Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium + gwarantowany bonus 200 zł za konto osobiste

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

26.08.2018

2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium + gwarantowany bonus 200 zł za konto osobiste

W Banku Millennium pojawiła się kolejna, już 10. edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym. 

Nowi, jak i obecni klienci banku (warunkiem jest wpłacenie "nowych środków") załapać się mogą na stawkę 2,7% w skali roku. Dla nowych klientów jest jeszcze jedna zachęta - to gwarantowana premia 200 zł za otwarcie konta osobistego.

[Promocja zakończona. O kolejnej, 11. edycji, przeczytasz tutaj.]

Posiadanie (lub założenie) konta osobistego w Banku Millennium jest niezbędne do skorzystania z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit.

A jakie są główne parametry promocyjnej propozycji?
 • oprocentowanie: 2,7% w skali roku dla "nowych środków" (gwarantowane przez określony czas - piszę o nim nieco niżej);
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 25.08.2018 r. (pod uwagę brane są środki zgromadzone na koncie osobistym, rachunkach technicznych, oszczędnościowych i lokatach - także strukturyzowanych);
 • maksymalna kwota: 100 000 zł; nadwyżka ponad 100 000 zł objęta jest już stawką 1,4% w skali roku;
 • dostępność oferty: do 13.10.2018 r. (to czas, w którym możesz uruchomić promocję poprzez wpłacenie pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe; bez względu na to, czy środki wpłacisz teraz, czy dopiero pod koniec promocji, czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania będzie taki sam);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni od momentu pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe.

Choć kolejne edycje promocyjnego oprocentowania bazują na warunku wpłacenia "nowych środków", a w regulaminie promocji możemy znaleźć zapis " Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie", to przy odpowiednim podejściu można łapać się na kolejne edycje promocji przy obracaniu wciąż tymi samymi środkami. W tym celu warto stosować jeden prosty trik, którym jest wypłata środków w odpowiednim momencie, tak aby przy kolejnej odsłonie promocji przystępować do niej z jak najkorzystniejszym saldem, wobec którego badana jest przez bank suma "nowych środków". Więcej na ten temat piszę w instrukcji, którą znajdziesz tutaj. To zdecydowanie wyróżnia propozycje Banku Millennium na tle konkurencji, gdzie zazwyczaj regulaminy promocji oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym są skonstruowane w taki sposób, że pozwalają cieszyć się wyższą stawką tylko przez określony czas, bez bezpośredniego załapywania się na następne promocje.

💡 Osobom, które nie posiadają jeszcze konta osobistego w Banku Millennium, przypomnę, że można je założyć w jednej z poniższych promocji. A do wzięcia jest:
 • 200 zł na start za spełnienie bardzo prostych warunków - to powtórka poprzedniej, rekordowo popularnej promocji z najwyższym jak dotąd bonusem pieniężnym na start oferowanym przez ten bank; z oferty skorzystać mogą osoby, które nie posiadają obecnie jakichkolwiek produktów w Banku Millennium, a także dotąd nie posiadały Konta 360º, ani 360º Student założonego w którejkolwiek z promocji;

Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez warunków. W miesiącu kalendarzowym tylko jedna, pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego jest za 0 zł, a za drugi i każdy kolejny pojawia się opłata 7,50 zł. Pewnym mankamentem oferty jest dzienny limit przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową Banku Millennium, który wynosi 50 000 zł. Jest więc to ważne dla tych, którzy planują wpłacić większe środki. W takiej sytuacji ich wypłacanie zajmie... więcej niż jeden dzień (oczywiście dotyczy to limitu przelewów przez bankowość; rozwiązaniem jest jeszcze wizyta w oddziale i wypłata środków, no ale to może być już dla wielu nazbyt czasochłonne). Sposób na jak najsprawniejsze korzystanie z konta przy powyższym ograniczeniu również podsuwam we - wspomnianej już - instrukcji.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Te 2,7% jest tylko dla tej p-wszej wpłaty i przez 92 dni?
  Czy później można dopłacać i dla dopłat też będzie 2,7%? A jeśli tak to jak długo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Późniejsze wpłaty (w okresie tych 92 dni) także są objęte stawką 2,7% (o ile będą "nowymi środkami" względem 25.08.2018 r.). Oprocentowanie dla wszystkich środków obowiązuje przez 92 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe.

   Usuń
 2. Czy to konto oszczędnościowe założę razem z kontem 360 w promocji z 200 zł czy jakoś osobno trzeba wnioskować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu otwierasz Konto 360 z kontem oszczędnościowym. Już na początku wniosku jest o tym informacja.

   Usuń
 3. Można założyć z aplikacji mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie nie posiadam aplikacji Millennium, więc nie sprawdzę, ale jeśli jesteś już klientem Millennium i chcesz założyć konto oszczędnościowe to śmiem przypuszczać, że taka opcja tam będzie (bo coraz więcej banków pozwala na coraz więcej w aplikacji).

   Jeśli jednak masz na myśli założenie konta osobistego (z premią 200 zł) wraz z kontem oszczędnościowym, to wniosek o konto musi odbyć się za pośrednictwem dedykowanej strony promocji (tylko tam złożone wnioski kwalifikują do promocji). Żadne inne źródło złożenia wniosku (infolinia, inna strona czy placówka takiej możliwości nie dają).

   Usuń
 4. Witam, czy jeśli wpłacę nowe środki na konto Profi (otwarte już jakiś czas temu) to automatycznie doda mi się promocyjne oprocentowanie? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Automatycznie. Czy konto jest objęte promocją możesz sobie sprawdzić w szczegółach.

   Usuń
 5. 92 dni promocji miną u mnie 5 października.
  Bieżąca, 10 edycja trwa do 13 października. Kiedy powinienem "wyzerować" swoje saldo, aby wziąć udział w kolejnej promocji? Zakładam, że będzie 11 edycja :)

  Czy jest możliwe zachowanie ciągłości promocyjnego oprocentowania? Od 6 października przez kolejne 92 dni?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kidy trzeba będzie wycofać pieniądze, żeby w następnej edycji mieć 2,7%? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do soboty 13-go. Bo od 14-go będzie nowa oferta pewnie z datą salda sprawdzaną właśnie 13-go

   Usuń
  2. Max do 12.10. by 13. było 0 zł.

   Usuń
  3. Wystarczy zlecić przelew w sobotę czy lepiej wcześniej?

   Usuń
  4. W sobotę bez sensu. Kasa będzie fruwać między bankami i stracisz odsetki za 2 dni. Przelej wcześniej np. w piątek.

   Usuń
  5. Aha, w piątek jak kwota do 50 tys. zł. Jak większa to do 100 tys. musisz przelewy rozdzielić na 2 dni. A więc czw i pt.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...