Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 450 zł za mKonto Intensive w mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.08.2018

Zyskaj nawet 450 zł za mKonto Intensive w mBanku

W ofercie mBanku od nie tak dawna dostępne jest nowe konto.

Do 450 zł za mKonto Intensive w mBanku
Towarzyszy mu również promocja, w której do zgarnięcia są bonusy za płatności kartą na dowolne kwoty (w tym przypadku zgarnąć można do 150 zł) oraz za regularne oszczędzanie.

Dla kogo promocja? Z propozycji banku skorzystać może osoba pełnoletnia, która nie posiada (ani nie współposiada) i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) w mBanku konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od trzeciego do dziesiątego w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Nagrody. Do zgarnięcia są bonusy pieniężnie o łącznej wartości nawet 450 zł, które sam mBank będzie wypłacał na Twe konto. Środki te możesz więc wykorzystać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Intensywnie do celu":
 • najpóźniej do 31.08.2018 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem;
 • we wniosku zaznacz oświadczenie o treści "Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową mBanku"; 
 • zawnioskuj o rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele (by to zrobić wystarczy zaznaczyć opcję na pierwszym etapie składania wniosku o mKonto Intensive);
Aktywacja usługi "Moje Cele" w mBanku

I z formalnego punktu widzenia to będzie tyle. Dalej przyjdzie już tylko spełniać warunki uzyskiwania poszczególnych bonusów. A do wzięcia jest do 150 zł za płatności kartą i/lub BLIKiem oraz do 300 zł za regularne oszczędzanie.

By otrzymywać bonusy za transakcje kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu spełnij poniższe warunki:
 • zapewnij wpływ min. 7 000 zł (może to być dowolny wpływ - także z Twego konta w innym banku; do zrealizowania warunków promocji nie zaliczą się przelewy z Twych innych rachunków w mBanku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - nie ma potrzeby ich utrzymywania przez jakikolwiek okres); 
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku;
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych; 

A na wysokość uzyskiwanego przez Ciebie bonusu wpływ będzie miało to, ile tych transakcji kartą i/lub BLIKiem wykonasz (mogą to być transakcje na dowolne kwoty). I tak otrzymasz:
 • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji; 
 • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub 
 • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

Transakcje te nie powinny być anulowane (tj. nie należy zwracać zakupów) co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania. Pierwszą premię za transakcje bank naliczy po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego, licząc od tego, w którym nastąpiło przystąpienie do promocji. Bonusy za transakcje będą naliczane przez 5 kolejnych miesięcy, co daje możliwość zgarnięcia do 150 zł.

Z kolei by otrzymywać bonusy za regularne oszczędzanie:
 • zapewnij wpływ min. 200 zł na rachunek do regularnego oszczędzania "Moje cele";
 • nie wypłacaj środków z rachunku do regularnego oszczędzania.

Za każdy z miesięcy, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz bonus 50 zł. Pierwszym miesiącem, w którym bank będzie weryfikował czy nastąpił wpływ, będzie miesiąc następujący po miesiącu otwarcia mKonta Intensive. A zdobywać go można przez 6 kolejnych miesięcy, więc łącznie do zgarnięcia jest nawet 300 zł.

Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne. Nie zakładaj więc, ani nie zmieniaj później (w czasie spełniania warunków uzyskiwania bonusów) konta na rachunek wspólny. Wypłata bonusów za transakcje, jak i za oszczędzanie ma następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Przypomnę jeszcze, że jeśli posiadasz iPhone'a, to dodatkowo - w odrębnej promocji - możesz jeszcze zyskać bonus 20 zł za 2 płatności Apple Pay.

mKonto Intensive - prześwietlenie oferty


Uczestnicy powyższej promocji dodatkowo uzyskują zwolnienie z opłaty za prowadzenie mKonta Intensive oraz z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy (choć możesz wybrać inny rodzaj karty - o tym jakie są dostępne, piszę nieco niżej). Przykładowo: jeśli konto założysz w sierpniu, to zwolnienie z opłat będzie obowiązywać dla Ciebie do końca lutego 2019 r.

Zważywszy na fakt, że darmowe są również krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, a także wypłaty ze wszystkich bankomatów, to robi nam się świetne konto - za 0 zł bez warunków przez pół roku. A jak to będzie wyglądać później (czyli po upływie promocyjnego okresu 6 miesięcy)? 
 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna za konto nie będzie pobierana, jeśli suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł lub jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking);
 • opłata za kartę wydawaną do konta zależy od tego jaką kartę wybierzesz. A może to być;
  • Visa Intensive lub Mastercard Intensive - te karty są bez warunków darmowe;
  • Visa Świat Intensive - opata za tę kartę wyniesie 10 zł miesięcznie (karta ta jednak może opłacić się osobom, które planują sporo płacić za jej pomocą za granicą - uzyskają wtedy bardziej preferencyjne warunki przewalutowań);
 • dodatkowa korzyść dla posiadaczy mKonta Intensive: 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe.

Usługa "Moje cele" służy automatycznemu oszczędzaniu - wtedy bank z Twego konta osobistego będzie przerzucał (standardowo 10. dnia miesiąca, ale tę datę można zmienić) kwotę 200 zł na konto oszczędnościowe (prowadzone za 0 zł).

Po złożeniu wniosku o mKonto Intensive, umowę z bankiem zawrzeć możesz za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (odpowiadający Tobie sposób wybrać możesz podczas składania wniosku).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Dawidowi i Arkowi.

Przydatne dokumenty:

96 komentarzy:

 1. No i świetnie że wstrzymałem się z zakładaniem eKonta :) Wniosek poszedł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że data wykluczenia ani drgnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Z propozycji banku skorzystać może osoba pełnoletnia, która nie posiada (ani nie współposiada) i co najmniej od 1.01.2016 r." - czekamy dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chce otrzymywać tylko bonusy za regularne oszczędzanie, bez spełniania warunków do otrzymywania bonusów za transakcje kartą i/lub blikiem to czy też będę zwolniony z opłaty za konto przez 6 m-cy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to rozumiem tak że za samo otwarcie konta w promocji jest 6 mies. za darmo. Czy się coś robi czy nie.

   Usuń
  2. Moim zdaniem nie, ponieważ w regulaminie mowa jest o promocji, a do promocji zaliczają się obie premie 150 zł i 300 zł.

   Usuń
 5. Czy umowę można zawrzeć w placówce, czy tylko kurier wchodzi w grę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można i w placówce i online. Ja założyłem online :)

   Usuń
 6. Czy do transakcji zaliczą się również te w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynie w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
  2. mKonto Intensive jest nowością w ofercie mBanku, więc niestety nie wiadomo jak wygląda to w jego przypadku. Jednak w promocjach eKonta mBank już od dawien dawna stosuje zapis o wykonywaniu transakcji w punktach handlowo-usługowych, a w praktyce (co sprawdziłem osobiście i donosili o tym Czytelnicy) zalicza też transakcje w Internecie.

   Usuń
  3. W regulaminie nie jest jasno określone jakie transakcje, więc skoro nie jest zabronione to jest dozwolone;)
   Zawsze można złożyć reklamację i się powołać na brak zapisu w regulaminie )

   Usuń
  4. Potwierdzam. Internetowe transakcje też mi zaliczali choć w regulaminie była mowa o transakcjach w punktach handl.-usług.

   Usuń
 7. Wpływ tych 7 tyś musi być jednorazowy? Czy można częściami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapis w regulaminie promocji brzmi:
   "na mKonto Intensive wpłyną pieniądze w kwocie nie niższej niż 7 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego Uczestnik Promocji jest Posiadaczem lub Współposiadaczem". Liczba pojedyncza "przelew" mogłaby wskazywać na to, że wpływ ma być jednorazowy.

   W taryfie prowizji i opłat zapis jest już jednoznaczny: "Opłata wynosi 0 zł jeśli suma wpływów na ten rachunek i/lub eMax wynosi min. 7 000 zł" (zatem dopuszczalne jest wiele wpływów - ważne by łącznie dały min. 7 000 zł).

   Usuń
 8. Mam pytanie, czy mogę skorzystać z tej promocji jeśli złożyłam już wniosek na promocję 150 zł, ale jeszcze nie byłam w banku podpisać umowy? I jak mam zrezygnować z tej pierwszej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam identyczną sytuację. Pytałem na czacie i doradca napisał mi że wniosek o eKonto muszę anulować na infolinii.

   Usuń
  2. Dziękuję za informację:)

   Usuń
 9. Mr Złotówa, zauważyłam że w regulaminie promocji " Intensywnie do celu" jest zapis w par.6 ust.3 odnośnie transakcji do wykonania kartą:
  Od 5 do 9 transakcji 10 zł
  Od 10 do 14 transakcji 20 zł
  15 lub więcej 30 zł.
  Ty masz tutaj spisane transakcje z poprzedniej promocji.
  Sorki za te uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność (za merytoryczne uwagi nie ma co przepraszać, cieszę się, że jestem sprawdzany). Aczkolwiek przy zapisie:
   "otrzymasz:
   10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
   20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub
   30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji"

   wyjdzie na to samo :) Min. 5 transakcji jest jak 5-9, gdy dalej jest próg dla 20 zł od min. 10 transakcji ;)

   Usuń
 10. "By otrzymywać bonusy za transakcje kartą i/lub BLIKiem:
  •zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku".

  Czy wystarczy do bankowości internetowej (na kompie) czy muszę ściągnąć aplikację na telefon/tablet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy jest jakaś aplikacja mobilna na komputery? Raczej nie. Chodzi o aplikację na smartfona/tablet.

   Usuń
  2. Musi być logowanie do aplikacji. Urządzenie z Androidem lub iOS.

   Usuń
 11. "Aby otrzymywać bonusy za regularne oszczędzanie:
  •zapewnij wpływ min. 200 zł na rachunek do regularnego oszczędzania "Moje cele";

  Czyli JEDNORAZOWO w każdym miesiącu po 200 PLN POBIERANE AUTOAMATEM z konta i po 6 ms 300 PLN jest moje?

  Na stronie mBanku są wymienione 3 sposoby oszczędzania na Moje Cele:

  •Zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł (Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych. Przykładowo: dla transakcji za 176,20 zł, zaokrąglenie do 180 zł wynosi 3,80 zł. W tym przypadku kwota która zostanie przekazana na Twój cel z eKonta wynosi 3,80 zł. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł) lub

  •Stała kwota od każdej transakcji 3-10 zł (Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta i przelana na cele. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł) lub

  •Wybrany % wydanej kwoty z przedziału 1-15% (Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, na cel wpłynie wybrana wartość procentowa od 1% do 15% wartości transakcji.Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku masz opcję do zaznaczenia z oszczędzaniem po 200 zł co miesiąc. To zresztą Złotówa wrzucił na screenshocie.

   Usuń
 12. konta 1140.. wykluczone, jak zwykle mBank olewa starszych klientów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety data 1.01.2016 jakoś zrobiła się w mBanku sztywna. Tak samo jak Millenium. Inne banki już zdążyły przesunąć.

   Usuń
  2. Ja przez takie akcje już nie jestem już u nich "Intensiv", po 10 latach przeniosłem się z większością produktów.

   Usuń
  3. Dożywotnio to ślubuje się miłość małżonkowi a nie bankowi. A 10 lat to i tak długo.

   Usuń
 13. Czyli żeby wziąść udział w promocji trzeba 7000 tys przelać jednorazowo. A za zejście z opłaty za konto łączna suma 7000 tysięcy. Czyli trzeba jednorazowo to zrobic???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg TPIO może być suma. Wg regulaminu można różnie zinterpretować.

   Usuń
 14. "Pierwszą Premię za transakcje naliczymy po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego licząc od tego, w którym Uczestnik Promocji przystąpił do Promocji." Czy to tylko mi się wydaje niejednoznacznie opisane?
  Czy to oznacza, że musi minąć koniec jakiegoś miesiąca, żeby zaczęto rozliczać transakcje? Bo jeśli tak, to wg mnie powinno być coś w stylu "...po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik Promocji przystąpił do Promocji."
  Czy może po pełnych 30 dniach ("miesiącu") będę rozliczany z transakcji? A może musi minąć reszta miesiąca, w którym przystępuję do promocji i potem miesiąc kalendarzowy od 1 do 30/31?
  Dla przykładu, czy zakładając konto w sierpniu, miesiącem rozliczanym z transakcji będzie dopiero wrzesień, czy sierpień do końca i wrzesień na dokładkę jako "pełny miesiąc kalendarzowy"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co dowiedziałam się w Oddziale Banku premia będzie po pełnym miesiącu wrześniu, ale transakcje wykonane w sierpniu będą zaliczone do września.

   Usuń
 15. Niestety właśnie przeczytałam w regulaminie promocji, że wpływ 7000zł " nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego Uczestnik Promocji jest Posiadaczem lub
  Współposiadaczem, ", czyli nie można przelewać środków ze swojego rachunku w innym banku :( jest inaczej, niż informacja którą podałeś w wyjaśnieniu tej promocji..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy w regulaminie pojawia się Bank (pisany wielką literą) to chodzi o mBank. Zatem wpływ nie może być z innego rachunku w mBanku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.

   Analogicznie inny wymóg z regulaminu:
   "co najmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym promocji Uczestnik Promocji zaloguje się do aplikacji mobilnej Banku"

   Nie chodzi o logowanie do aplikacji mobilnej dowolnego banku, ale Banku (czyli mBanku).

   Przelew z własnego konta (ale z innego banku) jak najbardziej może być.

   Usuń
 16. dziękuję za wyjaśnienie..obawiałam się że nie będę mogła spełnić tego warunku :) jaśniej byłoby gdyby pisali po prostu mBank.
  Podrążę jeszcze dla pewności temat wpłaty, czyli wpływ musi być jednorazowo 7000zł ? aby był uznany warunek...Jak bank interpretował to we wcześniejszych promocjach, uznawał taki wpływ czy też nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie chodzi o to jak było w poprzednich promocjach ale jakie zapisy są obecnie. Jedno słowo może mieć znaczenie.
   Wg mnie sprawę wyjaśnia słowo przelew w liczbie pojedynczej.

   Usuń
 17. Gdzie jest to wymagane oświadczenie? Bo nie widziałem :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bodaj na 3 lub 4 etapie są oświadczenie. Wszystkie się zaznacza. Ale można rozwinąć i na końcu jest oświadczenie dot. promocji.

   Usuń
 18. Jakie jest oprocentowanie na tym koncie oszczędnościowym Moje cele??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - oprocentowanie dla klientów regularnie oszczędzających: 1% nominalne w skali roku
   - oprocentowanie standard: 0,40% nominalne w skali roku

   Usuń
  2. Czemu ma służyć takie oprocentowanie? Skoro konto jest prestiżowe czyli dla bogatych to banki myślą że bogaci przyjmą każde oprocentowanie? Nawet 1%?

   Usuń
  3. Ale w promocji nie chodzi o jakieś oprocentowanie ale o fakt że dają 50 zł od wpłaconych 200 zł. Na żadnym koncie oszczednościowym ani na żadnej lokacie nie dostaniesz nawet 1/100 tego od tak małego kapitału.

   Usuń
 19. Czy po 6 miesiacach moge zrezygnowac z konta i karty mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto musisz mieć w praktyce do wypłaty premii. A później możesz zamknąć.

   Usuń
 20. składając wniosek internetowy, w ostatnim etapie musiałam wyrazić zgodę na ubezpieczenie AXA, ktorego nie chciałam !! lecz bez niego system nie puścił wniosku. Czy mogę przed podpisaniem umowy w oddziale banku zrezygnować z tego ubezpieczenia i nie ponosić rzadnych kosztów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenie jest darmowe.

   Usuń
  2. Myślałem, że sprzedaż łączona jest niezgodna z prawem?

   Usuń
 21. "Zapewnij w każdym miesiącu [...]" licząc od sierpnia czy od września? W sierpniu będę musiała zrobić przelew 7 Tys i płatności kartą żeby otrzymać bonus? Czy liczymy od 1 września?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W niepełnym miesiącu nie ma potrzeby. Od września.

   Usuń
 22. "Zapewnij w każdym miesiącu..." W sierpniu muszę zrobić przelew na 7 tyś i płatności kartą żeby dostać bonus czy liczymy od 1 września?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sądzę że chodzi o miesiąc po otwarciu konta czyli od września

   Usuń
  2. Dzięki. Wniosek złożony:-)

   Usuń
 23. czy mogę w oddziale banku zrezygnować z ubezpieczenia AXA, jeszcze przed podpisaniem umowy ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy konto w mBanku da się zamknąć przez bankowość internetową?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy można polecać to konto?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy można umowę podpisać w oddziale czy tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam przeczytać artykuł raz jeszcze.

   Usuń
 27. czy na telefonie z Windowsem też chodzi aplikacja mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możesz zainstalować wcześniejszą wersje aplikacji mobilnej jeśli posiadasz Windows Phone minimum wersja 7.5 i nowszą.

   Usuń
 28. § 6. pkt. 10.
  "Premię za wpływ minimum 200 zł na rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele wypłacimy, jeżeli z tego rachunku nie nastąpi wypłata pieniędzy.
  Wypłata pieniędzy z rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele oznacza, że Premia za wpływ nie zostanie wypłacona już do końca trwania Promocji."

  Chyba ważna uwaga, pieniędzy z konta "Moje cele" nie ruszamy do końca promocji, bo jedna wypłata powoduje wypisanie z promocji na wszystkie kolejne miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 29. Dlaczego podane w artykule linki przenoszą do niecertyfikowanej strony ? Wchodząc przez stronę główną banku, jej wygład jest identyczny, ale adres inny i jest certyfikowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To link dostarczony przez bank. Zgłoszę jednak brak https. Aczkolwiek na stronie promocji żadnych danych się nie podaje. Należy kliknąć "Otwórz mKonto Intensive w promocji" i dopiero wtedy następuje przekierowanie do wniosku (już na stronie bezpiecznej, z https).

   Usuń
 30. Chyba naiwne pytanie ale zaryzykuję,
  przystąpienie do promocji musi odbyć się przez formularz w internecie, a jedynie podpisanie umowy można zrobić w oddziale,
  czy jednak można całość załatwić w oddziale bez uzupełniania danych w formularzu?

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy jeśli założyłem konto teraz ok. 20 sierpnia warunki dotyczące wpływu 7000 i zwolnienia z opłaty za konto są liczone od pełnego miesiąca czyli września? Nigdzie nie mogłem tego znaleźc także proszę o potwierdzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie powinno być od pełnego miesiąca, jednakże jak zakładałem konto przedwczoraj na moje identyczne pytanie, Pani w placówce stwierdziła, że jak onto założone w sierpniu to już sierpniu musi być spełniony warunek wpływu 7k PLN, regulamin jest faktycznie niejednoznaczny.

   Usuń
  2. Znając banki to pewnie pobiorą opłatę za konto w przypadku braku wplywu. Czyli lepiej przelać w sierpniu też. Dzięki

   Usuń
  3. Opłaty nie pobiorą, bo przez miesięcy jest darmowe, chodzi tu o spełenienie warunku promocji.

   Usuń
  4. Moment, czyli w czym problem? Jedynie w tym że udział w promocji się opóźni o miesiąc? Bo konto i tak darmowe przez 6 mchm

   Usuń
  5. Złożyłam internetowo w poniedziałek 27.08. Wybrałam podpisanie w palcówce. Po 2 h zadzwonił gość z banku, umówiliśmy się na czwartek (bo tak mi pasowało).

   Co do 7 koła, ten sam gość z banku potwierdził, że żeby spełnić warunki promocji to umowę trzeba podpisać do 31.08., a 7 k należy wpłacić w ciągu miesiąca, czyli w moim przypadku (umowa 30.08.) można we wrześniu.

   Usuń
 32. Czy można w punkcie założyć konto i mieć wszystkie bomusy czy internetowo tylko są

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wniosek złożyłem internetowo a samą umowę podpisałem już w banku w 5 min. (wolę tak niż kuriera, który wiecznie się spieszy i stęka jak się czyta Umowę itd, itp)

   Usuń
  2. Ja od tygodnia czekam na kuriera. Mimo 5 telefonów nie ma go i domyślam się że go nie będzie. Przez jakiegoś ciemniaka któremu nie chce się przyjechać z umową straciłem taką promocję. A najgorsze jest to że są bezkarni :/

   Usuń
  3. Są bezkarni? A jaką 'karę' powinni Twoim zdaniem ponieść?

   Usuń
 33. Może źle się wyraziłem... chodziło mi o to że w żaden sposób nie można zlokalizować takiego gościa... Gdyby chociaż dali jakiś namiar na siebie to zawsze można się ugadać w jakimś miejscu które bardziej by mu pasowało ale po co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może masz już numer przesyłki? Sugerowałbym kontakt z infolinią firmy kurierskiej z prośbą o interwencję lub ze złożeniem reklamacji. U mnie kiedyś (w przypadku innego banku i innej firmy kurierskiej) podziałało :)

   Usuń
  2. 4 razy dzwoniłem na infolinię za każdym razem to samo: "wstawiam interwencję do systemu do kierownika oddziału" i na tym koniec... A kurier zaznacza sobie tylko że nikogo nie zastał... mogłoby się zdarzyć gdyby nie fakt że podałem adres firmy, A pracujemy na 3 zmiany i zawsze ktoś jest więc nawet gość nie próbuje dostarczyć...

   Usuń
 34. Czy któs wie kiedy spodziewać się premii za wrzesień? a może któs już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca miesiąca co w mBanku zazwyczaj oznacza wypłatę na ostatnią chwilę.

   Usuń
  2. U mnie już jest, całe 30 zł. Wpłynęło 26.10.2018.

   Usuń
 35. Również otrzymałem 30 zł za płatności kartą, ale jeszcze nie ma 50 zł za regularne oszczędzanie (warunki promocji pełnione)
  Dostał już ktoś również 50 zł za regularne oszczędzanie poza 30 zł za płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
 36. moja żona dostała zarówno 30zł za płatności jak i 50zł za oszczedzanie, przelew wpłynał 26.10 (30zł bo tego 50zł w historii nie widzę nigdzie)
  Co ciekawe..ja pomimo spełnienia wszystkich warunków jeszcze nic nie dostałem.
  Czuję że bede musiał składać reklamację..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. premii jak nie widać tak nie widać. Dlatego poleciała reklamacja. Prawdopodobnie nie byłem uprawniony do założenia konta (ze wzgledu na okres wykluczenia) jednak zarówno gość w banku przy którym podpisywałem umowę jak i Pani z mlinii żarliwie zapewniali że jestem uczestnikiem promocji oraz że "mogę spać spokojnie" gdyby było inaczej skorzystałbym z przysługującego mi okresu i zrezygnowałbym z konta. Ciekawe jak mbank sie do tego odniesie..mają na to do 60dni. Wyglada na to że w tym czasie dalej bedę musiał spełniać wcale nie łatwe warunki jeśli chcę coś ugrać.
   Ktoś może coś pomóc? Podpowiedzieć? :)

   Usuń
  2. Niestety jeśli podlegałeś karencji, a to jeden z warunków ujętych w regulaminie promo, to organizator nie wypłaci premii, żeby nawet nie wiem kto i co na ich infolinii 'deklarował' - taki klimat :)

   Usuń
  3. sam jestem ciekawy jak zareagują. Czy pozwolą żeby klient który w ciągu ostatnich 2 miesiecy miał obroty na rachunku na kwote ok 100tys po prostu zrezygnował z ich usług czy może sami pójdą na ustepstwa i zrobią ze mnie uczestnika promocji pomimo karencji, regulaminu bla bla bla

   Usuń
  4. @Anonimowy, 31 października 2018, 16:19

   Bardziej istotne jest to jaki zysk oni mieli z tych 'obrotów" :)

   Usuń
  5. umówmy się, tutaj liczą się nasze zyski:) jesli bank teraz nie zarobił na obrotach może miec nadzieje na zarobek w przyszłości - i na to liczę ;)

   Usuń
  6. spieszę z odpowiedzią ponieważ moja reklamacja została już rozpatrzona.
   mBank zachował się lepiej niż się tego spodziewałem i jestem bardzo zadowolony z rozwiązania mojej sprawy.
   Dlatego zachęcam wszystkich do walki o swoje!

   Usuń
  7. to że piszą że rozpatrzyli reklamację o niczym nie świadczy -- mi rozpatrzyli reklamację napisali że wypłacą a teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji na to że nie zrobili tego co napisali w rozwiązaniu poprzedniej reklamacji -- dla mnie to jakiś KABARET a nie profesjonalne podejście do klienta :(

   Usuń
  8. Bo mBank to taki drugi - w moim doświadczeniu obok BNP Paribas - bank z takim "profesjonalnym" podejściem.

   Usuń
 37. u mnie też 30 zł wpadło ,ale premii 50 zł nie ma

  OdpowiedzUsuń
 38. premia 50 zł wpadła tylko na konto celu , na które ściągają 200/ miesiąc

  OdpowiedzUsuń
 39. Potwierdzam, premia 50 zł wpada na konto Celu, tam sprawdzajcie w historii Rachunku Cel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie jest w celach. Ale historie mozna chyba sprawdzic tylko przez www. W aplikacji sie nie dokonałem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...