Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Mobi (dla osób do 26. roku życia) w ING Banku Śląskim z premią do 140 zł

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.08.2018

Konto Mobi (dla osób do 26. roku życia) w ING Banku Śląskim z premią do 140 zł

ING Bank Śląski odpalił kolejną promocję konta. Tym razem dla młodych.

Premie do 140 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim
A jak to już bywa tradycyjnie, młodzi mają i korzystniejsze warunki prowadzenia konta, i prostsze wymogi w promocji. A do wzięcia w gwarantowanych bonusach pieniężnych czeka do 140 zł.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które nie ukończyły jeszcze 26 lat. Wymogiem jest jeszcze to, by co najmniej od 28.02.2017 r. nie posiadać, ani nie współposiadać Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi).

Dla tych, którzy mają więcej wiosen na karku, polecam wpis prześwietlający promocję Konta Direct z premią do 140 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi" i zdobyć tytułowe bonusy:
 • do 31.10.2018 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej;
 • najpóźniej do 30.11.2018 r. wykonaj co najmniej 8 płatności kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach (za spełnienie tego warunku otrzymasz bonus 100 zł);
 • opcjonalnie (bo to dodatkowe bonusy) do 30.11.2018 r.:
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje mogą być na dowolne kwoty) za co dostaniesz dodatkowy bonus 20 zł; 
  • otrzymaj co najmniej jedno wynagrodzenie lub stypendium na konto - za to również będzie się należał kolejny bonus w wysokości 20 zł;
 • do momentu wypłaty premii (do 8.01.2019 r.) posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo na ten rachunek wpłynie premia).

Jeśli chodzi o wynagrodzenie lub stypendium, to nie mamy tu żadnego wymogu minimalnej kwoty, która miałaby wpłynąć na konto. Ale są następujące wytyczne:
"Wynagrodzenie lub stypendium nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku"

Konto Mobi - prześwietlenie promocji


Ten rachunek jest stosunkowo nowy i na blogu prześwietlam go po raz pierwszy. Jak to bywa w przypadku kont dla młodych, jego warunki są preferencyjne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bez warunków dla osób w wieku do 26 lat);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Udział w promocji z premiami do 140 zł biorą wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet (promocja jest niedostępna w placówkach banku). W tym przypadku jedynym sposobem zawarcia umowy z bankiem jest kurier, który przyjeżdża z dokumentami do podpisu.

Na koniec jeszcze kilka słów o rachunku oszczędnościowym, który należy założyć przy okazji promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłyną bonusy. Otwarte Konto Oszczędnościowe prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Nie trzeba tu wpłacać jakichkolwiek środków. Oszczędzających korzystanie z tego konta może jednak zainteresować, bo do 5.09.2018 r. dostępna jest promocja, dzięki której można załapać się na stawkę 2,5% w skali roku, gwarantowaną przez okres 4 miesięcy (liczonych od dnia otwarcia konta). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla kwoty do 100 000 zł. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

Jeśli na otwarcie konta zdecydujesz się jeszcze w sierpniu, to załapiesz się na promocję "Złotówka dziennie za płatność mobilną" (o jej szczegółach poczytasz tutaj).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Gdzie można kupić ten krawat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Ciekawe czy w banku już takie dostali ;)

   Usuń
 2. A co się stanie jak w grudniu skończę 26 lat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będziesz musiał kartą wydawać 300 zł w okresie rozliczeniowym. Reszta bez zmian.

   Usuń
 3. Płatności mogą być w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o te 8 transakcji to mogą być w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Z kolei 3 transakcje BLIKiem (na potrzeby bonusu 20 zł) muszą być w sklepach internetowych.

   Usuń
 4. Czy sumuje się tu również jakaś premia za użycie czyjegoś kodu polecającego?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą i przeleje środki z konta firmowego z innego banku będzie to uznane za wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Ja zazdroszczę kumplowi który ma DG i wszystkie promocje gdzie trzeba obrabia przelewem "wynagrodzenia" z własnego konta firmowego.

   Usuń
 6. Gdzie należy złożyć wniosek o konto oszczędnościowe, potrzebne do promocji? Przy składaniu wniosku o konto Mobi, nie zauważyłem takiej opcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy czasem nie założy się wraz z kontem osobistym (nie pamiętam, bo zakładałem tam konto już jakiś czas temu). Ale jeśli nie to będzie to możliwe w bankowości internetowej - wtedy konto oszczędnościowe zostanie otwarte od razu.

   Usuń
 7. Na innym blogu piszą że opaty za kartę do konta Mobi nie ma gdy wyda się 200 zł w okresie rozliczeniowym. Tu jest że za 0 zł. To jak to w końcu jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To piszą źle. Zapis w tabeli opłat i prowizji brzmi: "W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat oraz posiadaczy kont Mobi w wieku 13-26 lat nie pobieramy opłaty za kartę" (strona 17, przypis nr 1 pod tabelą).

   Usuń
  2. 200 zł było przy koncie Direct jak posiadacz miał 18-26 l. Konto Mobi jest nowe i tu opłaty za kartę nie ma.

   Usuń
 8. Do kiedy trzeba trzymać konto?

  OdpowiedzUsuń
 9. ING obecnie daje 200 zł w promocji za testowanie konta Mobi, Direct lub Komfort. Regulamin https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1125215

  OdpowiedzUsuń
 10. Złotówa, prośba do Ciebie o dwie ważne informacje do potwierdzenia:
  1. Czy nastolatek poniżej 18 lat musi mieć na pewno dowód osobisty do założenia tego konta mobi? Dziwny wymóg, bo w Aliorze zakładając kartę kibica dla kilkulatka i nastolatka (konto+karta płatnicza) nie było takiego wymogu.
  2. Podobno (tak mi powiedział dzisiaj konsultant na infolinii ING) nastolatek PONIŻEJ 18 lat może założyć konto Mobi, ale nie może wziąć udziału w tej promocji i zgarnąć 140 zł premii...
  Żeby dostać tą kasę, trzeba być pełnoletnim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie masz "Z propozycji skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które nie ukończyły jeszcze 26 lat"

   Usuń
  2. W takim razie kiepsko.
   Banki cały czas jeszcze nie widzą na poważnie grupy młodzieży 13-17 lat, która jest biegła w nowych technologiach (aplikacja bankowa, smartfon itd). Promocje kierowane do tej grupy, o ile się pojawią, nie przekonują do zakładania dziecku konta. Tutaj powinien być konkretny bonus pieniężny, żeby dzieciak i rodzic chciał z tego korzystać.

   Usuń
  3. Zbyt dalekosiężna inwestycja. Zanim bank na takim kliencie mógłby coś zyskać (np taki klient zacznie dużo wydawać albo weźmie kredyt) musiałoby minąć wiele lat. Np. 12 gdy jako 13-latek założy konto, skończy studia i zacznie pracę.

   Usuń
 11. Czy promocja „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi” łączy się z opcją kodu polecającego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli we wniosku jest pole na kod to zapewne tak.

   Usuń
  2. Czy ktoś, kto wypełnił wniosek może powiedzieć czy pojawiło się takie pole do wpisania kodu polecającego?

   Usuń
 12. Czy płatność BLIKIEM uwzględnia też np. doładowanie telefonu za pomocą BLIKA? Tzn czy mój operator komórkowy jest też traktowany jako sklep internetowy?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy otwarcie konta można połączyć z promocją "poleć konto znajomemu"?

  OdpowiedzUsuń
 14. Premia (140zł) już na koncie oszczędnościowy.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...