). Do tego dochodzi jeszcze program poleceń!

Na klientów indywidualnych czeka co najmniej 300 zł za konto osobiste oraz do 800 zł z kartą kredytową Visa. Ale to nie wszystko, bo z kontem osobistym można jeszcze dodatkowo zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie za niektóre płatności (szczegóły tej oferty omawiam we wpisie dot. premii 300 zł za konto), a także do 500 zł w programie poleceń konta (a polecać teraz jest łatwiej, gdy na osobę rekomendowaną - otwierającą konto - czeka wspomniane 300 zł). 

Jeszcze więcej zdobyć mogą przedsiębiorcy, bo zakładając też konto firmowe mogą zyskać do 1300 zł w postaci bonusów pieniężnych oraz do 2000 zł na promowanie firmy w serwisie Sprzedajemy.pl. W scenariuszu ultra optymistycznym (a więc łapiąc się na wszystkie promocje) wycisnąć można nawet... 5200 zł.


Do 1450 zł od Pekao

logo Bank Pekao
Bank z żubrem w logo przygotował promocje konta osobistego (z bonusami o wartości 150 zł), karty kredytowej (z premią 200 zł) oraz konta firmowego (do 1100 zł). Dostępny jest także program poleceń.

Założenie konta w Pekao, za które do wzięcia czeka do 100 zł premii i bon 50 zł na zakupy, otwiera możliwość wzięcia udziału w promocji karty kredytowej z premią do 200 zł (zasady tej propozycji opisuję jednocześnie w podlinkowanym wyżej omówieniu promocji konta). Konto w Pekao można też polecać - bank płaci 100 zł za skuteczną rekomendację, a łącznie można zyskać nawet 1500 zł.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą dodatkowo skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego Biznes, z którym można zgarnąć nawet 1100 zł.


Nawet 1150 zł w Millennium

Logo Bank Millennium
W Millennium pakiet dostępnych promocji też jest bogaty, bo można tu skorzystać z konta osobistego, konta dla dziecka, karty kredytowej i konta firmowego.

Na otwierających konto osobiste czeka premia pieniężna 200 zł oraz - jeśli ktoś ma dziecko - dodatkowe 150 zł (w tym jest nagroda o wartości 50 zł za otwarcie konta dla pociechy). Założenie takiego konta otwiera też możliwość wyrobienia karty kredytowej w promocji, w której bank przygotował bony Allegro o łącznej wartości aż 300 zł.

Do tego dochodzi też propozycja z kontem firmowym, za które bank płaci 200 zł i dorzuca 300 zł za skorzystanie z terminala płatniczego.


550 zł za konto i kartę w BNP Paribas

logo BNP Paribas
Promocje są dwie, ale za to bardzo proste. BNP Paribas premiuje otwarcie konta osobistego i skorzystanie z karty kredytowej.

Na osoby otwierające konto osobiste, czekają bony o wartości 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Z kolei wyrobienie karty kredytowej daje możliwość zgarnięcia dwóch bonów o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Carrefour. Z technicznego punktu widzenia, najlepiej najpierw otworzyć konto, a dopiero wtedy zawnioskować o kartę kredytową.


Od 450 do 2300 zł od Citibanku

logo Citibank Handlowy
Citibank nieustannie pozostaje aktywny w serwowaniu promocji konta osobistego i karty kredytowej.

A tu promocji konta osobistego jest... kilka, acz skorzystać można z jednej. Do wyboru jest: premia do 150 zł i 10 darmowych wysyłek z InPostem lub 200 zł na zakupy w sklepach Intersport, lub - ale to już promocja dla osób dysponujących większą sumą oszczędności (bo potrzebne jest aż 400 tys. zł) - premia nawet 2000 zł za konto Citigold.

No i jest też promocja karty kredytowej w bardzo dobrym wydaniu - do wzięcia czeka bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za kartę Citi Simplicity (a na uczestników tej promocji dodatkowo czekają preferencyjne warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej za kartę).


400 lub nawet 540 zł w Alior Banku

logo Alior Bank
Wielopak Aliora składa się z promocji konta osobistego i karty kredytowej. Mogłoby do tego dojść konto firmowe (które w ramach promocji bankowej daje zyskać do 1500 zł, ale częstokroć już można było zarobić więcej, dzięki dodatkowemu bonusowi, więc na powrót takiej okazji po prostu warto zaczekać).

W przypadku Aliora to promocja przede wszystkim konta osobistego, z którym można zyskać do 400 zł, ale... pod warunkiem skorzystania z produktu kredytowego. A nim może być np. karta kredytowa, która jest wyborem najlepszym, bo można ją uzyskać za 0 zł, ale można też i zyskać punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, przekładające się na nagrody o wartości 140 zł oraz zwroty za płatności w wybranych kategoriach punktów handlowo-usługowych.


Nie przegap najlepszych okazji do zysków na promocjach bankowych - skorzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga. W prezencie otrzymasz m.in. przydatny przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?":

22 komentarze:

 1. Alior zastanawia się nad tym czy wznowić kartę kredytową wydaną przez TMUB. Takiego SMS dostałem. Jeśli nie wznowią to by oznaczało koniez zwrotu 25PLN gdyż wg nich cytuję "Podczas weryfikacji spełnienia warunków promocji uwzględniamy wyłącznie umowy kredytowe podpisane w oddziale T-Mobile Usługi Bankowe." Czyli powolne wygaszanie zwrotów bez rozgłosu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd te info o umowie w palcówce?

   Usuń
  2. Też dostałem takiego smsa. Ważność karty kończy mi się dopiero w kwietniu. Zobaczymy co wyjdzie. I kiedy w ogóle zamierzają poinformować?

   Usuń
 2. Za chwilę opłaci się założyć działalność gospodarczą tylko dla udziału w promocjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze terminal płatniczy do tego aby wyrabiać obroty i moneyback 😉

   Usuń
  2. Oooo i to byłoby coś! Jedyny mankament to to że ZUS by wszystko zjadał.

   Usuń
  3. Niekoniecznie. Jak masz umowę o pracę, to przy działalności płaci się tylko część składek.

   Usuń
 3. W Millennium też można jeszcze dodać program poleceń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale on się nie łączy z promocją więc to słaba oferta.

   Usuń
 4. Proszę o pomoc. Potrzebne konto dla seniora -wpływy z Krus i przelewy-opłaty, bez karty i zakupów i bez prowizji (Bank Pocztowy takową pobiera)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na początek spóźnione życzenia urodzinowe :) A teraz odnośnie Milenium - jako już były klient banku złożyłam wniosek z kodem polecenia (Złotówy) a w oddziale okazało się, że to promocja dla nowych klientów i że mogę założyć konto bez promocji i dopiero jak ja komuś polecę to dostaję premię. Odwolywalam się od tego ale bez skutku. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za życzenia :) W programie "Lubię to polecam!" (7. edycja) okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, to 12 miesięcy. Jest to więc promocja także dla klientów powracających (a nie tylko nowych). Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się też osoba, która już kiedyś była posiadaczem rachunku otwartego w ramach którejś z poprzednich edycji programu "Lubię to polecam". Ale inna promocja z przeszłości (o ile upłynęło 12 miesięcy) nie wyklucza.

   Usuń
 6. Te punkty z programu "Bezcenne chwile" to jedna wielka ściema. Za Waszą namową skorzystałem z jednej z takich promocji. Punkty nieoczekiwanie zniknęły z konta. Reklamacja ciągnie się już 4 miesiące. Punktów nadal nie widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty często są ważne tylko czasowo. Często 1-2 mies., więc możliwe że z tego powodu zniknęły.

   Usuń
  2. Nie to jest powodem. "Bezcenne chwile" stwierdziło, że "jest problem z naliczaniem punktów" i z tego powodu zniknęły w niewyjaśnionych okolicznosciach. Od 4 miesięcy powtarzają "prosze czekać". Kilkanaście telefonów i maili w sprawie tej reklamacji nie przyniosło do tej pory rezultatu. Ludzie: szkoda zachodu!

   Usuń
  3. Bezcenne Chwile razem z daw. Priceless Specials to u mnie odebrane nagrody o wartości 1360 zł.

   Usuń
  4. Świetny program, chociaż akurat ostatnio mniej sensownych nagród do wyboru. Ale swoje dał mi już zarobić więc nie narzekam.

   Usuń
 7. Jak to teraz wygląda z Ideą i Pekao. Czy po przejęciu Idei automatycznie zostaje się normalnym klientem Pekao i jak to się ma do karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klienci Idea Banku są już klientami Pekao.

   Usuń
 8. Cześć , mam pytanie czy będzie coś odnośnie karty Curve , ponoć od stycznia zmieniły się warunki i sposoby weryfikacji i koszty wyrobienia - pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...