Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 300 zł dla otwierających konto osobiste w Banku Millennium (+50 za konto dla dziecka)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

2.02.2021

Premia do 300 zł dla otwierających konto osobiste w Banku Millennium (+50 za konto dla dziecka)

Bank Millennium przygotował nową promocję konta osobistego.

Premia do 350 zł za konto w Banku Millennium
Tym razem do wzięcia czekają dwie nagrody gwarantowane: 200 zł za otwarcie konta osobistego i dodatkowo 100 zł dla tych, którzy na nowo otwarte konto zdecydują się poprzez bank zawnioskować o świadczenie z programu Rodzina 500+. Do tego dochodzi jeszcze bon 50 zł na zakupy za konto dla dziecka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Promocja "Konto 360° i 300 zł z plusem" w Millennium


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji być może osoba pełnoletnia, która spełnia poniższe warunki: 
 • na dzień 2.02.2021 r. nie posiadała, nie współposiadała, ani nie dysponowała (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakimkolwiek produktem w Banku Millennium (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium,
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 2.02.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody oraz 
 • aktualnie nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium.

Nagrody. Do zgarnięcia czekają premie pieniężne w wysokości 200 i 100 zł, które bank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Zasady promocji "Konto 360° i 300 zł z plusem"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć premię 200 zł:
 • do 1.03.2021 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem oraz aktywuj aplikację mobilną;
 • do 30.06.2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
 • w marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy):
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę;

  Umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideoweryfikację). W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia - najpóźniej do 30.06.2021 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

  Wypłata premii 200 zł ma nastąpić do 30.07.2021 r. Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

  Warunki promocji są więc na tyle proste i klarowne, że da się je ująć na grafice. Oto przebieg promocji w uproszczeniu:
  Przebieg promocji z premią do 300 zł za konto w Banku Millennium

  By uzyskać dodatkowy bonus 100 zł, poza otwarciem konta w promocji "Konto 360° i 300 zł z plusem" i spełnieniem warunków uzyskania premii 200 zł:
  • do 30.06.2021 r. za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium złóż wniosek o świadczenie z programu "Rodzina 500+" (na okres od 1.06.2021 do 31.05.2022 r.) i jako konto do przelewu świadczenia wskaż numer konta w Millennium założonego w niniejszej promocji.
  Wypłata bonusu 100 zł, podobnie jak premii 200 zł, ma nastąpić do 30.07.2021 r.

  Ważne wskazówki dla uczestników promocji


  Spełniając warunki uzyskania premii za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

  ▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

  Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

  ▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

  ▶️ Jak zdobyć dodatkowe 50 zł? Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać też bon Goodie o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów za Konto 360° Junior (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

  Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie oferty Millennium


  W Banku Millennium otworzyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

  Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. W praktyce więc te wytyczne pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi do zgarnięcia premii 200 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

  Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

  Do udziału w powyższej promocji kwalifikuje wyłącznie wniosek o koto złożony na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
  • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
  • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
  • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
  Przydatne dokumenty:

  23 komentarze:

  1. Jeśli mam konto 360 założone bez promocji i teraz je zamknę to będę mógł wziąć udział w promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z racji okresu wypowiedzenia, jak i tego, że na dzień 2.02.2021 r. nie można być klientem Millennium, to na powyższą edycję już załapać się nie da. Ale udział w kolejnej edycji promocji (jeśli warunki uczestnictwa nie ulegną zmianie) jest całkiem realny.

    Usuń
  2. Mogę skorzystać z promocji z samą premią 100 zł za 500+, jeśli już mam konto 360 w Millenium?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Premia 100 zł za wniosek o 500+ przewidziana jest dla osób, które wezmą udział w promocji "Konto 360° i 300 zł z plusem", czyli w ramach tej akcji założą konto osobiste dla siebie.

    Dla obecnych klientów jest promocja z bonem 50 zł za otwarcie Konta 360° Junior (tam jednym z warunków jest wniosek o świadczenie z programu "Rodzina 500+"), o której piszę tutaj.

    Usuń
  3. A jeśli żona parę lat temu założyła konto w jakiejś promocji konta 360° ale nie otrzymała nagrody przez brak jakiejś zgody to czy łapie się na tą promocje?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niestety żona nie załapie się, bo na wykluczenie nie wpływa fakt zdobycia czy niezdobycia nagrody, ale sam udział w jakiejś promocji.

    Podpowiedź na przyszłość, bo w tym względzie Bank Millennium jest bardzo pro kliencki. Z doświadczenia Czytelników wiem, że mimo takich niedopatrzeń (jak np. brak jakiejś zgody) ostatecznie da się uzyskać nagrodę. Nawet jeśli pierwsza odpowiedź na reklamację jest negatywna, to wtedy warto ten brak uzupełnić (tj. wyrazić zgodę) i się odwołać. Z relacji wielu już osób wiem, że wtedy zgłoszenia są rozpatrywane pozytywnie :)

    Usuń
  4. Długa już ta karencja :(

   OdpowiedzUsuń
  5. Czy beneficjenci programu 500+ są wykluczeni?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Tu chodzi o wnioski o kontynuację świadczenia (w okresie od 1.06.2021 do 31.05.2022 r.), więc jest okazja na zmianę konta, na które wpływa 500+

    Usuń
  6. Witam co jeśli 500+ wpływa już mi na inne konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To warto pomyśleć o przekierowaniu.

    Usuń
   2. Od wczoraj ruszył nabór wniosków o kontynuację świadczenia i dotyczy wypłat od 1.06.2021 do 31.05.2022 r., więc można zmienić.

    Usuń
   3. czyli otwieram konto i przez millnet wnioskuje czy w swoim starym banku to zglaszam jak to wyflada w praktyce?

    Usuń
   4. Nic nie musisz zgłaszać w starym banku. Aktualnie 500+ dostajesz do końca maja i tak zostaje. Ale jak chcesz dalej dostawać 500+ to musisz złożyć wniosek. Wniosek trzeba złożyć przez Millenium i od czerwca kasę będziesz dostawać na konto w Millenium.

    Usuń
  7. Czy w przypadku tej promocji funkcjonuje również program poleceń? Czy we wniosku jest miejsce na wpisanie kodu osoby polecającej?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Składałam właśnie wniosek. Nigdzie nie było pola na wpisanie kodu polecenia.

    Usuń
  8. Brałem udzial kiedyś w koncie 360 otrzymałem nagrodę konto dawno zamknięte łapie się na tą promocje czy już całkowicie nie mogę

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konto 360 i brało udział w promocji więc już nie możesz.

    Usuń
   2. Kopiuję z komentarza Złotówy gdzie indziej:

    - jeśli miałeś Konto 360 lub 360 Student założone w promocji to bez względu na to kiedy zostało zamknięte, to nie łapiesz się na promocję;

    - jeśli miałeś Konto 360 lub 360 Student ale założone poza promocją, to możesz wziąć udział w promocji, o ile to stare konto zostało zamknięte przed 2.02.2021 r.

    - jeśli posiadałeś jakieś inne konto osobiste w Millennium (np. Dobre albo Internetowe), które zostało zamknięte przed 2.02.2021 r., to teraz możesz wziąć udział w promocji (bez względu na to czy to stare konto kiedyś brało udział w promocji czy nie).

    Usuń

  9. Czy Millenium korzysta z tradycyjnej poczty do komunikacji i reklam czy z bankowości internetowej?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konto mam od 5 lat. Ani razu listu nie dostałam. Maili też. Wysyłają tylko wiadomości w bankowości i powiadomienia w aplikacji.

    Usuń
  10. Wnioskowalam w styczniu o konto Millenium, ale ostatecznie nie podpisalam umowy z bankiem, wiec umowa zostala anulowana. Czy w takim razie wnioskujac o to konto otrzymalabym nadal premie 200 zl?
   Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Brak umowy = brak produktów. Jeśli wniosek został anulowany przed startem promocji, to udział jest możliwy.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...