Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz nawet 350 zł za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

20.08.2018

Odbierz nawet 350 zł za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Po raz kolejny podbito stawkę premii za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas.

Nagroda za aktywność - 350 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas
Obecnie do wzięcia czeka nawet 350 zł. Promocja choć dopiero co wystartowała, to dostępna będzie jednak krótko. A w dodatku obowiązuje limit wniosków. Z udziałem w akcji warto się więc pospieszyć.

W praktyce mamy tutaj do czynienia z kumulacją dwóch promocji, które się ze sobą łączą. W jednej z nich ("Nagrody za aktywność) do wzięcia jest 200 zł za określone aktywności, a w drugiej ("Premia za aktywność") czeka 150 zł za płatności kartą wydaną do konta.

Dla kogo promocje? Z propozycji skorzystać może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Parbas (lub wcześniej - przed fuzją - w okresie tychże 24 miesięcy w Banku BGŻ i/lub BNP Paribas).

Ewentualne posiadanie umowy z BGŻ Optima nie jest jednak przeszkodą, gdyż tam obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Do kiedy? Promocja "Nagrody za aktywność" (z bonusami do 200 zł) ma być dostępna krótko, bo tylko do 31.08.2018 r. (w takim czasie dostępna jest zresztą i akcja "Premia za aktywność"). W dodatku promocja ta może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 1 000 rejestracji. Gdyby tak się stało, na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu akcji, a kolejne rejestracje już nie będą możliwe. Wszyscy, którzy jednak wcześniej się zarejestrują, nagrody otrzymają (oczywiście po spełnieniu swoich warunków). Warto się więc pospieszyć.

Nagroda. Do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 350 zł, które wpływać będą na konto osobiste założone w promocji. Tym samym środki te będzie można przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Nagrody za aktywność":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 31.08.2018 r. złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • we wniosku pamiętaj wyrazić zgody na: przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (tzw. e-korespondencja) oraz otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji handlowych i zaakceptuj regulamin promocji (we wniosku na szczęście jest wskazane, które zgody trzeba zaznaczyć). 
 • do 17.09.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dalej przyjdzie już zdobywać 200 zł w ramach akcji "Nagrody za aktywność". Ich wypłata została jednak podzielona na 3 transze (75, 50 i 75 zł).

By uzyskać pierwszą i drugą nagrodę:
 • we wrześniu 2018 r.:
  • aktywuj aplikację mobilną BGŻ BNP Paribas Go mobile (za to przysługiwać będzie pierwsza nagroda, czyli 75 zł) i
  • wykonaj w punktach handlowo-usługowych płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (za to uzyskasz 50 zł).

By otrzymać trzecią nagrodę (75 zł) musisz spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz: 
 • w miesiącach wrzesień - listopad 2018 r (w każdym z tych trzech miesięcy) otrzymaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł.

O przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 16.11., a w przypadku nagrody trzeciej do 17.12.2018 r. Jeśli chodzi o pierwszy mail, to jest on o tyle ważny, że trzeba na niego zareagować. Do 27.11.2018 r. niezbędne będzie zalogowanie na stronie promocji (link i kod do logowania otrzymasz we wspomnianym mailu). Tam będzie trzeba podać numer rachunku konta założonego w promocji.

Wypłata pierwszej i drugiej nagrody ma nastąpić do 30.11., a nagrody trzeciej do 31.12.2018 r. Do tego czasu trzeba posiadać aktywne konto i wydaną do niego kartę.

Ważne wskazówki


▶️ Jeśli udział w tej promocji zechce wziąć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

▶️ W przypadku transakcji kartą jakie należy wykonać we wrześniu (na sumę min. 300 zł) występują wykluczenia niektórych miejsc, w których płatności kartą nie zostaną przez bank zaliczone do wymaganej sumy płatności. Zgodnie z regulaminem:
"Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC: 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne."

▶️ Wpływ 1 000 zł (wymagany we wrześniu, październiku i listopadzie) może pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Środki możesz przelać np. ze swego konta w innym banku. Wpływ oznacza też wyłącznie odnotowanie zasilenia konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili możesz je przelać, wypłacić lub wydać.

"Premia za aktywność"


Powyższe nagrody na sumę 200 zł to jednak nie wszystko co można zyskać z Kontem Maksymalnym. Do wzięcia czekają także bonusy do 150 zł za płacenie kartą wydaną do konta. Są one dostępne w ramach organizowanej przez bank promocji "Premia za aktywność". Wypłata bonusów została rozłożona na 6 miesięcy (a w każdym z tych miesięcy maksymalnie można zgarnąć 25 zł). By załapać się na promocję "Premia za aktywność" pamiętaj jednak, że umowę należy zawrzeć do 31.08.2018 r. (w przypadku promocji z nagrodami do 200 zł ten czas jest inny - do 17.09.2018 r.)

By bonusy otrzymywać:
 • w każdym miesiącu wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Pojedynczy bonus wynosi 1 zł, a zostanie Ci on naliczony za każdą płatność kartą na kwotę co najmniej 5 zł, przy czym co miesiąc należy pamiętać o spełnieniu warunku wspomnianego powyżej (a więc o wydaniu łącznie min. 300 zł i wykonaniu min. 5 płatności).

W promocji "Premia za aktywność" regulamin nie zawiera wykluczeń miejsc, w których płatności mogą być wykonywane. Wychodzi więc na to, że można płacić wszędzie i za wszystko.

Bonusy będą naliczane przez 6 miesięcy, licząc już od miesiąca przystąpienia do promocji, a ich wypłata ma następować do 8. dnia kolejnego miesiąca (a jeśli data ta przypadnie w dzień wolny od pracy to w najbliższym dniu roboczym).

Szczegółowo bank objaśnia to na przykładzie:
"Klient przystąpił do Sprzedaży Premiowej 15 lipca 2018 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 sierpnia 2018 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą od 15 do 31 lipca 2018 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 lutego 2019 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą w okresie 1-31 stycznia 2018 r." 

Do momentu wypłaty premii nie rozwiązuj z bankiem umowy, ani nie wycofuj zgód na e-korespondencję i informacje handlowe.

Konto Maksymalne - prześwietlenie 


Wszystko co najważniejsze w przypadku konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/12 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli: 
  • posiadacz karty nie ukończył 26. roku życia lub 
  • w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty wykonane zostaną płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji dane urządzenie należy). 

Do wzięcia udziału w obydwu powyższych promocjach kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. W tej sytuacji jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest wizyta kuriera. Już we wniosku o konto wskazać możesz inny (niż zamieszkania czy korespondencyjny) adres do podpisania umowy - wtedy kurier przyjedzie np. do miejsca Twej pracy.

Przydatne dokumenty:

99 komentarzy:

 1. Czy na stronie pojawi się jakiś licznik wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma licznika i nie kojarzę by kiedyś się pojawiał.

   Usuń
  2. W przypadku promocji konta w BGŻ BNP Paribas licznika nie ma. Generalnie obowiązuje taka zasada, że jak pula się wyczerpie, to pojawia się komunikat o zakończeniu promocji i kolejne rejestracje nie są już możliwe. Ale komu udało się wcześniej zarejestrować, ten ma zaklepane już nagrody zagwarantowane (pod warunkiem spełnienia swych warunków).

   Usuń
 2. Czy te transakcje we wrześniu będą się pokrywać? Tzn czy jednocześnie spełnią warunki dla premii 50 zł i bonusów po 1 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam jestem ciekaw. Mam nadzieję że tak !
   Ktoś to może potwierdzić ?

   Usuń
  2. Tak, te same płatności kartą mogą spełnić jednocześnie warunki uzyskania drugiej nagrody (50 zł) w promocji "Nagrody za aktywność", a także uzyskania bonusów w promocji "Premia za aktywność" (do 25 zł miesięcznie).

   Usuń
 3. ta aplikacja to kompletna porażka. Mam "w formie z kontem" i co chwila się wkurzam bo ta aplikacja nawala.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście z tej aplikacji nie korzystam (w myśl zasady: jak nie muszę to nie zakładam i nie aktywuję bez dodatkowych korzyści; a dotąd żadna promocja tego na mnie nie wymogła).

   Tam, w towarzyszącej wtedy promocji z bonusami, trzeba w aplikacji wykazywać się sporą aktywnością. Tu wystarczy aktywacja i jedno logowanie ;)

   Usuń
 4. przy rejestracji na stronie promocji muszę wszystkie zgody zaznaczyc ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie zgody są wymagane. Bez ich zaznaczenia formularz nie przepuści dalej (a więc do złożenia wniosku).

   Usuń
 5. Dla mnie trochę dziwne te logowanie i podawanie nr. konta założonego w promocji. Skoro dostanę email o przyznaniu nagrody to organizator ma wiedzę o moim rachunku bo inaczej skąd by wiedział, że spełniłem warunki promocji. Czy to może taka taktyka, a nóż ktoś się zagapi i odpadnie bez nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze wszystkich promocji o konto jestem wykluczony przez posiadanie KK z dostepem do Pl@net... Chyba trzeba szybko rozwiazac umowe ramowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie KK nie wyklucza z promocji konta.

   Usuń
  2. Samo posiadanie KK nie wyklucza ale dostep do bankowosci juz tak. A posiadac KK bez mozliwosci kontroli to chyba niezbyt popularny pomysl

   Usuń
 7. Nie można przejść na stronę promocji ktoś coś wie fldlacze?..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdziłem na różnych przeglądarkach i u mnie działa. Powinno pomóc jedno z poniższych rozwiązań:
   1) wyłączenie AdBlocka (jeśli używasz)
   2) skorzystanie z innej przeglądarki lub urządzenia
   3) otwarcie strony w trybie incognito (karta prywatna) w przeglądarce lub usunięcie plików cookies.

   Usuń
  2. U mnie tam muliło wczoraj. Kręciło się zielone kółeczko, informacja że trwa przygotowanie danych do Twojego wniosku. Dopiero za którymś razem puściło. AdBlocka nie mam.

   Usuń
 8. Czy posiadanie karty kredytowej będzie przeszkodą w skorzystaniu z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. I to jest coś dla mnie! 10. sierpnia minęły moje 2 lata karencji :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy posiadanie konto po rejestracji z promocji do 250 zł niedawno zwiekszy możliwa premie czy mam pecha po prostu i zostanie tyle samo ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To odrębne promocje, więc pozostanie 250 zł. Na 350 zł mogą załapać się wyłącznie ci, którzy wniosek złożą teraz.

   Usuń
 11. Mogę spełnić warunki tylko dla nagrody pierwszej i trzeciej? Czy muszę spełnić dla wszystkich trzech, żeby cokolwiek się zaliczyło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunkiem uzyskania trzeciej nagrody jest (m.in.) spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody. W tym wypadku regulamin nie wspomina o konieczności spełnienia warunków dla drugiej nagrody. Jest to więc wolny wybór (aczkolwiek warto spełnić, bo zwrot 50 zł przy wydaniu 300 zł odpowiada moneybackowi 16,7%).

   Usuń
  2. Złotówa, akurat niecelowe wydanie 300 zł dla uzyskania premii w wysokości 50 zł to nic innego niż 250 zł straty!

   Usuń
  3. Powietrzem nikt nie żyje, więc jakieś zakupy robić trzeba ;) A jeśli ktoś nie ma tylu wydatków - bo np. jest uczniem/studentem - zawsze są na to sposoby. Można pomóc rodzicom lub komuś z rodziny zatankować auto czy zrobić zakupy i po sprawie. No ale to już każdego indywidualny wybór.

   Usuń
  4. Szkoda przepuszczać 5 dych. W pełni się zgadzam. I lepiej wtedy zrezygnować z jakiejś innej promocji czy moneybacku ~2-5%

   Usuń
  5. Popieram! O to właśnie chodzi w promocjach żeby wyciskać wszystko co się da a nie odpuszczać i brać jakąś część. A sposobów i pomysłów nie brakuje ;)

   Usuń
 12. A o co chodzi z udostępnianiem danych Ad Astra Sp z o.o.? Co to za podmiot? Nie znajduje informacji czym oni sie zajmuja i w jakim celu gromadzą dane..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To firma, która we współpracy z bankiem i na jego zlecenie organizuje promocje. Robi to już od prawie 3 lat (mając swego rodzaju monopol na akcje z tym bankiem).

   Większość promocji jest organizowana w taki sposób. Dlaczego tak się dzieje wyjaśniam pod jednym z pytań w FAQ tutaj.

   W wyrażanych zgodach na szczęście jest tylko zgoda na przetwarzanie danych "w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, weryfikacji spełniania warunków uczestnictwa w Promocji oraz warunków otrzymania Nagrody i wydania Nagrody".

   Usuń
  2. Złotówa, ciekawe dlaczego Millennium, Getin czy ING organizują tego rodzaju akcje bez firm zewnętrznych?

   Usuń
  3. Getin ostatnio robił promocję z eBrokerem.

   Usuń
  4. Gdybym miał jakiegoś dobrego znajomego w naczalstwie marketingu w jakimś banku, to już dawno bym założył jakąś Astrę od organizowania promocji :)

   Usuń
  5. Z wymienionych banków w praktyce tylko ING Bank Śląski samodzielnie organizuje promocje. Millennium w poprzedniej i obecnej akcji działa sam, ale wcześniej w kilkunastu, jeśli nie nawet kilkudziesięciu promocjach współpracował m.in. z Agorą bądź wydawcą serwisu Bankier.pl. Gdyby więc nie takie kooperacje to wielu okazji do bankobrania zapewne by nie było.

   Usuń
 13. A jak mam Lokatę Bezkarną w Optimie założoną zresztą w niedawnej promocji to teraz mogę wziąć udział w tej promocji? Czy mnie to wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu powyżej: "Ewentualne posiadanie umowy z BGŻ Optima nie jest jednak przeszkodą, gdyż tam obowiązuje odrębna umowa ramowa"

   Usuń
 14. Czy do tego konta można założyć 2 karty debetowe -oczywiście za free? Jeżeli można, to czy płatności obiema kartami będą zaliczać się do moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
 15. Takie pytanie. Byla promocja z KK odnosnie walizek. Czy to wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeśli podpisze umowę u kuriera np 31.sierpnia to pierwszym miesiącem
  premii za aktywność" będzie sierpień(?) i MUSZĘ już w ten dzień zrobić 5 transakcji na 300zł? Umówić się z kurierem na wrzesień nie mozna bo minie Okres Przystąpienia. Jak to przeskoczyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto jeszcze zauważyć, że aby nasza karta do konta była darmowa również należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300zł. W przeciwnym wypadku w kolejnym miesiącu zapłacimy 12zł. (Opłata nie dotyczy tak młodych, że nie skończyli jeszcze 26 lat). Zatem wnioskuję, że zawierając umowę 31 sierpnia i chcąc uniknąć opłaty za kartę musielibyśmy wydać 300zł płacąc "świeżutką" kartą.
   Rozumiem, że najlepiej byłoby złożyć wniosek o konto i kartę 31.08, po to, by kurier dostarczył ją we wrześniu. Jeśli oczywiście jeszcze pula w promocji się nie wyczerpie.

   Usuń
 17. Podobne pytanie - czy w każdym z 6-ciu miesięcy MUSZĘ wykonać 5 transakcji na 300zł? Przykład z Regulaminu Promocji Premii wskazuje że niekoniecznie. Dodatkowo w §3 p3 jest: "Warunkiem wypłaty Premii jest wykonanie w DANYM miesiącu...". Mr Złótówa: może twój wpis "w każdym miesiącu wykonaj..." jest mylący?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W danym miesiącu w którym chcesz uzyskać bonusy po 1 zł (max. 25 zł) trzeba wykonać te transakcje na sumę min. 300 zł. Jeśli chcesz je uzyskiwać w kolejnych miesiącach to i te 300 zł trzeba w każdym kolejnym miesiącu wydać. Te transakcje (o ile będą na min. 5 zł) też już wchodzą w zakres zaliczanych do wypłaty bonusów.

   Usuń
  2. Dzięki; czyli jeśli podpiszę 31.sierpnia to raczej stracę sierpień i zostaje 5 miesięcy na bonusy. Trudno. A karta jak przychodzi?

   Usuń
  3. Zauważ że nawet gdyby nie trzeba było wydać tych 300 zł w promocji to taka jest kwota potrzebna by nie było opłaty za kartę do konta Maksymalnego.

   Usuń
  4. Jak zakładałem konto kilka miesięcy temu to przywoził kurier.

   Usuń
 18. Trochę jestem rozczarowany tym kontem. Dzisiaj był kurier z umową i super, że zaraz z kartą, a czemu rozczarowany? Bo koniec miesiąca bliski i czas nagli żeby nie zapłacić za kartę (nie ma nigdzie napisane, że jak w innych bankach pierwszy niepełny miesiąc za free) poza tym premia za aktywność już biegnie i trzeba robić transakcje. No to działam a tu lipa. Bank przystąpił do Blika ale tylko częściowo. Owszem da się wygenerować kod i zapłacić czy wypłacić ale zarejestrować numer już nie. Tym samym nie można robić ani przyjmować przelewów na telefon. Chcąc już od dzisiaj(sobota)robić jakieś płatności nie mogę nic bo nawet na to konto nie chcą iść przelewy natychmiastowe. Nic tylko pozostaje czekać do dnia roboczego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to są promocje by przetestować konta. I nie za darmo ;)

   Za niewydanie 300 zł w p-wszym niepełnym miesiącu opłaty być nie powinno (a gdyby nawet się pojawiła to bym sugerował złożyć reklamację ze względu na zbyt krótki czas na spełnienie warunku). Aczkolwiek w tym przypadku, jeśli się da. to te transakcje na 300 zł dobrze zrobić ze względu na promocję "Premia za aktywność".

   Usuń
 19. Nie wiem czy to dziwny bank, czy problem techniczny. Zarejestrowałam się na stronie, a nie mogę otworzyć konta... Dalej pokazuje mi zarejestruj się i otwórz konto w promocji, a potem wykorzystany pesel. Na maila nie raczą odpisać... Ktoś miał podobny problem i mógłby pomóc?

  OdpowiedzUsuń
 20. Pewnie lepiej zaczekać ale jak już aktywowałeś to miej nadzieję że też przejdzie. Pewnie będą raportować kto do 30 VIII aktywował i dla tych nagrody będą a nie będą się bawić czy ktoś aktywował 31 VIII czy 1 IX

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy to prawda, że aby uzyskać 25PLN zwrotu w poszczególnych 6 miesiącach trzeba zrobić 25 transakcji za minimum 5 PLN każda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Przy czym samo 25 x 5 zł nie wystarczy bo trzeba wydać min 300 zł/mies.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Dzwoniłem jeszcze na infolinię i powiedzieli mi że wystarczy 5 transakcji na kwotę 300 pln. Tak było w ich poprzednich promocjach i niemożliwe, żeby to uległo zmianie. Nadmienili,że jeśli zrobię co najmniej 5 transakcji na kwotę co najmniej 300 i nie dostanę premii to powinienem złożyć reklamację. To jak w końcu z tym jest? Można to gdzieś oficjalnie dopytać? Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Oficjalny może być tylko regulamin :)

   Usuń
  4. § 3 ust. 4. w regulaminie:
   "Premia naliczana jest w wysokości stanowiącej 1 złoty (jeden złoty) od każdej transakcji bezgotówkowej dokonanej Kartą o wartości co najmniej 5 złotych (pięć złotych) wykonanej w miesiącu kalendarzowym"

   I wcześniej ust. 3.:
   "Warunkiem wypłaty Premii jest wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu Karty na łączną kwotę co najmniej 300 zł (trzysta złotych)."

   Każda promocja ma swoje zasady i mogą one ulegać zmianie. W tej wyglądają tak. Konsultant albo bazował na zapamiętanych skądś zasadach, albo złej interpretacji obecnych warunków (być może doczytał regulamin tylko do ust. 3).

   Usuń
  5. Na infoliniach gdzie odbierają pracownicy z ukraińskim akcentem... różne rzeczy się zdarzają ;)

   Usuń
  6. Od każdej transakcji 5zł ? Jak zrobie 2-3 na dzień to będzie się liczyło czy tylko może 1 na dzień ?

   Usuń
  7. A czemu miałoby się nie liczyć kilka transakcji z jednego dnia??

   Usuń
  8. Aby otrzymać 25 zł premii należy dokonać 25 transakcji bezgotówkowych (każda min. 5zł ) na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Jeżeli dokonasz np. 10 transakcji po 30 zł to otrzymujesz 10 zł premii

   Usuń
 22. Trochę błędnie podany jest wykaz zwrotów z premii za aktywność. Jeżeli ktoś zaczynał w lipcu (15-31 lipca jak w przykładzie) i pierwszym miesiącem bonusu jest jak w przykładzie 8 sierpnia, to 6 miesiącem wypłaty jest styczeń za transakcje grudniowe a nie luty za transakcje styczniowe (bo byłoby wówczas 7 miesięcy). Czy mylę się?

  OdpowiedzUsuń
 23. co należy wpisać w polu ważność dowodu osobistego, gdy dowód jest na czas nieoznaczony ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Na infolinii uzyskałem odpowiedź, że trzeba wpisać 31.12.2099

  OdpowiedzUsuń
 25. Wniosek złożony, pozytywnie zweryfikowany. Jednak kurier do wczoraj nie dojechał. Czy dobrze rozumiem że na promocję Premia za aktywność już się nie łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier przyjechał dziś, a na umowie data zawarcia umowy jest 28 sierpnia. To która obowiązuje, ta bankowa, czy data mojego podpisu? Może jeszcze nie wszystko stracone...

   Usuń
  2. Najważniejsze co na papierze więc się łapiesz.

   Usuń
  3. Dzięki Przyjacielu za odpowiedź, która mnie bardzo cieszy...

   Usuń
 26. Aktualnie jest promocja na 200zł do BP za założenie KK w tym banku. Czy założenie KK to także podpisanie "umowy ramowej" i wykluczyłoby mnie to w najbliższej przyszłości z ew. podobnej promocji z kontem?

  OdpowiedzUsuń
 27. A czy płatności poprzez Google Pay wliczają się do "Premii za aktywność" i spełnienia warunku do braku opłaty miesięcznej za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy 1000 które wpłynie na moje konto może być od drugiej osoby

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być nawet od Ciebie, byle by było z innego banku.

   Usuń
 29. A po okresie promocyjnym, po odebraniu nagród i wszystkich bonusów ( 6 miesięcy ) też będą obowiązywać wykluczenia związane z MCC ? Chodzi mi o obrót 300zł kartą by nie płacić opłaty za nią ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w taryfie opłat i prowizji nie ma wykluczonych MCC. To wymysł banku z regulaminów promocji.

   Usuń
  2. Akurat regulamin jest sporządzony przez organizatora, a nie przez bank.

   Usuń
 30. Czy macie już premie (moneybacki) z tytułu udziału w "Premii za aktywność"? Na razie nic nie dostałem i zastanawiam się czy zaznaczyłem chęć udziału w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JA też nic nie dostałam, jak jutro nie będzie to leci reklamacja.

   Usuń
 31. Również nie dostałem zwrotu moneyback bo wg infolinii nie wyraziłem zgody na ekorespondecje mimo że wszystkie zgody zaznaczyłem. ZłozyleZ reklamacje za brak moneybacku za wrzesień. Do 30 dni odpowiedz. Śmierdzi to trochę jak na moje oko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo... odrzucenie reklamacji ze względu na brak zgody na e-korespondencję, mimo ze wszystkie zgody zaznaczałem. Z drugiej strony rzeczywiście niczego mailem od tego banku nie otrzymywałem. Miał ktoś jeszcze taki przypadek?

   Usuń
  2. Tak, przy okazji promocji optymalnego z rocznymi zwrotami za płatności kartą. Było tego co prawda tylko 2% jednak absmak został i pożegnałem się z nimi raz na zawsze!

   Usuń
 32. Dodam tylko że dostałem bon na 50zl do biedronki za płatności gpay

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy transakcje przez applepay są rozliczane jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Nie może być inaczej bo to w końcu płacisz tą samą kartą ale dodaną do Apple Pay

   Usuń
 34. Dostał juz ktoś maila o przyznaniu 1 nagrody? Czas się zbliża (do 16.11) codziennie sprawdzam pocztę żeby nie przeoczyć a tu ciągle nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Znając życie mail będzie 16-go

   Usuń
 35. Czas uzupełnić dane. Właśnie dostałem maila o przyznaniu 1 i 2 nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też już przyszedł mail weryfikacyjny

   Usuń
  2. Ja dostałem maila, ale link w wiadomości nie działa. Czy to tylko u mnie czy u pozostałych to samo?

   Usuń
  3. to normalnie strona promocji https://nagrodyzaaktywnosc.pl/

   Usuń
  4. U mnie niestety jeszcze nawet maila nie ma...

   Usuń
  5. Mejle już są. Czy tylko kilka osób nie otrzymuje "premii za aktywność" czy jest ich więcej? Podpisując u kuriera umowę zaakceptowałem wszystkie zgody marketingowe oraz spełniam warunki kartowe a bonusu nie ma już 2 miesiąc. Czy coś przeoczyłem?

   Usuń
  6. Chyba jest nas znacznie więcej, bo mi też odmówili i odpowiedzieli na reklamację w ten sposób:
   "W toku postępowania wyjaśniającego ustalono, że nie został spełniony przez Pana jeden z warunków Promocji, tj. nie wyraził Pan zgody na usługę e-korespondencja. W związku z tym nie otrzymał Pan przedmiotowej premii."

   Usuń
 36. Ja tam nawet nie pamiętam jakie były zgody, po prostu zaznaczyłem wszystkie. Kasa co prawda w różnym terminie ale co miesiąc 25 zł jest. Teraz mail też już poszedł. Więc nie wiem skąd u niektórych te problemy. Może jednak coś przeoczone np. 300 zł/mieś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody wyrażałeś tylko u kuriera przy podpisywaniu umowy czy jeszcze w jakiś inny sposób i miejscu?

   Usuń
  2. No właśnie ja też nie wiem, skąd te problemy. Postępowałem dokładnie tak, jak opisane na stronie:
   https://nagrodyzaaktywnosc.pl/
   Zaznaczyłem wszystkie zgody... i też odmowa ze względu na rzekomy brak zgody na e-korespondencję...
   Poszła druga reklamacja. Jeśli nie zostanie uwzględniona, po wypłacie nagrody podstawowej 200 zł. żegnam się z tym bankiem w trybie natychmiastowym...

   Usuń
 37. 17 listopada a ja ciągle żadnego maila nie dostałem. Jak sie nie otrzymało nagrody to też maila przysyłają?

  OdpowiedzUsuń
 38. Jest e-mail o przyznaniu 3-ciej nagrody. Przyszedł dzisiaj (17.12) o 11.36. Tak więc pozostaje jeszcze wycisnąc do końca nagrody za aktywnosc i się będziemy żegnać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, mail przyszedł !
   W sumie udało się zarobić 450zł. W idealnym momencie pod koniec sierpnia założyłem konto w Paribas :-)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...