Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 10 zł na rower miejski (Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław) przy doładowaniu z Visa Checkout

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.08.2018

Bonus 10 zł na rower miejski (Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław) przy doładowaniu z Visa Checkout

Wystartowała druga edycja promocji Nextbike i Visa Checkout.

Za doładowanie konta w systemie roweru miejskiego za pomocą usługi Visa Checkout, wpadnie dodatkowe bonusowe doładowanie w wysokości 10 zł.

Promocja obowiązuje w pięciu miastach i obejmuje poniższe systemy:
 • Poznański Rower Miejski, 
 • Lubelski Rower Miejski,
 • Citybybike w Katowicach,
 • Wrocławski Rower Miejski,
 • Warszawski Rower Publiczny „Veturilo”.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może użytkownik powyższych systemów rowerów miejskich. Wykluczeni są jednak uczestnicy promocji "Rowerem miejskim z Visa Checkout" (którą opisywałem tutaj).

Zasady promocji. By załapać się na bonusowe doładowanie, należy doładować swe konto w systemie roweru miejskiego NextBike kwotą min. 10 zł, korzystając przy tym z Visa Checkout jako metody płatności. W ciągu 3 dni roboczych Twe konto powinno zostać zasilone dodatkowym doładowaniem w wysokości 10 zł. Bonus ma być ważny do 30.11.2018 r.

Promocja dostępna jest od 1.08. do 30.09.2018 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej. Organizator przygotował bowiem po 2 000 bonusów (każdy po 10 zł) dla każdego z miast.

Z promocyjnego doładowania można skorzystać tylko jeden raz. Tak samo jedno promocyjne doładowanie przysługuje dla jednego konta Visa Checkout.

Osobom, które dotąd nie miały styczności z usługą Visa Checkout, podrzucę filmik przygotowany przez Visę, który wyjaśni podstawowe kwestie:


Promocji z Visa Checkout ostatnio jakby mniej. Za to sporo propozycji serwuje dostawca portfela Masterpass. Przypomnę, że uzyskać da się rabat 15 zł w internetowej księgarni Ravelo.pl (przy zakupach za min. 25 zł), a także bilety do kin za 10 zł (Cinema City, Helios i Multikino).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczkom: Sylwii i Marcie.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. W poprzedniej promocji wystarczyło doładować na min. 1 zł. Spojrzeli pewnie na wyniki i stwierdzili, że im się nie opłaca ;) No i teraz min. 10.

  OdpowiedzUsuń
 2. W poprzedniej edycji dostałem 0 zł pomimo tego, że użyłem Visa Checkout :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Co oznacza że bonus bedzie wazny do 30.11? Jeżeli nie wykorzystam tych pieniedzy to bonus przepadnie?
  W jakiej kolejności są pobierane pieniądze z konta - pierwszy schodzi bonus?

  OdpowiedzUsuń
 4. działa!dzieki!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...