Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon Xiaomi Redmi 6a w prezencie za darmową kartę Citi Simplicity

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

8.01.2019

Telefon Xiaomi Redmi 6a w prezencie za darmową kartę Citi Simplicity

Mamy powrót - już od jakiegoś czasu wyczekiwanej - promocji Citibanku z gwarantowaną nagrodą rzeczową w postaci smartfonu.

Telefon Xiaomi Redmi 6a w prezencie kartę Citi Simplicity
Tym razem do zgarnięcia czeka telefon Xiaomi Redmi 6a. By go otrzymać wystarczy wyrobić bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity i spełnić dość proste warunki promocji.

[Promocja zakończona: sprawdź aktualnie dostępne promocje Citibanku.]

Na wstępie kilka zdań dla tych, którzy z tego typu promocjami jak ta nie mieli dotąd do czynienia (bo jeśli blog Bankobranie czytasz już do jakiegoś czasu, to świetnie wiesz, że tego typu propozycji jest sporo i Ciebie zapraszam do częsci wpisu nieco niżej - pod podkreśleniem).

Jak to jest, że bank cokolwiek rozdaje? Przecież "nie ma nic za darmo!". I to prawda. Za darmo nie ma, bo bank przecież oczekuje zawarcia umowy o kartę i wykonywania płatności za jej pomocą. Ale bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to więc o wiele efektywniejszy sposób na zdobywanie klientów, niż płacenie kroci za reklamy w mediach (których mamy dość i np. przełączamy kanały w tv). Oczywiście dla banku liczy się też potencjał - wszak taki klient może w przyszłości skorzystać z innych jego produktów, aczkolwiek to już wybór każdego klienta, bo regulamin promocji do tego nie obliguje. Przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów, o czym przekonało się już wielu Czytelników bloga, bo tego typu promocje Citibanku nie są nowością.

[Aktualizacja. Pierwsi z uczestników promocji już pochwalili się otrzymanymi telefonami:]Czy to aby na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa (czyli ta którą należy wyrobić w promocji) może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji co prawda należy wykonać transakcje, ale to nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Na stronie promocji możesz znaleźć informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47%" - jest to jednak wyliczenie, które powstało w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.
___________

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, które nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citibanku.

Nagroda. Na stronie promocji z telefonem Xiaomi w roli głównej znaleźć możemy krótką charakterystykę urządzenia:
"Nagrodą powitalną jest smartfon Xiaomi Redmi 6A, 2GB/16GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 5.45'' oraz aparatem 14MP o wartości 449 zł"

Więcej informacji na temat specyfikacji Xiaomi Redmi 6A znaleźć możemy na stronie producenta:
Procesor: MediaTek Helio A22 MTK6762M (4 rdzenie 2.0GHz Cortex A53) 
Układ graficzny: PowerVR GE 
Pamięć: RAM 2 GB 
Pamięć wbudowana: 16 GB 
Typ ekranu: IPS Zakrzywione szkło 
Rozdzielczość ekranu 1440 × 720 px 
Funkcje: Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Dual SIM, Kompas cyfrowy, Żyroskop, 
Aparat tylny: 13 MP 
Aparat przedni: 5 MP 
Rozdzielczość nagrywania wideo: HD 720p 
Łączność: 4G LTE, Bluetooth 4.2, Wi-Fi
Złącza: micro USB, nano SIM + nano SIM / micro SD 
Wyjście słuchawkowe 3,5 mm 
Dual SIM: Obsługa jednej karty SIM w technologii LTE 
System operacyjny: Android 8.1 Oreo 
Rodzaj ogniwa: Litowo-jonowy 
Pojemność baterii: 3000 mAh  
Wymiary: 147,5 x 71,5 x 8,3 mm
Materiał wykonania: Aluminium


Specem od telefonów nie jestem, to nie moja branża, ale jeśli chodzi o tę półkę cenową, to w porównaniu z konkurencją, urządzenie Xiaomi wygląda moim zdaniem bardzo dobrze.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 24.04.2019 r. złóż wniosek online, wyrażając przy tym zgody na: przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych przez bank - po tym wniosku w ciągu kilku dni roboczych skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku, by przeprowadzić proces do końca;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisano umowę (datę znajdziesz w umowie): 
  • min. jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie, ale należy pamiętać, że pod uwagę bank weźmie tylko te transakcje, które:
• nie będą Transakcjami szczególnymi w rozumieniu Regulaminu Kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A, 
• nie będą transakcjami zwróconymi

Warto więc wyjaśnić czym są "transakcje szczególne". Zgodnie ze wspomnianym regulaminem to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Wydanie nagrody. O spełnieniu warunków promocji i uzyskaniu telefonu Xiaomi bank poinformuje Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione przez Ciebie warunki promocji. Nagroda zostanie przesłana w ciągu kolejnych 60 dni (od daty wspomnianej wiadomości) za pośrednictwem kuriera na Twój adres korespondencyjny podany w banku.

Do dnia przyznania nagrody należy posiadać aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Dla kogo karta kredytowa w Citibanku? 


Od klientów wnioskujących o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródła dochodu bank akceptuje także: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie 


Karta kredytowa wyrabiana w promocji Citibanku jest wydawana za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można więc schować do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale na szczęście regulamin promocji nie wymaga korzystania z tych dodatkowych opcji.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników!

Przydatne dokumenty:

170 komentarzy:

 1. Co to znaczy nie nadpłacać karty kwota wyższa niż 200 złotych ?

  Można dokonac wpłaty w konto np: kwota 500 złotych i dopiero wtedy dokonać płatności kartą tak aby spełnić warunki promocji ?
  Czy też na koncie nie powinny znajdować się żadne środki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta ma limit kredytowy z którego można korzystać. Jeśli wykorzystana kwota zostanie spłacona w okresie bezodsetkowym (może on wynosić do 56 dni) to oddaje się dokładnie tyle samo (bez odsetek). Nie ma sensu wpłacać na kartę więcej niż się wyda, a przynajmniej nie więcej niż 200 zł.

   Przykładowo: jeśli zostanie z karty wydane np. 500 zł to najlepiej spłacić 500 zł (ale nie więcej niż 700, by nie powstała nadpłata większa niż 200 zł).

   Usuń
  2. Po co w ogóle takie coś z tym ograniczeniem nadpłaty?

   Usuń
  3. bo tak :) bo klienci sobie potrafią traktować karty kredytowe jak depozyty, i to po to by takie patologiczne sytuacje minimalizować.

   Usuń
  4. Przez cwaniactwo co poniektórych. Np. alimenciarze do wypłaty wynagrodzenia wskazują rachunek karty kredytowej. Takiego rachunku komornik nie zajmie.

   Usuń
  5. Telefon otrzymuje się do 2 miesięcy od spełnienia warunków. Bardzo długo.

   Usuń
 2. a w ogóle to na tym zdjeciu jest Xiaomi Redmi 6 a nie Xiaomi Redmi 6a. Klienci potem dostaną telefon i będzie zdziwko że nie ma czytnika linii papilarnych i podwójnego aparatu tak jak na zdjeciu promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe spostrzeżenie. A zdjęcie pochodzi ze strony promocji przygotowanej przez bank, więc ktoś chyba czegoś nie dostrzegł. Też specem od telefonów nie jestem, ale by rozwiać wszelkie wątpliwości dodałem specyfikację urządzenia (za stroną producenta).

   Usuń
  2. Xiaomi Redmi 6a z 2GB RAM można kupić za 400 zł, ale lepiej dorzucić drugie tyle i kupi się inny model z 4GB RAM.
   Karta kredytowa od City ma jeszcze te plusy, że uprawnia do zakupu biletów w przedsprzedaży na niektóre koncerty (np. koncert PINK czy Joe Bonamassy w 2019 r.). Warto, bo w przedsprzedaży bilety po pierwsze są, a po drugie są tańsze.
   Po otrzymaniu bonusu można wypowiedzieć kartę (np. przez bankowość internetową), skontaktuje się z nami przedstawiciel banku i prawdopodobnie zachęci do pozostawienia karty w zamian za bonus 10% max 100 zł za płatności kartą w ciągu 4 miesięcy (czyli wystarczy wydać kartą 1000 zł w ciągu 4 miesięcy). Też warto, bonus trafia na rachunek karty. Po ponownym wypowiedzeniu zaproponowano mi taki sam bonus (ale już nie skorzystałem i za niedługo skończy mi się umowa o kartę).
   Generalnie - produkt godny polecenia. Jedna uwaga - nie zgadzać się na naklejkę zbliżeniową, która jest (a przynajmniej była) płatna 5 zł/m-c. Sama karta ma funkcję płatności zbliżeniowych, co chyba wystarczy każdemu.
   Pozdrawiam serdecznie wszystkich Bankobiorców, w szczególności Mr. Złotówę!

   Usuń
  3. tak tak, ja wiem że z ich strony, to nie w formie zarzutu tylko właśnie spostrzeżenia ;). Swoją drogą suoer promka, wniosek już złożony

   Usuń
  4. Wystarczy zaświadczenie o zatrudnieniu,czy musi wpływać wypłata?

   Usuń
  5. Zależy. Zazwyczaj wystarczą wpływy. Ale jak dostajesz w gotówce to może być zaświadczenie.

   Usuń
 3. Czy osoba posiadająca kartę dodatkową kredytową w citi nie jest wykluczona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wykluczenie obejmuje wyłącznie posiadaczy głównej karty kredytowej z logo Citi :)

   Usuń
 4. czy jako dokument potwierdzający dochody może być wyciąg z konta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy dobrze rozumiem. Mogę wpłacić na konto 500 zł i z tych pieniędzy spełnić warunki, czy lepiej nic nie wpłacać, skorzystać z debetu na karcie na kwote 500, po czym wpłacić 500 spłacając w ten sposób debet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw płacisz kartą (wykorzystujesz limit), a później (a możesz nawet od razu) oddajesz te 500 zł.

   Usuń
  2. 500? Napewno? A ta 1 tam wyżej to w jakim celu?

   Usuń
 6. 1. Czy kartą trzeba płacić co miesiąc by nie było opłat?
  2. Jak dostanę telefon to kiedy mogę zrezygnować z karty?
  3. Czy rezygnacja z karty wiąże się z jakimiś konsekwencjami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie trzeba. Karta jest bez opłat
   2. Od razu
   3. Nie.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Zgłoszenie wysłane. Czekam zatem na telefon.

   Usuń
  3. Na co można wydać kasę z tej karty?

   Usuń
  4. Na wszystko co chcesz i gdzie chcesz. Wykluczone masz tylko urzędy pocztowe, gry losowe i hazardowe itd.

   Usuń
 7. "Nie nadpłacać karty powyżej 200zł" a co jeżeli na stronie City jest oferta że można otrzymać zwrot w wysokości 400 zł które trafia na konto karty i powstaje nadpłata??
  Czy za ta nadpłate są wtedy jakieś koszty??

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyli na wydanie 1500 zł ma się 3 miesiące, dobrze rozumiem ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak, to czas w którym łącznie należy wykonać płatności na min. 1500 zł. Można sobie to rozłożyć w czasie, ale można też i w jeden miesiąc. Jak komu odpowiada ;)

  Nawet i może ciut więcej czasu być na to. Bo transakcje należy wykonać do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisano umowę. Zatem przykładowo: jeśli ktoś umowę podpisze w styczniu to transakcje może wykonywać już w tym miesiącu, ale czas ma aż do końca kwietnia (zatem ponad 3 miesiące).

  OdpowiedzUsuń
 10. czy kobieta będąca na macierzyńskim w przypadku, gdy umowa z pracodawcą została już zerwana, ale macierzyński opłaca ZUS, załapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy o kartę może zawnioskować emeryt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, emeryt może. Przetestowane na mej babci :D

   Usuń
 12. Czy udział w promocji mogę wziąć ja i osobno żona czy to jakoś się wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa o kartę jest indywidualna więc każdy może wziąć udział z osobna.

   Usuń
 13. w jakim czasie od momentu złozenia wniosku dzwoni konsultant z banku ?
  czy jesli przesłałam scan dowodu i wyciąg z konta, może byc tak że nie będzie dzwonił?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy jest minimalny okres na jaki musi być zawarta Umowa o pracę? Np.: 1 rok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być od min. 3 mies. A czas minimalny do przodu to nie wiem. Ja mam do 12.2019 i dostałem kartę.

   Usuń
 15. Rozumie ze na karcie mam pewien limit z którego robię te transakcje potem je oplacam z innego konta ...czy te płatności to mogą być opłaty wykonane internetowo np.opłata prądu Internetu telefonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wygląda jak piszesz. Co do tych płatności za rachunki to nie jestem pewien bo spójrz na wykluczenia.

   Usuń
  2. Ok. Polecenia przelewu odpadają. A co ze Sprytnym Billem? Też będzie wykluczony?

   Usuń
  3. Transakcje szczególne. Prawdopodobnie świadczących usługi w zakresie środków płatniczych.

   Usuń
 16. A jak wyglada weryfikacja jezeli ktos prowadzi gospodarsto rolnicze,czy wlasna deklaracja dochodu weystarczy (tak mialem w przypadku brania czegos na raty)
  I jeszcze jedno pytanie czy przelew z karty city na karte revolt tez sa zaliczane do tego kryterium ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety dochody z działalności gospodarczej nie są brane pod uwagę. Wykaz źródeł dochodu akceptowanych przez bank można znaleźć w regulaminie promocji (na ostatniej jego stronie).

   Co do transakcji za pomocą Revoluta byłbym ostrożny (vide: transakcje szczególne, a zwłaszcza ostatni myślnik).

   Usuń
 17. Czy po rozmowie z konsultantem i wysłaniu dokumentów na maila dostaliście jakaś odpowiedz? Ja czekam od 10 stycznia i na razie cisza..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś miałem telefon po 7 dniach. Konsultant tłumaczył się że mają aż tyle wniosków.

   Usuń
  2. Jestem nowy w bankobraniach i ciekawi mnie jedna rzecz. Czy bywa, że takie promocje kończą się przed czasem? W regulaminie jest napisane, że trwa do 24.02.2019, ale jeśli jest duże zainteresowanie mogą wygasić ofertę szybciej? Co prawda nie ma w regulaminie zapisu "do wyczerpania zapasu" ale obstawiam że chętnych jest wielu.
   Pytam, bo planowałem zrobić szybki obrót i jeszcze powtórzyć manewr zakradając kartę żonie. Warunki nie są jakieś strasznie wymagające, w sam raz na początek :)

   Usuń
  3. Ja po przesłaniu dokumentów na maila czekam juz dobrych kilka dni. Dzwoniłam do citi z pytaniem czwmu to tak dlugo trwa, za kazdym razem slysze informacje ze oddzownia z wyjaśnieniem i nie oddzwaniaja..

   Usuń
  4. Citi leci sobie w kulki, po wysłaniu wniosku po 3 dniach zadzwoniła konsultantka, przeszłam całą weryfikację, poprosiła, żeby jeszcze dosłać skan dowodu i potwierdzenie dochodów, bo im się nie załączają poprawnie we wnioskach. Wysłalam od razu...i od tego momentu zdażyłam w ciagu prawie miesiaca zadzwonić do citi co z moją umową, konsultancii udzielali tylko lakonicznych odpowiedzi. Po ponad trzech tygodniach, po wielu telefonach oddzowniła do mnie babka, która zajmowała się moim wnioskiem, że juz do dwóch dni zostanie wysłana mi na maila umowa. Mineło kolejne 1.5 tyg. a umowy dalej nie ma. Kolejny telefon do citi. Wreszcie dwa dni temu otrzymałam umowę, zadzowniła konsultanka w celu jej dopięcia i miałam już czekać na kartę. Dziś zadzowniła ponownie, że dział weryfikacji potrzebuje aktualnych dokumentów bo wczesniejsze się juz zdezaktualizowały. Ręcę mi opadły. Chyba mam już dość zabiegania o tą kartę.

   Usuń
 18. Witam,
  Czy transakcje przeprowadzone przez Sprytnego Bill'a będą zaliczane do puli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,999% będzie to transakcja szczególna.

   Usuń
 19. Witam a w jaki sposób zweryfikować do kiedy miałem kartę bo kiedyś brałem udział w podobnej akcji gdzie dawano tablet. Myślę że to był początek 2015 roku. Tomasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można dowiedzieć się na infolinii.

   Usuń
 20. A do mnie właśnie zadzwoniła konsultantka z Citi w związku z rezygnacją z karty którą wysłałem kilka dni temu. Na zatrzymanie dostałem promocje ze zwrotem 10%. Maksymalny zwrot ma wynieść 200 zł. Nie wypadało odmówić ;) Taki bank to lubię!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam :) Taką propozycję dostałem i ja. Już 2-gi raz.

   Usuń
 21. Czy płatność DotPay (np. rachunek za prąd) lub inne BlueMedia będą traktowane jako tranzakcie szczególne?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy ktoś może mi pomóc/wytłumaczyć, otrzymałem umowę dziś na kartę z kredytem do 37000. Nie wiedzę w umowie jaki mam okres rozliczeniowy tzn. do kiedy muszę spłacić to co wydam i pytanie można ustawić aby taka spłata dokonywała się z automatu z konta pozdrawiam i z góry dziękuję Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości pojawi ci się zestawienie transakcji i tam będzie podana data. Możesz też zapytać w Citi Online na kiedy masz termin spłaty.

   Usuń
  2. Dziękuję. Pozdrawiam Tomasz P

   Usuń
 23. Czy umiwe moge podpisac w placowce? Nie chce przez kuriera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się w placówce. Ale możesz telefonicznie. Polega to na tym że z konsultantem ustalasz hasło, wysyła ci umowę na maila i umawiasz się na kolejny kontakt tak byś miał czas na przeczytanie. Później dzwoni konsultant znów, potwierdzasz umowę i załatwione.

   Usuń
 24. Jak wygląda gwarancja na taki telefon? Jest w ogóle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest to opisane. Gwarancja jest na 24 mies.

   Usuń
  2. a na podstawie czego jest gwarancja?

   Usuń
  3. Na podstawie nr IMEI telefonu

   Usuń
 25. Czy jak pracuje na 1/4 etatu, ale nie przekraczam kwoty 1200 netto w każdym miesiącu bo pensja jest różna w zależności od przepracowanych w danym miesiącu godzin to jest szansa się załapać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz mieć dochód średnio min. 1200 zł i kropka. Inaczej odrzucą.

   Usuń
 26. Karta przyznana. Umowa zawarta telefonicznie. No to czekam na kartę i będę działać.

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam,
  właśnie złożyłam wniosek o kartę kredytową. Po drodze musiałam wyrazić zgodę na płatne powiadomienia sms o transakcjach wykonywanych za pomocą karty(bez tego nie poszłabym dalej w rejestracji). Zastanawiam się czy są one rzeczywiście płatne lub czy mogę z nich zrezygnować bez szkody dla promocji tj. pozyskania telefonu
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku karty Citi Simplcity opłata za usługę CitiAlerts Premium, w tym usługę
   powiadamiania SMS wynosi 0 zł (w podlinkowanej na końcu tabeli opłat i prowizji: 4 wiersz na drugiej stronie).
   Pozdrawiam

   Usuń
 28. Bardzo dziękuję za odpowiedź, bo już się bałam, że coś źle zrobiłam
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj że zawsze nawet jak się coś włączy to można to później wyłączyć :)

   Usuń
 29. czy opłacenie rachunku np. za prąd na poczcie będzie "Transakcją w urzędzie pocztowym"?

  OdpowiedzUsuń
 30. Do mnie oddzwonili bardzo szybko(27.01. złożyłam wniosek, 28.01. zadzwonili), kazali jeszcze raz dosłać zdjęcie dowodu osobistego, po czym w kolejny dzień dostałam sms takiej treści: Informujemy, że przyjęte przez bank zasady przyznawania karty kredytowej citibank nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie wniosku - bez uzasadnienia dlaczego, dochód był ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod uwagę brane są zobowiązania, dotychczasowa historia kredytowa (terminowość spłat itp.).

   Usuń
  2. Też tak myślałem. Nie mam żadnych zobowiązań Dawne kredyty czy karty w innym banku spłacane w terminie. Zdarzyło się kilka razy zapomnieć spłacić w terminie opłatę miesięczną za kartę. Kwota 7,50 kara 40 zł! Dochód spełnia warunki. I co? Po 7 dniach ten sam tekst. Żadnego telefonu tylko ten beznadziejny sms. Podejrzewam, że w moim przypadku winny jest PESEL z 53 z przodu. Bank w zapisach regulaminu nie wykluczy emerytów ale przyjęte przez bank zasady przyznawania karty kredytowej już tak. Czyżby zawsze zakładali, że emerytura to jedyne źródło dochodu emeryta? Brak profesjonalizmu i zwykłej kultury. Pozostał niesmak.

   Usuń
 31. Mam pytanko. Dzwonila do mnie konsultantka i stwierdzila ze nie doszly skany dowodu i dochodow. Poproszony zostalem o przeslanie ich na adres formularz@citi.com . Czy jest to prawdziwy adres Citi Banku? Mial ktos podobnie?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam ten adres. Też tam wysłałem i wszystko było okey. Umowa zawarta.

   Usuń
 32. A czy mogę taka karta zapłacić np za czesne na uczelni? Czy też będzie to transakcja szczegolna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jak i gdzie chcesz to opłacić. Uczelnia to pewnie będzie miała jakiś "uczelniany" MCC przypisany. Ale jak pójdziesz zapłacić na pocztę lub do Żabki to niekoniecznie bo będzie innych MCC który będzie wskazywać na transakcję szczególna.

   Usuń
  2. Właśnie chciałabym standardowym przelewem, o ile przejdzie

   Usuń
  3. Do wymaganych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty. Niezbędne są płatności (a więc transakcje bezgotówkowe) kartą (w punktach handlowo usługowych lub w Internecie, ale w przypadku tych drugich nie chodzi o przelewy, a płatności gdy podaje się dane z karty: jej numer, datę ważności, 3-cyfrowy kod mieszczący się obok pola na podpis). W dodatku przelewy z karty są kosztowne (prowizja za przelew + odsetki).

   Usuń
 33. Dzisiaj dzwoniła do mnie konsultantka odnośnie dokończenia wypełniania wniosku o kartę kredytową. Po zakończonej rozmowie na maila przyszedł do mnie wniosek o wydanie karty kredytowej, w jednym z punktów jest napisane: "Naklejka Zbliżeniowa do karty w systemie MasterCard
  Proszę o wydanie do mojej karty dodatkowego nośnika zbliżeniowego w formie naklejki. Przyjmuję do wiadomości, że
  usługa ta, zgodnie z Rozdziałem III § 5 Regulaminu, jest dobrowolna i odpłatna zgodnie z TOiP." W trakcie rozmowy nie wnioskowałam o taką naklejkę oraz nie zostałam zapytana czy w ogóle ją chcę. Stąd moje pytanie - w jaki sposób najszybciej zmienić ten zapis z wniosku? Zadzwonić na CityPhone, napisać wiadomość w bankowości internetowej, czekać na kolejnej telefon (umowę mam "potwierdzić" telefonicznie) czy jest jeszcze jakaś inna opcja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie jest to przypadkiem tylko pkt z TOIP???? No ale zadzwoń i wyjaśnij albo napisz wiadomość że chcesz to wyłączyć jeśli jest włączone bo sobie nie życzysz.

   Usuń
 34. We wniosku mam zaznaczoną opcję Citi Alerts czy to jest płatne?czy można z tego zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku karty Citi Simplicity to usługa bezpłatna. Można wyłączyć poprzez złożenie takiej dyspozycji wiadomością w bankowości internetowej.

   Usuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam,
  Czy płatność za zakupy w necie zrealizowana przez system PayU będzie zaliczona?
  Wszystkie dany z karty musiałem podać...

  OdpowiedzUsuń
 37. Jak długo idzie przelew z innego banku do Citi?
  Ja czekam od piątku i ciągle nic.
  Czy to jest tutaj normalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wysłałeś w piątek po południu, to zgodnie z sesjami elixir, przelew będzie w Citi, w poniedziałek po godz. 10:30 rano.

   Usuń
  2. Znaleźli błąd w przelewie i go zwrócili.
   Numer konta zgodny więc może słowo "wynagrodzenie" nie pasowało?
   Ma ktoś jakieś doświadczenia?

   Usuń
  3. A masz chociaż aktywowane konto w Citi? Ociągają się z tym strasznie i przelewy wracają do nadawcy.

   Usuń
 38. Witam. Czy ktoś mi powie jak należy teraz spłacić tą kartę, jeżeli już wydałem 1500.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodzisz w kartę i tam będziesz mieć rachunek do spłaty. Robisz przelew na ten rachunek i spłacone.

   Usuń
 39. Witam,
  Czy opłacenie zakupów na allegro.pl za pośrednictwem PayU (oczywiście wybierając opcję "karta kredytowa") będzie zaliczona jako transakcja szczególna czy jednak może nie?

  OdpowiedzUsuń
 40. Po jakim czasie zadzwonił konsultant w celu zakończenia formalności? Przy zakładaniu konta, było to dosyć szybko. Przy kk czekam już tydzień i echo. Czy brak kontaktu może oznaczać odrzucenie wniosku?.

  OdpowiedzUsuń
 41. Po jakim czasie zadzwonił konsultant w celu zakończenia formalności? Przy zakładaniu konta, było to dosyć szybko. Przy kk czekam już tydzień i echo. Czy brak kontaktu może oznaczać odrzucenie wniosku?.

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy ktoś dostał już info z banku o spełnieniu warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 43. Się tak nie napalajcie. Nie dzwonili do mnie to zadzwoniłem do nich, żeby się dowiedzieć co z wnioskiem o kartę. Kobieta powiedziała, że został odrzucony, ale nie może powiedzieć z jakiego powodu bo to tajemnica...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem to samo. Czekałem 2 tyg. żeby ktoś się do mnie odezwał z banku.
   Gdy cierpliwość się wyczerpała, sam zadzwoniłem z prośbą o sprawdzenie co z moim wnioskiem. Oddzwonił konsultant i przekazał że wniosek odrzucony.
   Zdolność kredytową raczej mam ok (dość wysokie zarobki). Podobno odmowę wysłali mi normalną pocztą. Zobaczymy jak i czy w ogóle to uzasadnią.
   Zaczynam odnosić wrażenie, że zainteresowanie ich przerosło i musieliby wydać za dużo smartfonów.

   Usuń
  2. U mnie dokładnie to samo, stała praca od wielu lat, nie najgorsze wynagrodzenie. Kredyt hipoteczny spłacany regularnie, więc i historia kredytowa jest. A o odrzuceniu wniosku dowiedziałem się dopiero w momencie kiedy zadzwoniłem na infolinię. Jeszcze musiałem jakiś pin ustawić, by uruchomić usługę CitiPhone, co się okazało dopiero po rozmowie kiedy przyszedł sms, że usługa została aktywowana.

   Usuń
 44. kurier przywiózł płyte cd i sporo makulatury - kiedy przysyłąja kartę i dane do logowania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta przyjdzie odrębną przesyłką (listem zwykłym). Do pierwszego logowania posłużą m.in. dane z karty (login i hasło ustanowisz sobie samodzielnie).

   Usuń
 45. Otrzymałem informację o przyznaniu mi nagrody :) 19.02. Za 60 dni telefon będzie mój.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może będzie wcześniej. Gdy w poprzednim roku zdarzała się promocje z nagrodą rzeczową to był jeden miesiąc, gdy Czytelnicy w piątek dostali powiadomienie, a już w poniedziałek docierali kurierzy. Choć teoretycznie bank ma 60 dni, racja, ale miejmy nadzieję, że będzie wcześniej :) Daj znać.

   Usuń
  2. po jakim czasie od spełnienia warunków dostałeś tę informację?

   Usuń
  3. Wydaje mi się że około 2 tyg. Tomasz

   Usuń
 46. Dzisiaj podpisałem kurierowi umowę na konto Citi Priority, konto jeszcze nie aktywowane, karta przyszła. Czy mogę już złożyć wniosek o Kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne by data umowy o kartę była po dacie umowy o konto.

   Usuń
 47. wcześniej poruszany był temat nadpłaty na rachunku karty kredytowej... w związku z tym mam pytanie: czy dokonana nadpłata w kwocie 500 pln "uchyla-kasuje" uprawnienie do otrzymania telefonu? oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czegoś co kasuje uprawnienia do otrzymania nagrody, gdy warunki są spełnione :) Aczkolwiek nadpłata nie opłaca się (ze względu na opłatę 20 zł, gdy wpłacisz na kartę więcej niż 200 zł ponad jej limit).

   Usuń
 48. Czy po decyzji banku o przyznaniu nagrody mogę bezpiecznie rezygnować z karty ? Pozdrowienia Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie wymaga dłuższego utrzymywania karty, więc można z nią zrobić co się chce (a więc również zrezygnować).

   Usuń
 49. czy można złożyć reklamację na obsługę wniosku o kartę? 27 dzwonił konsultant banku aby dosłać na maila dokumenty co też zrobiłam, 28-go otrzymałam potwierdzenie że mail odczytany, potem przez kilka dni smsy i maile abym wysłała dokumenty, z tego wsztstkiego 4-go marca znów wysłalam maila, a tego samego dnia dzwonił konsultant abym dosłała dokumenty, powiedziałam, że to zrobiłam i konsultant miał do mnie dziś dzwonić czy wszystko ok. Dziś nikt nie zadzwonił więc ja wykonałam tel i nie uzyskałam informacji co z dokumentami, powiedziano mi tylko, że Pani która się mną zajmuje oddzwoni i nie oddzwoniła. Przed chwilą ja próbowałam się połaczyć ale po 10 minutach czekania na linii zrezygnowałam. Czy mogę w związku z powyższym czegoś się domagać? Jestem zniesmaczona całą sytuacją.

  OdpowiedzUsuń
 50. Dziś otrzymałem telefon. Nie wiem tylko na podstawie czego będzie go można ewentualnie reklamować. Pozdrawiam Tomasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam i ja! :)
   A jak masz na myśli gwarancje to o tym jest w regulaminie: "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia". Tam też są namiary na serwis.

   Usuń
  2. Ile czasu upłynęło od decyzji o przyznaniu nagrody do otrzymania przesyłki?

   Usuń
  3. Wiadomość o nagrodzie była ok. 2 tyg. temu.

   Usuń
 51. czy ta promocja nadal jest aktualna?

  OdpowiedzUsuń
 52. Rozumiem, że jeśli dostałem sms-a że mój wniosek kredytowy otrzymał numer "XYZ..", to muszę czekać na telefon konsultanta, z którym przejdziemy razem cały wniosek? Nie mogę samemu przejść przez wniosek? Chyba nie spełnię wtedy punktu 4.b :(

  OdpowiedzUsuń
 53. Kiedyś skorzystałem z promocji na LG K4. Telefon otrzymałem. Z karty korzystam do dziś. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy jak założę teraz konto to mogę Odrazu w kwietniu zapłacić te 1500 (w moim przypadku 1650 bo szykuje mi się kupno zmywarki) czy blokują mnie jakieś limity w związku z tą nadpłata i czylepiej wpłacić te pieniądze Odrazu czy mogę całość zapłacić i wtedy uregulować debet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku karty kredytowej (a nie konta), bo o niej mowa w powyższej promocji, na karcie przyznawany jest limit, z którego można korzystać i dopiero po jego wykorzystaniu wydaną kwotę można zwrócić. Stanie się to bez kosztów, jeśli spłata nastąpi w okresie bezodsetkowym. Wpłatę przed transakcją, o której piszesz można zrobić, ale nie jest to wskazane (piszę pod koniec: "nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł"), bo za to opłata wynosi 20 zł.

   Najprościej będzie tak: dostaniesz kartę, zapłacisz za zmywarkę wykorzystując kwotę z przyznanego limity i w okresie bezodsetkowym (choć możesz to zrobić praktycznie od razu - np. w tym samym dniu po zakupie) wpłacisz 1560 zł. Warunki promocji będę spełnione i nie poniesiesz ani grosza kosztów.

   Usuń
  2. A jaki jest limit na karcie kredytowej?

   Usuń
  3. Odpowiem Ci pytaniem: a jaką masz zdolność kredytową w ocenie Banku Handlowego w Warszawie S.A.?
   Jak jesteś w stanie odpowiedzieć sobie na to pytanie, to będziesz miał również odpowiedź na pytanie które zadałeś. :)

   Usuń
  4. Limity na KK są przyznawane indywidualnie w zależności od zdolności kredytowej każdego z klientów.

   Usuń
 55. Witam
  W zeszłym tygodniu składałem wniosek o KK gdzie podałem nr tel który był uzyty do innej KK w citi banku (karta na mojego syna). Owa inna karta jest już dawno wypowiedziana i zamknięta. Tak wiem mój błąd. Dostałem dokumenty na mail z przyznanym limitem kredytowym i informacją że bedzie ktoś dzwonił w sprawie sfinalizowania wniosku. Po kilku dniach dzwonili z citi i stwierdzili ze owy nr tel widnieje u nich w systemie i żebym podał inny tel. i bedzie OK - tak też zrobiłem. Dostałem info że ma ktoś oddzwonić i numer kontaktowy bedzie zmieniony- oczywiście nikt nie oddzwonił. Dzsiaj kontaktowałem się przez infolinie i nikt nie potrafił pomóc było tylko przełączanie pomiędzy działami. Na koniec dostałem info ze do końca tygodnia ktoś zadzwoni z inforacją czy bede miał ta kartę czy nie. Przed chwilą dostałem sms że mój wniosek jest odrzucony z powodu zasad jakie prowadzi bank. Pytanie czy próbować składać kolejny wniosek na inny mail i inny nr tel? Czy oni już mają moje pełne dane tj pesel nazwisko mimo odrzuconego wniosku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj raz jeszcze. Jak wnioskowałem o pożyczkę RRSO 0% w Eurobanku to wysyłałem wniosek za wnioskiem i dopiero 5-ty przeszedł xD

   Usuń
  2. Zależy to od banku. Niektóre zapamiętują ostatnio złożony wniosek i jeśli był odrzucony to np w ciągu miesiąca następny też będzie już z automatu.

   Usuń
 56. Czy warto zmniejszyć limit na karcie kredytowej?

  Czy przy wnioskowaniu o kartę kredytową w innym banku, bank ma dostęp do informacji o limicie na karcie kredytowej już posiadanej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej ma. Co zresztą uwzględnia do wyliczenia zdolności kredytowej.

   Limit można zmniejszyć. Napisz wiadomość w Citi Online. Zmiana jest bez opłat.

   Usuń
 57. Czy można zapłacić za zakupy na allegro, kilka aukcji na sumę 1500 zł?

  OdpowiedzUsuń
 58. Nie wiem czy gdziej już tutaj takie pytanie nie padło ale: Czy jeśli zakładam kartę na podstawie prowadzenia działalności to czy, podobnie jak w promocji Alior Banku, muszę zapłacić podatek od nagrody? Jak tego dokonać w przypadku nagrody rzeczowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę wyrabiasz jako klient indywidualny (umowa jest z Kowalskim), a tylko dochody które bank potwierdza masz z działalności. Nie jest to umowa z firmą. W Aliorze pewnie zakładałeś konto firmowe. A to już co innego. Umowa była z twoją firmą i przychody uzyskałeś stricte z działalnością gospodarczą.

   Usuń
  2. Poza tym w regulaminie jest punkt: "Nagrody w ramach Oferty są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych"

   Usuń
 59. Jak dlugo czekaliscie na informację o spelnieniu warunków? I w jaki sposob was o tym poinformowano? ?mail czy w aplikacji? Bo u mnie za 4 dni mija miesiaac a nikt sie nie odezwal jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem po prostu telefon od kuriera. Zero informacji od banku wcześniej.

   Usuń
 60. Jak dlugo czekaliscie na jakas informacje zwrotna kiedy juz podpisaliscie umowe i kurier zabral oba egzemplarze umowy?
  Czy platnosc na oc przez link4 bedzie zaliczona do transakcji wymaganych?

  OdpowiedzUsuń
 61. Czy zgoda dla podmiotu na obrót danymi osobowymi (i) BP EuropaSE, Oddział w Polsce, Kraków z siedzibą w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 1) jest wymagana do spełnienia warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 62. Witam. Chciałem dopytać. Czy jak zrobię płatności na 1500 w pierwszym miesiącu to już się zaliczę do promocji czy karte muszę używać co najmniej 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 63. Tak. Nie. Sprawdzone. Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 64. Wypełniam wniosek i nie mogę przejść pkt 5. Aplikacja pokazuje mi ze są 4 błędy, ale ich nie ma. Otrzymałam smsa ze mój wniosek otrzymał nr xyz... czy to oznacza ze wniosek został złożony nawet jeśli nie ukończyłam wypełniać wniosku w aplikacji? O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 65. UWAGA! Mojego faceta wrobili na tej promocji! Wmiksowali w umowę polecenie wykonania przelewu z tej karty kredytowej na jego konto. Koszt przelewu to 500 zł!!!!! Plus są tam jeszcze jakieś inne opłaty. Pani przez telefon podobno w ogóle nic nie mówiła na ten temat, rozmawiali tylko o uruchomieniu karty kredytowej, a on nie przejrzał tak dokładnie umowy przed jej potwierdzeniem. Pytanie czy mogła tak zrobić? Teraz chcemy zrobić odstąpienie od umowy, ale... we wzorze odstąpienia jest do wpisania numer karty, a karty przecież jeszcze nie ma, bo nie dotarła. Ratunku - czy musimy czekać na tą kartę czy można odstąpić od umowy bez jej podawania? Czy wszelkie opłaty nie nastąpią jeśli odstąpi? Dramat z naciągactwem przy tej promocji, w życiu się z czymś takim nie spotkałam, a korzystałam już z wielu... On skorzystał pierwszy raz i taka masakra :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to musiał się zgodzić. Mnie też oferowali, nie chciałem i nic nie mam włączone. Niech twój facet zadzwoni i odstąpi od tej dyspozycji przelewu.

   Usuń
 66. Mam konto City Priority, czy mogę złożyć wniosek o kartę kredytową z poziomu bankowości elektronicznej czy muszę przez link do strony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji (wnioski przez bankowość nie kwalifikują do uzyskania nagrody).

   Usuń
 67. Wypełniłem wniosek o kartę, natomiast na ostatnim ekranie wniosku zamiast wyślij kliknąłem zapisz. Wniosek się zapisał ale nie bardzo wiem gdzie. Czy bank dostał mój wniosek czy jeszcze raz składać? Dostałem maila z informacją: Dziękujemy za zainteresowanie usługami banku Citi Handlowy. Pana/Pani wniosek kredytowy otrzymał numer i tu podają numer.

  OdpowiedzUsuń
 68. Witam. Zakupy za 1800 zrobione. Czekać na jakieś potwierdzenie czy spłacić kartę od razu. Jaka formę ma potwierdzenie że się załapałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz wiadomość w bankowości. Zakładka KONTAKT

   Usuń
 69. Witam. Zakupy za 1800zl zrobione. Czekać na jakieś info czy mogę spłacic kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba czekać ze spłatą. Możesz już teraz. Powiadomienie o nagrodzie dostaniesz do końca maja.

   Usuń
 70. Jeszcze jedno pytanie płatność internetowa za ubezpieczenie samochodu kwalifikuje się na promocję.

  OdpowiedzUsuń
 71. Jest telefonik!!! Ktos wie jak sie ma sprawa gwarancji? Poprzednio byl jakis papier z serwisu, a teraz nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z regulaminu:
   "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do firmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. przez stronę internetową ccsonline.pl bądź poprzez infolinię pod numerem 22 726 38 10."

   Usuń
 72. Czesc! Zlozylem wniosek, gadalem z konsultantka (bardzo srednio ogarnieta) i mowila mi, ze zawrzemy umowe przez telefon i nie wysla juz do mnie kuriera z papierami. Dostane tylko zaszyfrowana umowe w PDF na maila. Rozmowa byla wczoraj i jak dotad nie dostalem maila. Czy babeczka cos pomieszala i zadzwonic do nich czy czekac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekać. W innej promocji u mnie trwało to na tej samej zasadzie ok. tygodnia.
   Do tych dokumentów nie dostaniesz się inaczej jak tylko przy pomocy ustalonego w czasie rozmowy hasła. Będzie dzwonić ta sama osoba i będziesz musiał w trakcie rozmowy potwierdzać różne dokumenty.

   Usuń
 73. A jeśli kupię coś za 1500 zł i rozłożę na raty to rozumiem że limit i tak mam wykorzystany ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności kartą wymagane na potrzeby promocji będą zrealizowane. Późniejsze skorzystanie z systemu ratalnego nie jest przeszkodą do otrzymania nagrody.

   Usuń
 74. Która firma kurierska przywozi telefony?

  OdpowiedzUsuń
 75. Witam. 19 kwietnia zawarłem umowę o kartę kredytową. 13 maja 2019 pojawił się wyciąg z transakcji na karcie. Są tam następujące kwoty: Saldo zadłużenia: 340,99 zł oraz Minimalna kwota do spłaty: 30 zł. Którą kwotę zapłacić, żeby nie ponosić kosztów odsetek? Tą większą? Jak jest z okresem rozliczeniowym w przypadku Citi? czy pokrywa się z miesiącem kalendarzowym, czy jest inny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wyciągu masz taką pozycję jak Termin płatności. Do tego czasu musisz zapłacić pełną kwotę tj. 340,99. Wtedy będzie bez odsetek. To coś jak opłacanie rachunku za telefon. Okresy rozliczeniowe są różne - w "Zarządzaniu kartami" jest data wyciągu i to od niej uzależniony jest okres rozliczeniowy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...