Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata 2,75% na 6 miesięcy bez konta dla nowych klientów Toyota Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

28.08.2018

Lokata 2,75% na 6 miesięcy bez konta dla nowych klientów Toyota Banku

Bez konta i bez konieczności korzystania z jakichkolwiek dodatkowych produktów można otworzyć założyć promocyjną lokatę w Toyota Banku.

Lokata Standard 6 miesięcy w Toyota Banku
Stawka 2,75% w skali roku jest proponowana na okres 6 miesięcy i dla kwoty do 30 000 zł. By załapać się na lokatę, czasu zostało już niewiele.

Choć o lokacie tej pisałem już w przeglądzie najlepszych lokat na sierpień (za kilka dni pojawi nowy wpis o najkorzystniejszych opcjach dla oszczędzających na wrzesień), a i można ją znaleźć również w rankingu lokat, to dziś o niej przypominam, bo to końcówka promocji.

A opcji na podobne oprocentowanie i na taki okres (6 miesięcy) niestety jest niewiele. Do odrębnego wpisu i przypomnienia o lokacie skłoniła mnie także wzmożona ostatnio liczba zapytań Czytelników, które dotyczą przeniesienia środków z Idea Banku do innego banku (przyczyną są zapewne medialne doniesienia o wynikach banku - więcej na ten temat znaleźć można w komentarzach pod wpisem o lokacie Na Nowe Środki). Osobiście w Idea Banku posiadam większość swych oszczędności (ok. 70%) i nie zamierzam ich ruszać, gdyż nie przekraczają limitów gwarantowanych przez BFG (do równowartości kwoty 100 000 euro). Jeśli jednak komuś zależy na komforcie osobistym czy dywersyfikacji środków to propozycja Toyota Banku wydaje się być a w sam raz.

Z lokaty można skorzystać bez konieczności zakładania konta osobistego czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów Toyota Banku. Trzeba spełnić jednak kryterium nowego klienta, a więc osoby, która dotąd nie posiadała umowy lokaty lub umowy konta w Toyota Banku.

Lokaty Standard 6 miesięcy - główne cechy: 
 • oprocentowanie: 2,75% w skali roku (stałe); 
 • okres depozytu: 6 miesięcy; 
 • minimalna kwota lokaty: 2 000 zł; 
 • maksymalna kwota lokaty: 30 000 zł (klient ma możliwość założenia nawet pięciu lokat, ale łącznie wpłacić można na nie nie więcej, niż 30 000 zł).

Na promocyjną lokatę załapać można się jeszcze tylko do 31.08.2018 r. Do tego czasu wystarczy złożyć wniosek (co dziś potwierdził mi bank), a zawarcie umowy i zasilenie lokaty może nastąpić po tym terminie.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie, we wniosku o lokatę pamiętaj zaznaczyć:
"zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie Banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, oraz zgodę na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego Banku"

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Najkrócej ---> LIPA !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Razem z premią opłaca się 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia 50 zł jest tylko dla obecnych klientów, tam jest max 2.5%. Tu masz 2.75% ale nie masz premii.

   Usuń
  2. Faktycznie, dzięki

   Usuń
 3. mi się kończyła lokata założona w lutym na promocje w której było 70 zł do wzięcia, kilka dni temu zadzwonili i zaproponowali przedłużenie na 2,65% zgodziłem się bo i tak musiałem te 3.000 gdziesz u nich wsadzić w związku z nowa promocją

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja wypłaciłem i liczę na powtórkę promocji we wrześniu. Obym się nie przeliczył. Te 5.000 wypłacone w sierpniu zamierzam wpłacić jako 10.000 we wrześniu o ile będzie kolejna promocja. Niektórzy zasilali ten duet dopiero w marcu to się im skończy we wrześniu stąd pomysł że będzie powtórka tej promocji. Jak się przeliczy to niewielka strata bo kasa leży na 3% w Getinie.

   Usuń
  2. Ja wsadziłem 5.000 bo musiałem mieć 10.000 że względu na promocję Tankuj Korzyści.

   Usuń
 4. Niby fajnie ale spamem chcą nas zasypać... kaźdy chce nasze dane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat z Toyota bankiem jest spokój. Gorzej Idea.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...