Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna do 250 zł (na co chcesz) + 40 zł na zakupy w sklepach Żabka za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.02.2021

Premia pieniężna do 250 zł (na co chcesz) + 40 zł na zakupy w sklepach Żabka za konto w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas dostępne jest w nowej promocji.

Promocja "Premia z Żabką" w BNP Paribas
Tym razem do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 290 zł, z czego aż 250 zł to premia pieniężna do wykorzystania na dowolny cel.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jest to alternatywna promocja, bo konto w BNP Paribas można aktualnie założyć też w akcji, w której do wzięcia czekają bony o wartości 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Promocja "Premia z Żabką": zyskaj do 290 zł za konto


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Premia z Żabką" do wzięcia czekają:
 • 3 premie pieniężne w wysokości 50, 100 i 100 zł, które wpłyną na Twe konto, więc będzie można je przelać, wypłacić lub wydać według własnego uznania oraz
 • 2 bony o wartości 20 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Żabka. Każdy bon będzie można wykorzystać jednorazowo; zgodnie z regulaminem promocji bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r.

Limit rejestracji. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Premia z Żabką"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.03.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.04.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 14.04.);
 • w kwietniu 2021 r.:
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę; może być to przelew np. na Twe konto w innym banku) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 500 zł (może to być przelew z własnego konta w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - bonus pieniężny 50 zł oraz bon 20 zł do Żabki.

By zgarnąć drugi bonus pieniężny (w wysokości 100 zł), w maju 2021 r.:
 • wykonaj płatności BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie na sumę min. 200 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (także wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).
Z kolei by zgarnąć trzecią nagrodę (bonus pieniężny 100 zł i drugi bon 20 zł do Żabki), w czerwcu 2021 r.:
 • wykonaj płatności BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie na sumę min. 300 zł oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (tak samo może to być np. przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko. Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej. A więc, żeby uzyskać bonus 100 zł za spełnienie warunków w maju, to uprzednio w kwietniu musisz spełnić warunki uzyskania bonusu 50 zł i bonu do Żabki. I tak samo żeby uzyskać trzecią nagrodę za spełnienie warunków w czerwcu, w maju musisz mieć zrealizowane wytyczne dotyczące uzyskanie pierwszego bonusu 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu premiazzabka@bnpparibasplus.pl:
 • do 18.05. o bonusie 50 zł i bonie 20 zł do Żabki (za spełnienie warunków w kwietniu);
 • do 28.06. o bonusie 100 zł (za spełnienie wymogów w maju) oraz
 • do 28.07.2021 r. o kolejnym bonusie 100 zł i bonie 20 zł do Żabki (za realizację warunków promocji w czerwcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu pierwszego bonusu 50 zł będzie należało zareagować - do 25.05.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusów nastąpi do 31.05. (50 zł) oraz do 30.06. i do 31.07. (po 100 zł).

Z kolei bony będą przesłane SMSem odpowiednio do końca maja i końca lipca. 

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Premia z Żabką"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, wykorzystując 6-cyfrowy kod BLIKa generowany w aplikacji mobilnej banku. Do transakcji nie zostaną zaliczone przelewy na telefon, ani wypłaty z bankomatu.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); o wykonywaniu tej płatności pamiętaj, bo transakcje BLIKiem nie są zamiennikiem i choć będą wykonywane na potrzeby promocji (w kwietniu i maju), to one nie zwolnią z opłaty za kartę (a na potrzeby promocji kartę do konta trzeba wyrobić i posiadać do momentu otrzymania nagrody);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Premia z Żabką" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. No to Żabki chyba jeszcze nie było w promocjach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 lata temu była już jedna promocja - za konto (wtedy jeszcze w BGŻ BNP Paribas) do wzięcia było 36 bonów o wartości 5 zł (czyli w sumie 180 zł).

   Usuń
 2. Cytuje
  2 bony o wartości 20 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Żabka. Każdy bon będzie można wykorzystać jednorazowo; zgodnie z regulaminem promocji bony mają mieć ważność do 31.13.2022 r.
  Jaki to miesiac???😁😁😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność. Oczywiście chodziło o 31.12.2022 r.

   Usuń
 3. Wzięłam kartę kredytową w promocji "200 zł w bonach Carrefour za kartę kredytową" i aktywowałam dostęp do bankowości internetowej. Czy to wyklucza mnie z w/w promocji " Premia z Żabką".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczepiamsie pod pytanie, tez tak zrobilam.

   Usuń
  2. Nie. Też mając kartę kredytową wziąłem udział w promocji konta.

   Usuń
 4. Strona promocji nie działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, już działa. Chyba coś chwilowego u mnie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...