Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: eKonto m (dla młodych w wieku 18-24 lata) z premią do 120 zł

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

29.08.2018

mBank: eKonto m (dla młodych w wieku 18-24 lata) z premią do 120 zł

Wystartowała promocja kolejnego konta osobistego w mBanku.

eKonto m z premią 120 zł w mBanku
Tym razem propozycja skierowana jest do młodych. A skoro to oferta dla młodych to i zasady prowadzenia konta są preferencyjne, i warunki w samej promocji bardzo proste.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba w wieku 18-24 lat, która nie posiada oraz co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 albo 1140 2017 (są to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze konta). Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wyżej wymienionych produktów.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję mBanku to przypomnę, że konto dla młodych z premią 140 zł można założyć w ING Banku Śląskim.

Nagrody. W promocji do zgarnięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 120 zł (3 x 40 zł). Bank wypłaci je na Twe konto, więc środki będzie można przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By wziąć udział promocji:
 • najpóźniej do 28.11.2018 r.: 
  • złóż wniosek o eKonto m wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
  • zawrzyj z bankiem umowę o konto; 
 • w trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta: 
  • wykonaj po min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) w każdym z miesięcy oraz 
  • posiadaj aktywny cel oszczędnościowy (czym on jest wyjaśniam ciut niżej).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki (5 płatności kartą + aktywny cel oszczędnościowy), otrzymasz bonus pieniężny w wysokości 40 zł - będzie on wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo więc: jeśli konto założysz w sierpniu to warunki (płatności + aktywny cel) należy spełnić we wrześniu, październiku i listopadzie, a bonusy będziesz otrzymywać odpowiednio w październiku, listopadzie i grudniu.

Promocją objęte są wyłącznie konta indywidualne (jeśli więc założysz konto wspólne, to nie uzyskasz premii).
💡  Przypomnę jeszcze, że jeśli posiadasz iPhone'a, to dodatkowo - w odrębnej promocji - możesz jeszcze zyskać bonus 20 zł za 2 płatności Apple Pay.

Czym jest aktywy cel oszczędnościowy?
Zgodnie z regulaminem:
"Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym [eKontem m - przyp. Mr. Złotówa], którego saldo w ostatnim dniu miesiąca wynosi przynajmniej 10 zł"

Oprócz eKonta m potrzebne jest zatem i założenie dodatkowego rachunku oszczędnościowego, który umożliwi regularne oszczędzanie. A przez "aktywny cel oszczędnościowy" rozumieć należy uruchomienie usługi umożliwiającej regularne oszczędzanie przy pomocy banku. Na czym ono polega? Klient ma możliwość wyznaczenia celu i odkładania środków na rachunek oszczędnościowy. A właściwie środki te odkładają się automatycznie przy okazji określonej (samodzielnie wybranej) aktywności klienta, gdy wykonuje przelew, wypłaca środki z bankomatu czy płaci kartą (bank część środków przerzuci z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe).

Odbywać się to może według jednej z wybranych przez Ciebie reguł:
 • zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł - a więc np. gdy zapłacisz kartą 5,99 zł, to oprócz tej kwoty z Twego konta "zejdzie" też 4,01 zł, które trafi na rachunek oszczędnościowy; dla transakcji równych 10 zł zaokrąglenie wynosi 0 zł, ale dla transakcji będących wielokrotnością 10 zł zaokrąglenie zawsze wynosi 5 zł; 
 • stała kwota od każdej transakcji (od 3 do 10 zł) - po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą dodatkowo z Twego konta zostanie pobrana kwota od 3 do 10 zł i trafi ona na rachunek oszczędnościowy; 
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15% - od każdej z transakcji bank naliczy jeszcze dodatkową kwotę do przerzucenia na rachunek oszczędnościowy.

Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego wynosi od 0,5 do 1% w skali roku. No ale na szczęście nie trzeba tu odkładać wielkich kwot, bo na potrzeby promocji wystarczy, by na koniec miesiąca kalendarzowego było tam 10 zł. Otwarcie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego służącego do automatycznego odkładania środków jest darmowe. W miesiącu kalendarzowym z tego rachunku wykonać możesz jeden darmowy przelew.

eKonto m - prześwietlenie oferty


Na warunki prowadzenia konta wpływ ma przede wszystkim to, ile lat ma jego posiadacz.

Wiek do 20 lat oznacza:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce należących do dowolnych banków lub instytucji; czyli już prościej i klarowniej być nie może. 

Z kolei wiek 21-24 lata to takie same warunki jak wyżej, ale z drobnymi modyfikacjami:
 • 0/4 zł za posiadanie karty - opłata nie jest pobierana, jeżeli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą na dowolne kwoty (jeśli więc spełnisz warunki promocji, tym samym unikniesz opłat w tych miesiącach) 
 • darmowe pozostają też wszystkie bankomaty, aczkolwiek przy wypłatach drobnych kwot (poniżej 50 zł) pojawia się prowizja w wysokości 1,30 zł 

Po złożeniu wniosku eKonto m w promocji, umowę z bankiem zawrzeć możesz za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce mBanku (w tym drugim przypadku, by mieć pewność zakwalifikowania do promocji, doradcy w placówce warto podać numer wniosku o konto - jego numer uzyskasz w mailu potwierdzającym złożenie wniosku, by podkreślić, że należy sfinalizować już złożony wniosek).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Widzę że mBank wreszcie doprecyzował i wiadomo już że zaliczą też płatności internetowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te 5 płatności dla bonusu 40 zł pokrywa się z tymi 5-cioma co zwalniają z opłaty za konto czy muszą być odrębne a więc łącznie 10 w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokrywają się. Wystarczy więc wykonać 5 transakcji na dowolne kwoty i to wszystko. PS. Drobne sprostowanie. W przypadku posiadaczy eKonta m w wieku 21-24 lata to nie konto kosztuje, a ewentualnie jest opłata za kartę (jeśli się nie wykona 5 płatności).

   Usuń
 3. Czy 2 płatności Apple Pay zaliczą się do tych 5 płatności do bonusu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pod koniec września mam 25 urodziny. Łapię na na tą promocję, jeżeli konto złożę przed urodzinami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiek liczy się na moment zakładania konta.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...