Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia+ z Kontem 360° Junior (do 18 l.) w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.02.2021

Premia+ z Kontem 360° Junior (do 18 l.) w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował kolejną promocję konta dla nieletnich.

50 zł do Goodie za konto dla dziecka w Banku Millennium
Do wzięcia czeka eKarta podarunkowa Goodie o wartości 50 zł. By założyć konto dla dziecka, niezbędnym jest posiadanie konta w Millennium przez rodzica (a i założenie tego konta w chwili obecnej się opłaca, bo rodzic może zgarnąć nawet 300 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku - bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat.

By otworzyć konto dla dziecka, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko Konta 360° Junior otwarte przez bankowość internetową biorą udział w promocji.
💡 Jeśli nie masz konta w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać przy okazji jego otwarcia: premia do 300 zł za konto osobiste w Millennium.

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Jest jednak i dobra wiadomość dla rodziców, którzy mają więcej pociech:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagroda. Na uczestników promocji czeka ekarta podarunkowa o wartości 50 zł w aplikacji zakupowej Goodie, do wykorzystania w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Promocją ma być objęte 10 000 Kont 360° Junior otwartych w okresie od 2.02. do 1.03.2021 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej.

"Premia+ z Kontem 360° Junior"


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji, należy:
 • do 1.03.2021 r. (acz pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją): 
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej); 
  • posiadać (lub wyrazić) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwoływać do końca promocji; 
  • założyć Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior);
 • do 31.03.2021 r.: 
  • za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium złożyć wniosek o świadczenie z programu "Rodzina 500+" (na okres od 1.06.2021 do 31.05.2022 r.) i jako konto do przelewu świadczenia wskazać numer swego konta w Millennium;
  • nie rozwiązuj, nie wypowiadaj lub nie odstępuj od umowy o Konto 360° Junior oraz nie odwołuj wyrażonych zgód.
  • dodatkowo, ale jedynie w przypadku otwarcia Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 13 rok życia, do 31.03.2021 r.. musi zostać wykonana co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta dziecka lub BLIKiem, lub za pomocą płatności telefonem;

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30.04.2021 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod będzie należało aktywować w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty 


Główne cechy konta dla niepełnoletnich zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym źródłem informacji jest w tym przypadku bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Jeśli teraz 500+ wpływa na moje konto to czy mąż może zawnioskować i będzie zmiana, że przelewy 500+ będą wchodziły na jego konto? Bo on na tę promocję by się łapał, a ja nie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...