Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 150 zł za eKonto standard lub plus w mBanku

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

20.08.2018

Do 150 zł za eKonto standard lub plus w mBanku

W tej promocji nie trzeba wydawać wiele, by zgarnąć całą pulę premii.

Premia do 150 zł za konto osobiste w mBanku
Do zdobywania bonusów nie liczy się bowiem to, ile wydasz. Znaczenie ma, ile wykonasz transakcji. Możesz więc płacić nawet za najdrobniejsze zakupy (takie jak batonik, gazeta czy kawa) i to już wystarczy, by zyskać nawet 150 zł.

[Aktualizacja: nową promocję konta w mBanku znajdziesz tutaj.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od trzeciego do dziesiątego w 26-cyfrowym numerze konta)

Nagroda. W promocji mBanku zyskać możesz 150 zł, które bank wypłaci na Twe konto (środki te możesz więc przeznaczyć na dowolny cel - wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "eKonto z premią - II edycja":
 • najpóźniej do 14.01.2019 r. złóż wniosek o konto w mBanku (eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem.

Dalej już przyjdzie zdobywać bonusy. Przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji), w każdym z tych miesięcy:
 • zapewnij (jednorazowo) wpływ kwoty min. 1 000 zł - w tym przypadku może to być dowolny wpływ - także z Twego konta w innym banku; do zrealizowania warunków promocji nie zaliczą się przelewy z Twych innych rachunków w mBanku;
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku; 
 • wykonuj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych - mogą to być transakcje na dowolne, nawet najdrobniejsze kwoty - liczy się bowiem nie to, ile wydasz, ale jak często będziesz płacić;

Od liczby wykonanych transakcji kartą i/lub BLIKiem zależy wysokość bonusu, jaki otrzymasz od mBanku. I tak możesz uzyskać:
 • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji; 
 • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub 
 • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

Pierwszym miesiącem, za który otrzymasz premię, będzie miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji. Przykładowo więc, jeśli konto otworzysz w grudniu, to do zwrotów będą liczyć się transakcje ze stycznia, a pierwszy bonus wpłynie w lutym (wypłata bonusów ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji).

Bonusy będą wypłacane przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem łącznie zarobić można do 150 zł. Udział w tej promocji biorą tylko konta indywidualne. Do naliczania bonusów kwalifikują się transakcje niezwrócone (do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

eKonto standard i plus - porównanie oferty


By wziąć udział w promocji, założyć należy eKonto standard lub eKonto plus. Różnica między tymi dwoma rachunkami dotyczy przede wszystkim liczby bankomatów, z których można korzystać bez opłat (przy wypłatach kwoty co najmniej 100 zł) oraz kwestii dotyczącej opłaty za prowadzenie konta (w przypadku taryfy standard jest ono bezwarunkowo bezpłatne).

Najprostszym sposobem na porównanie tych dwóch kont wydaje się być tabela:

eKonto standard
eKonto plus
Opłata miesięczna za prowadzenie konta
0 zł
(bez warunków)
0/5 zł
opłata nie zostanie pobrana, jeśli zapewnisz wpływ w wysokości min. 1 000 zł
Krajowe przelewy ELIXIR PLN
zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
0 zł
Opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta
0/4 zł
opłata nie zostanie pobrana jeśli wykonasz kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty
Wypłaty gotówki z bankomatu
0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł w bankomatach Euronet, Santander Bank i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)
0 zł za wypłaty kartą min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).

Wybór konta powinien więc opierać się na udzieleniu sobie odpowiedzi na pytanie "Czy potrzebujesz darmowych bankomatów na szerszą skalę?". Jeśli wystarczą Ci bankomaty Euronet, Santander Bank Polska i Planet Cash, to możesz wybrać eKonto w taryfie standard. Jeśli chcesz wypłacać ze wszystkich bankomatów bez wyjątków i bez różnic, zdecyduj się na eKonto w taryfie plus.

Składając wniosek o konto, na ostatnim jego etapie wybrać możesz sposób zawarcia umowy - może to być kurier lub placówka banku (w tym ostatnim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, warto dopilnować tego, by kontynuowany był już złożony przez Internet wniosek; najprościej zrobić to poprzez zapisanie numeru wniosku, który otrzymasz na maila - umowa o konto musi być zawarta dla tego samego wniosku).

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Czy ten wpływ 1k może być ze swojego konta czy musi być od innej osoby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu Złotówy powyżej czytamy: "w każdym z tych miesięcy zapewnij (jednorazowo) wpływ kwoty min. 1 000 zł - w tym przypadku może to być dowolny wpływ - także z Twego konta w innym banku; do zrealizowania warunków promocji nie zaliczą się przelewy z Twych innych rachunków w mBanku" - koniec cytatu :)

   Usuń
  2. No ale jest taki zapis w regulaminie:
   "na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem"

   Usuń
  3. Kluczowe znaczenia ma w tym przypadku to, że Bank zapisano wielką literą. O znaczeniu takiej formy zapisu piszę więcej tutaj.

   Przelew 1 000 zł może być z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 2. Złotówa, zastanawia data tego wątku: 20.08.2018 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli ten bonus zależy między innymi od tego ile transakcji kartą lub blikiem wykonamy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytuję z artykułu Złotówy: "Od liczby wykonanych transakcji kartą i/lub BLIKiem zależy wysokość bonusu, jaki otrzymasz od mBanku"

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...