Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów BGŻ BNP Paribas: bony na zakupy o łącznej wartości 100 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

27.08.2018

Promocja dla klientów BGŻ BNP Paribas: bony na zakupy o łącznej wartości 100 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay

Wystartowała kolejna akcja promująca płatności mobilne.

Promocja "Kupuj mobilnie" dla klientów BGŻ BNP Paribas
Tym razem z propozycji skorzystać mogą klienci BGŻ BNP Paribas. Za płatności z Apple Pay lub Google Pay do wzięcia jest bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Dla kogo promocja? Udział w akcji "Kupuj mobilnie" wziąć może osoba, która przed 23.08.2018 nie była zarejestrowana w aplikacji Apple Pay, ani Google Pay i nie dodała przed tą datą karty wydanej przez BGŻ BNP Paribas do ww. aplikacji. Wykluczenie obejmuje więc (co jest też zaznaczone w regulaminie) uczestników wcześniejszych promocji "Wygraj z Android Pay" oraz "Kupuj z Apple Pay".
💡 Jeśli nie masz jeszcze konta w BGŻ BNP Paribas, to możesz je założyć w promocji z karnetami OK System na zajęcia sportowe (to propozycja dla osób w wieku 18-26 lat). Warto to zrobić czym prędzej, by zgarnąć wspomnianą nagrodę, a dodatkowo załapać się na niniejszą akcję z bonami na zakupy.

By skorzystać z promocji z bonami do Biedronki i Allegro, należy posiadać lub użytkować kartę debetową (wydawaną do konta) lub kredytową BGŻ BNP Paribas. Z technicznego punktu widzenia niezbędne jest także posiadanie odpowiedniego urządzenia do płatności mobilnych. W przypadku płacenia z Google Pay, urządzenie musi posiadać oprogramowanie Android w wersji min. 4.4 oraz moduł NFC (niezbędny do płatności zbliżeniowych w sklepach). Z kolei do korzystania z Apple Pay niezbędne jest posiadanie jednego z urządzeń firmy Apple, umożliwiającego płatności zbliżeniowe.

Jeśli chcesz wiedzieć jak płacić telefonem sprawdź:

Nagrody. Uczestnik promocji zdobyć może 2 nagrody:
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl

Nagrody mają być przekazane w formie elektronicznego kodu, który należy podać podczas zakupów (o tym jak płacić takim kodem w Biedronce, pisałem tutaj). Zgodnie z regulaminem kody mają być ważne przez co najmniej 3 miesiące.


Zasady promocji "Kupuj mobilnie". By wziąć udział w akcji:
 • zarejestruj się w Apple Pay lub Google Pay;
 • w okresie od 23.08. do 31.10.2018 r. dodaj kartę wydaną przez BGŻ BNP Paribas; 
 • posiadaj kartę wydaną przez BGŻ BNP Paribas na dzień wydania nagrody przez organizatora (kiedy to nastąpi piszę nieco niżej).

By uzyskać pierwszą z nagród, czyli bon 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka
 • w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dodania karty do aplikacji Apple Pay albo Google Pay, wykonaj co najmniej 3 transakcje Apple Pay lub Google Pay. 

By uzyskać drugą nagrodę, a więc bon 50 zł do wykorzystania na Allegro musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz: 
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu dodania karty do aplikacji Apple Pay lub Google Pay, wykonaj min. 8 transakcji Apple Pay lub Google Pay (do tych transakcji nie zaliczają się transakcje wykonane na potrzeby pierwszej nagrody).

Płatności Apple Pay, jak i Google Pay wykonać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w aplikacjach akceptujących tego typu formy płatności. Transakcje w niektórych miejscach są jednak wykluczone z promocji. W regulaminie bank wymienia w tym przypadku następujące kody MCC (a więc kody przypisane terminalom płatniczym u sprzedawców lub usługodawców):
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne."

O przyznaniu pierwszej nagrody organizator będzie powiadamiać mailowo do 25. dnia od dodania karty BGŻ BNP Paribas do aplikacji Apple Pay lub Google Pay. Jeśli zaś chodzi o nagrodę drugą, to powiadomienie ma przyjść do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Same nagrody będą przekazywane SMSami w ciągu 5 dni od wysłania wyżej wspomnianych maili.

Udział w promocji można wziąć tylko jeden raz (bez względu na liczbę posiadanych kart). Jeśli masz możliwość płacenia i Apple Pay, i Google Pay, to o tym która aplikacja będzie brać udział w promocji zadecyduje to, do której dodasz najpierw kartę. Promocja ma być dostępna do 31.10.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 3 000 rejestracji w promocji.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Karolowi i Czytelniczce Angelinie.

Przydatne dokumenty:

150 komentarzy:

 1. Czy w jednym smartfonie mogę mieć zarejestrowane dwie karty od dwóch różnych osób które mają inne konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Przerobiłem to w poprzedniej promocji. Bony wpadły.

   Usuń
  2. Nie chce spalić. Czy mając karty różnych osób wystarczy że podepnę je pod jedno konto Google Pay (czyli de facto mail) i przed dokonaniem płatności będę zmieniał domyślną? Czy muszę najpierw zmienić mail w Google Pay, zaakceptować warunki rejestracji dla każdej osoby oddzielnie i dopiero wtedy podpinać karty dla każdego osobno? Czy to nie ma znaczenia?

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, mógłbyś potwierdzić?

   Usuń
  4. no właśnie, zmieniałeś e-mail/konto Google na smartfonie płacąc tą drugą kartą ???

   Usuń
  5. Można dwie karty na jednym telefonie, wystarczy zmienić konto Google

   Usuń
 2. Czyli ta płatność polega na tym że zamiast karty płatniczej przystawiamy do terminala telefon? A przy kasie mówimy że płacimy kartą czy telefonem? czy to nie ma różnicy???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Ja zawsze mówię że zapłacę zbliżeniowo.

   Usuń
  2. Nie ma gwarancji że powtórzą Black Friday więc lepiej mieć wróbla w garści.

   Usuń
 3. Ja już przerobiłem obydwie promocje. Najpierw Android Pay a potem Apple pay. A teraz widać że się wycwanili i jedno blokuje drugie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro transakcje mogą być "w aplikacjach akceptujących tego typu formy płatności" to ja mam pytanie w jakich aplikacjach można tak płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba google play ma taką możliwość, w revolut widziałem opcje płacenia gpay

   Usuń
  2. w aplikacji allegro na androidzie idzie płacić gpay

   Usuń
  3. W przypadku Google Pay są to: Allegro, iTaxi, Pyszne.pl, UBER.

   Usuń
 5. Czy jeśli dopiero złożyłem wniosek o konto to mogę odrazu zapisać się do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej będzie zarejestrować się po otwarciu konta i wydaniu karty przez bank.

   Gwarancji nie dam, ale wydaje się, że pula 3000 rejestracji aż tak szybko się nie rozejdzie - tym bardziej, że eliminuje z udziału uczestników poprzednich edycji.

   Usuń
 6. A jak mam karte debetowa i kredytowa to tez zadziala na obu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu: "Udział w promocji można wziąć tylko jeden raz (bez względu na liczbę posiadanych kart)".

   Do Apple Pay czy Google Pay dodać możesz jednak dowolną kartę. Działają zarówno debetowe, jak i kredytowe.

   Usuń
 7. Nie mam telefonu z NFC ale sciagnołm aplikacje pay czy to wystarczy zeby placic zblizeniowo telefonem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy pozostanie płacenie w aplikacjach. W przypadku Google Pay zapłacić w ten sposób można w apkach Allegro, iTaxi, Pyszne.pl, UBER.

   Usuń
 8. Czy jeśli miałam podpiętą kartę z mBanku do Google Pay przed 23.08 i z niej korzystałam, to mogę nadal wziąć udział w promocji podpinając kartę BGŻ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. W poprzedniej promocji też tak dziwnie mieli to zapisane ale bony dostałem chociaż wcześniej korzystałem z AP i GP w innych bankach.

   Usuń
  2. Ok, a jeśli miałem kartę BGŻ już dodaną do aplikacji wcześniej, ale nie zrobiłem nią żadnej transakcji ?

   Usuń
 9. No to transakcje zrobione. Czekam na wrzesień.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy aktywacja/korzystanie z Google Pay coś kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 11. Musze być nowym użytkownikiem aplikacji Google Pay żeby skorzystać z promocji, czy mogę do już używanej apki dodać kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie możesz do już używanej. Tak zrobiłem w poprzedniej edycji z Apple pay i bony dostałem.

   Usuń
 12. Czy jak kurier z umową będzie jutro, to czy już mogę przystąpić do powyższej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też założyłem dopiero konto i czekam na kuriera. Uczestnikiem promocji może być osoba której bank wydał kartę. Ze zgłoszeniem więc czekam

   Usuń
 13. Czy jeżeli mam podpiętą kartę żony do swojego google pay i już kartą płaciłem to ta karta jest wykluczona?Czy jeżeli teraz zainstaluję google pay żonie i dodam tą samą kartę to będą bony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro kartą było już płacone przez GP to odpada. Bo nie ma znaczenia na kogo jest apka. Kartę dodać możesz na swoje konto Gmaila spięte z GP ale i na zyrafywychodzazszafy@gmail.com

   Usuń
 14. Niby to proste i już płaciłem zbliżeniowo telefonem ale przyznaje, że trochę nie ogarniam tego. Dlaczego np. Millenium czy Bzwbk nie wymaga instalowania Google Pay tylko robisz to z poziomu aplikacji i gotowe. W MBank z kolei płatność odbywa się przez Google Pay ale też nic nie instalowałem wystarczyło tylko zatwierdzić zgody. W aplikacji mobilnej BNP Paribas nie ma nigdzie takiej opcji więc zakładam, że aplikację trzeba osobno pobrać do płatności i ręcznie wklepać kartę. Jest ktoś kto mógłby mi to łopatologicznie wytłumaczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz ściągnąć osobną aplikację Google Pay i tam dodać kartę BGŻ BNP.

   Usuń
  2. W powyższym wpisie linkuję do wpisu przedstawiającego korzystanie z Google Pay. Czym to się różni od płatności za pomocą aplikacji banku piszę więcej tutaj.

   Usuń
 15. Mam pytanie: jak mam dwie karty to moge jedna sie zarejestrowac na siebie a druga na kogos innego? Wtedy beda dwie nagrody na kazda karte czy tylko na jedna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka zapisów z regulaminu wskazuje jednoznacznie na to, że nieważne ile kart posiadasz, zdobyć możesz 1 bon do Biedronki i 1 do Allegro. Nie ma znaczenia, czy kartę podepniesz w czyimś telefonie/aplikacji, bo nadal to Ty jesteś uczestnikiem promocji, a nie osoba której jest telefon/aplikacja.

   "Każdy Uczestnik może otrzymać tylko jedną Pierwszą Nagrodę oraz tylko jedną Drugą Nagrodę o wartości 50 zł każda"

   Uczestnik = Użytkownik karty, a:
   "Użytkownik Karty - osoba fizyczna, której Bank wydał Kartę, będąca jej posiadaczem lub użytkownikiem w rozumieniu umowy o Kartę zawartej z Bankiem"

   No i jeszcze jeden, kluczowy:
   "Każdy Uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz, bez względu na liczbę wydanych dla niego Kart korzystając tylko z jednej z aplikacji: Aplikacji Apple Pay lub Aplikacji Google Pay"

   Usuń
  2. Ok, dzięki, wszystko jasne :)

   Usuń
 16. A czy te płatności będą także liczyć się do premii za aktywność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się do pytania. Uczestniczę w promocji w której trzeba wydać 300 zł kartą. Te 8 transakcji które wykonam we wrześniu za pomoca Google Pay będzie równocześnie spełniać warunki wydania 300 zł kartą?

   Usuń
  2. Powinno bo to w końcu ciągle ta sama karta. Tylko płatność za pośrednictwem Google Pay.

   Usuń
  3. Też się podpinam. Wlicza się? @Mr Złotówa

   Usuń
  4. Właśnie miałem o to pytać. Na mój rozum powinno się liczyć, ale wolałbym mieć pewność :P

   Usuń
  5. Liczą się. W poprzedniej promocji liczyły się do moneybacku

   Usuń
 17. Oj spóźniłem się 4 dni.... jak sprawdzic czy pula 3K została wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. strona promocji jest nadal aktywna, więc można przypuszczać że pula się jeszcze nie wyczerpała, a w razie coś to zawsze pozostaje reklamacja...

   Usuń
 18. Nie mogę dodać karty do google pay... Wyskakuje komunikat "Nie mozna dadac karty". Dodam, że kartę posiadam od kilku dni.

  OdpowiedzUsuń
 19. Miał ktoś taki problem, że przy dodaniu karty do google pay nie mogę płacić w sklepach ( online mogę). Wyskakuje mi komunikat

  Nie udało się ukończyć konfigiracji do płatności w sklepach. Nie możesz użyć tego urządzenia do płacenia w sklepach. Być może został on zrootowany lub zmodyfikowany w inny sposób.

  Tylko ja nic w telefonie nie grzebałem, jest to jakiś tani smartfon Blubbo Picasso 4g więc pewnie jest wgrana jakaś nakładka od nowości.
  Da się to jakoś ominąć?
  Ewnetualnie gdzie można zrobić jakieś małe transakcje tym google payem? Najlepiej tak, żeby doładować konto albo coś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności w apkach powinny działać. Kupuj śrubki albo wróżby na Allegro :)

   Usuń
 20. liczą się zakupy w sklepie google?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy ktoś wie dlaczego przy płaceniu zbliżeniowo aplikacją Gpay kartą BGŻ Bnp nie zapisują się transakcje w historii - w innych zapisanych kartach w aplikacji Gp zawsze widzę ostatnie transakcje. Ponadto w historii bankowości Planet płatności Gpay wyglądają identycznie jak te wykonane wcześniej kartą. Skąd bank będzie wiedział które są zrobione telefonem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapisują się, u mnie napewno tak jest, a może masz wyłączoną transmisję danych ????

   Usuń
  2. U mnie w poprzedniej promocji faktycznie było tak że na 6 transakcji zapisało się 5. Też nie wiem dlaczego.

   Usuń
 22. Google Pay to android 5.0 i nowszy niestety, mam 4.4.2 i chciałem zainstalować a tu lipa. Lipa z GPay i z GOmobile :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4.4 zawsze wystarczało.

   Usuń
  2. Już nie wystarcza, GPay i GOmobile wymagają minimum 5.0 :(

   Proszę o poprawę artykułu

   Usuń
 23. A czy suma tych transakcji liczy się do spełnienia warunków premii o Konto Maksymalne? Tj 300 zł i 25 transakcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tych 25 transakcji na pewno bo właśnie otrzymałem bonus a większość była robiona telef. zblizeniowo. Tak więc do sumy 300 raczej też.

   Usuń
 24. Czy również mam szanse na załapanie się na promocję, jeśli zarejestrowałem najpierw kartę 27.08.2018r. w Google Pay, a później wypełnię formularz zgłoszeniowy? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 25. Mam ważne pytanie.. Otóż po czym oni się zorientują, że ja to ja? Podpięłam kartę bgż w telefonie mojej mamy i to ona robi nim transakcje (mam za starego androida). W formularzu rejestracyjnym podałam mamy numer telefonu, ale swojego maila, który jest inny niż gmail z google pay. Nie pamiętam jakie dane podałam odnośnie imienia i nazwiska.. czy mamy czy swoje..

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy promocja jest jeszcze aktywna?

  Nie mam znacznika w nagłówku wpisu (mimo, że terminy wskazują na to, że jest aktualna) ... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród, ale - gdyby tak się stało - BGŻ BNP Paribas pewnie by o tym poinformował na stronie rejestracji do promocji (podobnie jak to robi w innych swoich akcjach).

   Usuń
 27. Mam pytanie te 8 transakcji w drugim miesiącu to musi być po jednej każdego dnia czy mogę kilka zrobić w jednym dniu? Dzięki za pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym Uczestnik Dodał Kartę do Aplikacji Apple Pay albo Aplikacji Google Pay wykonają minimum kolejnych 8 Transakcji Apple Pay albo Transakcji Google Pay Tokenem, przy czym do tych transakcji nie zalicza się Transakcji Apple Pay ani Transakcji Google Pay wykonanych przez Uczestnika i uwzględnionych przy przyznaniu Pierwszej Nagrody, o której mowa w § 3 ust. 4."

   W Regulaminie nie ma nic wspomniane o tym, że te transakcje muszą być wykonywane w róże dni. Takie wymagania były (a jeżeli ta promocja trwa nadal to są) wyraźnie zaznaczone w przypadku innej promocji. Tam trzeba było zrobić po jednej płatności Apple Pay albo Google Pay w różne dni.

   Usuń
  2. Dzięki. Tak te Google play to 5 w różne dni dają 40 zł.

   Usuń
  3. Nie ma znaczenia. Może być nawet tego samego dnia.

   Usuń
 28. Przyszedł mail z powiadomieniem o p-wszym bonie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja też dzisiaj dostałem e-mail ale kodu na tel. jeszcze nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam maila. No to teraz czekamy 5 dni na sms.

   Usuń
 30. Przyszedł SMS z kodem

  OdpowiedzUsuń
 31. Potwierdzam. Mam i ja. Jutro lecę na zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Proszę powiedzcie jak wygląda zapłata tym kodem do biedronki czy kasjerce podaję sam kod czy pokazuję smsa od BNP Paribas z kodem?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy jeśli zarejestrowałem kartę na 1 telefonie i zapłaciłem tam raz przez allegro (brak NFC) przez Google Pay, a potem zainstalowałem apke na drugim telefonie i tam na tym samym koncie google wykonałem pozostałe 2 płatności tym razem zbliżeniowo to się będzie liczyło? Czy to musi być z jednego telefonu mimo tego samego konta google?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak. Bo płaciłeś tą samą kartą więc urządzenia nie powinny mieć znaczenia. Regulamin tego nie wyklucza a telefon zmienić każdy ma prawo.

   Usuń
 34. W tej chwili nie mam dostępnej opcji płacenia za pomocą "Google Pay" przy zakupach na Allegro (można natomiast zwyczajnie zapłacić kartą więc nie są to kategorie wykluczone typu pre-paid). Czy wspomniana opcja pojawi się dopiero, gdy zainstaluję na telefonie aplikację "Google Pay"? I drugie pytanie: czy doładowanie SC zaliczy się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy jeśli już korzystam z Apple Pay z podpiętą kartą mBank to łapię się na tą promocję, czy nie?
  Bo za bardzo nie kumam …

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak wygląda sytuacja jeśli przystąpie do promocji teraz? Kartę dostanę w tym tygodniu i punt "do 14 dni" jestem w stanie spełnić, ale "w następnym miesiącu kalendarzowym" wypada już po 31.10.2018.
  Gdzie można sprawdzić czy pula została już wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam ! Dokonałam 3 zakupów na aplikacji z telefonu , w odpowiednim terminie .Nagrody nie otrzymałam do tej pory .Zadzwoniłam do organizatora promocji i otrzymałam wiadomość ,, proszę o zgłoszenie reklamacji ponieważ niestety nie mamy informacji o dodaniu Karty do Aplikacji ,, dlaczego moja aplikacja działa i dokonuję zakupów a jest nie widoczna ? Mam pytanie gdzie można zgłosić reklamację i otrzymać odpowiedż -pomoc w mojej sprawie .Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrób im screen shota z podpiętą kartą i załącz do reklamacji.
   Kontakt do reklamacji masz w regulaminie: kontakt@kupujmobilnie.pl

   Usuń
 38. Jakoś nikt się jeszcze nie pochwalił? Dziś przyszedł bon do Biedry.

  OdpowiedzUsuń
 39. U mnie był bon z biedronki, ale brak bonu z allegro. Hmm..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Poszła właśnie reklamacja.

   Usuń
 40. U mnie również bon z Biedronki był, ale z Allegro do Allegro niema ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon allegro przecież przyjdzie później.

   Usuń
  2. Na alledrogo też już od 09.10.2018 są.

   Usuń
 41. czy promocja jest aktualna tzn. pula 3tyś wniosków jest wykorzystana?

  OdpowiedzUsuń
 42. Wg regulaminu bon do allegro mial byc przyslany do 10.10 (przy zalozeniu, ze do promocji przystąpiono w sierpniu, a spelniono warunki rowniez dla bonu biedronki orza wykonano 8 kolejnych transakcji). Biedronka juz dawno wykorzystana, a drugiego bonu brak...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez nie dostalem, a spelnilem wg mnie warunki dla pierwszej i drugiej nagrody. Zlozylem wczoraj reklamacje na maila odbitego z potwierdzenia rejestracji - na razie cisza. Moze w przyszlym tygodniu cos odpowiedza?

   Usuń
  2. Odpowiedzieli ostatecznie, że była awaria dzisiaj. Wczoraj przyszedł sms z kodem.

   Usuń
 43. Do 10.10 miał być mail o nagrodzie - kod do allegro i nie ma, macie info czy to jakieś opóźnienie czy reklamować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłam na infolinię promocji i potwierdzono, że była awaria dlatego kody nie zostały wysłane, dziś powinna być awaria usunięta i będą wysyłać.

   Usuń
 44. Ten bon do Allegro trzeba wydać na raz czy można zrobić kilka zmniejszych zakupow? Bo chciałbym najpierw kupić rzecz Sanok. 20 zl, a resztę wykorzystać pozjiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Allegro tylko jednorazowo. Bon rabatuje zakupy o 50 zł. Jeśli kupisz poniżej 50 zł i użyjesz kodu to reszta przepada.

   Usuń
 45. Maila o kodzie do Allegro nie dostalem, a wlasnie dzis przyszedl sms z kodzikiem :-)

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy płatności w internecie poprzez Google Pay liczą się (niestety mam smartfon bez NFC) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak się płaci Google Pay w internecie? Jak już to w aplikacjach:

   "- transakcja bezgotówkowa dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub transakcja dokonana w aplikacji, tzw. „in-app payment”, dokonana przy wykorzystaniu Karty zarejestrowanej w Aplikacji Google Pay "

   Usuń
  2. Można płacić Google Pay w internecie. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać formę płatności PayU, a następnie wybrać płatność portfelem elektronicznym -> Google Pay (https://www.payu.pl/metody-platnosci-dla-biznesu/portfele-elektroniczne).

   Zastanawiam się tylko czy taki rodzaj płatności również będzie odpowiedni, ponieważ jak już pisałam, nie mam funkcji NFC w telefonie i obecnie nie potrzebuję dokonywać zakupów np. w Allegro - tak aby zapłacić Google Pay w aplikacjach.

   Usuń
  3. Bez modułu NFC płatność smartkiem usługa GP na terminalu POS nie jest możliwa.

   Usuń
 47. Już wcześniej korzystałem z płatności telefonem Google Pay, ale kartą debetową z innego banku. Konto w BGŻ BNP Paribas chcę otworzyć po raz pierwszy. Czy jeśli teraz do aplikacji Google Pay dodam kolejną kartę (ale pierwszą z BGŻ BNP Paribas) i spełnię warunki promocji to otrzymam nagrodę? Czy może posiadanie już od dłuższego czasu innej karty z innego banku w aplikacji Google Pay dyskwalifikuje mnie z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej promocji z płatnościami telefonem nie przeszkadzało podpięcie innych kart wcześniej.

   Usuń
  2. Dlatego, ze mieli inne ustawienia startowe w bankowości.

   Usuń
  3. Też mam taki problem, tzn. już korzystałem z płatności telefonem google pay ale innego banku. Czy jak dodam kartę BGŻ a tamtą wyrzucę to łapię się na promocje? Czy trzeba być zupełnie nowym klientem google pay.

   Usuń
  4. Posiadanie podpiętych kart z innych banków nie dyskwalifikuje z możliwości wzięcia udziału w tej promocji. Ważne aby te wcześniejsze karty nie były kartami z BGŻ podpiętymi do tego samego konta.
   I niczego nie trzeba "wyrzucać". Google Pay jest właśnie po to, by móc płacić różnymi kartami. W tym przypadku karta BGŻ musi być domyślną kartą w momencie dokonywania płatności. Dodane karty zmienia się w ustawieniach (przykładowo Ustawienia - Połączenia - NFC i płatności - Dotknij i zapłać) telefonu.

   Usuń
  5. Aplikacja GP nie ogranicza liczby kart płatniczych, które możesz do niej dodać. Ważne jest tylko żeby były to „plastiki” wydawane przez banki uczestniczące w programie oraz obsługujące płatności zbliżeniowe.

   Ja do Google Pay w telefonie dodałem dwie karty (debetową i kredytową) z dwóch różnych banków. Jako domyślną ustawiłem kartę debetową, z której korzystam najczęściej. Jeśli chcę zapłacić kartą kredytową, wchodzę do aplikacji Google Pay i wybieram tę drugą kartę.

   Zegarek służy mi do codziennych płatności, do niego mam dodaną tylko kartę debetową.

   Usuń
 48. A ja mam pytanie. Czy na telefonie kogoś z rodziny muszę dodawać nowe konto google (z tym adresem który podawałem przy rejestracji w promocji), czy można zainstalować apkę na tel. z zarejestrowanym kontem kogoś z rodziny?

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy mogę na urządzeniu kogoś z rodziny zainstalować aplikację bez dodawania mojego konta Google i wtedy podpiąć kartę? Czy jedno z drugim się zazębia czy nie? Mogę najzwyczajniej zainstalować apkę z konta na telefonie założonego z innego adresu e-mail niż ten podany przeze mnie do udziału w promocji banku (założenie konta, kupuj mobilnie - strona promocji).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank nie wie czyje konto w Googe Pay. Liczy się dodanie karty więc możesz w czyimś telefonie. Bank będzie wiedział że karta dodana do GP po jej weryfikacji i zrobionych transakcjach.

   Usuń
  2. Niezupełnie, gdyż ważne są też ustawienia startowe w bankowości.

   Usuń
 50. Jak rozumieć zapis regulaminu jeśli:
  Dodaję kartę 31.10.2018, pierwsze 3 płatności muszę wykonać do 15 listopada.Kolejne 8 płatności w m-cy następującym po miesiącu dodania karty. Miesiącem dodania karty był październik, więc kiedy ma być wykonane tych 8 operacji? W listopadzie jeszcze czy w grudniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nawet 11 w listopadzie.

   Skąd wziąłeś 15 listopada? Bo musisz dodać kartę październiku więc do 14 listopada musisz zrobić 3. A oprócz tego w listopadzie 8. Może wyjść że w listopadzie nawet 11 zrobisz. Zależy czy coś już w październiku zrobisz.

   Usuń
 51. Czy jestem wykluczona z promocji kiedy do promocji "kupuj mobilnie" zgłosiłam się w tym samym co czasie co wniosek o konto i kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 2 ust. 1 regulaminu aż tak mocno nie precyzuje kolejności zdarzeń. W punkcie nr 3 mowa o rejestracji w okresie "od do", a w zakresie posiadania karty i konta (pkt. 5) mówi jedynie w kontekście ich posiadania do dnia otrzymania nagród (choć oczywiście trzeba i wcześniej celem spełnienia warunków). To tak na szybko przeglądając regulamin (mam nadzieję, że nic nie umknęło).

   Usuń
  2. Dziękuje za odpowiedź. Rozumiem, że warto próbować :)

   Usuń
 52. Przepraszam za głupie pytanie ale czy do rejestracji w promocji lepiej podać maila z WP, który podawałam BGŻ przy zakładaniu konta w banku czy już tego maila/konta z Google?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma głupich pytań ;)

   Chyba lepiej podać adres mailowy podany w banku. Aczkolwiek nie kojarzę, by regulamin jakoś to precyzował.

   Usuń
  2. Dzięki Mr. Złotówa :). Zarejestrowałam się z tego bankowego maila, dziś zrobiłam pierwszy zakup w markecie i wszystko poszło dobrze, transakcja jest widoczna w aplikacji.

   Usuń
 53. Czy ktoś może wie, czy ten kod do Biedry można jakoś odzyskać po "nagłej śmierci" telefonu? Wraz z telefonem SMS z kodem się poszedł... a nie zdążyłem go zabezpieczyć ani wykorzystać :-( Czy próbować na bok JM czy BNP raczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jedyne co to możesz się zgłosić do organizatora kontakt@kupujmobilnie.pl z prośbą o ponowne przesłanie kodu.

   Usuń
  2. względnie jeśli już płaciłeś w biedronce to nr kodu będziesz też mieć na wydruku

   Usuń
  3. Przyszedł właśnie kod do Biedronki po niecałych 2 tygodniach od dnia dodania karty :)

   Usuń
  4. na mailu też jest podany ten sam kod co w sms

   Usuń
  5. Czy udało Ci się odzyskać kod? Mam ten sam problem, a w mailu kod nie jest podany.

   Usuń
 54. Czy ktoś dostał już kod do Allegro, który miał przyjść do 10. tego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj przyszedł mail. Kod przyjdzie w ciągu 5 dni.

   Usuń
 55. Otrzymałam dziś maila z informacją, że zdobyłam drugą nagrodę w promocji "Kupuj Mobilnie".
  "Kod zostanie wysłany SMS’em wraz z datą ważności ciągu 5 dni na numer telefonu, którym rejestrowaliście się Państwo w promocji."

  OdpowiedzUsuń
 56. Pomocy! Jak mam udowodnić zarządzającym akcją, że zrobiłem w październiku 3 a nawet więcej transakcji poprzez Google Pay skoro nigdzie nie mogę znaleźć historii, gdyż jest jedynie historia listopadowa?
  Na wyciągu karty kredytowej są tylko podane ogólnie wszystkie transakcje jakie wykonałem. A Pani z akcji pisze mi, że w październiku w ciągu 14 dni od rekestracji karty w Google Pay zrobiłem zaledwie jedną...
  Płaciłem głównie w marketach więc we właściwych miejscach.

  Co można i czy można jeszcze coś z tym zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj zrobić zrzut ekranu tych transakcji: Gpay - Aktywność - rozwijasz tą listę z transakcjami

   Usuń
  2. Dzięki za info, lecz nie mam z czego... jak wchodzę w necie na konto google pay jest info:

   "Nie masz jeszcze żadnej aktywności
   Gdy już zaczniesz używać Google Pay, tutaj będziesz mieć możliwość monitorowania wszystkich swoich zakupów i innej aktywności" tak jakby tego nie widziało, a w telefonie w aktywnościach są tylko operacje z listopada.

   Udało mi się dodzwonić i mają przesłać reklamacje do banku celem uzyskania informacji o transakcjach.

   Usuń
  3. To daj znać jak to się skończy i trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie sprawy. A zrzuty ekranu warto robić na bieżąco tak na przyszłość.

   Usuń
  4. Jestem w tej samej sytuacji. Jestem na 200 % pewna, że wykonałam 3 transakcje, tymczasem organizator twierdzi, że dwie, a bank na wiadomość, że kontaktowałam się z organizatorem odpisuje - proszę złożyć reklamację u organizatora. Oni już nawet maili czytać nie umieją :( Organizator po moim kolejnym mailu z prośbą o wyszczególnienie daty dodania karty do GP oraz transakcji, które zostały zakwalifikowane do promocji odesłał mnie do banku. Kolego daj znać co Tobie powiedzieli, musimy wywalczyć to, co nam się należy!

   Usuń
  5. A w telefonie w apce Google Pay nie masz historii transakcji pod kartą?

   Usuń
  6. Problem w tym, że od momentu wykonania transakcji do planowanej wypłaty nagrody robiłam dużo transakcji i to dwiema kartami, więc starych nie widzę, a sprawdzając przez web nie widzę żadnych transakcji. Skontaktowałam się jeszcze z samym google pay, zobaczę czy uda się coś zdziałać. Już nie tyle chodzi mi o samą nagrodę, ale o zasadę. Nie lubię być oszukiwana i traktowana szablonowo, bo ktoś odpisuje wszystkim w ten sam sposób :(

   Usuń
  7. Napisz im odrębne zapytanie poza reklamacją ile transakcji wykonałaś Google Pay. Ktoś inny sprawdzi i może ci prześle to co chcesz i będziesz mieć jako podkładkę.

   Usuń
  8. Po kilku perturbacjach z panią z reklamacji, dziś otrzymałem wiadomość o tym, że bank pozytywnie zaopiniował moje płatności aplikacją i otrzymałem dwa kody - do Biedronki i Allegro. Rozumiem, że te kody należy podać przy kasie w przypadku Biedronki a na Allegro gdzieś wpisać? Jak to wygląda w praktyce?

   Usuń
  9. Na Allegro wpisujesz ten kod wybierając jako jedną z form płatności właśnie kod podarunkowy (chyba tak to się nazywa).
   Możesz go też od razu sobie dodać na Allegro wchodząc w Moje Allegro --> Programy zniżkowe --> Monety i kupony --> Kupony --> i wpisać w tym polu Wprowadź kod kuponu

   Usuń
  10. No i pamiętaj że można go wykorzystać jeden raz. Niewykorzystana kwota przepada.

   Usuń
 57. Czy ktoś ma przeczucie kiedy promocja może być wznowiona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To była p-wsza taka promocja więc trudno tu o przeczucie kiedy będzie wznowiona. A jeszcze trudniej czy w ogóle!

   Usuń
 58. Czy ktoś dostał już jakąś informację odnośnie bonów do Allegro? Miały być wysłane do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (pierwszy już dawno dostałem, ale teraz wypada drugi, a wiadomości nadal nie ma. Czy powód jest bardziej prozaiczny – 10 wypada w niedzielę, a 9 była sobota. Przyjdzie jutro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10-ty wypada ... w poniedziałek :). Ja też czekam ale jestem dobrej myśli.

   Usuń
 59. U mnie też brak @ z bonem do Allegro, ale bon do Biedronki dostałem.
  Niedziela to 9 grudzień a nie 10 :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Wpadł bon do Allegro :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Dziś przyszedł bon!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...