Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Toyota Banku: premia 50 zł za założenie lokaty

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

23.01.2019

Promocja dla obecnych klientów Toyota Banku: premia 50 zł za założenie lokaty

Toyota Bank przygotował nową promocję, w której oprócz odsetek z lokaty wypłaca też bonus pieniężny.

Toyota Bank: lokata z premia 50 złWarunkiem promocji jest założenie co najmniej 6-miesięcznej lokaty na kwotę min. 10 000 zł. Jeśli depozyt utrzymasz przez określony czas, wtedy na Twe konto wpadnie premia 50 zł.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Toyota Banku. Niezbędne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.

Nagroda. Za spełnienie warunków promocji od banku otrzymasz bonus pieniężny w wysokości 50 zł. Środki te będzie można wydać, przelać lub wypłacić na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Premia za lokatę" i zgarnąć gwarantowany bonus 50 zł:
 • do 28.02.2019 r.:
  • zwiększ saldo środków posiadanych w Toyota Banku na dzień 22.01.2019 r. (na rachunkach i lokatach) o kwotę min. 10 000 zł poprzez założenie lokaty (za pośrednictwem bankowości internetowej) na okres co najmniej 6 miesięcy (przy czym w regulaminie promocji bank zaznacza, że także założenie Lokaty Sprint 180 dni spełnia warunki); zwiększenie salda depozytów powinno nastąpić z rachunku innego banku niż w Toyota Banku;
 • utrzymuj zwiększone saldo i lokatę przez min. 70 dni od założenia ww. lokaty.

Gdyby zdarzyło Ci się nie utrzymać odpowiedniej nadwyżki względem salda z 22.01. pamiętaj jeszcze o korzystnym dla klienta zapisie:
"w przypadku wystąpienia różnicy salda depozytów powyżej kwoty 1000 zł, wynikającej z wykonanych transakcji kartami płatniczymi lub przelewów, aby spełnić warunek utrzymania salda depozytów (...), należy w ciągu 5 dni roboczych od wystąpienia różnicy uzupełnić środki do stanu salda z dnia 22.01.2019 r."

O przyznaniu premii bank powiadomi Cię SMSem do 15.05., a wypłata 50 zł planowana jest najpóźniej do 20.05.2019 r. (do tego też momentu trzeba posiadać aktywne konto w Toyota Banku). Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną premię (bez względu na liczbę założonych lokat).

Czas sprawdzić czy to się opłaca? Dobrą informacją jest to, że do spełnienia warunków promocji kwalifikuje założenie Lokaty Sprint 180 dni, gdyż jej oprocentowanie wynosi 2,4% w skali roku (a oprocentowanie faktycznie 6-miesięcznej Lokaty Plus w tym banku to już tylko 1,7% w skali roku). Łącznie więc (dzięki odsetkom i premii) zyskasz niespełna 146 zł, co odpowiada lokacie z oprocentowaniem 3,65% w skali roku. Całkiem nieźle.

Sprawdź inne promocje dla oszczędzających:

Za podrzucenie informacji o promocji Toyota Banku dziękuję Czytelniczce Marii.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

56 komentarzy:

 1. Wczoraj wysłałem wypowiedzenie. Szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sposób było przewidzieć. Promocja wystartowała dziś.

   PS. Można da się wycofać wypowiedzenie? (Np. kontaktując się z infolinią)

   Usuń
  2. Ja tam wiedziałam że prędzej czy później będzie, tak jak w styczniu ubiegłego roku, z resztą u toyoty to cyklicznie pojawia się tego typu promocja

   Usuń
 2. Nieznacznie przebili Idea Bank (3,6 proc.).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w przypadku kwoty 10 000 zł tak to wychodzi ;)

   Usuń
  2. nie należe zapominac 10k które przypuszczam wielu ludzi ma z poprzedniej promocji na obecnie kończacej się lokacie, więc pozostaje dla tych środków lokata plus na 1,6% na 3 miesiące bądź druga spirit na 6 miesięcy na 2,4%, więc chyba korzystniej póki co wychodzi Idea albo Getin

   Usuń
  3. No tak. Jak ktoś ma przetrzymywać saldo to już tak korzystnie nie wyjdzie. Ale u mnie to lokaty pokończyły się w grudniu. Teraz mam tylko 3 tys.

   Usuń
  4. w Idea Bank lokatę mozna zerwać wcześniej a odsetki nie przepadaja, w toyocie trzeba dotrwać do końca,

   Usuń
  5. No można ale to 3,6% na 3 mies. i też jest konto wymagane.

   Usuń
  6. W TB im większa kwota zaangażowania tym zysk z promocji będzie niższy ale jak ktoś obecnie nie ma tam nic albo niewiele to faktycznie 3,65% jest godne podjęcia.

   Usuń
  7. Konkurencyjnie wypada lokata mobilna w Getinie. 4% do 20k.

   Usuń
 3. A jak mam lokatę która kończy się 20.02 to ją muszę utrzymać do końca lokaty Sprint ale czy muszę na tej samej lokacie czy mogę założyć inną? Np drugą Sprint.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz kwotę utrzymywać ale czy dalej na koncie, lokacie jednej czy drugiej to już nie ma znaczenia.

   Usuń
  2. Nie musisz utrzymywać salda do końca lokaty Sprint ale przez 70 dni od założenia lokaty Sprint (tej na 10k)

   Usuń
 4. "Uczestnikiem może być może osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Toyota Banku" - ja mam u nich lokatę, choć nie mam konta i nie zamierzam mieć konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś pobierali 2,49 zł miesięcznie za 'prowadzenie' konta.

   Usuń
 5. Jak się jeszcze odliczy te miesięczne opłaty (2.50 zł?) To wychodzi że raczej nie warto. Czekałem pół roku aż uruchomią jakąś promocję, ale chyba czas się pożegnać. Czy nie było kiedyś tak że ten bank był bardziej aktywny? Było dużo promocji dla obecnych klientów i jakiś program lojalnościowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie lokaty zwalnia z opłaty za konto (zasady zmieniły się od czerwca 2018 r. - opisałem je tutaj).

   Usuń
  2. i jeszcze ostatnio 2 dyszki wpadły jako zwrot opłaty za 8 miesięcy z jakiejś tam lokaty promocyjnej

   Usuń
  3. Co dla niektórych oznaczało podwójny zwrot opłat. Bo 2,49 zł od banku co miesiąc a w ramach promocji Agory jeszcze dodatkowe 20 zł oddali xD

   Usuń
  4. program lojalnościowy czyli moneyback za paliwo nadal jest, opłatę 2,49 zł pobierają z automatu ale zaraz zwracają więc skąd to narzekanie. no i jeszcze teraz oddali ekstra 20 zł tytułem zwrotu opłat których i tak nie ma

   Usuń
  5. Po co zabierać, żeby później oddawać - zawracanie głowy!

   Usuń
 6. Posiadanie 1000 zł na koncie tez zwalnia. Gdzie teraz dają więcej niż 3,65% na 3 lub 6 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
 7. na 22,01,2019 posiadam na rorze 1000 pln , jesli wpłace na lokate 11000 pln to te 1000 pln bede mógł z roru wypłacic ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi na to że ten 1000 zł to jest chyba taki margines tolerancji bo ten zapis o uzupełnieniu salda w ciągu 5 dni jest jak się przekroczy 1000 zł

   Usuń
 8. Jak należy rozumieć ten zapis: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste"? Czy przez to należy rozumieć, że konto należało już posiadać przed wejściem tej oferty w życie, tj. 22.01, czy można je wciąż otworzyć przed 28.02 po czym założyć lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyć też pewnie można. Ale opłaca ci się dla 50 zł? Zaczekaj na jakąś inną promocję. Nowym klientom płacili już 140 zł.

   Usuń
 9. Czym wyższa kwota lokaty, tym mniejszy wpływ 50 zł premii - zastanawia dlaczego TB po prostu nie zaoferuje lokaty na warunkach rynkowych zamiast komplikować wszytko kompletnie bez powodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo od 50 zł nie ma podatku, a jakbyś chciał 50 zł odsetek to by musieli wysupłać 61,70 zł.

   Usuń
  2. Ja mam u nich lokatę 36-miesięczną, której warunki wynegocjowałem przez telefon - dali mi 0,1% więcej w porównaniu do najlepszej lokaty 36-miesięcznej na rynku w danym momencie. Konta nie posiadałem, nie posiadam i nie zamierzam posiadać dopóki nie zlikwidują 2,49 zł opłaty!

   Usuń
  3. Ale jak masz lokatę to opłaty za konto nie ma. Jest automatycznie zwracana bez żadnych innych warunków (a nie tak jak kiedyś że trzeba było machnąć kartą 400 zł/mies)

   Usuń
 10. Ja niestety mam lokaty które zakończą mi się 11.02. Nie opłaca mi się ich rolować i jeszcze dorzucać 10 tys. Wyjdzie słabo więc czekam do zakończenia tamtych lokat i składam wypowiedzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszna decyzja, którą ja również podjąłem kilka m-cy temu :)

   Usuń
 11. Ja w listopadzie wycofałem 10 000 z poprzedniej promocji do IB poleciały.Premie i tak wypłacili:) A ci co trzymają je jeszcze to wtopili ,bo muszą gdyby co wpłacić 10 000 i trzymać tamte 10 000 co najmniej 70 dni.Toyota nie zobaczy moich pieniędzy:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zupełnie nie rozumiem narzekania na Toyota Bank. Mały bank ale się stara. Różnie wychodzi ale ogólnie jest spoko. A co? Wolicie mieć rzeczywistość w której będą 3 lub 4 wielkie banki? Raczej wisienek już wtedy nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy zamykanie u nich konta dalej listem?

   Usuń
  2. Możliwe jest także wysłanie skanu wypowiedzenia mailem.

   Usuń
 13. Jak teraz jest u nich z bezpłatnoscią karty i konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata zwracana w przypadku utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1 000 zł LUB minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w
   wysokości 2 500 zł. Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach
   oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Więc wzięcie udziału w promocji z racji jej warunków "automatycznie" daje nam darmowość konta

   Usuń
 14. jak rozumieniecie zapis "... w przypadku wystąpienia różnicy salda depozytów powyżej kwoty 1000 zł, wynikającej z wykonanych transakcji kartami płatniczymi lub przelewów, aby spełnić warunek utrzymania salda depozytów wskazany w pkt d), należy w ciągu 5 dni roboczych od wystąpienia różnicy uzupełnić środki do stanu salda z dnia 22.01.2019r. ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosto. W dniu w którym badają saldo masz np na ROR 2000 zł. Przelewasz 10000 potrzebne na lokatę i zakładasz ją. W międzyczasie te 2000zł masz niezablokowane i możesz je wykorzystać - płacąc kartą czy robiąc przelew z konta,ale jeśli przelejesz/wydasz więcej niż 1000 i nie uzupełnisz różnicy w ciągu 5 dni to nici z premii,bo nie spełnisz warunku utrzymania salda.

   Usuń
  2. a co jeśli wydam mniej, np 300zł ?

   Usuń
 15. Jak ktoś miał na 22-go dużą kwotę to nie bardzo się opłaca.
  Mr Złotówa- to pytanie do Ciebie
  Na 22.01 miałem 13 tys. zł na lokacie która 2 lutego się kończy. Czy Twoim zdaniem regulamin zabrania kilkunastokrotnego uzupełniania konta?
  Przykład:29-go zakładam lokatę Sprint na 180dni. 2 lutego kończy mi się lokata 13tys.
  2 lutego 13 tys. kładę na Mocny Procent/ 1%/. 4 lutego zabieram i przelewam do IDEI na KO 3,2. Po pięciu dniach uzupełniam depozyt. 13 tys. ponownie lokuję na 2 dni na lokacie Mocny Procent i znowu przelewam do IDEI/ mam tu do dyspozycji 3 konta u 7 członków rodziny/ i tak wkoło Panie Macieju. Przejdzie?
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po co tak kombinować ? Zadzwonić do toyoty bez problemu dadzą 2,5 albo nawet 2,6 na 180 dni dla tych 13 000

   Usuń
  2. Po co brać tak liche oferty gdy inne banki płacą sporo więcej?

   Usuń
  3. Do mnie toyota dzwoni sama na 3 tygodnie przed koncem lokaty i proponuje cos extra

   Usuń
  4. Tzn. co? Pewnie lokaty na 2,7% :)

   Usuń
 16. na 22,01,2019 posiadam na rorze 1000 pln , jesli wpłace na lokate 11000 pln to te 1000 pln bede mógł z roru wypłacic ?? czy spełnionie zostanie zwiekszenie salda ??

  OdpowiedzUsuń
 17. Gdzie można sprawdzić te zgody marketingowe i czy dostanę jakieś potwierdzenie rejestracji w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nic się nie zmieniło (a jakoś z rok temu tak było) to można sprawdzić (i zmienić) tylko na infolinii.

   Usuń
 18. Czy ta promocja jest jeszcze aktualna?
  Na stronie promocji nie ma rejestracji tylko reklamy produktów Toyoty.
  O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano właśnie. Wie ktoś jak dotrzeć do strony z rejestracją?

   Usuń
 19. Już działa :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Do 15.05 jeszcze trochę czasu, ale dajcie znać jak wpadnie sms z info o premii.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jest sms:
  Dzien dobry. Informujemy o przyznaniu PREMII 50 zl z akcji Premia za lokate. Premia zostanie wyplacona na konto do 20 maja. Gratulujemy! Toyota Bank

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...