Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Idea Bank: lokata na nowe środki z oprocentowaniem do 3%

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.08.2018

Idea Bank: lokata na nowe środki z oprocentowaniem do 3%

Po niedawnej obniżce stawek oprocentowania, Idea Bank postanowił dorzucić wariant z wyższą stawką.

Lokata na Nowe Środki w Idea Banku z oprocentowaniem do 3% w skali roku
Obecnie można więc znów uzyskać 3% w skali roku dla mniejszych i większych kwot, bez konieczności posiadania konta osobistego w tym banku. Warunkiem jest jednak wpłacenie nowych środków. Najwyższa stawka oprocentowania (3% w skali roku) obowiązuje dla 2-miesięcznego okresu depozytu.

Główne cechy lokaty NA NOWE ŚRODKI to:
 • minimalna kwota: 500 zł;
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł (choć trzeba pamiętać, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo środków do równowartości 100 000 euro);
 • okres depozytu: 1, 2, 3 lub 6 miesięcy;
 • oprocentowanie (stałe) - wysokość zależy od okresu lokaty: 
  • 3,0% w skali roku - na 2 miesiące
  • 2,9% w skali roku - na 3 miesiące
  • 2,8% 3,2% [po zmianie w dniu 31.08.2018 r.] w skali roku - na 1 miesiąc
  • 2,7% w skali roku - na 6 miesięcy

A czym są dla banku nowe środki? To nadwyżka środków klienta na kontach osobistych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach, rachunkach lokat strukturyzowanych i innych produktów posiadanych w Idea Banku oraz Lion's Banku, które klient posiadał na koniec 20. dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym lokata jest zakładana. 

Jeśli więc lokatę chcesz założyć w sierpniu, to pod uwagę będzie brane saldo z 20.07. Załóżmy zatem, że na tamten dzień w Idea Banku było Ci dane posiadać kwotę 1 000 zł, a teraz chcesz założyć lokatę na nowe środki w wysokości 10 000 zł. W takiej sytuacji w dniu założenia tej lokaty musisz w banku posiadać co najmniej 11 000 zł (z czego 10 000 zł "nowych środków" przeznaczysz na założenie lokaty, a 1 000 zł "starych środków" utrzymasz na jakimś innym rachunku). Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony, to bank obniży oprocentowanie lokaty do mizernego poziomu (0,5% w skali roku). Od dnia następującego po dniu założeniu lokaty powinno to być widoczne w bankowości internetowej; w dniu zakładania lokaty system będzie wskazywać promocyjne oprocentowanie (2,7-3% w skali roku) bez względu na to czy warunki lokaty zostały spełnione czy też nie (bo system banku jeszcze nie zdąży tego sprawdzić). 

Jeśli nie jesteś w stanie wyliczyć, ile środków było na Twych rachunkach w Idea Banku we wskazanej dacie, to informacje o saldzie uzyskać da się na infolinii banku.

Lokata powitalna dla nowych klientów


Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać jakiejkolwiek umowy z Idea Bankiem (bądź Lion's Bankiem, będącym oddziałem Idea Banku), ani wnioskować o żaden produkt w tych bankach, to teraz możesz skorzystać z powitalnej lokaty, którą również można założyć bez konta osobistego. Do wyboru jest jedna z poniższych opcji:
 • Lokata Happy, której główne cechy to: 
  • oprocentowanie: 4% w skali roku (stałe) 
  • okres depozytu: 3 miesiące 
  • minimalna kwota: 500 zł 
  • maksymalna kwota: 20 000 zł 
 • Lokata Happy Pro, gdzie warunki prezentują się następująco: 
  • oprocentowanie: 3% w skali roku (stałe) 
  • okres depozytu: 3 miesiące 
  • minimalna kwota: 20 000,01 zł 
  • maksymalna kwota: 100 000 zł

Otwierając którąś z lokat Happy uzyskasz dostęp do bankowości internetowej, a za jej pośrednictwem możliwość składania wniosków o kolejne lokaty (w tym o lokatę na nowe środki).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

80 komentarzy:

 1. Do kiedy lokata ma być dostępna?

  OdpowiedzUsuń
 2. A i jeszcze pytanko jak długo wniosek jest ważny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy dziś złożonym wniosku (z opcją wpłacenia środków przelewem z innego banku) mam czas na opłacenie lokaty do 29.08..

   Usuń
  2. 5 dni kalendarzowych.

   Usuń
 3. Ciekawe, że lokaty w tym banku są nadal promowane, co prawda wiadomo jest to bank i jest BFG, ale czy ktoś chciałby siedzieć na szpilkach przez 3 miesiące z większą kwotą?

  Właśnie ciekawy jestem ile osób jeszcze tam lokuje, jak się na to zapatrujecie? ja w sobotę zaraz po info z piątku o odpisach, wycofałem wszystkie środki z depozytów, oczywiście przemyślanie a nie w emocjach, przeskoczyłem do innego banku na podobnych warunkach ucinając stratę tylko 10 dni z lokat, wolę spokojną głowę, a jak Wy się zapatrujecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest BFG więc czym się stresować?

   PS. Gdzie masz podobne warunki?

   Usuń
  2. Ja mam lokaty w IB i chętnie tam dorzucę.
   Ale nie mam nic przeciwko że są osoby które kasę wycofują bo wtedy bank musi bardziej powalczyć i może jeszcze podniesie oprocentowanie? ;)

   Usuń
  3. A to niby Idea bankrutuje? Pytam poważnie, bo z tego co piszesz to tak by wynikało :)

   Usuń
  4. Podobne warunki są w Eurobanku, nowy klient dostaje 3% w lokacie mobilnej na start do 10 tys. drugie 10 tys. w lokacie internetowej na start do 10 tys. i 100 tys. w lokacie dobrej na start 3% na 3 miesiące, w sumie można wrzucić 120 tys. na 3% na 3 miesiące.

   Usuń
  5. €bank nagle stał się konkurencyjny w temacie depozytów, gdyż ma być przejmowany przez Santander - wcześnie tam była totalna lipa zwłaszcza, że dzienny limit przelewów wychodzących był maks. 20K :)

   Usuń
  6. Ba S, 24 sierpnia 2018, 14:13

   10/10!

   Usuń
  7. CO do eurobanku, to co to ma za znaczenie czy go sprzedadzą, czy nie ... ma dobry rating, wszystko funkcjonuje, lokatę można założyć, jedynie limity przelewów zostały i to faktycznie lipa.

   Ps. Santander branduje BZWBK a nie Eurobank.

   Usuń
  8. Standardowo Eurobank daje limity 2/5 tys. Można podnieść do 20 tys. na dzień. Ale w dla aplikacji mobilnej można ustawić dowolne limity

   Usuń
  9. Wystawionym na sprzedaż EuroBankiem zainteresowani są ci sami gracze, którzy przyglądali się Deutsche Bankowi Polska, czyli Millennium i BZ WBK. Ostatecznie DB Polska trafi za ok. 1,3 mld zł do BZ WBK. Transakcja ma być sfinalizowana w IV kwartale. Wobec tego wątpię czy przejęcie kolejnego banku przez BZ WBK jest wykonalne operacyjnie oraz kapitałowo i być może kupią ich Portugalczycy.

   Usuń
 4. No to mogliby się bardziej postarać i dać 3,5% jak jakiś czas temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też na to czekam.

   Usuń
  2. Ciężko będzie, te lokaty, które są teraz to zapewne pokłosie wycofanych depozytów przez ludzi, w tym mnie, chcą po prostu 2 miesięcznymi pokryć braki, a na 3,5% ich nie stać żeby teraz stworzyć takie zobowiązanie wobec klientów, to może i dobrze, bo równie dobrze mogliby dać 4% i zajechać bank, albo wzbudzić tym już tyle wątpliwości, że nikt by tam nie zdeponował środków.

   Usuń
  3. Dokładnie. Ludzie panikują nie rozumiejąc, że zniżka cen akcji ma się nijak do kondycji banku. Niestety edukacja finansowa w Polsce wciąż nie istnieje!

   Usuń
  4. Akcje akcjami, ale nadal brak jest raportu z działalności banku, bo został opóźniony i nie wiemy, co w nim się znajdzie, raczej byłbym wstrzemięźliwy w tej pewności siebie.

   Usuń
 5. Mr. Złotówa, a jak Ty się zapatrujesz na obecną sytuację z tym bankiem i lokowanie tam większych sum pieniędzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie posiadam tam ok. 70% swych oszczędności. Nie są to kwoty, które przekroczyłyby limit BFG, więc z tego względu jestem spokojny. Oczywiście większych kwot bym nie lokował, ale to już dotyczy każdego banku.

   Hipotetycznie, posiadając np. milion, nie lokowałbym więcej niż równowartość 100 tys. euro w żadnym banku. Nawet gdyby to był duży, "pewny" bank i dawał jakieś świetne oprocentowanie.

   Usuń
  2. Polecam fachową prasę finansową, np.: Bankier.pl

   PS. Sytuacja finansowa Idea Bank nie uległa jakiejkolwiek zmianie - zmieniła się jedynie jego kapitalizacja.

   Usuń
  3. Sytuacja finansowa Idea Bank nie uległa zmianie, ale jego współczynniki wypłacalności oraz rating już tak, to nie jest bankructwo ale poważny sygnał ostrzegawczy, także chodzi o sam stres, że jak to będzie już to na pewno dowiemy się ostatni. Czy jest sens się stresować wrzucając do tego banku np. 100 tys. złotych? nie chciałbym nikogo zniechęcać, po prostu tak się zastanawiam.

   Usuń
  4. Idea spełnia unijne współczynniki wypłacalności, ale nie spełnia tych z KNF, które są bardziej wyśrubowane.

   Ta sytuacja to jedynie kolejny przykład paniki giełdowej - nic więcej.

   Usuń
  5. Media robią burzę nawet nie w szklance wody a w łyżeczce. Za to o Amber Gold nie potrafiły zawczasu ostrzegać. No ale Amber Gold i OLT Express to byli za dobrzy reklamodawcy a mediom pieniądz nie śmierdzi.

   Usuń
  6. No nie wiem, raczej poczekałbym na raport banku który został opóźniony, to moim zdaniem zły znak ale mogę się mylić.

   Usuń
  7. Ja tez czekam na ten rapaport i wciąż nic :)

   Usuń
 6. Czarnecki musi zgodnie z nakazem KNF 'wygenerować' ok. 80 mln zł więc będzie jeszcze lepiej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wiosnę Czarnecki pozbył się niemal wszystkich swoich udziałów w Idea, a było tego sporo. W ubiegły piątek wydali oświadczenie o niespełnieniu wytycznych KNF w kwestii płynności (są one bardziej restrykcyjne niż unijne!) i już w poniedziałek ich akcje straciły 28% wartości. Nawet gdyby nie była to gra z premedytacją, to teraz Czarnecki może odkupić te akcje ze 'zniżką' ... a ludzie, którzy zrywają lokaty ze względu na panikę inwestorów giełdowych po prostu nie mają zielonego pojęcia o finansach co nie dziwi, gdyż takowa edukacja w Polsce wciąż nie istnieje!

   Ja teraz spokojnie czekam na lepsze oferty, które bankowo się pojawią w Idea - to tylko kwestia czasu :)

   Usuń
  2. To taka sytuacja gdybym jeździł samochodem marki X i akcje tej firmy nagle zaczęły spadać i w panice sprzedałbym swój samochód.

   Usuń
  3. Od dłuższego czasu w mediach piszą o fuzji GNB oraz Idea Bank co byłoby chyba bardzo dobrym pomysłem. Chwilowa panika spekulantów giełdowych to codzienność na giełdach na całym świecie. Niedawno Zuckerberg przeżywał trudne chwile, obecnie Musk ... nihil novi.

   Usuń
 7. Idea jest taka, że 3-proc. stawka jest na razie tylko na 2 m-ce, a później ich 'doradcy' będą się starali zatrzymywać kapitał dzwoniąc z innymi ofertami. Moim zdaniem IB będzie mieć zdecydowanie najlepsze oferty na rynku aż do momentu gdy spełnią warunki płynności narzucone przez KNF - to super wieści dla inwestycji w lokaty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko że wszystkie oferty, z jakimi akurat do mnie dzwonią, to lokaty strukturyzowane. To zabawne rozmowy, bo najpierw mnie pytają, czy interesują mnie produkty krótko- czy długoterminowe, odpowiadam, że krótko, maksymalnie do roku, po czym buch: namawiają mnie na jakąś siedmiolatkę.

   Usuń
 8. Idea Bankowi życzę jak najlepiej bo obecnie już jako jedyny daje jakieś sensowne oprocentowanie. A wszystkie negatywne komentarze tylko mu szkodzić mogą a nijak mają się do sytuacji która dotyczy innych aspektów niż podstawowa działalność banku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze jest Wielka Trzynastka 3%. Ale to tylko na 13 dni.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kolejny raz czytam że w eurobanku przelew dzienny przez bankowośc elektroniczną do 20 tys zł z potwierdzeniem sms, a przecież jest możliwośc potwierdzania przelewów tokenem i wtedy nie ma ograniczeń kwotowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatniej promocji, w której brałem udział przyznali mi dzienny limit w wysokości 2 tys. zł :)

   Usuń
 11. Jest również lokata Happy Back 3% na 3 miesiące, ale jest widoczna jedynie dla klientów nieposiadających w danej chwili żadnej lokaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za dobrą informację i czujność:) Bez Twojej wiadomości fajna okazja przeszłaby mi koło nosa:)

   Usuń
  2. Jeszcze jest dostępna, właśnie założyłam.

   Usuń
 12. W euro banku nie ma limitów przy robieniu przelewów przez aplikacje mobilną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank Zachodni WBK zidentyfikował w ostatnich godzinach kolejne złośliwe aplikacje imitujące bankowość mobilną banku – "Zachodni mobile WBK", "Zachodni Mobile" oraz "Mobile Zachodni WBK". Podjęliśmy działania mające na celu usunięcie fałszywych aplikacji ze sklepu Google - napisano na stronie banku.

   Usuń
  2. Używanie smartków do przelewów sporych kwot to czysta głupota i dlatego jest zupełnie niezrozumiałe dlaczego Eurobank promuje tą metodę. Być może po przejęciu ich przez Santander wreszcie zlikwiduje ten groteskowy limit dzienny 20K.

   Usuń
  3. Informujemy o pojawieniu się w sklepie Google Play nowej, szkodliwej aplikacji wyłudzającej dane dostępowe do bankowości internetowej oraz dane kart kredytowych. Aplikacja w Google Play nazywa się Bankowość Uniwersalna Polska (ang. Universal Banking Poland) i została dodana przez GroupDev 17/13. Opis aplikacji wskazuje na funkcjonalność uniwersalnej aplikacji mobilnej bankowości. Podczas instalacji program prosi o dostęp do wiadomości SMS co wskazuje również na możliwość odczytu przez Przestępców wiadomości SMS odbieranych przez zainfekowane urządzenie.

   Obecnie trwają działania w celu usunięcia aplikacji ze sklepu Google Play.

   Z poważaniem,
   Getin Noble Bank S.A.

   Usuń
  4. Pragniemy przestrzec przed coraz częściej wykorzystywaną metodą, dzięki której przestępcy próbują uzyskać dostęp do środków zgromadzonych na rachunkach bankowych.

   Wspomniana metoda polega na przejęciu dostępu do numeru telefonu komórkowego poprzez wyłudzenie duplikatu karty SIM od operatora sieci komórkowej.

   Z poważaniem,
   Getin Noble Bank S.A.

   Usuń
  5. Nie wierzę, że są jeszcze ludzie, którzy wciąż nie rozumieją, że posiadanie dostępu mobilnego do kont, na których są zdeponowane spore sumy jest co najmniej nieodpowiedzialne.

   Polecam niebezpiecznik.pl dla wciąż niezorientowanych!

   Usuń
  6. Jak ktos się boi komputera i smartfona, to rzeczywiście, najlepiej niech chodzi do oddziałów banków.

   Usuń
  7. Być może dlatego mBank ustawił odgórnie dzienny limit przelewów na 10K dla wersji "light" - Android jest wciąż 'dziurawy' jak dobry szwajcarski ser :)

   Usuń
  8. I to jest właśnie perfidne ze strony banków, które zdając sobie doskonale sprawę z problemu usilnie promuję bankowość mobilną. Oczywiście kryje się za tym ich własny interes :)

   Usuń
 13. Nie mam zadnych obaw co do Idea Bank. A nawet gdyby juz cos stanelo na ostrzu noza to jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny (zwrot w ciagu 7-14 dni). Od co najmniej 7 zakladam u nich lokaty i nigdy nie mialem najmniejszego zgrzytu. Osobiscie poczekam na lepsza lokate ewentualnie 3% ale na min pol roku. Poki co czekam z BGZ optima na 2,6%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam na coś lepszego. Póki co przechowuję w Getinie na 3%.

   Usuń
  2. tez bym tak zrobil ale brak mpzliwosci otwarcia przez przelew weryfikacyjny. To klopot dla tych z zagranicy.

   Usuń
 14. Nest Bank nie ma dobrych lokat dla stalego klienta. To samo mBank (tam to jest śmiesznie). Idea za to czasem coś pokaże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam 24-miesęczną lokatę @ 3% w Nest z kapitalizacją w styczniu 2020 r.

   Usuń
  2. Ja również założyłam tą lokatę (Lokata Nowe Środki) w styczniu, a jestem ich klientką wielu lat czyli od czasów gdy jeszcze nazywali się FM Bank :)

   Usuń
 15. Kiedy spadło oprocentowanie Zośki Pro? Kurczę, dopiero zauważyłam... :-/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś koniec lipca/ początek sierpnia.

   Usuń
  2. O jaaa, czyli miesiąc temu... A czy bank o tym informuje?

   Usuń
 16. Pytanie techniczne:
  Jeżeli w banku mam 1.000zł na lokacie (jak w przykładzie), która kończy się 5 września i chcę 2 września wpłacić 10.000zł na lokatę na 3% to rozumiem, że do 5 system zdąży przekalkulować, że lokata na 10.000zł będzie w całości na 3%. Pytanie czy jak tego 5 września wypłacę pieniądze z banku to czy system znowu przekalkuluje, że z 10.000zł tylko 9.000 powinno być na 3% a reszta na 0,5%?
  Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie jest naliczane dla danej kwoty od dnia wpłaty nowych środków do dnia likwidacji lokaty, natomiast oprocentowanie całości wpłaconych środków jest sumowane na tej samej zasadzie dla wszystkich kwot jeśli mowa o koncie oszczędnościowym. Lokata to produkt zamknięty terminowy do którego się nie dopłaca, można jedynie założyć nowa. Mam nadzieje ze o to chodziło.

   Usuń
  2. Może prostszy liczbowo przykład:
   Mam 10 tysi na lokacie A kończacej się 5 września.
   Dzisiaj zakładam i opłacam lokatę B "na nowe środki" (3%), też na 10 tysi. (W ten sposób miałbym łącznie w Idei 20 tysi na lokatach.)
   5 września środki z zakończonej lokaty A przelewam na dowolne konto poza Ideą.
   Tym sposobem 5 września, po nadaniu w/w. przelewu, mam w Idei znowuż 10 tysi na lokacie B założonej jako "na nowe środki".
   Czy od 6 września lokata B jest nadal na 3%?

   Usuń
  3. Jeśli na dzień 20.07. miałeś saldo 10 000 zł i teraz założysz lokatę B to będzie ona na 3% i tak pozostanie nawet po tym, jak zakończy się lokata A i środki z niej 5.09. wycofasz z Idea Banka.

   Usuń
  4. Cytuję: "Jeżeli w banku mam 1.000zł na lokacie (jak w przykładzie), która kończy się 5 września i chcę 2 września wpłacić 10.000zł na lokatę na 3% to rozumiem, że do 5 system zdąży przekalkulować, że lokata na 10.000zł będzie w całości na 3%." System wylicza stan nowych środków na drugi dzień po założeniu lokaty. Tak, więc jak założysz tą nową 2 września - to po północy 3 września system policzy czy są to nowe środki względem Twojego stanu środków na dzień 20 sierpnia. Jeśli tą lokatę miałeś założoną przed tą datą - to te 10 tys. zaliczy Ci 3 września jako nowe środki i będziesz miał te 3%. I nie ma znaczenia, że 5-ego kończy się ta stara lokata. Ona się zakończy i możesz kasę swobodnie wytransferować gdzie indziej. Później podałeś zupełnie inny przykład mówiąc, że lokatę zakładasz już dziś, a wtedy system wylicza stan nowych środków na dzień 20-ego lipca! I pytanie czy wtedy miałeś już tą lokatę na 1tys. czy nie? To zupełnie inna sytuacja - ważne jest, w którym miesiącu zakładasz tą nową - na nowe środki.

   Usuń
  5. Jeśli 5 września (lub później) po zakończeniu lokaty "A" pieniądze z tejże lokaty opuszczą Idea Bank, to na lokacie "B" jedynie kwota 9K (pomniejszone o odsetki jeśli one również zostaną przelane) będzie zbierać odsetki 3% - to dość oczywiste!

   Usuń
  6. Niestety ale kwota zarabiająca odsetki 3% zostanie pomniejszona o kwotę wycofaną po zakończeniu lokaty - na tym właśnie polega cała idea salda początkowego!

   Usuń
  7. Nic niczego nie umniejsza. Sprawdzane jest tylko na dzień w którym lokata jest zakładana. Następnego dnia kasę można wypłacić.

   Usuń
  8. Nie do końca masz rację, ja tak założyłem tyle ze kilka lokat i po upływie 1 dnia jak wysłałem pieniądze to bank zmienił mi oprocentowanie kilku lokat tak żeby wyszło ile środków jest rzeczywiście nowych.

   Usuń
  9. A więc zdania podzielone, trzeba założyć lokatę i zobaczyć jak policzą.
   Jak Złotówa ma rację, a do tej pory nie zauważyłem by się mylił, to zysk.
   Ewentualną stratę osłodzi satysfakcja z przyłapania fachury na błędzie;)
   Intuicja podpowiada mi, że Złotówa jest w błędzie, ale coraz częściej mnie ona zawodzi.

   Usuń
 17. Z tego co wiem to lokata musi byc zalozona, w nocy sie aktualizuja stany lokat i nastepnego dnia mozna przelewac srodki z pozostalych a tamte beda jako nowe zaksiegowane, takie info udzielaja konsultanci. Zlotowa ma racje.

  OdpowiedzUsuń
 18. Stare środki trzeba tylko przetrzymać przez 1 dzień. W dniu założenia lokaty na nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie wiem czy ktoś zauważył ale kolejny komunikat tzn raport z banku poszedł w piątek po giełdzie, nie wiem też czy ktoś zauważył ze idea bank dzisiaj daje już 3,2% na lokacie dla nowych środków, czy to jeszcze promocja? ☺

  OdpowiedzUsuń
 20. Po zalogowaniu w Idea Banku jest jeszcze Lokata HAPPY BACK: 3-mce na 3,00%. Mogę prosić o słowo komentarza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie mają ofertę lokaty na 3,2% i będzie jeszcze lepiej - w tym przypadku raczej cierpliwość popłaca :)

   Usuń
  2. Minimalna kwota Lokaty wynosi 500 PLN.
   Maksymalna kwota Lokaty wynosi 200 000 PLN
   Okres Umowny zaczyna się z dniem otwarcia Lokaty. Okres Umowny Lokaty
   wynosi 3 miesiące

   3%. Lokata Happy Back jest tylko u niektórych klientów którzy dawno nie mieli żadnej lokaty w Idea Bank.

   Usuń
  3. A założyć można tylko przez bankowość internetową.

   Usuń
 21. Założyłem Lokatę Powitalną HAPPY na 4%
  Następnie wniosek o otwarcie konta oraz przelewem weryfikujący z innego banku. Jeszcze kazali wysłać skan dowodu osob. I mieli dzwonić...
  Już około miesiąc czasu czekam na aktywację konta i nadal nie aktywne...
  Miał już tak ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja też kiedyś założyłem lokatę Happy w IB. Później korzystałem z wielu lokat bez problemów. Jak wprowadzili wyższe % dla posiadaczy konta to otworzyłem je w bankowości. Ale ciągle było nieaktywne. Nie szło na nie przelać kasy także ze zrywanych lokat. W końcu zadzwoniłem i konsultant powiedział mi że musi do mnie wysłać kuriera z umową o to konto. Tak się stało i dopiero wtedy konto zostało aktywowane.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...