Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 50 zł za Konto Dziecka lub Konto Pierwsze w PKO BP

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

31.08.2018

Premia 50 zł za Konto Dziecka lub Konto Pierwsze w PKO BP

Początek roku szkolnego to czas, w którym banki odpalają promocje rachunków dla dzieci.

Premia za konto dla małoletnich w PKO BP
Taką propozycję przygotował największy bank w Polsce. Do zgarnięcia czeka bonus 50 zł za PKO Konto Dziecka (dla dzieci do 13. roku życia) lub PKO Konto Pierwsze (dla dzieci, które ukończyły 13. rok życia, ale są jeszcze niepełnoletnie).

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być:
"Rodzic, jako przedstawiciel ustawowy osoby małoletniej, która do dnia poprzedzającego Okres Promocji [27.09.2018 r. - przyp. Mr. Złotówa] nie była posiadaczem Konta [Konto Dziecka lub Pierwsze Konto - przyp. Mr. Złotówa]"

Zatem wykluczenie dotyczy dzieci. Rodzic może być obecnym (lub byłym) klientem PKO BP.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka bonus pieniężny 50 zł, który bank wypłaci na konto. Środki te będzie można więc przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Jeśli masz gromadkę dzieci, to o wiele premii w tej promocji niestety nie sposób. W regulaminie znajduje się bowiem zapis:
"Na jednego Uczestnika Promocji przypada tylko jedna Nagroda, bez względu na liczbę Kont otwartych w Okresie Promocji"

A przypomnę, że w myśl regulaminu uczestnikiem jest nie dziecko, a rodzic. Jedynym rozwiązaniem wydaje się być sytuacja, że z jednym dzieckiem konto zakłada jeden rodzic, a z drugim dzieckiem rodzic drugi. I to jedyna szansa na 2 x 50 zł.

Rodzic w dniu wypłaty premii posiadać musi konto osobiste w PKO BP z aktywnym dostępem do bankowości internetowej i mobilnej.

Limit nagród. Z udziałem w promocji warto się pośpieszyć. Promocja choć ma być dostępna do 28.09.2018 r., to może jednak zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród (bank przygotował 3 000 bonusów po 50 zł). O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na stronie promocji (do której linkuję nieco niżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji, do 28.09.2018 r.:
 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę o Konto Dziecka lub Pierwsze Konto (w przypadku Konta Dziecka czynność wykonuje rodzic; jeśli zaś chodzi o Konto Pierwsze to umowę zawiera rodzic i dziecko wspólnie); 
 • wyraź zgodę (to wymóg wobec rodzica) na otrzymywanie od PKO BP informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnej itp. (i zgody tej nie odwołuj do momentu wypłaty premii); 
 • dokonaj zasilenia konta kwotą min. 100 zł (za pomocą przelewu z PKO BP lub w placówce tegoż banku);

Nagrody mają być wypłacone najpóźniej do 15.10.2018 r.

Konta dla dzieci w PKO BP - prześwietlenie


PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Środki zgromadzone na rachunku w kwocie do 2 500 zł objęte są oprocentowaniem 2,5% w skali roku (stawka zmienna) i 0,5% powyżej 2 500 zł.

Z kolei PKO Konto Pierwsze (dla młodzieży w wieku 13-18 lat) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0/3,90 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonano co najmniej 2 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi podpisującemu się jako charles.


Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Te 100 zł trzeba przez jakiś czas utrzymywać na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro nic konkretnego w regulaminie nie ma to nie.

   Usuń
 2. Początek roku szkolnego to czas, w którym banki odpalają promocje rachunków dla dzieci. A czy nie lepiej byłoby je odpalać przed wakacjami? Dzieci wtedy nie musiałaby wystawać przed kasami w Lidl czy Leclerc ze skarbonkami 'zarabiając' kasę na obozy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy jakiś bank odpali jakąś promocję z premią za przelewy wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca września ma jeszcze WBK. I lepiej żeby żaden nie odpalał bo nic zmienić nie będę w stanie.

   Usuń
  2. Promocja z premią za przelewy wynagrodzenia? Mało które dziecko jest zatrudnione na umowę :)

   Usuń
 4. Czy jeżeli mam konto w Inteligo, to mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć mogłoby gdyby dziecko posiadało. A jak masz konto Inteligo ty to nie przeszkadza ale musisz jeszcze w PKO założyć też.

   Usuń
  2. Serdecznie dziękuję.

   Usuń
 5. Szkoda że nie ma żadnej promocji konta dla dorosłych w PKO. Był program poleceń Mam PKO ale już coś od dawna nie ma nowej edycji. A bez tego nie warto zakładać 2 konta za 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 6. chciałam zalozyc Konto Dziecka, ale muszę w formularzu dodatkowo wybrać rodzaj konta: Bez Granic, Rodzica, 500+, Młodych i Za Zero. Które wybrać, aby było bezpłatne i bezwarunkowe?

  OdpowiedzUsuń
 7. konto Inteligo Konto Dziecka też się łapie na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok szkolny rozpoczęty więc zadanie domowe: artykuł i regulamin jeszcze raz do przeczytania. I znalezienie tam słowa Inteligo.

   Usuń
 8. SPROSTUJCIE PROSZĘ jezeeli nie mam na dzis nic w PKO
  i zaloze mojej 3 letniej corce konto rodzica bez karty przez strone promo to dostane czy nie??? czy ja musze miec rachunek swój tez???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Córce konta Rodzica nie założysz bo jak nazwa wskazuje to konto dla rodzica właśnie. Musisz założyć konto dla córki (Konto Dziecka) i dla siebie (np. Konto Rodzica).

   Usuń
 9. Złożyłam wniosek o konto dziecka 3 września, po ponad 2 tygodniach raczyli przysłać kuriera z umową, wpłaciłam pieniądze na konto i co? dziś 20 października i żadnej nagrody na koncie nie ma ani u dziecka ani na koncie rodzica. Złożyłam reklamację,ciekawe co odpiszą.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...