Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów EnveloBanku: bony po 50 zł do Empik.com oraz vouchery LOT Travel o wartości 1000 zł

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.08.2018

Promocja dla klientów EnveloBanku: bony po 50 zł do Empik.com oraz vouchery LOT Travel o wartości 1000 zł

Wystartowała kolejna promocja EnveloBanku.

Promocja dla obecnych posiadaczy konta w EnveloBanku
Tym razem propozycja skierowana jest do obecnych posiadaczy EnveloKonta. Do zdobycia są bony do Empiku (za wykonanie transakcji na określoną sumę i we wskazanych miejscach). A na najaktywniejszych czekają vouchery do wykorzystania na zakup usług LOT-u.

Dla kogo promocja? Udział w promocji może wziąć posiadacz konta w EnveloBanku, który posiada też wydaną do niego aktywną kartę.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Podróżuj z nami korzystnie":
 • w okresie od 1.08. do 30.09.2018 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji;
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 2 500 zł (nie zaliczą się jednak wszystkie transakcje - gdzie można płacić, wyjaśniam poniżej); 
 • do 15.11.2018 r.:
  • posiadaj aktywne zgody na przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także na otrzymywanie informacji handlowych; 
  • nie wypowiadaj umowy o EnveloKonto, ani o kartę do niego wydaną.

Osoby, które spełnią powyższe warunki, otrzymać mają bon o wartości 50 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empiku. Pięciu najaktywniejszych uczestników promocji (a więc takich, którzy wykonają transakcje kartą na najwyższą sumę) otrzyma również voucher LOT Travel o wartości 1 000 zł każdy. Wyniki promocji mają być ogłoszone do 10.11.2018 r., a wysyłka nagród nastąpi do 15.11.2018 r. (w przypadku bonów do Empiku SMSem; vouchery LOT będą przesłane kurierem).

Płatności, które należy wykonać na potrzeby promocji wykonane mogą być wyłącznie we wskazanych miejscach, posiadających określony kod MCC (czyli kod przypisany terminalowi płatniczemu, który wskazuje na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). Generalnie są to linie lotnicze, hotele, środki transportu (jak koleje taksówki, linie autobusowe), biura podróży, restauracje, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, obiekty sportowe i inne miejsca związane z podróżowaniem i turystyką. Pełen wykaz znaleźć można w załączniku do regulaminu.

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Słabo że nie zrobili tego od początku wakacji bo w lipcu był to wyrobił. No nic. Czas więc zamknąć konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc tylko nieliczni wezmą udział. Wyjdzie mało nagród, ale co promocja jest to jest i bank ma reklamę.

   Usuń
  2. Mniej uczestników = większe szanse :)

   Usuń
 2. 1 myśl - dobrze że nie zamknąłem konta w lipcu, 2 myśl po przeczytaniu artykułu jutro idę na pocztę i zamykam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjęli wypowiedzenie na zwykłej poczcie ?

   Usuń
  2. Pojde na poczte na ktorej jest stanowisko bankowe

   Usuń
 3. W poprzedniej promocji nawet pula bonów do Empiku się nie wyczerpała bo wg listy zwycięzców rozdali 28 z 400 sztuk. A teraz takie ograniczenia. Śmieszne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej rozdali więcej. Były komentarze ludzi których nie było na liście ani nie dostali bonów mimo spełnienia warunków. Ja tak samo miałem. Po reklamacji bon dostałem.

   Usuń
  2. Byłem też w tej grupie.

   Usuń
 4. Czy płatności kartą liczą się od 1.08 czy od momentu rejestracji? Jeśli zapłaciłam za wypozyczenie auta 1.08 a jeszcze nie zarejestrowalam się w promocji to ta transakcja będzie się liczyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie mowa o wykonaniu transakcji i o rejestracji w terminie od do. Kolejność nie powinna zatem mieć znaczenia.

   Usuń
 5. Czy booking tez wchodzi w rachube?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...