Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 200 zł w bonusach pieniężnych za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.01.2019

Odbierz 200 zł w bonusach pieniężnych za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

W tej promocji nawet nie trzeba wykonywać płatności kartą!

Premia 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP ParibasPromocja powraca też w najlepszym możliwym wydaniu, czyli z bonusami pieniężnymi. A do tego warunki do spełnienia są bardzo proste, więc z udziałem w tej okazji do bankobrania warto się pospieszyć, bo pula rejestracji została ograniczona!

[Aktualizacja w dn. 4.02.2019 r., godz. 21:45: na stronie promocji pojawił się komunikat: "Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie rejestracji w Promocji". Oznacza to ni mniej, ni więcej, a to, że promocja cieszyła się dużym zainteresowaniem i akcja zakończyła się przed czasem. Kto jednak zdążył już się zarejestrować, ten może mieć pewność uzyskania nagród (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).]

To już kolejna promocja konta w tym banku. Dostępne są bowiem jeszcze dwie alternatywne propozycje. Ale już rzut oka na nagrody w tamtych akcjach (bony o wartości 180 zł do sklepów Żabka lub Freshmarket albo program antywirusowy ESET na 2 lata za darmo) pozwala stwierdzić, że to właśnie ta poniższa akcja z bonusami pieniężnymi na sumę 200 zł będzie cieszyć się największą popularnością. No i do tego warunki do spełnienia w tym przypadku są najłatwiejsze.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, a także (przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska) w Raiffeisen Polbanku.

Powyższe wykluczenia obejmują także współposiadaczy. Na szczęście z promocji nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima (gdyż w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa ramowa).

Nagroda. W promocji przewidziano 2 bonusy po 100 zł każdy, które wpłyną na Twe konto w BGŻ BNP Paribas. Środki te będzie więc można przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Limit rejestracji w promocji. Jak to bywa w promocjach BGŻ BNP Paribas, tak i teraz udział wziąć może maksymalnie 1 500 osób. Zatem promocja może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji. Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Kto jednak zdąży to zrobić, ten może być pewny zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto na karnawał":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 14.02.2019 r. zawnioskuj o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 28.02.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • do 31.03.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10);
 • w marcu i kwietniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) zapewnij wpływ(y) na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta; nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas); 

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus w wysokości 100 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest także i drugi bonus. By uzyskać kolejne 100 zł (oprócz spełnienia warunków uzyskania pierwszego bonusu):
 • w maju i czerwcu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • zapewnij wpływ(y) na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą aplikacji GOmobile lub bankowości internetowej Pl@net (z wyłączeniem systemów płatności internetowych takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK itp.; w praktyce najprościej będzie wykonać przelewy np. na własne konto w innym banku).

Wydanie nagród. O przyznaniu pierwszego bonusu organizator powiadomi Cię mailowo do 19.05. Wtedy też będzie należało zareagować na tę wiadomość i najpóźniej do 25.05. zalogować się na stronie promocji celem uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku konta założonego w BGŻ BNP Paribas w ramach niniejszej promocji). Wypłata bonusu (100 zł) nastąpi do 31.05.2019 r.

Mail powiadamiający o przyznaniu drugiej nagrody (100 zł) ma być przesłany do 19.07., a wypłata bonusu ma być zrealizowana do 31.07.2019 r. Pamiętaj, że do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. To jednak nie jest uciążliwe, bo wszystko co najważniejsze w przypadku tego konta jest darmowe (szczegółowo omawiam je nieco niżej).

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji konta w BGŻ BNP Paribas, pamiętaj o kilku wytycznych.

▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Przelew może więc pochodzić np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta (nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas, więc w dowolnym momencie możesz je wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ Jeśli udział w promocji chce wziąć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Konto Optymalne - prześwietlenie


Warunki prowadzenia konta, które należy założyć w promocji, są proste i klarowne. Oto jego główne cechy:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Udział w promocji biorą wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może więc on przyjechać np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

107 komentarzy:

 1. Niedawno minęła mi karencja i już wahałem się nad promocją z Żabką. Dobrze że nie skorzystałem bo bym teraz żałował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej czekać na żywą gotówkę!

   Usuń
 2. Jak ktoś ma lokatę Bezkarną to może skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może wziąć udział. Bo Lokata Bezkarna jest w BGŻ Optima, a to nie wyklucza z promocji i nie liczy się do 24-mies. okresu wykluczenia :)

   Usuń
  2. powinieneś zawsze obok bnp/optimy dawać wytłuszczonym w pierwszym zdaniu bgż optima nie wyklucza i na odwrót gdy jakiś produkt optima jest na bloku. a co ciekawe znikneło pytanie "czy jest jakaś lojalka"

   Usuń
  3. Brak lojalki na szczęście stał się już tak powszechny że pytania o to wymarły ;)

   Usuń
 3. Dopiero zaczynam babkobranie a tu już kłody od nogi, bo mam konto w Raiffaisen :/ Taka piękna promocja przejdzie koło nosa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dopiero zaczynasz to możliwości masz przed sobą całe mnóstwo 🙂

   Usuń
  2. Tak, bedą jeszcze możliwości, tylko szkoda że Paribas przejął Raiffaisen. Bo konta w Paribas nigdy nie miałem a jestem wykluczony z promocji.

   Usuń
 4. A założenie konta? Pewnie tylko kurier jak zwykle...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kurier to jedyna opcja zawarcia umowy o konto w promocji.

   Usuń
 5. Ostatnio dawali promki z trudniejszymi wymaganiami. Tym razem się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy te 5 przelewów musi być na 5 różnych kont czy może być na mniej a może nawet na 1?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to w żaden sposób definiowane, więc można według własnego uznania. Zaliczyć muszą się nawet wszystkie przelewy na ten sam numer konta.

   Usuń
 7. Są jakieś wymagania odnośnie wyrażonych zgód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko te w formularzu rejestracji trzeba zaznaczyć bo bez nich dalej i tak się nie przejdzie. A we wniosku są dobrowolne.

   Usuń
 8. Czy te przelewy (5x) mogą być wykonane jednego dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to zdefiniowane, ani w jakiś sposób ograniczone, więc można wykonać jednego dnia.

   Usuń
 9. warto wziąć udział czy jednak poczekać na jakąś większą nagrodę? w tym banku chyba mniej więcej co miesiąc jest promocja...

  OdpowiedzUsuń
 10. Po złożeniu wniosku jeszcze ktoś dzwoni czy od razu przyjeżdża kurier? Bo nie wiem na co przygotować babcię.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy samo zarejestrowanie się na stronie promocji daje nam już miejsce wśród 1500 osób, które otrzymają bonusy, czy trzeba też jak najszybciej zawnioskować o konto? Teoretycznie czas jest do 14.02. i wygodniej byłoby mi to zrobić bliżej tego terminu, ale nie chcę, żeby mi promocja uciekła sprzed nosa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O udziale w promocji decyduje rejestracja. Zarejestrujesz się = bierzesz udział i nagroda się należy (po spełnieniu pozostałych warunków).

   Usuń
  2. A jak złożę wniosek jak nie zrobię tego bezpośrednio po rejestracji?

   Usuń
  3. Na maila dostaniesz link, z którego możesz złożyć wniosek jeśli nie zrobisz tego zaraz po rejestracji w promocji

   Usuń
 12. Pytanko zawieram umowę teraz, to już w lutym mogę przelać kasę i aktywować aplikację i zaliczy się czy nie ma sensu i trzeba od marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy mają takie same warunki. Od marca.

   Usuń
  2. Czyli w lutym nie jest nic wymagane i za konto płacić nie będę?

   Usuń
  3. Konto Optymalne ogólnie jest darmowe. Bez żadnych warunków.

   Usuń
 13. Nigdy nie wysylalem zdjec lub skanow dowodu przez internet. Czy moge dodac jakis znak wodny na jakie potrzeby zostal dokument zeskanowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz ale tak żeby nie zasłaniał żadnego napisu

   Usuń
 14. Wniosek złożony :)Pozostaje czekać na umowę :) Dopiero raczkuję w temacie bankobrania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem początek już za Tobą :) Życzę dalszego owocnego bankobrania!

   Usuń
 15. Zarejestrowalam.wniosek i chcialam pojsc o krok.dalej a tu takie.cos:

  Kraj stałego pobytu
  Oświadczam, że jestem wyłącznie polskim rezydentem
  podatkowym i nie jestem osobą Amerykańską.
  Pole jest wymagane

  Oraz

  Uprzejmie informujemy, iż w związku z przepisami Ustawy z dnia 9 października 2015 r. o wykonywaniu Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki w sprawie poprawy wypełniania międzynarodowych obowiązków podatkowych oraz wdrożenia ustawodawstwa FATCA, Bank nie jest w stanie kontynuować procesu zakładania rachunku online. Zapraszamy do najbliższej placówki Banku, w celu otwarcia rachunku.

  Help

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz to odhaczyć. Po lewej jest pole do kliknięcia.

   Usuń
 16. A posiadanie tylko kart kredytowej w BGŻ BNP Paribas wyklucza z powyższej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż wniosek. Jak cię przekieruje do założenia konta w bankowości to kiszka. Ale jak da się złożyć wniosek do końca i kurier przyjedzie to wszystko gra

   Usuń
  2. Do tych co już mają dostęp do bankowości przychodzi mail "Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej" więc klops.

   Usuń
 17. Posiadanie kredytu(bez konta) wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy ktoś dostał odpowiedź o "negatywnej weryfikacji biznesowej"?

  OdpowiedzUsuń
 19. A czy limit odnawialny przyznany przez ten bank na zakupy w Allegro wyklucza z udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz umowy ramowej (dostępu do bankowości Pl@net) to tak. Najprościej będzie się zarejestrować i złożyć wniosek. Przyjmą to znaczy że okey. Jeśli nie przyjmą to dostaniesz maila z informacją o tym że wniosek odrzucony bo masz bankowość. No ale wtedy nie załapiesz się na promocję.

   Usuń
 20. Ja się zarejestrowalem,konto założyłem,. A tu psikus bo po 1 logowaniu zobaczyłem swoje stare transakcje z grudnia 2017 kiedy konto zamknąłem. Pani na infolinii przy zakładaniu konta powiedziała że nie mają już moich danych więc nie wiedziałem że nie minęły jeszcze 2 lata . I teraz nie wiem czy zaryzykować czy odpuścić sobie spełnienie warunków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy. to nadal będzie ci się liczył grudzień'17

   Usuń
 21. Czy promocja obowiązuje w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko poprzez stronę promocji i z zawarciem umowy za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
  2. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje że promocje nie obowiązują w placówkach a tylko tak. W czym to przeszkadza?

   Usuń
  3. Jak nie wiadomo o co chodzi to... chodzi o pieniądze ;) Placówki bankowe mają swoje zadania (obsługę obecnych klientów), ale i pozyskiwanie klientów (ale innymi sposobami). A od pozyskiwania klientów w Internecie jest w banku kto inny. Działanie sieci placówek kosztuje o wiele więcej, więc i o promocje trudniej. Internetowo jest taniej, więc i są budżety na premie dla klientów :)

   Usuń
 22. Ktoś się orientuję jakiej firmy kurierzy rozwożą umowy tego banku?

  OdpowiedzUsuń
 23. Wysłanie zdjęć dowodu osobistego- czy to bezpieczne?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy wszystkie zgody marketingowe są wymagane,czy tylko te oznaczone gwiazdką?

  OdpowiedzUsuń
 25. Mam pytanie odnośnie karty do konta.
  Obsługa karty w sposób tradycyjny jest bezpłatna? Ale korzystanie z karty zbliżeniowo jest płatne 1 zł/miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie to wyczytałeś? W TOiP jest napisane:
   "Konto Optymalne:
   Użytkowanie karty debetowej – Posiadacz

   Obsługa karty debetowej (miesięcznie) - 0 zł
   Obsługa Nośnika Zbliżeniowego (miesięcznie) - 1 zł"

   a w innym miejscu w TOiP jest napisane:
   "Karty debetowe
   26. Dostarczenie karty debetowej, Nośnika Zbliżeniowego, PIN-u przesyłką kurierską - 0 zł - Bankowość Prywatna wg kosztów rzeczywistych, min. 35,00 zł - pozostali klienci"

   Jak widać, jest uczynione rozróżnienie pomiędzy kartą debetową a Nośnikiem Zbliżeniowym. Podpowiem, że ten "nośnik" to nic innego jak tzw. "zbliżak" lub inaczej "naklejka zbliżeniowa".

   Usuń
 26. Czy podpisaną umowę kurier zabiera w kopercie bezpiecznej czy w normalnej i ma nadal wgląd w moje dane?

  OdpowiedzUsuń
 27. Od 3 dni moja umowa leży w sortowni DHL gdyż BGŻBGŻ wymaga jakiegoś specjalnego kuriera przy dostarczaniu umów... Fest kufa... 😤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj kurier dostarczył umowę, wszystko gra, zaczynam bankobranie ;)

   Usuń
 28. Zlozylam wniosek w poprzedniej edycji, miesiac przed koncem promocji, bank wysłał umowę dopiero po tym miesiącu, mimo że pisałam wcześniej maile. Nie podpisałam. Złożyłam wniosek w drugiej edycji i dostałam maila, że wniosek odrzucono, bo wniosek o ten produkt już był składany.. Jeszcze się nie spotkałam z taką zwłoką w przesłaniu umowy w innych bankach, żeby przeczekać okres promocji do podpisania umowy.

  OdpowiedzUsuń
 29. Promocja zakończona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazując na historii, wkrótce powinno pojawić się coś nowego ;)

   Usuń
 30. W jakiej formie otrzymuje się PIN do karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W liście do którego załączona jest karta płatnicza znaleźć można instrukcję. Wysłać należy SMS na wskazany numer i PIN wtedy przychodzi w wiadomości zwrotnej.

   Usuń
  2. Tak podejrzewałem i tak uczyniłem, ale nie otrzymałem wiadomości zwrotnej.

   Usuń
 31. Dotarła do mnie umowa do konta a w środku zero informacji o promocji ani regulaminu, czy w tym banku tak jest?

  OdpowiedzUsuń
 32. A u mnie niemiła niespodzianka i okazało się, że założono mi Konto Maksymalne (z opłatą za kartę 12 zł, dopiero po wydaniu 300 zł w miesiącu 0 zł) zamiast Konta Optymalnego. Sprawa zgłoszona na infolinię, miał oddzwonić konsultant, 3 dzień nie oddzwonił. Jutro udam się do oddziału i jeśli tego nie naprawią to rozwiążę umowę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale udało się zmienić Kontom Maksymalne na Konto Optymalne.

   Usuń
 33. Czy dobrze rozumiem, że SMS, dzieki któremu można otrzymać PIN do karty, jest płatny? Jeśli tak, to czy ktoś wie, ile ten SMS kosztuje? Czy nie ma innego sposobu na uzyskanie PIN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darmowy. Choć ktoś gdzieś pisał że niby 20 groszy. Nie wiem bo mi nic nie pobrało. Nie ma innego sposobu.

   Usuń
 34. Czy na umowie o promocyjne konto w BGŻ powinno być gdzieś napisane coś o tych bonusach na 200 zł? Bo dostałem umowę ale nie mogę się tegotdoczytać. Nie chcę za parę miesięcy się dowiedzieć że nic nie dostanę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowach nigdy tego typu kwestii nie ma. Jeśli bank organizuje promocję to wtedy dobrą praktyką jest, gdy załącza (odrębny) regulamin promocji do umowy. W tym przypadku promocję organizuje firma, która współpracuje z bankiem i w praktyce ma monopol na organizację promocji konta w tym banku już pewnie od 2 lub 3 lat. Wszystko opiera się na tym, że nastąpiła rejestracja na właściwiej stronie i tam został złożony wniosek o konto.

   Usuń
 35. Jeśli założyłam konto optymalne w tej promocji i chciałabym teraz wziąć kartę kredytową z promocji z bonami do allegro do 400zł to czy te promocje będą się jakoś wykluczać? Czy to razem zadziała i będą dwie nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje nie wykluczają się :) Możesz wziąć udział i dostaniesz nagrodę za konto oraz za kartę kredytową! :)

   Usuń
 36. Czy aplikację mobilną można odinstalować po jej instalacji i aktywacji? Czy może musi pozostać na smartfonie przez cały okres promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można odinstalować. Liczy się sama aktywacja :)

   Usuń
 37. Złożyłam wniosek o konto, umowa przyszła kurierem dopiero 5 marca, wtedy podpisałam, na umowie ramowej jest na pierwszej stronie napisane: "Umowa ramowa (...) Zawarta w dniu 28.02.2019, między Bankiem (...) a posiadaczem(...)".

  W regulaminie jest z kolei napisane:
  ...zawrze Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej na podstawie
  wniosku złożonego przez Internet po przekierowaniu za pomocą Linka promocyjnego – za pośrednictwem kuriera w terminie do dnia 28 lutego 2019 roku;

  Czy w takim razie udało mi się jeszcze załapać?
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy wpływ musi być jednorazowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Może być suma wpływów.

   Usuń
  2. A dokładnie w regulaminie to brzmi "otrzyma Wpływ/y na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł"

   Usuń
 39. Jak ktoś dostanie już mejla, to niech da znać.

  OdpowiedzUsuń
 40. ktoś już dostał tego maila?

  OdpowiedzUsuń
 41. Też czekam 😁 Narazie cisza... 😕

  OdpowiedzUsuń
 42. o 12:30 otrzymałam maila z kodem. Podanie danych do wypłaty przebiegło bez problemów. Teraz czekam na kasiorkę :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Mail otrzymany😀

  OdpowiedzUsuń
 44. Potwierdzam. Jest mail!

  OdpowiedzUsuń
 45. Również dostałam :-)

  OdpowiedzUsuń
 46. Witam, czy ktoś jeszcze czeka na email? Ja wciąż nie mam. Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy ktoś jeszcze nie dostał email tak jak ja?? Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź spam bo ja tam miałem mail.

   Usuń
 48. Co zrobic jak do dziś nie dostalem maila, a warunki spelnilem

  OdpowiedzUsuń
 49. Witam. Także nie dostałem maila. Konsultant banku doradził mi wstrzymać się jeszcze troche ponieważ 18, 19 był weekend lub napisać maila na adres kontakt@kontokarnawal.pl jednak nie istnieje taki adres mailowy.

  OdpowiedzUsuń
 50. Kozbi dostałeś jakąś odpowiedz? ja spełniłem warunki i nie dostałem maila

  OdpowiedzUsuń
 51. Mam prośbę! Nie wiem czy przypadkowo nie usunęłam mejla z linkiem strony,gdzie trzeba sie zalogować,wtedy 100zł stracone..ma ktoś może ten link albo wie gdzie należy się zalogować,żeby to 100zł otrzymać? Bo warunki spełnione a kasy może nie być:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link do strony jest uniwersalny dla wszystkich (kontonakarnawal.pl), ale niezbędny jest jeszcze kod do zalogowania (a ten jest już unikalny dla każdego).

   Sprawdź jeszcze takie foldery, jak "spam", "oferty", "inne" itp., bo często tam tego typu wiadomości wpadają. A jeśli maila nadal nie będzie, to pozostanie zgłoszenie reklamacji - jak i gdzie to zrobić, podpowiadam we wpisie przypominającym o finalizacji tutaj.

   Usuń
 52. Czy ktoś otrzymał już przelew z bonusem? 🤔

  OdpowiedzUsuń
 53. Jeszcze nie, też zastanawiam się czy już zaczęli wypłacać.

  OdpowiedzUsuń
 54. a ja do dziś nie otrzymałam maila -muszę złożyć reklamację :(

  OdpowiedzUsuń
 55. Hej, czy dostał ktoś email o przyznaniu drugiej premii 100 zł? Email miał dotrzeć do dziś. Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 56. Czy ktoś dostał już przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie ma. Teoretycznie mają czas do 23:59

   Usuń
 57. Stówka wpadła.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...