Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj premię 150 zł za konto osobiste w Citibanku (+ 300 zł do Biedronki za kartę kredytową)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

22.02.2021

Zyskaj premię 150 zł za konto osobiste w Citibanku (+ 300 zł do Biedronki za kartę kredytową)

Citibank odpalił nową, już 5. edycję promocji swego konta.

Citikono. Cyfrowa rewolucja - v edycja z premią 150 zł
Citikonto to bezwarunkowo darmowe konto z kartą za 0 zł (również bez konieczności spełniania jakichkolwiek wymogów). A na start do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 150 zł.

Promocja "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja V"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz po 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Jeśli więc masz np. kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową z logo Citi, to udział w promocji jest możliwy. Pamiętaj jedynie, by o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagroda. Do wzięcia czekają 3 bonusy pieniężne po 50 zł każdy (co w sumie da 150 zł), które wpłyną na Twe konto, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel).

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 20.03.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo została przewidziana dla 5 000 klientów, którzy jako pierwsi otworzą CitiKonto.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja V":
 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 20.03.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem i w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto).

Poszczególne nagrody (każda to bonus w wysokości 50 zł) otrzymasz, spełniając poniższe warunki:
 • nagroda nr 1: w pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta na swe konto w Citibanku otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN"
Przy czym przez wynagrodzenie, bank rozumie:
"sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu: 
(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych." 
 • nagroda nr 2: w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta:
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • wpłać/przelej na konto min. 100 zł (musi być to przelew z konta poza Citibankiem; najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku); 
 • nagroda nr 3: w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na sumę min. 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających jak płacić telefonem).

Bonusy po 50 zł mają być wypłacane odpowiednio do końca drugiego, trzeciego i czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród można otrzymać jeden raz.

CitiKonto - prześwietlenie konta osobistego w Citibanku


Główne cechy konta osobistego w Citibanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto zwrócić uwagę na opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna, ale na potrzeby promocji nie jest wymagana.

W celu założenia konta w promocji, wypełnij wniosek na stronie promocji. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Za ich pomocą przejdź do wideoweryfikacji w oparciu o tzw. biometrię, dzięki której konto założysz zdalnie bez konieczności wizyt w placówce i bez spotkania z kurierem. Wystarczy wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu w swym telefonie - zgodnie ze wskazówkami uzyskiwanymi w aplikacji. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny (np. technicznej) ten proces by się nie powiódł, można go powtórzyć lub kontynuować, wybierając weryfikację po telefonicznym kontakcie przez bank.

300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity


Oprócz premii do 150 zł za konto, w Citibanku można załapać się też na promocję z kartą kredytową w roli głównej. Do wzięcia czeka 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji, jak i prześwietlenie karty Citi Simplicity, która obecnie dostępna jest na preferencyjnych warunkach - o wiele łatwiej można uniknąć opłaty miesięcznej).

Jeśli zdecydujesz się na obydwie promocje, to kolejność złożenia wniosków o Citikonto oraz kartę Citi Simplicity nie ma znaczenia.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by nie przegapić podobnych okazji w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. No to uszczelnili warunek z wynagrodzeniem. Łatwo już było ale niektórzy musieli wydzwaniać na infolinię i pytać czy może być przelew z własnego konta. No i mógł być, ale już nie może.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie mimo tych zapisów to niewiele się zmieniło. A właściwie nic. To tylko strachy na lachy.

   Usuń
  2. Dlaczego skoro są wypunktowane teraz wynagrodzenia, emerytury, renty 500+?

   Usuń
  3. Kluczowe są zapisy "w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu" i "Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych."

   Czyli ciągle może być to przelew z konta indywidualnego (byle spoza Citi). No i z tytułem WYNAGRODZENIE.

   Usuń
  4. Siejesz panikę a w tym zapisie chodzi o to po prostu, że nie można przelać "wynagrodzenia " z rachunków Citi Można to natomiast spełnić poprzez inny bank czyli tak jak zawsze.

   Usuń
  5. Złotówo a co ty sądzisz na temat tych zmienionych warunków? Chciałbym żeby się nie zmieniały bo mam jeszcze jedną osobę w rodzinie która mogła by wziąć udział, ale nie jest w stanie zapewnić wynagrodzenia od pracodawcy ani niczego podobnego.

   Usuń
  6. Z jednej strony, w jakimś celu bank wprowadza zapisy poszerzające definicję, ale z drugiej strony - tak jak zauważa @Anonimowy 22 lutego 2021 15:09 - ciągle mowa o tym samym, co w poprzednich edycjach (czyli, że wpływ ma być "z tytułu wynagrodzenia" i nie może być z konta klienta indywidualnego prowadzonego przez Citibank). Czytelnicy dzielili się informacjami, że w praktyce ten warunek można spełnić w bardzo prosty sposób.

   Teraz wynagrodzenie, emerytura, renta, stypendium czy świadczenie 500+ są wymienione poniekąd jako przykłady.

   Usuń
 2. Trzy Ra próbowałam założyć konto mamie i nie zakładają. Odpowoedz:nie bo nie. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy dobrze rozumie, że teraz ze spełnianiem wszystkich warunków trzeba się wstrzymać do poszczególnych miesięcy? Bo jak zakładałem w edycji nr II to można było wszystko zrobić od razu i czekać na bonusy tylko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, nastąpiła zmiana. Teraz warunki należy spełniać w poszczególnych, wyznaczonych na to, miesiącach.

   Usuń
  2. A mi przed chwilą pracownik na infolinii powiedział cytuję "oczywiście może Pan warunki spełnić wcześniej". Trzeba więc dopytać u nich jak to w praktyce faktycznie jest.

   Usuń
  3. Być może bazował na wiedzy z poprzednich czterech edycji (bo tak faktycznie było), ale teraz nastąpiła zmiana.

   Wcześniej warunek dla uzyskania np. drugiego bonusu, wyznaczając czas jego spełnienia, brzmiał:
   "do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto".

   W aktualnej, 5. edycji można znaleźć taki zapis:
   "od pierwszego do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto".

   Różnica jest więc znacząca. Teraz (w tej edycji) warunki dla danego bonusu należy spełniać w konkretnym miesiącu.

   Usuń
  4. Zrób przelew z tytułem "wynagrodzenie" i zaczekaj cierpliwie.

   Usuń
 4. Czy wymagane są zgody marketingowe? Nie odszukałem się informacji w regulaminie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji wyrażenie tego typu zgód jest dobrowolne :)

   Usuń
 5. Kontaktowałam się z infolinią, doradca powiedział że wpływ musi być od pracodawcy lub innych podmiotów które są opisane w regulaminie (również w poście wyżej). Co rozumiem przez to że moje "wynagrodzenie" z innego banku nie będzie premiowane. Na szczęście otrzymanie drugiego i trzeciego bonusu nie jest warunkowane otrzymaniem pierwszego bonusu. Wychodzi więc na to że chociaż 100zł można zyskać. A jeśli i ta kwestia "wynagrodzenia" przejdzie to będzie miłe zaskoczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie, po co wy dzwonicie na infolinię?? Oczekując że ktoś wam tam przedstawi może jakieś myki do tego? Litości. Pracownik będzie zawsze zachowawczy bo jest nagrywany i przedstawi wszystko w sposób najbardziej konserwatywny. Ale jak dzwonicie to nie dziwcie się potem że banki przykręcają śrubę i więcej wymagają skoro jak na tacy im wszystko wykładacie.

   Usuń
 6. Przepraszam, a jak rozumiecie datę otwarcia konta. Wniosek składałem pod koniec lutego, zanim konto było aktywne to był już powiedzmy 8 marca. Pytam w kontekscie spełnienia warunków nagród - czy w lutym musiałem, choć technicznej możliwości nie miałem, czy w marcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytaj w bankowości (zakładka KONTAKT) jaka wg banku jest data otwarcia konta. Będziesz mieć czarno na białym kiedy warunki spełniać.

   Usuń
 7. Mam pytanie, nie przeszła mi przy zakładaniu konta wideoweryfikacja, czy opcji z kurierem też kwalifikuje się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To powinni teraz do ciebie zadzwonić i przedstawić ścieżkę z kurierem. Wtedy nadal konto będzie brało udział w promocji. Przerobiłem to w I edycji.

   Usuń
 8. Czy ta promocja łączy się z programem poleceń Polecam Citikonto edycja II?

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam. Jak często pojawia się promocja z założeniem konta w City? Czy cyklicznie za miesiąc czy dwa? czy może dopiera za rok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowa edycja zaraz po poprzedniej.

   Usuń
 10. Maj jest drugim miesiącem dla mnie spelniania warunków.
  Zalogowałam się do aplikacji i przelałam 100 zł do Citi....ale czy też mam wpłacić (jak w pierwszym miesiacu) 2 tys tylulem wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
 11. hej i otrzymał ktoś może nagrodę za "wynagrodzenie" z konta w innym banku? u mnie niestety brak :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety ja też nie otrzymałem (przelew z mojego konta w innym banku)

   Usuń
 12. U mnie też brak bonusu za "wplyw z tylulu wynagrodzenia' A "wplyw" i to "z tytułu wynagrodzenia" przyszedł z innego banku z indywidualnego konta innej osoby. No wsciekla jestem strasznie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam tak samo jak wy, moi mili.. przelew z innego konta innej osoby z tytułem ,, wynagrodzenie" i d.. biskupa.. Dzwonicie na infolinię, piszecie w wiadomościach do banku, działacie w temacie cosik? bo liczy się przecież każdy grosik 😉

  OdpowiedzUsuń
 14. Moj mąż po reklamacji dostał nagrodę. Ja nie. W naszym wypadku ptzelew w tytule wynagrodzenie, byl z innego banku z konta innej osoby.
  Zgodnie z Regulaminem warunek nr.1 został spelniony. Nagrody brak.
  Skaro mąż otrzymal bonus, a ja nie (onna osoba rozpatrywala rekl) to jest to kwesta uznaniowa, a nie regulamimu. Piszcie reklamację. Ja nie odpuszczam ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. W moim przypadku również był brak 1 nagrody. Złożyliśmy reklamację i tu uwaga przyznano z góry kwotę 150zł, mimo, że 3 warunek jeszcze nie został spełniony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moj mąż też dostał całość mimo że trzeci warunek (platnosci 100 zl przez GPay) nie został jeszcze spelniony. Ja mimo identycznej sytuacji nie otrzymalam nic, pisze reklamacje, walczę, ale cisza w temacie.

   Usuń
 16. Mimo tamuch samych sytuacji, jednym uznają reklamacje innym nie....moja reklamacja w ogole zniknęła z wiadomości na Citi Online. Po prostu Bank ją usunął. Nigdy z takim czymś się w innych bankach nie spotkałam.:))
  B.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostałem odp. na reklamację. Bonus za "wynagrodzenie" przyznany.

  OdpowiedzUsuń
 18. Niepoważny ten bank skoro takie rzeczy się dzieją.

  OdpowiedzUsuń
 19. No dobrze, po d
  odwolaniu od nieuznanej reklamacji, w końcu dostalam bonusa za warunek 1.... w odpowiedzi z banku napisano " w związku ze spełnieniem warunków uprawniających do otrzymania Nagrody 1, tj. premii za wynagrodzenie,(...)" 👍🏻
  Mam otrzymać trzy nagrody w kwocie po 50,00 PLN każda.
  Cel osiągnięty.
  B.

  OdpowiedzUsuń
 20. U mnie również po napisaniu reklamacji od razu przelane zostało 150 zł mimo niespełnienie jeszcze warunków dla 3 nagrody. W reklamacji jedynie napisałem, że warunek dotyczący wpłaty 2000 zł za wynagrodzenie został spełniony (przelew z mojego konta w innym banku z tytułem "wynagrodzenie"). Więc jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał bonusu to polecam wysłać reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
 21. Poleć CitiKonto i zyskaj 50 zł za skuteczne polecenie!
  Oferta ważna do 30.09.2021 r.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...