Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia 200 zł za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas w nowej akcji "Zimowy bonus"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.01.2019

Gwarantowana premia 200 zł za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas w nowej akcji "Zimowy bonus"

Wystartowała pierwsza w tym roku akcja promocyjna konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Zimowy bonus 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP ParibasDo zgarnięcia w całkiem prosty sposób czekają bonusy pieniężne na sumę 200 zł. Z udziałem w promocji nie warto zwlekać, bo pula uczestników jest ograniczona!

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, a także (przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska) także w Raiffeisen Polbanku (wykluczenie to obejmuje również współposiadaczy).

Z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima (gdyż w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa).

Nagroda. W promocji do zdobycia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości 200 zł. Zostaną one wypłacone na Twe konto, więc będzie można z nimi zrobić co się zechce (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

[Aktualizacja: komunikat na stronie promocji świadczy o tym, że pula rejestracji już się wyczerpała; nowe rejestracje nie są więc możliwe; kto jednak zdążył to już zrobić, ten może mieć pewność załapania się na nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków promocji).]

Limit rejestracji. Choć promocja ma być dostępna do końca stycznia, to warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli rejestracji (co w akcjach promocyjnych tego banku zdarzało się już niejednokrotnie). Udział wziąć może wyłącznie 1 500 osób, które jako pierwsze zarejestrują się na stronie promocji. Warto się więc pośpieszyć. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, organizator powiadomi na stronie promocji, a kolejne rejestracje wtedy już nie będą możliwe. Kto jednak zdąży się zarejestrować wcześniej, ten może mieć pewność udziału w promocji i uzyskania bonusów (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zimowy bonus":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 31.01.2019 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 15.02.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • do 28.02.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z oprogramowaniem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10)
 • w lutym 2019 r.:
  • wykonaj co najmniej 1 przelew środków z konta w BGŻ BNP Paribas za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji GOmobile (chodzi tu o zwykły przelew który z Konta Optymalnego wykonasz np. na swe konto w innym banku; do spełnienia wymogu nie zaliczą się przelewy PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK)
  • w punktach handlowo-usługowych wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł. Ale to nie wszystko, bo do zgarnięcia jest jeszcze kolejny bonus, także w wysokości 100 zł. By go otrzymać, poza spełnieniem warunków uzyskania pierwszej nagrody:
 • w marcu i kwietniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • w punktach handlowo-usługowych wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.
  • zapewnij wpływy na sumę min. 1 000 zł (więcej o tym warunku piszę nieco niżej, ale już zasygnalizuję: jest prosto, bo wystarczą nawet przelewy z własnego konta w innym banku).

I to już tyle, jeśli chodzi o spełnianie warunków.

Wypłata premii. O przyznaniu pierwszej nagrody organizator powiadomi Cię mailowo do 15.03. Wtedy też na tę wiadomość będzie należało zareagować i najpóźniej do 26.03. zalogować na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty nagrody (podać będzie należało numer konta założonego w BGŻ BNP Paribas w ramach promocji). Wypłata pierwszej stówki nastąpi do 31.03.2019 r.

O przyznaniu drugiej nagrody (również 100 zł) maila otrzymasz do 17.05., a wypłata nastąpi do 31.05.2019 r.

Do momentu otrzymania bonusów, posiadaj aktywne konto, wydaną do niego kartę oraz dostęp do bankowości internetowej. Ich utrzymanie nie jest jednak uciążliwe, bo są bez warunków darmowe (o czym szczegółowo piszę na końcu).

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji z kontem w BGŻ BNP Paribas w roli głównej, pamiętaj o kilku kwestiach:

▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami pomiędzy własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Pieniądze możesz więc przelać np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza ni mniej, ni więcej, a pojawienie się w historii konta (nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas, więc w dowolnym momencie możesz je wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ W przypadku płatności kartą jakie trzeba wykonać na potrzeby promocji występują wykluczenia niektórych miejsc, w których transakcje kartą nie zostaną zaliczone do wymaganej sumy. Określają je kody MCC (czyli kody przypisywane terminalom płatniczym, które mają wskazywać na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). Do tych wykluczonych kodów należą:
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

▶️ Jeśli udział w promocji zechce wziąć również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Konto Optymalne - prześwietlenie warunków


Konto osobiste z oferty BGŻ BNP Paribas, które należy założyć w promocji, jest obecnie jednym z najlepszych kont dostępnych w bankach w Polsce. Wystarczy spojrzeć na warunki:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

By wziąć udział w promocji, wniosek o konto należy złożyć za pośrednictwem strony promocji. W tej sytuacji jedyną opcją zawarcia umowy jest kurier (który z dokumentami do podpisu przyjedzie do Ciebie na koszt banku). W tym celu jego przybycia, już we wniosku o konto możesz wskazać inny adres (np. miejsce pracy lub uczelnię), niż Twój adres zamieszkania lub korespondencyjny.

💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji, możesz jeszcze skorzystać z promocji karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas (taka kolejność ma znaczenie) - do zgarnięcia czeka aż 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka!

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. Nie mam telefonu z Androidem. Czy mogę tę aplikację aktywować na telefonie żony? Pytanie czy jakoś numer telefonu jest sprawdzany? Może we wniosku podać jej numer jako kontaktowy do mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz podawać nr żony. Mimo to możesz aplikację zainstalować na jej tel.

   Usuń
  2. Podaj swój numer, żeby jej nie zawracać głowy. Aplikacje zainstalujesz na telefonie żony i wykonasz co trzeba.

   Usuń
 2. Ten 1000 zł trzeba trzymać na koncie przez cały miesiąc czy można wypłacić kiedy się chce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi jedynie o zarejestrowanie wpływu.

   Usuń
  2. możesz wpłacić i od razu tego samego dnia przelać z powrotem. Liczy się tylko to, że wpłynęło.

   Usuń
  3. Jeśli żądają wpływu, to trzymać nie musisz.

   Usuń
 3. Jeśli mam tam kartę kredytową, to nie mogę skorzystać z promocji ? ;-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Bankobranie a ja mam pytanie ostatnio w grudniu jak była promocja w bgz paribas "zlap 200" zarejestrowalam swoj wniosek i mialam czekac na kuriera zeby podpisac umowe. Niestety w DHL-u zagubilo to sie. 14 grudnia dotarła do firmy kurierskiej i od tamtego czasu jeszcze kuriera nie bylo. Zglaszalam do nich interwencje i niby szukają ale 15 stycznia konczy sie tamta promocja i umowe moge wlasnie zawrzec maksymalnie do 15 stycznia. A jak kurier sie nie zjawi do 15tego to moge zawrzec kolejna umowe na te 200 zł z tej promocji??? Mimo ze wniosek tamten zarejestrowałam to czy moge niwy zarejestrowac jak tamtej umowy nie podpisałam. Przepraszam troche chaotycznie ale mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Złap 200 zł" było w Banku Millennium ;) Pewnie chodzi o promocję "Konto na zakupy"? (co zbieżne jest z przywołanymi przez Ciebie datami).

   Jeśli kurier ze "starą" umowę nie dotrze do 15.01., to trzeba by cały proces (rejestracja na obecnej stronie promocji + złożenie wniosku) przejść od nowa. Przed tym potrzebny byłby jeszcze kontakt z infolinią celem anulowania tego poprzedniego wniosku z grudniowej akcji (by nie kolidował z tym nowym). Tak przynajmniej pisała mi jedna z Czytelniczek, która przerabiała to (choć nie z winy kuriera, ale z własnej woli, bo warunki w nowej edycji bardziej Jej odpowiadały).

   Usuń
  2. No tak nazwy mi sie pomyliły ale to bylo w BGZ Paribas☺. Ostatnio troche tego zakladam😉
   Ok bardzo dziekuje i bede dzwonic na infolinie w razie czego.
   Pozdrawiam

   Usuń
 5. jeśli mam lokatę mogę skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To lokata w BGŻ BNP Paribas czy w BGŻ Optima?

   Jeśli w BGŻ Optima, to śmiało możesz brać udział (bo w tym przypadku to 2 odrębne podmioty; obowiązuje inna umowa ramowa).

   Jeśli posiadasz lokatę w BGŻ BNP Paribas, to udział w promocji zależy od tego czy masz umowę ramową czy nie (a nie wiem jak to wygląda w przypadku klientów wyłącznie z lokatą).

   Usuń
 6. Anonimowy4 stycznia 2019 13:14
  O ile dobrze pamiętam nie ma żadnej weryfikacji numeru na aplikację mobilną, po prostu liczy się urządzenie

  Anonimowy4 stycznia 2019 13:15
  Ten 1000 z wpływu możesz przelać od razu nawet minutę po pojawieniu się na koncie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Promocja bardzo przeciętna, warunki w poprzednich dwóch edycjach były zdecydowanie prostsze do spełnienia. I jeszcze możliwość samowykluczenia przy braku uzupełnionych danych, póki co podziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Mało. Czekam na kolejną promocję bo płacili już więcej. Ale przez karencję się nie łapałem.

   Usuń
 8. Uparci są z tą umową ramową jak mało który bank... widać nie zależy im na potencjalnych klientach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jest ktoś, kto w jednej z poprzednich edycji aktywował, po czym dezaktywował apkę GOmobile i nie dostał premii? Chodzi mi o to, czy apkę też trzeba mieć aktywną w momencie weryfikacji spełnienia warunków promocji? Wedle regulaminu nagroda jest przyznawana uczestnikowi, który "posiada Konto Osobiste wraz z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej na dzień wydania Pierwszej nagrody", a "bankowość elektroniczna" jest zdefiniowana jako "bankowość internetowa Pl@net oraz Aplikacja mobilna GOmobile". W poprzednich edycjach zapisy regulaminu były identyczne, więc będę wdzięczny za informację, jak to wyglądało w praktyce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dlaczego miałby nie dostać? Liczy się aktywacja a nie utrzymywanie aktywnej karty xD

   Usuń
 10. A czy można do tego otworzyć konto z polecenia czy aktualnie bank nie posiada programu poleceń ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam pytanie dotyczące taryfy opłat.
  Strona 3, karty debetowe, podpunkt 26:
  Dostarczenie karty debetowej, Nośnika Zbliżeniowego, PIN'u przesyłką kurierską - 0zł Bankowość Prywatna, wg kosztów rzeczywistych, min. 35zł - pozostali klienci.
  W przypadku tej promocji, dla spełnienia warunków konieczne jest korzystanie z karty debetowej, więc jeśli dobrze rozumiem, jest to koszt nieunikniony? Bo jeśli dobrze rozumiem, samo wydanie karty jest bezpłatne, natomiast dostarczenie już nie...
  Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To koszt jak ktoś zamawia przesłanie karty specjalnie kurierem. Normalnie tej opłaty nie ma. Sprawdziłem już w praktyce w poprzedniej promocji.

   Usuń
 12. Jeśli mam kartę kredytową mastercard carrefour instant zakładaną w carrefour przez bank BGŻ Paribas Spółka Akcyjna czy mogę skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy można dokonać płatności na min. 300 zł a później zwrócić dany towar i otrzymać zwrot na kartę? Będzie wtedy zaliczona płatność minimum 300zl? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to oczywiste. Transakcja zwrócona na tą samą kartę jest jak niewykonana więc nie będziesz mieć obrotu.

   Usuń
  2. No ale co innego jeśli zwrot będziesz mieć w gotówce albo na inną kartę :D

   Usuń
  3. Ale jest napisane, że ma być płatność na minimum 300zł,a nie obrót na koncie. Dobrze Myślę Mr. Złotówka?

   Usuń
 14. Czy wniosek o otwarcie konta można złożyć klikając w link z maila potwierdzającego rejestrację w promocji Zimowy Bonus ? Czy koniecznie musi być z promocyjnej strony zimowybonus.pl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link z maila to opcja alternatywna (gdyby ktoś z jakiejś przyczyny przerwał składanie wniosku czy nie mógł go składać bezpośrednio po rejestracji). Wniosek od razu po rejestracji, jak i po kliknięciu w link z maila prowadzi do tego samego.

   Usuń
 15. Tylko dlaczego trzeba im przesyłać skan dowodu, nie preferuję takiej opcji :(

  OdpowiedzUsuń
 16. Najpierw to konto podpisać a potem karte master z bonem 300 do biedronki czy nie ma tu znaczenia kolejność. Najpierw złożyłam wniosek na konto a następnego dnia o kartę tyle że o kartę już umówili mi termin do banku a kuriera jeszcze nie było. Przenieść wizytę w banku? Dzięki za odp

  OdpowiedzUsuń
 17. Ile czekaliście na kuriera z dokumentami? U mnie mija tydzień od informacji banku, że przekazał umowę do wysłania i cisza...

  OdpowiedzUsuń
 18. nic nie pisze o zapewnieniu wpływów w lutym a jednak żeby zrobić ten jeden przelew z konta trzeba coś wpłacić:)

  OdpowiedzUsuń
 19. promocja już zakończona,nie załapałem się:(

  OdpowiedzUsuń
 20. Założyłam konto ale nie pamiętam czy rejestrowałam się na stronie promocji gdzie mogę sprawdzić czy ewentualnie na jakis dokumentach np. umowie sprawdzic czy jestem w promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rejestracji na stronie promocji przyszedł mail @zimowybonus.pl. Sprawdź czy masz.

   Usuń
  2. Dostałam takiego maila :)

   Usuń
 21. Czyli w lutym nie muszę mieć wpływu na kartę 1000 zł, wystarczy 300 plus coś na przelew?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy będą liczyły się transakcje przeprowadzone w aptekach, by spełnić warunek promocji minimum 300 zł płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Apteka jest jak każdy punkt handlowo-usługowy ;) Można płacić w sklepach spożywczych, monopolowych, mięsnych, odzieżowych, obuwniczych itd., w kinie, restauracji, u mechanika, w przychodni czy w drogerii ;)

   Usuń
 23. Witam, czy ktoś otrzymał już email powiadamiający o przyznaniu pierwszej 100? Pozdrawiam Tomasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wysyłkę maili mają jeszcze 10 dni.

   Usuń
  2. Wiem ile mają dni. Nie o to pytałem. Tomasz

   Usuń
 24. Mr Złotówa - czy wpływ 1000 musi być jednorazowy? czy np jeśli już przesłałam 350 na transakcje kartą mogę dosłać 650 i będzie ok ?? czy bezpieczniej osobno 1000? Dzięki za info - muszę transferować środki między millennium a bgż :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie warunek brzmi "otrzyma Wpływy na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł", więc wychodzi na to, że może być to suma mniejszych wpływów.

   Usuń
  2. Dziękuję Mr.Złotówa - dla bezpieczeństwa powysyłam tę kasę między kontami - pełen równy 1000 :D Do końca maja powinnam mieć 1500zł -1600 za Twoje promki!! dziękuję !! ( Biedronka z BGŻ bony 300, wymęczona promocyjna kredytówka z Millennium 200, 2 konta w Millennium 400 i 2 w BGŻ zimowy bonus 200 :D do tego 200 zł do EMPIKU ( BGŻ kredytowa za dokonywanie operacji - swoją drogą polecam tę kartę!!właśnie z uwagi na punkty - za chwilę będę miała bon do euro rtv hm co tam chcę :) Po moich wakacjach zabieram się za kolejne :D Dziękuję!!!

   Usuń
 25. Mr.Złotówa czy płatności za bilet miesięczny w autobusie w biletomacie będą zaliczone? Ewentualnie w placówce MPK, jak myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biletomaty zazwyczaj mają kod MCC 4111. Aczkolwiek gwarancji nie daję - może być inny. Choć raczej żaden z wykluczonych nawet nie wydaje się zbliżony kategorią do komunikacji miejskiej, więc powinno być dobrze. W razie wątpliwości możesz napisać do banku wiadomość i zapytać o to jaki kod miała ta konkretna transakcja (gdy już będzie zaksięgowana).

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź

   Usuń
 26. Czy otrzymał ktokolwiek wiadomość na email od BGŻ? Mają jeszcze 4 dni. Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 27. dalej cisza pusto w mailu

  OdpowiedzUsuń
 28. Otrzymałem wiadomość o przyznaniu nagrody. Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 29. Wpadł mail o przyznaniu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 30. Mam maila i ja.

  OdpowiedzUsuń
 31. Rozumiem że teraz czekamy na wypłatę bonusu do 31.05 a wczeswcze do 17.05 powinien być mail o tym? Czyli w tym miesiącu już nie trzeba robić przelewu ani transakcji karta czy lepiej jeszcze zachować aktywność aby konto zamknąć w czerwcu bez opłat ? Właśnie: kiedy już można je zamknąć, czy karta do konta ma jakiś cykl rozliczeniowy od do?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maju już nic robić nie trzeba. Konto jest darmowe. Karta tak samo. Konto i kartę możesz zamknąć dopiero po wypłacie ostatniej premii

   Usuń
 32. Czy ktoś już dostał email, który ma przyjść do 17.05.? Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, właśnie taki mail wpłynął na skrzynkę 😁
   Przelew nastąpi do 31.05

   Usuń
  2. Ja też dostałam dzisiaj maila

   Usuń
  3. Też nie mam do dzisiaj maila...

   Usuń
 33. Dobra. Jest mail. O 16:04 dotarł.

  OdpowiedzUsuń
 34. Do dzisiaj nie dostałam maila z potwierdzeniem drugiej nagrody :( pierwsza wpłynęła bez problemu. Ktoś jeszcze tak miał? Zgłaszać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 35. Jest przelew, dotarł 30.05

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...