Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do wykorzystania na Allegro za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium (+ 5% moneybacku)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

4.02.2021

300 zł do wykorzystania na Allegro za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium (+ 5% moneybacku)

Bank Millennium przygotował kolejną edycję promocji swej karty kredytowej.

Promocja "Udane zakupy z kartą kredytową" w Banku Millennium
Podobnie jak w poprzedniej odsłonie akcji nagrodą jest 300 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Tym razem o rok został skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej w Millennium! A z samą kartą Mastercard Impresja można do tego uzyskiwać zwroty za płatności u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie istotna informacja: z promocji karty kredytowej skorzystać mogą tylko osoby posiadające dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium, gdyż wyłącznie tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania nagrody. W praktyce trzeba więc mieć (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku.  Jeśli takowego konta jeszcze nie posiadasz, to aktualnie jest idealna sytuacja ku temu, by je założyć, bo do wzięcia czeka:

Otwierając konto osobiste w Banku Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową biorącą udział w niniejszej promocji z bonem Allegro o wartości 300 zł.

Promocja "Udane zakupy z kartą kredytową Millennium"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank. Karencja jest więc o rok krótsza, niż w poprzedniej edycji promocji Banku Millennium.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. Citibank daje 300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity, a z promocji pozabankowych (a więc opisywanych na blogu Promocjobranie) przypomnę, że do wzięcia jest bonus 100 zł za samo otwarcie Twisto (to absolutnie najprostsza promocja, bo nigdzie tak szybko i tak łatwo nie da się zgarnąć nagrody).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 6 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł każda. Łącznie można więc uzyskać nawet 300 zł. karty podarunkowe otrzymasz w formie kodu. Każdy z nich będzie trzeba wykorzystać jednorazowo najpóźniej w ciągu 11 miesięcy od dostarczenia przez bank.

Jako że często pojawiają się pytania o to, jak korzystać z bonu Allegro, to polecam mój niedawny wpis, będący odpowiedzią na najczęściej poruszane kwestie: Kod Allegro: co to jest? Jak wykorzystać kartę podarunkową Allegro i gdzie wpisać kod na Allegro?
 
Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 31.03.2021 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 10 000 osób. Nagrody trafią do osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Udane zakupy z kartą kredytową Millennium"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 31.03.2021 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard z limitem co najmniej 3 000 zł albo Mastercard Gold z limitem co najmniej 5 000 zł;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też karty kredytowe Visa, ale w promocji z kartą podarunkową Allegro udział biorą wyłącznie karty Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w każdym z sześciu kolejnych miesięcy wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej):
  • dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lutym 2021 r. płatności po 350 zł powinny być wykonane w miesiącach: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień;
  • dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w marcu 2021 r. płatności po 350 zł powinny być wykonane w miesiącach: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 50 zł. Bank prześle Ci ją SMS-em do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, a więc przykładowo: jeśli warunki promocji spełnisz w marcu, to nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30.04. Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

  Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Karta kredytowa w Millennium - prześwietlenie oferty


  Biorąc udział w promocji "Udane zakupy z kartą kredytową Millennium" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki - w przypadku karty kredytowej Mastercard Impresja wystarczy wtedy 5 płatności miesięcznie. A o tej karcie wspominam nie bez powodu, bo choć do wyboru bank daje kilka kart kredytowych ze swej oferty, to najciekawszą z nich wydaje się być właśnie karta Impresja. Z nią do końca 2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

  Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
  Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

  Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.


  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  21 komentarzy:

  1. By zdobyć nagrody trzeba wydać 2100 zł. Z edycji na edycję robią więcej. Było kiedyś 3 x 250 zł.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W mojej edycji to było nawet tylko 200 zł w dwóch miesiącach.

    Usuń
  2. A no i teraz 6 x 50 zł zamiast 1 x 300 zł. A bonów łączyć się nie da.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie da się wykorzystać kilku bonów podczas jednych zakupów?

    Usuń
   2. Nie da się. Podczas jednego zakupu tylko jeden bon.

    Usuń
   3. https://bankobranie.blogspot.com/2020/11/kod-allegro-co-to-jest-jak-gdzie-wykorzystac-bon.html

    Usuń
  3. Czy umowę o kartę da się zawrzeć zdalnie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak wnioskowałem jakiś czas temu to wszystko wyklikałem w Millenecie.

    Usuń
   2. Ja też tak zrobiłem przez internet ale nagrody nie dostałem bo twierdzą, że w jakiś cudowny sposób zrobiłem to poza serwisem. Nie idzie im udowodnić, że tak nie było bo niby jak? Nie polecam Millennium.

    Usuń
   3. A właśnie że możesz udowodnić. W bankowości masz historię wniosków: Wnioski i umowy -> Umowy i dokumenty i jest tam tabela z kolumną, która wskazuje na kanał złożenia wniosku. Są 3 kategorie: mobile, oddział i Millenet.

    Usuń
  4. szkoda tylko, ze maja taka polityke, w ktorej nie mam u nich zdolnosci i nici z karty, ale z oddzialu jak dzwonia proponowac karte kredytowa to zdolnosc jest ....

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Oferty są często tworzone tylko w oparciu o wpływy i wstępnie wychodzi zdolność. Ale dopiero po złożeniu wniosku bank może zweryfikować BIK i po uwzględnieniu zobowiązań kredytowych oraz informacji z wniosku o których wcześniej mógł nie wiedzieć, wychodzi brak zdolności.

    Usuń
   2. Mam konto w Millennium od lat i wpływa wynagrodzenie, więc wszystko o mnie wiedzą. A też dostałem decyzję odmowną.

    Usuń
   3. Wyciąg z konta o wszystkim nie mówi. A na zdolność kredytową wpływ na też m.in.nliczba osoba na utrzaniu, koszty utrzymania. Do scoringu dokłada się wykształcenie, status zamieszkania itd.

    Usuń
  5. Mam w Millenium konto wspólne z mężem, oboje mamy dostęp do Millenetu. Ja już skorzystałam z promocji na kartę. Czy myślicie, że jak mąż w Millenecie złoży wniosek o kartę kredytową dla siebie to ta karta jako dodatkowa podlega promocji?

   OdpowiedzUsuń
  6. Już doczytałam - że w promocji biorą udział tylko karty główne

   OdpowiedzUsuń
  7. Złożony został wniosek kontaktowy o kk, konsultant oddzwonił następnego dnia i po wstępnym przygotowaniu wniosku odesłał mnie do placówki, aby podpisać dokumenty i przedstawić wpływy wynagrodzenia (inny bank). W placówce chcieli WYCIĄG z konta gdzie wpływa wynagrodzenie z trzech miesięcy (nie wystarczyły potwierdzenia wpływy wynagrodzenia). Wszędzie takie problemy?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zależy jak się trafi. Ja w Millenium miałem przygotowaną propozycję i wszystko przeklikałem w 3 minuty. umowa zawarta i karta przyszła. U żony już tak łatwo nie było, bo musiała iść do placówki z dokumentami.

    Usuń
   2. Jest jeszcze jakiś bank, który wymaga wyciągu z historii konta? BIK i potwierdzenia wpływów wynagrodzenia już nie wystarczają? Rozumiem, że wpływy do innego banku stąd utrudnienia, ale bez przesady. To nie moja pierwsza kk, dlatego zdziwienie wielkie.

    Usuń
   3. Ja brałem udział w poprzedniej promocji i też byłem w oddziale. Premii nie otrzymałem bo podobno założyli na podstawie wniosku z placówki (a to jest niezgodne z regulaminem), chociaż pracownik w oddziale zapewniał, że tak nie jest.
    Odwoływałem się kilka razy od decyzji, w ostatniej odpowiedzi okazało się, że pojawił się jeszcze jeden wniosek z odzialu. Z mojego doświadczenia nie polecam tego banku. Będę pójdę jeszcze do placówki wyjaśniać i pewnie skończy się na UOKiK bo nie odpuszczę im.

    Usuń
   4. No bo to prawda. W oddziale to tylko częściowo promocja jest. Na zwolnienie z opłaty. A tak jak pisze Złotówa prmocja z nagrodami jest tylko przez internet.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

  Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...