Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pierwsze kieszonkowe 50 zł na konto z PeoPay Kids + 2% dla oszczędności w Pekao (+ do 350 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

24.02.2021

Pierwsze kieszonkowe 50 zł na konto z PeoPay Kids + 2% dla oszczędności w Pekao (+ do 350 zł za konto dla rodzica)

Bank Pekao przygotował promocję dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS - II edycja
A warunki do spełnienia są... dziecinnie proste, bo wystarczy samo zawarcie umowy oraz zalogowanie do aplikacji. I za to, całkiem szybko, wpadnie bonus pieniężny 50 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS - II edycja


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba w wieku 6-12 lat (w dniu zawarcia w jej imieniu umów), mieszkająca w Polsce i z polskim obywatelstwem, która w okresie od 1.01.2019 r. do 31.12.2020 r. nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Ponadto udziału w promocji wziąć nie może dziecko, które brało udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" i "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać nawet 350 zł z Kontem Przekorzystnym (to rekordowa wartość bonusów, jaka czeka na osoby zakładające konto osobiste w Pekao).

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonus 50 zł:
 • do 31.03.2021 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Pakiet PeoPay KIDS (w skład którego wchodzą Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • najpóźniej do 10. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, dziecko zaloguje się do aplikacji PeoPay KIDS.

Nagroda ma być wypłacona do 24. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do czasu otrzymania premii nie należy zamykać, ani wypowiadać umowy o jakikolwiek produkt wchodzący w skład pakietu PeoPay KIDS). Środki wpłyną na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

2% na rachunku Mój Skarb na 3 miesiące


Dodatkową zachętą do skorzystania z propozycji Pekao, a przy okazji nauką oszczędzania dla pociech, jest promocja oprocentowania, jaką Bank Pekao przygotował na koncie oszczędnościowym dla niepełnoletnich, a konkretnie dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Bank daje 2% w skali roku przez okres 92 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o rachunek Mój Skarb), dla kwoty do 3 000 zł. Warunki udziału w promocji są zbliżone do tych w promocji z premią 50 zł. Różnica jest w zakresie wykluczeń:
"W Promocji nie może wziąć udziału Uczestnik, który korzystał z promocji „2,00% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPay KIDS” obowiązującej w okresie od 27 maja 2020 r. do 31 października 2020 r".

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. A w takiej sytuacji warunki prowadzenia konta są klarowne: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Karta do konta wydawana jest dopiero od 13. roku życia (i wtedy też jest bez warunków darmowa).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji z bonusem 50 zł założenie (lub posiadanie) tego konta jest niezbędne, ale nie ma wymogu wpłacania tu jakichkolwiek środków.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć tylko jeden bonus 50 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Promocja jest niedostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Literówka w pierWszym wyrazie tytułu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. otwarcie możliwe tylko w placówce czy przez appkę też przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 3. jak mam dwójkę dzieci w tym wieku to uda się zgarnąć 2x 50zł?, w regulaminie jest zapis że można skorzystać tylko raz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnik = dziecko. Czyli 2 dzieci = możliwość 2 bonusów. A 1 dziecko = 1 bonus.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...