Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: ING Bank Śląski: premie do 140 zł za Konto Mobi (dla młodych - do 26 lat)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.01.2019

ING Bank Śląski: premie do 140 zł za Konto Mobi (dla młodych - do 26 lat)

Czas na prześwietlenie pierwszej promocji w 2019 roku.

Bonusy do 140 zł za Konto Mobi w ING Banku ŚląskimING Bank Śląski po raz kolejny premiuje otwarcie konta osobistego. Poniżej dowiesz się jak założyć bardzo dobre Konto Mobi i zgarnąć za to, w całkiem prosty sposób, nawet 140 zł.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 28.02.2017 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).
💡 Jeśli na promocję nie łapiesz się ze względu na wiek, sprawdź inną okazję do bankobrania w ING Banku Śląskim - z Kontem Direct również zyskać możesz 140 zł.

Nagrody. W promocji do zgarnięcia czekają 3 bonusy w wysokości 100, 20 i 20 zł. Łącznie można więc uzyskać 140 zł. Są to premie pieniężne, które bank wypłaci na Twój rachunek w ING Banku Śląskim, więc środki te będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • do 31.03.2019 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej; 

Dalej już przyjdzie tylko spełniać warunki promocji celem uzyskania kolejnych bonusów.
 • by otrzymać 100 zł: najpóźniej do 30.04.2019 r. wykonaj co najmniej 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach) oraz (to już warunki opcjonalne):
 • by uzyskać dodatkowe 20 zł: do 30.04.2019 r. wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty);
 • by uzyskać kolejny bonus 20 zł: do 30.04.2019 r. wykonaj min. 2 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy, do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu).

Wypłata premii. ING Bank Śląski wypłaci Ci premię w wysokości 100, 120 lub 140 zł (w zależności od tego, ile warunków zostanie przez Ciebie spełnione) najpóźniej do 15.05.2019 r. Do tego też momentu należy posiadać aktywne konto osobiste (Mobi) wraz z wydaną do niego kartą oraz konto oszczędnościowe założone w promocji (bo to na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii).

Konto Mobi - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji - jak to bywa w przypadku kont dla młodzieży - są proste i klarowne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bez warunków dla osób w wieku do 26 lat); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; 
 • w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Jeśli zaś chodzi o Otwarte Konto Oszczędnościowe (które założysz wraz z kontem Mobi), to rachunek oszczędnościowy prowadzony bez warunków za 0 zł. Na rachunek ten nie musisz nic wpłacać, ale na ten rachunek wpłynie premia do 140 zł. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

Do promocji z premią do 140 zł kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet. W takiej sytuacji jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest kurier (który na koszt banku przyjedzie na wskazany przez Ciebie adres).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Hej
  Skorzystałem z promocji tydzień temu opierając się na danych z Twojego bloga. Dziś otwieram ponownie stronę promocji i regulamin a tam zupełnie inne daty. Sprawdź to prosze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie niezmiennie jest zapis: "Promocja trwa od 1 stycznia 2019 r. do 15 maja 2019 r." (obejmuje już datę wypłaty bonusu). Po staremu. Być może trafiłeś na inny regulamin? Bo to już kolejna edycja promocji.

   No i jest jeszcze promocja Konta Direct, którą opisuję tutaj (bo powyższy opis dotyczy Konta Mobi dla młodych - 18-26 l.). Tam okres promocji jest inny.

   Usuń
 2. Szukam i nie mogę znaleźć. Czy jest jakaś korzystna oferta założenia konta skierowana dla niepełnoletnich osób? Czy tylko konto z polecenia w mbanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie takich promocji (dla osób <18 lat) brak. A jeszcze w ostatnim kwartale ub.r. było ich kilka (m.in. w Millennium i Santanderze).

   Usuń
 3. Po ile średnio dniach dociera kurier z umową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był jakoś po 2-3 dniach.

   Usuń
 4. Czy dostanę premię jeśli wypełnię warunki, ale przed 30 kwietnia skończę 26 lat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, umowę można zawrzeć nawet dzień przed skończeniem 26 lat

   Usuń
 5. Czy 10 płatności BLIKiem przez internet spełni dwa warunki promocji co zapewni nagrodę równą 120zł?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie do końca zrozumiałam. Należy osobno złożyć wniosek o konto Mobi i osobno o Otwarte Konto Oszczędnościowe? czy to drugie zakłada się automatycznie przy pierwszym?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dostał ktoś nagrodę?? Miała wpłynąć do 15.05..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też brak. Poszła reklamacja.

   Usuń
  2. No właśnie nie ma a do wczoraj powinna być kasa. Zgłosiłem reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...