Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: bonus 100 zł + prowadzenie konta firmowego przez 24 miesiące za darmo!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.08.2018

mBank: bonus 100 zł + prowadzenie konta firmowego przez 24 miesiące za darmo!

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz założyć rachunek firmowy w mBanku to teraz jest okazja, by na tym zarobić.

Premia 100 zł za konto firmowe w mBanku
mBank płaci bowiem 100 zł za otwarcie rachunku mBiznes konto Standard. A warunki do spełnienia są banalnie proste. Dodatkowo bank też gwarantuje zwolnienie z części podstawowych opłat na 2 lata.

Dla kogo promocja? mBiznes konto Standard - czyli rachunek objęty promocją z premią 100 zł - założyć mogą przedsiębiorcy, przez których bank rozumie:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe (...) W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł"

Jeśli zaś chodzi o wykluczenia to:
"Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w Banku, dla danego numeru NIP na dzień 31.07.2018 r."

Przy takiej definicji, nawet jeśli było Ci dane posiadać rachunek firmowy w mBanku, ale udało się go zamknąć do 30.07.2018 r., to teraz możesz powrócić, założyć konto i zgarnąć stówkę.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć bonus:
 • do 31.10.2018 r. zawnioskuj o mBiznes konto Standard i zawrzyj umowę;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj: 
  • przelew składki ZUS (na kwotę min. 250 zł) z nowo otwartego konta oraz
  • płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

I tylko za to właśnie otrzymasz premię w wysokości 100 zł, która wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych wytycznych.

Pamiętaj, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą premie wypłacane w promocji należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

mBiznes konto Standard - szczegóły


Osoby biorące udział w powyższej promocji jednocześnie łapią się na preferencyjne warunki prowadzenia konta przez 24 miesiące (pod warunkiem spełnienia warunków promocji, czyli wykonania wspomnianego przelewu do ZUS i jednej płatności kartą w ciągu 30 dni od zawarcia umowy). Obowiązuje wtedy zwolnienie z większości podstawowych opłat, dzięki czemu przez 2 lata główne cechy mBiznes konta Standard będą wyglądać następująco:
 • 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wydanie karty; 
 • 0 zł za posiadanie karty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK;
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Można połączyć promocje i założyć ROR i mBiznes konto i zarobić 160 + 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu by nie? Oczywiście że tak bo to 2 odrębne umowy. Jedna z tobą jako os. fiz., a druga z twoją dział. gosp.

   Usuń
 2. https://bankobranie.blogspot.com/2018/06/promocja-apple-pay-w-mabnku.html

  Przy koncie firmowym chodzi w grę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie poniosłam karę za ociąganie się z zamknięciem konta. Mogłam wcześniej a wypowiedziałam 04.07.2018r. więc zamknięcie rachunku nastąpiło 04.08.2018r. I zamknęłam sobie drogę na ponowne otwarcie konta w promocji :(((((((((

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można to połączyć z PolecamBank? Czyli ja polecam i zgarniamy za polecenie a ktoś otwiera konto i zyskuje 100 zł + darmowe konto na dwa lata ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...