Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kieszonkowe do 150 zł za Konto Maksymalne (dla młodzieży w wieku 13-18 l.) w BGŻ BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.08.2018

Kieszonkowe do 150 zł za Konto Maksymalne (dla młodzieży w wieku 13-18 l.) w BGŻ BNP Paribas

Tym razem zyskać można z kontem dla niepełnoletnich.

Do wzięcia są bonusy po 25 zł, które bank wypłacać będzie przez 6 kolejnych miesięcy. Razem wpaść może więc nawet 150 zł.

Co ciekawe, promocja "Kieszonkowe 2018" dostępna jest już od 25.06.2018 r., ale bank jednak jakoś szczególnie jej nie promuje. Dotąd nie udało mi się na nią natrafić. Tematu nie podrzucił również nikt z Czytelników... aż do teraz (wielkie dzięki Marian!). Na szczęście to promocja z dość długim terminem dostępności i jeszcze sporo czasu zostało, by z niej skorzystać.

Czy jednak warto? Jeśli Twe dziecko ma już 13 lat, ale do pełnoletności mu daleko, to warto. Jeśli jednak ma już np. 16-17 lat to osobiście z zakładaniem konta jednak bym się wstrzymał. Jeśli BGŻ BNP Paribas utrzyma swą politykę serwowania promocji kont osobistych (w których czasem zdobyć można i 300, bądź 400 zł) to warto zaczekać. Twa dorosła latorośl będzie mogła wtedy założyć konto dla pełnoletnich i zgarnąć większą pulę, bez "zabawy" w kieszonkowe 😉 Warto mieć to na uwadze, bo dla byłych klientów bank regularnie stosuje 2-letni okres wykluczenia.

No i pamiętać trzeba, że dorosły (rodzic) staje się współwłaścicielem konta (tego dla małoletniego). Zatem warto skorzystać z niniejszej propozycji, gdy samemu posiada się już konto w BGŻ BNP Paribas.

Dla kogo promocja "Kieszonkowe 2018"? Z propozycji skorzystać mogą osoby w wieku od 13. do 18. roku życia, które założą konto osobiste wraz z pełnoletnim współwłaścicielem (będącym jego przedstawicielem ustawowym)

Nagroda. Do wzięcia są premie pieniężne na sumę 150 zł, które bank wypłaci na konto osobiste w transzach po 25 zł. Można więc je wydać, przelać lub wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji i zgarniać bonusy, należy:
 • do 31.10.2018 r. założyć Konto Maksymalne <18 (dostępne tylko w placówkach BGŻ BNP Paribas) wraz z dostępem do bankowości internetowej (pełnoletni współwłaściciel konta musi przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podać prawidłowy numer telefonu komórkowego i e-mail); 
 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonać min. 5 płatności kartą wydaną do konta dla małoletniego współwłaściciela.

Wypłata premii w wysokości 25 zł nastąpi do 8. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji (jeśli dzień ten przypadnie na dzień wolny od pracy to wypłata zostanie zrealizowana w najbliższym dniu roboczym). I tak premie te będą wypłacane przez 6 kolejnych miesięcy od otwarcia konta.

Konto Maksymalne <18 - prześwietlenie


W przypadku Konta Maksymalnego, aż 26. roku życia posiadacza karty wydawanej do rachunku, obowiązują poniższe zasady:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty 
 • 0 zł za wypłaty z dowolnych bankomatów

Konto założyć można wyłącznie w placówkach banku.

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Czyli jak ktoś brał udział w tej promocji w ub.r. to teraz też może? Nie widzę wykluczeń. Regulamin też czytałem i to nawet 2 razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podłączam się do pytania. A co gdy latorośl szczęśliwie już zamknęła konto otworzone w poprzedniej promocji?

   Usuń
  2. Skoro coś nie jest zabronione to jest dopuszczone.

   Usuń
 2. Konto bankowe dla dzieci? Tego jeszcze nie grali :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci :)

   Usuń
  2. W zupełności się zgadzam. Czym prędzej Jaś się nauczy tym lepiej dla Jana. Ale jak pisze Złotówka dobrze by się za mało nie dać bankowi przekonać zwłaszcza gdy już dziecko ma blisko do 18stki.

   Usuń
  3. Po co dziecku konto bankowe? Oczywiście do przelewów wynagrodzenia :)

   Usuń
  4. A dlaczego nastolatek nie miałby już płacić kartą? To bezpieczniejsze jak np jedzie na wycieczkę niż miałby brać gotówkę.

   Usuń
  5. Akurat na okres wycieczek szkolnych trzeba będzie trochę poczekać, bo rok szkolny się właśnie zaczyna :)

   Usuń
 3. Ja z synem będziemy likwidować teraz konto założone w podobnej promocji pod koniec ubiegłego roku. Niestety nie ma róży bez kolców - tu kolcami były notoryczne "zapominania" banku o przelaniu kieszonkowego - z 6 kieszonkowych tylko 2 lub 3 razy kieszonkowe zostało przelane zgodnie z regulaminem. W pozostałych przypadkach konieczny był kontakt z bankiem i reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie, o ostatnia premie pisałam 2 reklamacje, bo twierdzili ze w miesiącu otwarcia konta już trzeba było spełnić warunki do otrzymania premii, no i premia liczy się niby od 1 niepełnego miesiąca. A karta córki przyszła w ostatnim dniu. I do tego wszystkie transakcje karta w internecie naliczały się podwójnie, raz ściągało je z konta i blokowało na koncie w tej samej kwocie. A o odblokowanie 2 raz potraconej kwoty trzeba było pisać ciągle reklamacje i nie pomagało ze pisałam ze problem jest notoryczny. Zamkniecie konta odbyło się za to bezboleśnie i szybko - przenosiłam z córka konto do credit agricole, a bgz nie robił przeszkód.

   Usuń
  2. To jeszcze nic. W trakcie zamykania mojego konta w jednym z oddziałów BGŻ panienka z okienka bez mojej wiedzy zmieniła metodę otrzymywania wyciągów z elektronicznych na papierowe. W rezultacie tego w ostatnim miesiącu posiadania konta (!) - a dokładniej w okresie wypowiedzenia konta - dostałam wyciąg papierowy za co obciążono mnie kwota 6 zł.

   Złożyłam bezskutecznie 3 reklamacje oraz jedno odwołanie do arbitrażu i na wszystkie otrzymałam pisemne odpowiedzi listami poleconymi co wygenerowało im koszty własne: 4 x 5,65 zł = 22,60 zł. Dochodzi do tego czas jaki oni na to poświecili w sytuacji gdy mogli zwrócić mi te 6 zł i byłoby po sprawie.

   Wreszcie po odwołaniu do rzecznika przy BGŻ właśnie tą opłatę mi zwrócili. Zajęło to ponad 3 miesiące i 4 listy polecone - żałosny spektakl niekompetencji i totalnej arogancji wobec klienta!

   Usuń
 4. Czy do założenia wystarczy legitymacja szkolna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak córka przetestowała w poprzedniej promocji.

   Usuń
 5. Do założenia wystarczy legitymacja szkolna?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy do założenia tego konta wystarczy legitymacja szkolna?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...