Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas z bonem 200 zł do sklepów Rossmann: czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

19.08.2018

Uczestniku promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas z bonem 200 zł do sklepów Rossmann: czas uzupełnić dane!

W promocji nadszedł czas dopełnienia formalności związanych z otrzymaniem pierwszej z dwóch kart podarunkowych.

Finalizacja promocji z kartami podarunkowymi do sklepów Rossmann za konto w BGŻ BNP Paribas
Uczestnicy promocji muszą teraz zareagować na otrzymany mail, by zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane adresowe do przesłania nagrody. Bo o ile większość bonów dystrybuowana jest w wersji elektronicznej, to karty podarunkowe do Rossmanna mają formę bardzo tradycyjną.

💡 Osobom, które konta w BGŻ BNP Paribas nie posiadają, przypomnę, że w kumulacji promocji zyskać można do 350 zł za jego otwarcie >>

Zasady promocji z kartami podarunkowymi do Rossmanna szczegółowo opisałem w poście "Zyskaj 200 zł do sklepów Rossmann za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas". Dziś jednak przypomnę to co najważniejsze. A należało:
 • w okresie od 26.03. do 15.04.2018 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • do 30.04.2018 r. zawrzeć umowę;
 • by otrzymać pierwszą z kart podarunkowych o wartości 100 zł, w maju, czerwcu i lipcu (w każdym z tych trzech miesięcy) zapewnić wpływ min. 1 000 zł, wykonać płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 200 zł oraz wykonać min. 1 przelew za pomocą aplikacji GO mobile.

Kto te warunki spełnił, teraz (najpóźniej do 17.08.) powinien otrzymać maila z linkiem i kodem do zalogowania na stronie promocji. I zalogować się tam należy do 23.08., by podać adres korespondencyjny, na który ma być przesłana karta podarunkowa. Przez organizatora ma być ona nadana listem poleconym najpóźniej do 31.08.2018 r.
💡 Przypomnę, że nawet będąc już klientem BGŻ BNP Paribas, załapać się możesz na promocję karty kredytowej z bonem 200 zł na paliwo >>

Jeśli na swej skrzynce mailowej nie widzisz maila w głównym folderze odbiorczym, sprawdź jeszcze takie zakładki, jak "spam", "oferty" lub "inne". Jeśli wiadomości tam nie ma, a wszystkie warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, to pozostaje złożenie reklamacji. Zgodnie z regulaminem proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontakt@atrakcyjnekonto2.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazania na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Na koniec przypomnę, że w promocji zdobyć można jeszcze jedną kartę podarunkową o wartości 100 zł. By ją otrzymać należy w sierpniu, wrześniu i październiku (w każdym z tych trzech miesięcy) również wykonać płatności na sumę min. 200 zł, zapewnić wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł oraz wykonać co najmniej 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej. Powiadomienie o tej nagrodzie ma nastąpić do 14.11., a jej wysyłka do 30.11.2018 r.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


3 komentarze:

 1. ktos juz otrzymal mlze bon po wypelnieniu maila? jak dluho to zazwyczaj trwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr Złotówa? :-)

   Usuń
  2. Karty podarunkowe powinny być wysłane do 31.08.2018 r. Być może list ciągle "idzie"? Jak jeszcze przez kilka dni nie przyjdzie to sugerowałbym złożyć reklamację do organizatora.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...