Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 20 400 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.02.2021

20 400 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum

Aż tyle punktów w programie lojalnościowym Mastercard daje możliwość zgarnięcia nagród o łącznej wartości 300 zł.

Bonusowe punkty na start II w PKO BP
To już kolejna edycja promocji karty kredytowej PKO Banku Polskiego. I tak samo jak w poprzednich odsłonach, nagrodą są punkty w programie Bezcenne Chwile.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje z kartą kredytową.]

💡 Przypomnę, że nie jest to jedyna promocja największego banku w Polsce, bo za otwarcie konta czeka 6-miesięczny dostęp do Canal+ za Konto za Zero lub premię 100 zł w ramach programu poleceń.

"Bonusowe Punkty Na Start II" z kartą kredytową PKO BP


Wracając do promocji karty kredytowej, na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które być może pierwszy raz mają styczność z programem Bezcenne Chwile:
💡 W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (w tym karty kredytowej Platinum wydawanej przez PKO BP). Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w PKO BP. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Z góry lojalnie jednak zasygnalizuję, że karta Mastercard Platinum - co już może sugerować jej nazwa - należy do kart określanych prestiżowymi, więc uniknąć opłat nie jest aż tak prosto. Ale o szczegółach nieco niżej.

PKO BP: 20 400 punktów Bezcenne Chwile


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która przed 9.02.2021 r. nie była uczestnikiem Programu Bezcenne Chwile.

Nagroda. Do wzięcia czeka 20 400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile. Punkty będzie można wymienić na nagrody dostępne w katalogu, gdzie znaleźć można m.in. vouchery na zakupy (vouchery na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztują" 3400 punktów), doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe. Punkty mają być ważne przez 6 miesięcy od momentu ich przyznania.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.03.2021 r., ale trzeba mieć na uwadze, że pula nagród została ograniczona do 2 200 sztuk (po 20 400 punktów każda), więc promocja może zakończyć się przed czasem (bank ma o tym poinformować na swej stronie internetowej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Bonusowe Punkty Na Start II" i zgarnąć tytułową nagrodę w liczbie 20 400 punktów:
 • w okresie od 9.02. do 31.03.2021 r.:
  • zawrzyj umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum (regulamin promocji nie precyzuje sposobu złożenia wniosku o kartę, więc można to zrobić np. poprzez bankowość internetową lub zamawiając kontakt na stronie promocji); 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile (w tym przypadku chodzi nie tylko o samo zgłoszenie do programu, ale także otwarcie konta punktowego - a ta rejestracja może potrwać do 14 dni roboczych od zgłoszenia); 
 • w okresie od wydania karty do 30.04.2021 r. wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł;
 • do 31.03.2021 r. nie rozwiązuj umowy o kartę (w praktyce jednak kartę trzeba posiadać do momentu otrzymania punktów).

  Do płatności kartą na potrzeby promocji zaliczone zostaną wszystkie transakcje w PLN za wyjątkiem:
  "wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; 
  transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; 
  wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); internetowych przekazów pieniężnych, wpłaty lub wypłaty gotówki z kas banków i bankomatów, spłaty lub wypłaty pożyczek, przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych i niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych – w tym zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów; a także z wyłączeniem transakcji gotówkowych zrobionych kartą."

  20 400 punktów w programie Bezcenne Chwile zostanie przypisane do konta punktowego najpóźniej do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich powyższych warunków. 

  Każdy uczestnik promocji zdobyć może jedną nagrodę (bez względu na liczbę zawartych umów o kartę PKO Mastercard Platinum).

  Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum - prześwietlenie oferty


  Roczna opłata za kartę uzależniona jest od sumy transakcji wykonanych za jej pomocą i wynieść może:
  • 0 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5 000,00 zł lub
  • 125,00 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 2 500 zł, lub
  • 250,00 zł - w pozostałych przypadkach.

  Opłata pobierana jest z dołu. W przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy o kartę, opłata będzie pobrana proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

  Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.
  💡 Przy okazji niniejszego wpisu o promocji karty kredytowej przypomnę, że podobnych propozycji nie brakuje w innych bankach (przy czym łatwiej o to, by kartę utrzymać za 0 zł) - przykładowo Citibank daje 300 zł na zakupy w Biedronce. A już w banalnie prosty sposób można zgarnąć bonus 100 zł za Twisto (to promocja pozabankowa, więc opisuję ją na Promocjobraniu).

  Za podrzucenie informacji o promocji PKO BP dziękuję Czytelnicze Zofii.

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  9 komentarzy:

  1. Czyli tym razem uczestnicy poprzednich promocji wykluczeni?

   OdpowiedzUsuń
  2. "Do otrzymania Nagrody uprawnieni są tylko tacy Uczestnicy, którzy przed rozpoczęciem Czasu Trwania Promocji nie byli uczestnikami Programu"

   Czy to oznacza że wykluczeni są wszyscy którzy mają lub mieli zarejestrowaną kartę jakiegokolwiek banku w Bezcennych Chwilach?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na 99,99999% tak jak zawsze wyklucza tylko karta PKO a nie innych banków.

    Usuń
  3. Opłata za kartę zero jak rocznie zrobimy obrót 60 tys??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bo to karta prestiżowa. Majętni nawet się nie obejrzą jak to obrócą.

    Usuń
  4. karta ma debet co najmniej 20 000 zł przez co nie jest się łatwo zakwalifikować, by ją dostać

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Minimalny limit karty Platinum to 5000 zł.

    Usuń
  5. Czy jest dostępny bon do CircleK za te punkty?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...