Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE by załapać się na te promocje (luty 2021 r.)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

22.02.2021

OSTATNIE CHWILE by załapać się na te promocje (luty 2021 r.)

Koniec miesiąca już blisko, a to oznacza koniec dostępności niektórych promocji.

Promocje bankowe last minute luty 2021 roku
Dziś więc przypominam o okazjach, na które można załapać się rzutem na taśmę. W 5 promocjach do wzięcia czeka co najmniej 1 400 zł. 

[Promocje zakończone. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.]

O uczestnictwie w promocji bankowej najczęściej decyduje data złożenia wniosku. Tym razem jest jednak wiele przypadków, gdy najistotniejsza jest data zawarcia umowy z bankiem - przy każdej z promocji zaznaczam jak to wygląda w konkretnej akcji.

Nawet 400 zł (lub więcej) z kontem w Alior Banku

Osoby otwierające Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jeszcze nigdy nie miały możliwości zgarnięcia puli nagród o aż takiej wartości. Aczkolwiek trzeba zauważyć, że też idzie za tym sporo warunków do spełnienia. Bo o ile za samo konto czekają bonusy o łącznej wartości 220 zł (konkretnie to 120 zł w postaci premii pieniężnych oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać np. voucher na zakupy o wartości 100 zł), to na zgarnięcie całej puli mogą liczyć wyłącznie osoby, które skorzystają z produktu kredytowego. Tym produktem może być na szczęście karta kredytowa. A piszę "na szczęście", bo w jej przypadku można uniknąć kosztów (i odsetek, i opłat) oraz zyskać jeszcze więcej (to m.in. moneyback i ekstra powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile).

Wniosek o konto w promocji Aliora wysłać można do końca lutego, a zawarcie umowy będzie możliwe w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.


Łatwa premia min. 300 zł za konto w Santander Banku

Bank ten serwował już wiele promocji, ale teraz do wzięcia jest to, co najlepsze, czyli premie pieniężne. Zgarnąć można min. 300 zł za otwarcie konta, ale można i więcej, bo są jeszcze zwroty za niektóre płatności z konta oraz bonusy za polecanie konta (a łatwiej polecać, gdy i osoba rekomendowana też zgarnąć może 300 zł).

Wniosek o konto na stronie promocji należy złożyć do 28.02., a na podpisanie umowy z bankiem (za pośrednictwem kuriera) będzie czas do 15.03.2021 r.


A przy okazji przypomnę, że zachęt do stania się klientem tego banku jest jeszcze więcej, bo do wzięcia czeka też do 800 zł z kartą kredytową oraz - w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą - nawet do 1300 zł w premiach za konto firmowe + do 2000 zł na reklamę.

Premia min. 200 zł dla zakładających konto w Millennium (+ bony Allegro 300 zł za kartę kredytową)

Bank Millennium płaci 200 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków, które w praktyce pokrywają się z tymi, których realizacja zwalnia z opłaty za konto i kartę. A kto ma dziecko, ten może zgarnąć jeszcze więcej, bo za złożenie wniosku o świadczenie z programu Rodzina 500+ za pośrednictwem bankowości internetowej Millennium dostanie jeszcze dodatkową premię 100 zł. Z kolei za otwarcie konta nieletniemu dziecku, wpadnie bon 50 zł na zakupy.

Promocja dostępna jest do 1.03.2021 r. i jest to czas, w którym należy również zawrzeć umowę - po złożeniu wniosku na stronie promocji, można to zrobić na kilka sposobów: za pomocą wideoweryfikacji, w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera (w tym ostatnim przypadku trzeba mu jednak dać kilka dni na przyjazd, więc przy składaniu wniosku na ostatnią chwilę lepiej wybrać którąś z innych metod podpisania dokumentów). Tu też warto dodać, że wyłącznie do 1.03.2021 r. dostępna jest promocja karty kredytowej w Banku Millennium, w której to do wzięcia czekają bony Allegro o wartości 300 zł.

Pół roku Canal+ (bez umowy na dłużej) za konto w PKO BP

Największy bank w Polsce do końca lutego (choć trzeba zauważyć, że już kilkukrotnie przedłużał czas dostępności promocji) umożliwia zgarnięcie kodu, który uprawni na 6 miesięcy dostępu do Canal+ za Konto za Zero. Warunki to spełnienia są banalnie proste, aczkolwiek należy uwzględnić, że o załapaniu się na promocję decyduje data podpisania umowy z bankiem. Możliwe jest to wyłącznie za pośrednictwem kuriera - i choć ten w przypadku obsługi umów z PKO BP działa bardzo szybko, to z wysyłaniem wniosku o konto nie ma już co zwlekać.


200 zł na zakupy w Carrefourze za kartę kredytową BNP Paribas

Ostatnia z promocji, to propozycja z kartą kredytową w roli głównej. BNP Paribas za jej wyrobienie i przetestowanie daje 2 bony do Carrefoura na zakupy o łącznej wartości 200 zł. Tu z zawarciem umowy też należy wyrobić się do końca lutego (po wysłaniu zgłoszenia online i przeprocesowaniu wniosku telefonicznie, w celu podpisania dokumentów będzie należało podejść do placówki banku - w praktyce więc trzeba mieć na uwadze już tylko pozostałe dni robocze tego miesiąca).


A jeśli nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to od niego warto zacząć - tu do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.


Bądź na bieżąco z promocjami i nie przegap żadnej okazji. Skorzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga: 

14 komentarzy:

 1. Promka w Alior to maraton dla ciułaczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jedna z najgorszych promocji jakie tu widziałem od lat!

   Usuń
  2. Podpinam się pod tą wiadomością komu się chce spełniać warunki dla 10 złotych przez 12 miesiący wyjdzie 120 tragedia

   Usuń
 2. Mam kilka takich "Maratonów" i do budżetu pięć stówek co miesiąc wpada, dla każdego coś dobrego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się! Grosz do grosza i zbierają się grube stówki :)

   Usuń
 3. Czy promocję z Canal+ w PKO da się połączyć z Pyszne.pl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z dostępem do Canal+ można założyć wyłącznie Konto za Zero. Z kolei do otrzymania bonów do Pyszne.pl uprawnia tylko założenie Konta dla Młodych.

   PS. Założenie obydwu kont nie da obydwu nagród; tylko jedna może wtedy wpaść (dla tego konta, które zostanie założone jako pierwsze).

   Usuń
 4. No i wciąż mozna zgarnąć 200 zł w Credit Agricole, w promocji „Korzyści dla Ciebie 2021” Credit Agricole. Sa dwie opcje, za platnosci lub za przeniesienie. Ja właśnie  zalapalam się  na przeniesienie konta z innego banku :) Dodatkowo na koncie oszczędnościowym można dociułać  2% do kwoty 20 000 zł przez 3 miesiące
  Warunkiem jest by przez 3 miesięce wpłacać  wynagrodzenie 3 tys i wykonać  1-2  płatności kartą/blikiem.
  "wynagrodzeniem" może być przelew z obcego konta w innym banku (męża,  matki etc). Szkoda tylko, że nie skorzystam z programu w Bezcennych Chwilach, bo Credit Agricole nie bierze udziału  w tym programie. B.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli założyłem konto w Aliorze w styczniu 2021r. I spełniłem warunki promocji to pierwsza wypłata nagrody nastąpi w lutym?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś był taki post o zamknięciu kont, pamiętam że były wskazówki ważne. Chciałabym zamknąć to w mbanku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie złożyłem wniosek o konto w Millennium. Mogę jeszcze dziś iść do placówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz.

   Usuń
  2. Dzięki! Potwierdzam. Byłem dziś i umowa podpisana.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...