Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 350 zł na zakupy w Biedronce do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Premia na zakupy"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

11.02.2021

350 zł na zakupy w Biedronce do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Premia na zakupy"

W nowej promocji konta osobistego w BNP Paribas do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o wartości aż 350 zł.

Premia na zakupy: 350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas
A są to bony do wykorzystania w sklepach Biedronka. Niezmiennie obowiązuje też - przyzwoity na tle wielu banków - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku (bo to zaledwie 12 miesięcy), a warunki do spełnienia w promocji są bardzo proste.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Premia na zakupy": nawet 350 zł do Biedronki od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Premia na zakupy" do wzięcia są 3 bony do Biedronki (jeden o wartości 50 zł oraz dwa po 150 zł). Otrzymasz je w formie elektronicznej, jako kod, który organizator prześle Ci SMSem. Taki kod podaje się kasjerce/kasjerowi przy płatności za zakupy.

Bony można łączyć. Każdy bon do Biedronki można wykorzystywać wielokrotnie (do wyczerpania salda środków). Bony mają mieć ważność do 31.10.2021 r.

Limit rejestracji. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji nie warto zwlekać.

Zasady akcji "Premia na zakupy"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 10.03.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 24.03.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 24.03.);
 • w marcu 2021 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę; może być to przelew np. na Twe konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - bon o wartości 50 zł. 

By zgarnąć drugi i trzeci bon, tym razem już o wartości 150 zł każdy, w kwietniu i maju 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonaj min. 4 płatności BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko. Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej. A więc, żeby uzyskać bon do Biedronki o wartości 150 zł za spełnienie warunków w kwietniu, to uprzednio w marcu musisz spełnić warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł. I tak samo żeby uzyskać trzeci bon za spełnienie warunków w maju, w kwietniu musisz mieć zrealizowane wytyczne dotyczące uzyskania bonu 150 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu premianazakupy@bnpparibasplus.pl:
 • do 22.04. o bonie 50 zł (za spełnienie warunków w marcu);
 • do 25.05. o drugim bonie 150 zł (za spełnienie wymogów w kwietniu) oraz
 • do 25.06.2021 r. o kolejnym bonie 150 zł (za realizację warunków promocji w maju).

Z kolei bony będą przesłane SMSem odpowiednio do 30.04., 31.05. oraz 30.06.2021 r. Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Premia na zakupy"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, wykorzystując 6-cyfrowy kod BLIKa generowany w aplikacji mobilnej banku. Do transakcji nie zostaną zaliczone przelewy na telefon, ani wypłaty z bankomatu.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót BLIKiem, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); o wykonywaniu tej płatności pamiętaj, bo transakcje BLIKiem nie są zamiennikiem i choć będą wykonywane na potrzeby promocji (w kwietniu i maju), to one nie zwolnią z opłaty za kartę (a na potrzeby promocji kartę do konta trzeba wyrobić i posiadać do momentu otrzymania nagrody);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Premia na zakupy" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

70 komentarzy:

 1. We wtorek założyłam konto w poprzedniej promocji "Postaw na konto", ale kurier jeszcze nie przyjechał. To w której promocji będę teraz brać udział? W tej nowej czy w poprzedniej chociaż jest zakończona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bierzesz udział w tej promocji w której się rejestrowałaś i złożyłaś wniosek.

   Usuń
 2. Konto zamknąłem 17 II 2020 r. To teraz po 17 II będę mógł znowu założyć w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wydaje mi sie ze po 17 marca 2021, bo jest miesieczny okres wypowiedzenia

   Usuń
  2. @Anonimowy 11 lutego 2021 15:29, jeśli "zamknąłem" oznacza złożenie wypowiedzenia, to jest tak, jak pisze Wojtek. Okres wykluczenia (12 miesięcy) liczy się bowiem od faktycznego zamknięcia konta (czyli po upływie okresu wypowiedzenia).

   Usuń
 3. Czy osoba która ma konto ale jeszcze z czasów BGŻ łapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawno już doszło do połączenia banków BGŻ i BNP Paribas, więc jak taka osoba nadal ma konto to już jest klientem Paribasa i się nie łapie.

   Usuń
  2. Czyli od zaprzestania bycia klientem BGŻ Optima, też trzeba odczekać rok?

   Usuń
  3. Optima nie zalicza się do karencji.

   Usuń
 4. Czy ktoś dostał już meila o uzupełnieniu numeru konta w promocji zasluchani

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co pod wpisem o tamtej promocji nikt nie dzielił się informacją o otrzymaniu maila (organizator ma czas na to do 18.02., a - bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji - zazwyczaj dzieje się to w ostatnim możliwym terminie; rzadziej 1-2 dni wcześniej).

   Usuń
 5. Umowa zawarta smsem. Ma przyjechać kurier z kartą. Czy muszę być osobiście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, trzeba być osobiście.

   Usuń
  2. Czy nie wydaje się wam trochę niebezpieczne przekazywanie wszelkich danych , wzorów podpisów przypadkowemu kurierowi?

   Usuń
  3. Tu z kurierem jedynie potwierdzasz tożsamość. A w ten sposób podpisałem już kilkadziesiąt umów.

   Usuń
 6. Jeśli nie miałem konta w ciągu roku, miałem jednak kartę kredytową która wypowiedziałem to się kwalifikuje do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres karencji odnosi się wyłącznie do terminu zamknięcia konta (czas rezygnacji z innych produktów nie ma w tym przypadku znaczenia).

   Usuń
 7. a jak wyglada sprawa z umowa ramowa w tym banku, konto zamknalem dobry rok temu, ale dostep do bankowosci elektronicznej mialem nadal i zostal on zablokowany na infolinii. Co jesli okaze sie ze umowa ramowa jest aktywna, tzn ze nawet po jej zamknieciu 2 raz nie bedzie mozna startowac w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłem w placówce zamknąć dostęp. Wtedy dopiero złożyłem wniosek.

   Usuń
 8. witam, czy dobrze rozumiem, że posiadanie aktywnej karty kredytowej nie wyklucza z wzięcia udziału w promocji? dziękuje za odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Parę edycji wstecz wziąłem udział jako już posiadając kartę kred.

   Usuń
 9. Czy po zgarnieciu tych bonów mozna pozniej zamknac konto ??

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy po zamknięciu dostępu do bankowości internetowej odrazu można złożyć wniosek o konto? Czy trzeba odczekać jakiś czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba na nic czekać. Ja złożyłem wniosek tego samego dnia.

   Usuń
 11. Czy umowa ramowa to jest dostęp do bankowości internetowej? Dziś byłam w banku by zamknąć bankowość internetowa i Pani powiedziała że nie moze zamknąć, bo by zamknąć bankowość internetowa to musiałaby najpierw otworzyć konto i wtedy zamknąć konto i bankowość. Dziwna sprawa jak dla mnie. Prosze podpowiedzcie co mozna zrobic. Nadmienię że aktualnie zalozylam tylko kartkę kredytowa w tym banku, a konto było zamkniete że 1.5 roku temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz konta to się łapiesz.

   Usuń
 12. A ja mam problem z tym bankiem, w zeszlym miesiącu wypowiedziałam umowę. 30 dniowy okres wypowiedzenia przypadał na 10 luty. Środki jakie pozostaly na koncie bank miał przelać na podane konto zgodnie z moją dyspozycją, tymczasem do dnia dzisiejszego brak jest przelewu, a na infolinii niczego nie mogą zrobić...W mBanku w którym wypowiedzenie składałam tego samego dnia, wszystko poszlo gładko, a srodki już 10 lutgo zostaly przelane. B.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy nie ma problemu aby z promocji korzystało małżeństwo i zgarniało podwójne bonusy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że nie ma jak odrębnie się zarejestrujecie i założycie 2 odrębne konta.

   Usuń
 14. Zawarcie umowy online nie doszło do skutku , zapraszają do najbliższej placówki, czy nadal jestem w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 15. Zamykalam konto ponad rok temu, a w tym roku przyszedł mi wyciąg zerowy do potwierdzenia sald. I teraz nie wiem czy mogę wziąć udział w promocji czy nie, bo jednak mam tam konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to za wyciąg? Może zaległe zestawienie opłat, które muszą banki przesyłać? Kluczowa jest i tak data z wypowiedzenia.

   Usuń
 16. I ja mam pytanie. W dniu 11.12.2019 złożyłam wypowiedzenie umowy do rachunku bankowego, umowa uległa rozwiązaniu 10.01.2020 minął ponad rok i 17 lutego tego roku znowu zawarłam umowę ze strony promocyjnej, okazało się że mam ten sam numer konta, po zalogowaniu się do aplikacji widzę całą swoją historię. Czy coś poszło nie tak z wypowiedzeniem rachunku? I czy w takim układzie załapię się na premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym się nie martw. BNP zachowuje historię. Ważne że rok upłynął. Jak operujesz tymi datami to pewnie wypowiedzenie masz więc masz dowód.

   Usuń
 17. Tak, dokument mam. Dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A miałaś zablokowany dostęp do bankowości elektronicznej?

   Usuń
  2. Tak miałam zablokowane. Jak składałam wniosek o założenie konta to wszystko było ok, nie pojawiła mi się informacja że mój mail już istnieje, dlatego zdziwiłam się że dostałam to samo konto.

   Usuń
  3. Ciekawe czy u mnie będzie tak samo? Dam znać

   Usuń
  4. Już jestem z odpowiedzią. Ja mam inne konto niż poprzednio

   Usuń
 18. Brak maila potwierdzającego rejestracje w promocji. Czy wszystkie osoby, które się rejestrują dostają maila z potwierdzeniem. Żona takiego maila dostała, ja niestety nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem ale mail był w spamie. Warto tam poszukać.

   Usuń
 19. Czy ktoś spotkał się z tym, że wniosek o założenie konta został odrzucony? Dodam, że nigdy nie miałem nic wspólnego z tym bankiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jakaś rozbieżność z danymi w dowodzie? Zadzwoń na infolinię i wyjaśnij.

   Usuń
 20. Czy jeśli okres wypowiedzenia konta mija mi np. 15.03, a złożę wniosek przed tą datą, natomiast umowę podpiszę wg regulaminu promocji do 24.03 ale po tym 15.03, to łapię się na promocję? Czyli czy okres karencji obowiązuje do czasu złożenia wniosku, a nie podpisania faktycznej umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodziłoby że raczej się łapiesz. Tylko nie wiem czy tak się da bo wniosek musisz złożyć do 10-go a tam już od razu umowę zawiera się smsem.

   Usuń
 21. Co zrobić, jeśli moje zdjęcia i nagrania nie przechodzą etapu weryfikacji tożsamości?? Mogę kontynuować przez kuriera? Jeśli tak, to jak mogę zmienić metodę otwarcia konta na kuriera? Pomocy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zadzwonić na infolinię anulować wniosek i złożyć raz jeszcze po linku z mejla.

   Usuń
  2. Problem w tym, że nie dostałam maila o zarejestrowaniu w promocji. Ani w spamie nie ma, ani nigdzie. Dzwoniłam na infolinię, mieli wysłać jeszcze raz, ale nadal cisza. Jeśli otworzę konto z poziomu strony BNP Paribas, i podam te same dane, co przy rejestracji w promocji, to zostanę zakwalifikowana do promocji?

   Usuń
  3. Wniosek o konto można złożyć bezpośrednio po rejestracji na stronie promocji, klikając w pojawiający się tam przycisk "OTWÓRZ KONTO". Mail jest dodatkiem - swego rodzaju potwierdzeniem rejestracji lub możliwością złożenia wniosku w innym terminie (gdy nie jest to możliwe bezpośrednio po rejestracji lub gdy składanie wniosku zostanie przerwane - np. poprzez utratę dostępu do Internetu).

   Złożenie wniosku poprzez stronę promocji jest koniecznym, by brał on udział w promocji. Wniosek złożony w inny sposób nie będzie brał udziału w promocji (pomimo podania tych samych danych).

   Z dotarciem maili niestety czasem bywa problem (czego sam doświadczam, wysyłając newsletter do Czytelników). Maile potrafią wpadać do spamu lub folderów typu Oferty itp. Nieraz też docierają z opóźnieniem (nawet kilkugodzinnym), a czasem nie przychodzą wcale :( Choć niektóre skrzynki aż "przepełnia" mailing marketingowy operatorów tych poczt. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce na Interii i Onecie. Z mych obserwacji najlepiej wypada Gmail.

   Usuń
  4. Rozumiem, dziękuję za obszerną odpowiedź, bo już chciałam zakładać konto ze strony ogólnej BNP... W takim razie czekam na maila, obiecali, że będzie wczoraj, a nadal pusto. Używam Gmaila, na pewno przeszukałam wszystkie foldery.

   A przy okazji jeszcze zapytam - czy sama rejestracja w promocji, bez założenia konta, wlicza się w jakiś sposób do karencji liczonej dla przyszłych promocji? Bo coś czuję, że na obecną już się nie załapię :))

   Usuń
  5. Sama rejestracja w niczym nie przeszkadza i nie liczy się do karencji (nie blokuje możliwości wzięcia udziału w innej edycji w przyszłości).

   PS. Brak maila faktycznie jest zaskakujący. Pytanie czy nie wkradła się literówka? Czasem takie przypadki zauważam wśród zapisujących się na newsletter czy w przypadku próśb o kod polecenia - gdy jest to literówka w nazwie poczty, to się domyślam, ale gdy coś jest przekręcone w pierwszej części adresu, to już trudno dojść.

   Usuń
  6. Ok jeśli nie liczy się do karencji, to chyba odpuszczam, poczekam na kolejną promocję, inną niż obecna z Allegro ;)
   Literówka raczej nie wchodzi w grę, bo jak próbowałam ponownie zarejestrować się w promocji, to wyskoczyło mi, że mail był już użyty

   Usuń
  7. Przed chwilą się rejestrowałem. Mail przyszedł tak po 1-2 min.

   Usuń
 22. witam
  czy doładowanie telefonu blikiem zalicza się w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 23. czy ktoś dostał pierwszy kod?

  OdpowiedzUsuń
 24. Przyszedł sms o bonie 50 zł do Biedronki.

  OdpowiedzUsuń
 25. Przyszedł p-wszy kod!! :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Jest kolejny SMS!

  OdpowiedzUsuń
 27. Przyszła kolejna nagroda. 3 x 50 zł

  OdpowiedzUsuń
 28. 2 z 4 kodów nie działają miał ktoś tak?

  OdpowiedzUsuń
 29. Dostaliście już kody za maj?

  OdpowiedzUsuń
 30. Właśnie teraz otrzymałem SMS z kodami za maj.

  OdpowiedzUsuń
 31. Widzę że teraz jak mBank w końcu też BNP wysyła maila z potwierdzeniem przyjęcia wypowiedzenia. Dobra zmiana. To powinien być standard wszędzie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...