Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit lipca powrócił! Zyskaj 200 zł za konto w Banku Millennium

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

14.08.2018

Hit lipca powrócił! Zyskaj 200 zł za konto w Banku Millennium

Powróciła świetna promocja konta osobistego w Banku Millennium.

Promocja "Zbliż się do 200 zł" za konto w Millennium
Do wzięcia jest gwarantowana premia 200 zł. Do niedawna taki bonus pieniężny na start za konto w Millennium był nieosiągalny. Gdy pojawił się w ostatniej edycji, promocja biła rekordy popularności. Teraz znów można zyskać 200 zł (w dwóch bonusach po 100 zł). Ale uwaga! Tym razem pula wniosków objętych promocją jest limitowana.

Dla kogo promocja? Tu wytyczne są dość długie... ale w całej promocji właśnie to jest najbardziej skomplikowane. A późniejsze warunki do spełnienia są banalnie proste proste (o tym za chwilę).

Udział w akcji wziąć może pełnoletnia osoba, która na dzień 13.08.2018 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani nie jest współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Jeśli chodzi o byłych klientów Banku Millennium to wykluczeni są uczestnicy którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student, organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student".

Udziału w promocji wziąć nie mogą też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Za przetestowanie konta uzyskasz gwarantowaną nagrodę pieniężną, którą bank wypłaci na Twe konto w Millennium w dwóch transzach po 100 zł (środki możesz więc wydać na dowolny cel, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. Na początek przegląd zasad promocji w skrócie:


A teraz czas na szczegóły. By wziąć udział w akcji i zdobyć gwarantowany bonus:
 • złóż wniosek o konto w Banku Millennium wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem w/w strony; promocja ma być dostępna do 24.09.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 2 000 wniosków objętych promocją - jeśli to nastąpi, bank nie będzie przyjmować kolejnych wniosków);
 • we wniosku wyraź zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, w tym przez kanały elektroniczne oraz telefon (i nie odwołuj ich do 12.12.2018 r.); 
 • do 30.09.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę (i nie wypowiadaj jej co najmniej do 12.12.2018 r.); 
 • by uzyskać pierwszy z bonusów w wysokości 100 zł najpóźniej do 14.10.2018 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i wykonaj płatność telefonem przy użyciu HCE (a więc zbliżeniowo) lub BLIKiem; dla niewtajemniczonych w tematykę tego typu płatności, wszystko co najważniejsze objaśniam na końcu niniejszego wpisu);
 • by uzyskać drugi bonus 100 zł, w październiku i w listopadzie 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • w przypadku Konta 360º zapewnij wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł oraz wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub
  • w przypadku Konta 360º Student zapewnij wpływ na konto kwoty min. 360 zł oraz wykonaj 1 płatność kartą wydaną do konta.

Wpływy o których mowa powyżej najprościej będzie zapewnić wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w każdej chwili możesz je wypłacić, przelać lub wydać. Jeśli zaś chodzi o płatności kartą to mogą być one wykonane na dowolną kwotę oraz w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie.

I to już tyle. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz gwarantowane bonusy, które na Twe konto wpłyną do 18.10. (bonus 100 zł za aplikację i płatność telefonem lub BLIKiem) i 12.12.2018 r. (drugi bonus 100 zł). Promocja prowadzona jest bezpośrednio przez bank, który wypłaci Ci premię już bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków (nie będzie więc wymagane np. uzupełnianie danych, które często zdarza się w innych promocjach).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji "Zbliż się do 200 zł" za konto 360 lub 360 Student w Banku Millennium

Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie


W promocji założyć można jedno z dwóch kont. Dla osób w wieku 18-26 lat proponowane jest Konto 360º Student (w przypadku wyboru tego rachunku kluczowy jest wiek; nie ma potrzeby udowadniania, że jest się studentem). Z kolei każda osoba pełnoletnia założyć może Konto 360º.

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł jeśli co miesiąc zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku) oraz wykonasz co jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Spełnienie powyższych warunków (wpływ i 1 płatność) jednocześnie zwalnia z opłaty za kartę, a także z prowizji za wypłaty kartą z bankomatów. W ten prosty sposób za darmo będziesz więc mieć konto z kartą, krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku lub instytucji takie urządzenia należą).

Z Kontem 360° Student jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty z dowolnych bankomatów za 0 zł zapewnia wykonanie miesięcznie co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę). Pamiętaj jednak, że na potrzeby promocji wpływ min. 360 zł zapewnić trzeba w dwóch miesiącach (w październiku i listopadzie).

Warunków zwalniających z opłat za konto i kartę nie trzeba spełniać w sierpniu i wrześniu (za te miesiące bank opłat nie pobierze).

Uzyskanie premii 200 zł umożliwiają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. W takim przypadku umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z dwóch poniższych sposobów:
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium (w tym przypadku pamiętaj jednak, by zasygnalizować doradcy w banku, że wniosek został już złożony przez Internet i Twa wizyta jest tylko w celu zawarcia tej umowy; chodzi bowiem o to, by pracownik nie próbował przyjmować nowego wniosku - taki złożony w oddziale nie będzie kwalifikował do promocji).

Konto oszczędnościowe Profit - 2,7% do 100 000 zł


Oszczędzających może zainteresować to, że Bank Millennium oferuje konto oszczędnościowe Profit, na którym uzyskać można stawkę 2,7% w skali roku nawet do 100 000 zł. Promocyjną stawką objęte są "nowe środki" (jeśli jednak łapiesz się na promocję konta osobistego i dopiero założysz - oprócz konta osobistego - konto oszczędnościowe, to z automatu spełnisz powyższy warunek). Stawka 2,7% gwarantowana jest przez okres 92 dni od momentu pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe (a można to zrobić najpóźniej do 13.10.2018 r). Otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego jest bez warunków darmowe. W każdym miesiącu kalendarzowym pierwszy przelew z tego rachunku jest darmowy, a każdy kolejny kosztuje 7,50 zł.

HCE i BLIK - krótkie objaśnienie


Na koniec jeszcze kilka zdań na temat płatności, którą trzeba wykonać by uzyskać pierwszy bonus w wysokości 100 zł. Przypomnę, że w tym celu potrzebna jest aktywacja (darmowej) aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz wykonanie jednej płatności (na dowolną kwotę) HCE lub BLIKiem.

HCE to zbliżeniowa płatność telefonem za pomocą mobilnej karty, którą można wyrobić w aplikacji mobilnej banku. Możliwość taką mają wyłącznie posiadacze urządzeń z systemem Android (wersja min. 4.4), wyposażonych w moduł NFC, a więc umożliwiający zbliżeniowe płatności telefonem. Wtedy telefonem możesz zapłacić w sklepie, w którym dostępny jest terminal płatniczy przyjmujący płatności zbliżeniowe (wygląda to tak, jak transakcja "zwykłą" kartą płatniczą). Karta mobilna wyrabiana w telefonie jest bezwarunkowo darmowa.

Z kolei BLIK to system płatności za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji mobilnej (już zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS). Płatności w ten sposób można wykonać zarówno w punktach handlowo-usługowych i w Internecie. Gdzie najprościej płacić BLIKiem podpowiadam tutaj. A jeśli chcesz przeczytać więcej na temat tego sposobu płatności, sprawdź mój krótki poradnik.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

168 komentarzy:

 1. 200 zł powinno być za konto w każdym banku. Brawo Milennium!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Inne banki powinny się uczyć i robić takie promocje.

   Usuń
  2. Nie mam się czym podniecać, promocje w Milennium są ostatnio tylko dla Osób które nigdy nie korzystały u nich z promocji 360. Te 200 zł to lipa przy 400 zł w City, tam okres 3 letni karencji klienta

   Usuń
  3. Myślę, że tu może obowiązywać zasada 'dla każdego coś miłego' ;)

   400 zł za konto w Citi w chwili obecnej jest niedostępne (w aktualnej promocji do zdobycia czeka 150 zł). Ale wymagało dużej aktywności, bo większość premii opierała się na zwrocie 5% płatności kartą. Tak samo w przypadku karty kredytowej (by zgarnąć całą pulę 400 zł trzeba wydać 2 000 zł). Jeśli chodzi o karty kredytowej to jest jeszcze kwestia dostępności promocji (konto może założyć każdy; karty każdy nie dostanie).

   Jeśli ktoś nie ma dużych wydatków albo ma, ale spełnia nimi warunki innych promocji, to takie promocje z prostymi warunkami sprawdzają się wyśmienicie.

   Usuń
  4. Przed chwila odprawiłem kuriera z przesyłka z milenium bank. Przeraziła mnie jedna kwestia- wśród papierów w teczce odnalazłam tez kartkę z poleceniem przelewu wynagrodzenia- podpisane przez pracownika banku - powiem szczerze ze nie znalazłam info na ten temat- mam kredyt w innym banku i tam przelewane jest moje wynagrodzenie- co z tym zrobić? Proszę i radę!

   Usuń
  5. Dyspozycja przekazywania wynagrodzenia jest podkładana przez banki (robi to nie tylko Millennium ale też inne banki) częściowo dla wygody klientów, a jeszcze bardziej z nadzieją, że klient swe wynagrodzenie przeniesie na nowe konto. Ale takiego wymogu nie ma ani w regulaminie promocji, ani w cenniku. Zgodnie z informacjami w powyższym opisie wystarczą przelewy (1 000 zł w przypadku Konta 360° lub 360 zł w przypadku Konta 360° Student) samodzielnie wykonane z własnego konta w innym banku.

   Co teraz zrobić? Sugerowałbym skontaktować się z infolinią i dowiedzieć czy da się kuriera z wnioskiem wysłać jeszcze raz albo czy jest możliwe wniosek "przekierować" do finalizacji w placówce. Warto też dodać, że nie chodzi o nowy, kolejny wniosek, ale ten wcześniejszy który kwalifikuje do promocji.

   Usuń
  6. Na przyszłość lepiej nie panikuj i nie goń kuriera. Lepiej podpisać a jak coś byłoby nie tak to od umowy możesz odstąpić w ciągu 14 dni. Wtedy umowę uważa się za niezawartą.

   Usuń
  7. Czyli co zrobić w sytuacji gdy w zestawie do podpisu będzie polecenie przelewu wynagrodzeń? Można niepodpisać i odesłać??

   Usuń
  8. Nie ma konieczności przekazywania wynagrodzenia. To dobrowolne i nie ma wpływu na promocję :)

   Usuń
 2. W czerwcu zamknąłem Dobre Konto. Mogę teraz wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, posiadanie wcześniej innego konta niż 360° lub Konta 360° Student nie jest przeszkodą w skorzystaniu z powyższej promocji :)

   Usuń
 3. Jakieś wpłaty na konto oszczędnościowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jeśli chcesz zarobić 200 zł za konto osobiste to wątek o koncie oszczędnościowym Ciebie nie interesuje. Dodaję go jednak ze względu na fakt, że wielu Czytelników szuka najlepszych opcji do ulokowania oszczędności. A propozycja Millennium należy do czołówki :)

   Usuń
 4. Czyli udział w promocji "Konto 360°z premią" z kwietnia 2015 r mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millennium najwyraźniej uważa, że nowym klientem bywa się tylko raz :)

   Usuń
  2. Dlaczego? Wracający też może być. Byle nie miał konta 360 z promocją.

   Usuń
 5. A ja chciałbym spytać jak można zamknąć później konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Millennium sposoby są 4: w placówce, listownie, na infolinii lub - co najwygodniejsze - w bankowości internetowej (o sposobach zamykania kont, nie tylko w Millennium, ale też w innych bankach, piszę tutaj).

   Usuń
  2. Na zatrzymanie Millenium często proponuje promocję ze zwrotami za płatności kartą/Blikiem :)

   Usuń
 6. Czy konto da się założyć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko placówka albo kurier.

   Usuń
  2. Przelew już jest rzadkością. Taką opcję ma kilka banków. A działa to jak działa. Można poczytać w komentarzach pod wpisem o Envelo Banku.

   Usuń
 7. czy wybral ktos kuriera, a i tak na koncu trzeba wybrac placowke do podpisania umowy? w mailu podobnie, info o placowce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu wskazujesz oddział prowadzący konto.

   Usuń
 8. Mr Złotówa, jest jakiś sposób żeby w Milennium przez bankowość internetową TYLKO zastrzec kartę? Bo system od razu wysyła nową

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z karty bez wznawiania można zrezygnować na infolinii.

   Usuń
  2. @Anonimowy 14 sierpnia 2018 20:08, pamiętaj jedynie, że aby uniknąć opłaty za Konto 360° jednocześnie trzeba w danym miesiącu zapewnić wpływ i wykonać płatność kartą lub BLIKiem. Rezygnując z karty pozostanie Ci płacić BLIKiem.

   W przypadku Konta 360° Student, po rezygnacji z karty, zostanie ono bez warunków darmowe.

   Usuń
  3. Mnie dotyczy sytuacja z kontem 360 Student. Po spełnieniu warunków (czyli jak wykonam płatności w X i XI) to mogę z karty zrezygnować? Czy trzeba ją utrzymywać do wypłaty tej drugiej premii?

   Usuń
  4. Przeczytałem regulamin i wynika z niego że kartę wyrobić trzeba dla płatności w październiku i listopadzie. Ale później nie trzeba jej utrzymywać.

   Usuń
  5. Zgadza się. Karta później jest niepotrzebna ale przy kocie 360 trzeba miesięcznie pamiętać o 1 płatności blikiem by konto było za darmo.

   Usuń
 9. Kiedy można zamknąć konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "zawrzyj z bankiem umowę (i nie wypowiadaj jej co najmniej do 12.12.2018 r.)"

   Łatwo więc wydedukować :) Po wypłacie premii.

   Usuń
 10. 2.7 procent od kiedy jest liczone tak jakby jakiego dnia trzeba było posiadać 0 aby się załapać na wszystkie środki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak założysz teraz konto to z automatu każda wpłata będzie uznana za nowe środki.

   Usuń
 11. Czy we wniosku muszę zaznaczyć wszystkie zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Zresztą ja tak zawsze robię że zaznaczam wszystkie. Jak już premię dostaję to je wycofuję albo przy zamykaniu konta.

   Usuń
 12. Te zgody...email to nie problem (jest ich wiele) ale telefon i dane...Zaczną sypać spamem, dzwonić itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat Millenium to nie Idea Bank i nie dzwonią namolnie. Ja mam konto 360 od ponad pół roku i nie dzwonili do mnie ani razu.

   Usuń
  2. Aha, nowego maila zawsze możesz sobie założyć, a starter z numerem na kartę to koszt 5 zł. To opcja dla najwrażliwszych.

   Usuń
  3. U mnie od stycznia br. dzwonili raz. Z propozycją lokaty jak wypłacałem większą kwotę z KO. Ogólnie spokój.

   Usuń
  4. Do mnie dzwonili już 2 razy żebym sobie wynagrodzenie do nich przeniosła i z pytaniem czemu nie używam ich aplikacji mobilnych :D Konto założone w czerwcu tego roku.

   Usuń
  5. Aktywny numer w VM to ja mam...Taki leżący w szufladzie.

   Usuń
 13. szkoda... tylu z nas miało konto 360... Millenium nie dla nas

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten bank moze i robi fajne promocje ale kwestia obsługi byłego klienta jest beznadziejna. Chciałem sprawdzić czy w przeszłości miałem konto 360 czy jakies inne. Na infolinii nie udzielą takiej informacji a w placówce trzeba złożyć prośbę o sprawdzenie w archiwum. Oczywiście płatną. Kpiny...

  OdpowiedzUsuń
 15. Płatności musza być na jakieś minimalne kwoty??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dowolne kwoty. Może więc być nawet drobna płatność za bułkę, lody lub gazetę ;)

   Usuń
 16. Konto założone rano 16.08 a dzisiaj 17.08 już kurier zapukał do drzwi z umową i kartą debetową. Ekspresowo :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Mają tempo. A na kartę z Envelo Banku czekam już 15-sty dzień.

   Usuń
 17. Czy może być tak że konto założę ja i osobno żona i wtedy dostaniemy 2 x 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda osoba udział w promocji bierze indywidualnie, więc przeciwwskazań nie ma :) Możecie skorzystać x 2 i zarobić x 2.

   Usuń
 18. Kurcze wniosek złożony, ale w pośpiechu nie zaznaczyłam tych zgód. Jutro przejdę się do banku, ale jeżeli powiedzą mi, że bez tego nie otrzymam 200zł (nie da się tych zgód u nich zmienić), to nie otwieram konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie powinno być przeszkód. Pamiętam kiedyś promocję, gdy konsultanci tego banku dzwonili do klientów, którzy zgód nie zaznaczyli (a pozostałe warunki mieli spełnione) po to tylko by te zgody zmienić i by premię wypłacić.

   Usuń
  2. Pełna zgoda, Złotówa - Millennium (obok ING) to chyba najbardziej pro-kliencka firma na rynku!

   Usuń
  3. Kilka promocji wstecz miałem tak samo. Nie zaznaczyłem wszystkich zgód. Później je uzupełniłem i nie było problemów. Kasę dostałem.

   Usuń
 19. Czy mogę przelać pieniążki z konta żony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz nawet ze swojego. A to wtedy już nawet tym bardziej z konta żony.

   Usuń
 20. Czy można połączyć założenie konta z kodem polecającym /program lubię to polecam/, a tym samym skorzystać z dwóch promocji tzn. 200zł za założenie konta oraz nagroda z polecenia dla Zaproszonego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie powyższej promocji znajduje się zapis "Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, chyba że regulamin danej promocji nie stanowi inaczej". Podobny jest w regulaminie programu poleceń. A z technicznego punktu widzenia to promocjom dedykowane są inne wnioski i tego przede wszystkim nie da się obejść (we wniosku z 200 zł nie da się wpisać kodu polecenia; z kolei wniosek z poleceniem nie kwalifikuje do promocji z 200 zł).

   Program poleceń opisuję tutaj. Plusem jest tam krótszy okres wykluczenia dla byłych klientów. Ale nagrody są skromniejsze. Najwięcej (90 zł) nawet pomnożone razy 2 (bo otrzymać to może zarówno polecający, jak i polecony) daje moneyback, ale on wymaga wydania łącznie min. 1 800 zł. Słabo więc wygląda na tle powyższej promocji, gdzie warunki są o wiele prostsze, a premia wyższa.

   Usuń
 21. Witam. A we wcześniejszej promocji ktoś pamięta do kiedy wpłata i blik? Bo założyłem konto pod koniec lipca

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam, Jak wyglada sprawa oplat za konto/karte?
  Zeby miec wszystko za darmo musze spelnic taki i taki warunek.
  Obowiazuje to tylko w pelnym miesiacu? Jesli umowa zawarta 8-15 to sierpien mozna odpuscic?
  dz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Jeszcze chciałbym się upewnić. Czy jeśli wpłacę we wrześniu 1000zł to wystarczy że ten 1000 przeleży sobie na koncie w październiku i listopadzie (1000 jako saldo) czy konieczne jest zaksięgowanie operacji/wpływu? Pytanie dotyczy właściwie większości promocji gdzie w miesiącu ma znaleźć się 1000, 5000 czy inna kwota. Dziękuję

   Usuń
  3. Jeśli ma się pojawiać wpływ to musi taka kwota... wpłynąć w danym miesiącu. Nie trzeba jej utrzymywać przez jakikolwiek określony czas (można więc wydać, przelać lub wypłacić część lub całość nawet tego samego dnia). Przetrzymanie środków do następnego miesiąca nic nie da. Można jednak tą samą kwotą obracać, by najpierw wpłynęła jednego miesiąca, a później kolejnego.

   Zawsze, gdy piszę o wpływach to właśnie chodzi o takie coś - by w historii operacji na koncie pojawił się przelew przychodzący (wpływ) na określoną kwotę.

   Gdyby była konieczność utrzymywana salda na określonym poziomie to wtedy dokładniej bym to wyjaśniał (bo to już nieco bardziej skomplikowane - w zależności od tego czy trzeba utrzymać saldo dzienne lub średniomiesięczne). Na szczęście taki wymóg zdarza się rzadko :)

   Polecam przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?" (szczegóły tutaj). Tam można znaleźć objaśnienia wielu kwestii (jest tam nawet punkt "Wpływ a saldo").

   Usuń
  4. Dziękuję za wyjaśnienie. Chciałem być wygodny :) I tak czesto trzeba cos wpłacić by wykonać płatności, a kwota 1000 nie jest jakaś duża. Trzeba będzie w takim razie nieco pożonglować.

   Usuń
  5. A co z warunkiem darmowości konta? Do tego też konieczny jest wpływ 1 tys. zł.

   Usuń
  6. Dla kont otwieranych w sierpniu już we wrześniu trzeba spełnić te warunki? Gdzie są one opisane?

   Usuń
  7. Złotówa, piszesz: "Ale w Millennium jest tak, że nie trzeba ani w miesiącu otwarcia konta, ani w miesiącu kolejnym. Jeśli więc konto założone zostało w sierpniu to będzie trzeba dopiero od października"

   Skąd to wiadomo? Gdzie to jest widoczne w Twoim opisie konta?

   Usuń
  8. Usunięcie mego powyższego komentarza nastąpiło przypadkowo bez opcji jego przywrócenia powyżej, więc powtórzę go tutaj:

   "Mr. Złotówa 30 sierpnia 2018 13:29
   Warunki należy spełniać w miesiącach kalendarzowych (bez względu na datę zawarcia umowy).

   Ale w Millennium jest tak, że nie trzeba ani w miesiącu otwarcia konta, ani w miesiącu kolejnym. Jeśli więc konto założone zostało w sierpniu to będzie trzeba dopiero od października (tak jak i w promocji jest to wymagane).

   Jeśli ktoś konto otworzy we wrześniu to warunki (wpływ i/lub 1 płatność) teoretycznie (zgodnie z cennikiem) mógłby spełniać dopiero od listopada... ale trzeba pamiętać o warunkach promocji (wpływ i płatność muszą być już w październiku)"

   @Anonimowy 3 września 2018 09:59, informacja jest też we wpisie, w części zatytułowanej "Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie".

   Usuń
 23. Warto dodać że jak ktoś już rezygnuje z konta to bank próbuje go zatrzymać ale nie tylko dobrym słowem, a promocją. Ja dostałem promocję w której do zdobycia jest 300 zł zwrotów za transakcje kartą i Blikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to za promocja? Złotówa nic o niej nie pisze?

   Usuń
  2. Tego typu promocje proponowane są wyłącznie osobom rezygnującym z konta czy karty i to przez nieliczne banki (dotąd kojarzę tylko Millennium, Citibank, BZ WBK, Eurobank i swego czasu Getin). Niestety nie są to jakieś regularne promocje, więc też trudno o nich napisać, że teraz są i jest gwarantowane załapanie się na nie.

   Usuń
  3. Nie jest to więc promocja, bo niby czego? Bank stara się jedynie zatrzymać wybranych klientów takimi ofertami i tyle.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 1 września 2018, 23:24 - "dostałem promocję w której do zdobycia jest 300 zł zwrotów za transakcje kartą i Blikiem"

   Ciekawa jestem jakie warunki konkretnie zaoferowali.

   Usuń
  5. Podbijam pytanie.

   Usuń
  6. Zapewne oferują zwroty za płatność kartą przez kilka miesięcy, bo z tego mają część opłat czyli tzw. interchange fee.

   Usuń
  7. tak, pół kwoty można zdobyć jako 2% zwrotu za transakcje kartą a drugą połowę jako 5% Blikiem. Bez wykluczeń, wszystko się łapie do zwrotów.

   Usuń
  8. A tak swoją drogą może zrobiłbyś Złotówa jakąś zakładkę dotyczącą ofert na zatrzymanie. Wiadomo, że nie oferują tego każdemu, ale chociaż orientacyjnie byłoby wiadomo czego się spodziewać. Korzystałem już z ofert na utrzymanie klienta w większości wymienionych przez Ciebie banków, ale np. w BZWBK mam moje "stałe" konto. Mógłbym je raz na jakiś wypowiedzieć z nadzieją, że mi coś zaoferują (gdybym wiedział ew. co by to mogło być, przy wypowiedzeniu kk dali 1 zł dziennie za użycie karty przez 90 dni), a jeżeli nie dostałbym oferty to wypowiedzenie bym wycofał... Citibanku raczej pod tym względem nie pobiją, ale każda złotówka się liczy.

   Usuń
  9. Czyli żeby przytulić 150 zł za 2-procentowe zwroty, to trzeba wydać 7500 zł? Czy oni są poważni?

   Usuń
 24. A co w przypadku kiedy zarejestrowałem się w jakiejś promocji rok temu(nie pamiętam jakiej niestety) ale konta ostatecznie umowy nie podpisałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooj to wtedy cały system Millennium leży i ciężko się czegoś od kogoś dowiedzieć. Od 2tyg mecze ich o taka odpowiedz. Mimo ze nie podpisałeś umowy to została Ci założona pusta kartoteka!!! Po 2-3tyg została pewnie zamknięta, ale czy przez ten okres "byleś klientem" tego nikt póki co nie wiem. Jeden do drugiego oddzwania. Jeśli się w tym tygodniu nie dowiem to próbuje brać odział w promocji mimo wszystko. Może przejdzie :)

   Usuń
  2. Konta 360º założonego w promocji zatem nie posiadałeś :) Jeszcze jest zapis, że wniosek nie może być procesowany. Jednak gdy już upłynęło tyle czasu to - przypuszczam - że jest on już anulowany. Przed złożeniem wniosku w powyższej promocji sugerowałbym jednak kontakt z infolinią lub wizytę w placówce by to potwierdzić.

   Usuń
  3. odpowiedzi oczywiście się nie doczekałem. złożyłem więc wniosek i na szczęście wszystko ładnie przeszło, konto aktywne :)

   Usuń
 25. Czy przelew od męża dla żony z odrębnego konta, ale w Millennium spełni warunek promocji i bezpłatności konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew z konta kogoś innego w millenium może być.

   Usuń
  2. Przelew od innego klienta Millennium to przelew wewnętrzny!

   Usuń
  3. Mr. Złotówa czy może być przelew z konta kogoś innego w Millenium czy nie?

   Usuń
  4. W regulaminie promocji mowa o tym, że bank nie będzie brał pod uwagę "poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]". Nie ma mowy o tym, że nie może to być przelew z konta innego klienta tego banku.

   W cenniku zaś jest zapis:
   "Opłata nie zostanie pobrana w przypadku (...) łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi". Czyli nie może być przelew z własnego konta w Banku Millennium. Z czyjegoś to nie widzę przeciwwskazań.

   Usuń
  5. Potwierdzam. Może być przelew od innego klienta Millenium.

   Usuń
  6. Opłata nie zostanie pobrana w przypadku łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu.

   Przelew zewnętrzny to przelew realizowany na konto w innym banku.

   Usuń
  7. Pozwolę sobie skopiować komentarz W_W z innego wątku
   "lepiej nie strzelać a sprawdzić. Cytuję z cennika (str 4, przypis 2): "do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim" Zatem wyraźnie zapisano że nie liczą się tylko przelewy między własnymi rachunkami klienta w Millennium. A mogą być z innego banku (nawet tego samego klienta), a także mogą być z Millennium ale od innego klienta."

   Usuń
 26. Witam,
  chciałbym skorzystać z promocji 200 zł, ale również interesuje mnie konto oszczędnościowe. Jaką proponujecie najlepszą kartę debetową do konta 360?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wnioskując o Konto 360 z automatu zawnioskujesz też o kartę do niego oraz o konto oszczędnościowe.

   Do konta osobistego wydawana jest karta VISA (i nie kojarzę by był jakiś wybór).

   Usuń
 27. Czy poza premia dla nowych klientów w Millennium są jakieś inne promocje (dla obecnych klientów lub z czasowym wykluczeniem dla byłych)? Brałem udział w edycji czerwcowej, premia wpłynęła i nie wiem czy jest sens utrzymywać konto otwarte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż wypowiedzenie. Dostaniesz promocję na zatrzymanie.

   Usuń
 28. Kurcze bylaby wtopa. Wyjatkowo w Millennium wymagana jest 1 platnosc zblizeniowa lub BLIK. Rozumie ze w takim razie aktywacja karty w terminalu na poczatku sie nie liczy?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy jak dodam kartę millenium do Google pay i nią zapłacę zbliżeniowo to spełnie jeden z warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kart Millenium nie da się podpiąć w Google Pay. Tak samo jak w Apple Pay.

   Usuń
  2. Wchodzisz w Ustawienia telefonu, musisz wyszukać Dotknij i Zapłać (lub coś podobnego. Gdzieś może być też zakopane pod NFC. Zmieniasz domyślna płatność na Millenium. Wcześniej oczywiście musisz aktywować kartę w aplikacji. Płatność zbliżeniowa telefonem jest wymagana.

   Usuń
  3. No i do tego trzeba mieć moduł NFC w telefonie, który nie jest konieczny do płatności Blik. Do aplikacji Millennium wystarczy nawet stary model smartka z Android 4.4 jak np. Samsung J100H, który dziś kosztuje circa 150 zeta!

   Usuń
 30. Dziękiuje za info. Mam podpięte juz dwie karty do Google pay z innych banków i niektóre terminale wariują z tego powodu przy płatności. Dlatego zastanawiam sie nad zmiana ustawień domyslnych. Chyba skorzysam poprostu z blika w takiej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 31. Już jutro będą wypłaty pierwszej transzy premii - zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Otrzymał ktoś już pierwszą stówkę?

  OdpowiedzUsuń
 33. Halo halo i jak? Ma ktoś już swoją 100? :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Ktoś dostał kasę? U mnie pusto

  OdpowiedzUsuń
 35. U mnie też pusto. Teoretycznie mają czas do północy. Dajcie znac jak się u kogoś pojawi

  OdpowiedzUsuń
 36. Cierpliwości - tradycyjnie w Millennium premie są przydzielanie już po zakończeniu 3. przychodzącej sesji Elixir.

  OdpowiedzUsuń
 37. U mnie nie ma. Chyba będzie poślizg...

  OdpowiedzUsuń
 38. Coś wiadomo o pierwszej stówce? Dalej czekam i odświeżam apke:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaginęła w akcji ... ostatnio coś złego się dzieje w tej firmie :)

   Usuń
 39. Premi brak. Czekam z niecierpliwością

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety cisza. Już do północy czekać mi się nie chce. Wysłałem reklamację.

   Usuń
  2. Wypłaty były dzisiaj rano!

   Usuń
 40. U mnie na razie brak...

  OdpowiedzUsuń
 41. 100 na koncie brak.

  OdpowiedzUsuń
 42. Brak pierwszej stówki... :( Co robić dalej ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Potwierdzam. Stówa jest!

  OdpowiedzUsuń
 44. Mam też na koncie - dzisiaj wypłacili.

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy ktos nie dostal jeszcze kasy? Jedno konto ok, a na drugim 0zl :( Nie chce mi się wierzyc ze cos zrobiłem zle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też brak. Ktoś wie co teraz?

   Usuń
  2. To czekamy do poniedz-wtorku. Mam nadzieję ze maja poslizg

   Usuń
  3. Dalej nic, pusto. Bedzie chyba jutro reklamacja

   Usuń
 46. U mnie w piątek 19-10-2018r 100zł na koncie.

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy po otrzymaniu 1-szej transzy premii jest obowiązek utrzymywania aplikacji mobilnej na telefonie czy można ją skasować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Chyba aż do momentu wypłaty drugiej premii ...

   Usuń
  2. W mej ocenie samo zrobienie transakcji wystarczy.

   Usuń
  3. Ciekawe jak bank mógłby się dowiedzieć, że ktoś skasował ich apkę ze smartka?

   Usuń
 48. Gdzie można złożyć reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizatorem promocji był sam bank, więc do niego. O sposobach zgłaszania reklamacji w poszczególnych bankach (nie tylko Millennium) piszę tutaj (najwygodniej i najszybciej będzie zapewne poprzez wysłanie wiadomości w bankowości internetowej).

   Usuń
 49. w aplikacji można napisać wiadomość. utworzyli zgłoszenie i czekam na weryfikacje.

  OdpowiedzUsuń
 50. reklamacja rozpatrzona pozytywnie. 100ka na koncie :)
  nie bardzo rozumie jak to działa? czy nie powinien tego załatwiać jakiś system?
  jest płatność, jest 1000 wpłaty, wiec od razu wypłata premia!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko pewnie zależy od ustawienia progowych warunków. Reguła może zawierać błąd w stylu: transakcje rozliczona zamiast transakcja księgowana i później się sypie.

   Usuń
 51. Czy ktoś dostał już drugą premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekamy do jutra.

   Usuń
  2. Premia w promocji Zbliż się do

   Usuń
  3. Tak, to ta - właśnie wpadła.

   Usuń
 52. Dostał już ktoś drugą stówke?

  OdpowiedzUsuń
 53. U mnie już jest. Ale na koncie matki jeszcze brak.

  OdpowiedzUsuń
 54. Właśnie wpłynęło 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 55. Si señor - solidny portugalski bank!

  OdpowiedzUsuń
 56. Wszystko gra. Kasa na koncie!

  OdpowiedzUsuń
 57. Czy jeśli ktoś w grudniu dokonał wpływu 1K oraz wykonał 1 płatność kartą/BLIK i teraz złoży dyspozycję zamknięcia konta w grudniu, to w styczniu nie musi już spełniać tych warunków ponownie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rezygnowalem z karty w innym banku i pukneli mi 6zl bo nie bylo platnosci za 300zl, czyli darmowego warunku. Przeliczyli to proporcjonalnie do liczby dni w ktorym karta zostala zlikwidowana. Wiec jesli konto mialoby byc zamkniete kolo 25go to zrobilbym ten 1000 i 1 platnosc na wszelki wypadek.

   Usuń
  2. Tak, ale tu nie chodzi o jakiś inny bank tylko o Millennium :)

   Usuń
  3. Zgodnie z ich TOiP-ą: "Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1000 zł w poprzednim miesiącu"

   Usuń
  4. Czyli jeśli te warunki zostały spełnione w grudniu, to za styczeń żadnych opłat już nie będzie.

   Usuń
  5. na 100 % NIE BĘDZIE napisałam do nich i mam odpowiedź na piśmie :)

   Usuń
  6. Na piśmie? Czyżby aż wysłali w tej sprawie list?

   Usuń
 58. Czy ktoś złożył rezygnację z konta? Czy dostaliście jakieś interesujace propozycje na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale jakiejś reweli nie ma - oferta 2% zwrotów za płatności kartą i 4% Blikiem do kwoty 200 zł zusammen.

   Usuń
  2. Spoko, dyspozycja zamknięcia złożona już wczoraj :)

   Usuń
  3. po jakim czasie dzwonią z ofertą?

   Usuń
  4. Już po kilku godzinach po złożeniu dyspozycji zamknięcia.

   Usuń
  5. Propozycja jest też taka: 2% za transakcje kartą i 5% BLIK. Max po 30 + 30 zł na mies. i przez pół roku tak.

   Usuń
  6. I co ważne. Bez wykluczeń!

   Usuń
  7. @Anonimowy, 14 grudnia 2018, 22:57

   Mnie dawali 4% za transakcje zblikowane przy czym gość przyznał, że Blik tak naprawdę sprawdza się jedynie przy zakupach w internecie. Chyba był szczery dlatego, że nie skorzystałem z tej oferty :)

   Usuń
  8. 1. Czy płatności rachunków MCC4900 czyli tych słynnych 'narzędzi' kwalifikują się do zwrotów?
   2. Czy Blikiem można płacić za rachunki w Żabce?

   Usuń
  9. Ja osobiście nigdy nie płaciłem rachunków w Żabce, ale nie widzę przeszkód, żeby płacić Blikiem - to alternatywna forma płatności do gotówki czy karty (nawet HCE)

   Usuń
  10. Ciekawe czy za wystawienie czeków Blik też są zwroty?

   Usuń
 59. Jak wygląda sprawa z przetwarzaniem danych? Czy po rozwiązaniu umowy są automatycznie anulowane czy trzeba cos jeszcze wypełnić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przed zamknięciem konta zmień wszystkie zgody na NIE.

   Usuń
 60. Czy jak złożyłam wypowiedzenie konta, to czy również muszę zapewnić wpływ 1000zł na konto i zrobić jedną transakcję kartą, aby konto było zwolnione z opłat?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...